Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
31. dec 2010

ahojte tak Sam má od včerejška vysoké teploty :( špatně spinká, dycky to klesne ale pak to zase vyjede nahoru, do toho krk, nos, včera i blinkal :(. byli jsme u dr, tak strávíme víkend nejspíš doma max příští týden možná krátká vycházka..

no mě se drží ty dutiny a tak divně to smrdí v nose tak nevím asi tam mám nějaký zánět...co už narobim..

janulka04
31. dec 2010

ahojte babule 😉
@mirusch miri, tak tak do sukromnych som ju supla, no aspon dotycna otravuje Ip-ckami, ked uz nevidi, co si piseme, ale zrejme ma nejaky psych. problem...

Kocky moje zlate...prajem vam a vasim rodinkam paradnu oslavu..teda v ramci moznosti, s prihliadnutim k vasmu stavu 😀 a nech je rok 2011 pre vsetkych uspesny a plny splnenych ocakavani.
😵 😵 😵

janulka04
31. dec 2010

@meleri meleri, tebe a tvomu drobcekovi vela zdravicka do Noveho roka, nech je to posledna choroba na dlllllllllllllllllllllhu dobu 😉

meleri
31. dec 2010

@janulka04 děkuju! ono je to dneska naprd...oslavit jsme to plánovali pěkným výletem do jednoho města, kde jezdí pro děti vláčky v parku, prostě strávit pěkné odpoledne, no nic z toho nebude, tak jsme aspon Samovi slíbili že spolu něco upečeme, on strašně moc rád plácá těsto. večer nic nebude, max sex 😀 🤐 protože tato věc se už velmi dlouho nestala..

barbora87
31. dec 2010

Ahojte babulky moje
Velmi pekne dakujeme...my sme este v nemocke...maxik je moj maxik a uz si bez neho neviem ani minutu predstavit...no len bohuzial nam dnes detska dr pivedala ze ho budu mozno musiet previezt do detskej nemocky lebo mu robili dnes nejaky test a ma nejalu zvysenu hodnotu a ked to este do vecera stupne tak to bude treba preliecit antibiotikami...tak som od rana na prasky a nikdy som si nemyslela ze tolko toho naplacem...mm hned doobeda prisiel ako som mu to zavolala tak je tu so mnou a caka na dalsie vysetrenie...
Babule drzte nam palce aby mi ho nemuseli zobrat

meleri
31. dec 2010

@barbora87 jeje to je mi líto přeju at je to v pořádku, určitě se to rychle přeléčí! já jsem ležela s paní která taky přenášela a pak jak porodila tak malému našli něco v krvi prý se "najedl" své smolky kterou bohužel už upustil do plodové vody...ona taky tenkrát strašně plakala a nakonec to dobře dopadlo..

emily327
31. dec 2010

@meleri info od Barborky, boli na vysetreni a to dopadlo dobre, tak maly je uplne v poriadku, co je super 😉

emily327
31. dec 2010

Babulky, prajem Vam vsetko dobre do Noveho roka 2011. Dakujem za podporu, pohladenie cez pismenka, rady a celkovo za vase kamaratstvo 😉 Hlavne vela zdravicka v Novom roku a nech su nase deticky zdrave a stastne. cmuk

emily327
1. jan 2011

Pozeram,ze tu ziadna z vas nie je ☹ Nejako to stichlo hmm no kazda mame svoje starosti, povinnosti, tak je to ine, ako ked sme boli tehotne 😀

janulka04
1. jan 2011

@meleri tak to verim, ze ste boli sklamani, ked ma clovek plany a takto to choroba prekazi ☹
dufam, ze uz je malemu lepsie 😵
@emily327 tesim sa, ze Barbor je v poriadku
a ja si myslim, ze kocky sviatkuju..urcite sa to zase rozbehne 😵

meleri
1. jan 2011

@emily327 emilko super, jsi zlatá já vám taky přeju štastný nový rok! i když váš bude štastný i bez přání vždyt máte to nejhezčí ted před sebou se svojí dceruškou!

@janulka04 chtěla jsem se tě zeptat, když už máš starší děti, vím že je to individuální, ale mělas taky problémy s vlasy? Já když byla těhotná poprvé tak jsem měla strašně krásné vlasy, pak mi po porodu vypadaly a znova jsem otěhotněla a ted je to hrůza totální ty moje vlasy, jsem z toho fakt neštastná tak nevím jestli mi po porodu vypadají ještě víc tak to bude ještě horší...:( tak nevím spraví se to lety zase zpátky nebo už to tak zůstane?

meleri
1. jan 2011

holky, sem neštastná ze svých vlasů, bývala to moje chlouba, vždycky, pěkné plavé husté vlasy..u 1. těhotenství mi ještě zkrásněly, pak po porodu v půl roce hrůza a nikdy se to nespravilo, ale ted je to fakt katastrofa a mám obavy že jestli mi po porodu zas vypadají tak už budu plešatá nebo co..:( myslíte že se to spraví nebo už je to tak napořád!
já už nevím jaké vitamíny brát, beru ty těhotenské, do toho železo...ovoce, atd...:(

janulka04
1. jan 2011

@meleri vlasy sa mi praveze v tehu zlepsili, aj kvalitou, aj hustejsie som ich mala....cca v 3. mesiaci po porode zacali byt mdle, bez zivota, uplne suche, hnusne, padali mi na kila...ale uz sa to upravilo, vraj je to bezne....
doslova denne mi vypadlo tolko vlasov, az som mala lysinky v hlave
skus sa poradit s lekarom 😕
je viac nez pravdepodobne, ze po porode sa zhorsia, zlepsia sa az tak okolo 6 -12. mesiaca 😉
ja nepouzivam nic, ani masky, balzam len sem tam...iba samponujem
teraz mi dorastaju a zase vsade odstavaju, tym, ze nemam rovnaku dlzku, je to smiesne

meleri
1. jan 2011

@janulka04 aha takže i při druhém těhotenství jsi je měla hezké? to já právě jenom při prvním..:(
no zase se potvrzuje jak jsme každý jiný!
taky doufám že se to třeba jednou spraví ale nevím....

barbora87
1. jan 2011

Ahojte babule
Prajem vam stastny novy rok...dufam ze ste trosku oslavili...
Mm teraz odisiel domov z nemocky a ja cakam kymsa drobec zobudi aby som mu dala papat...
Mame sa dobre som tak stastna ze je v poriadku...dufam ze nas coskoro pustia...
Inak dnes na mna prisla taka unava ze som skoro odpadla doobeda...ale dnes som sa snazila dobre papat a vela pit...

Ako sa mate vy?co nove?

emily327
1. jan 2011

@barbora87 Barborka, tak som rada,ze ste obaja v poriadku. A co mliecko? Rozbehlo sa? Vela vela pi, to je velmi dolezite. Mozno mas nizky tlak a dolahla na teba unava, ale to sa doma spravi. A aj mas predstavu o tom, kedy by vas pustili domov? Ja som pila denne 3 litre vody v nemocnici a velmi mi to pomohlo, hlavne na mliecko a aj na tlak.

emily327
1. jan 2011

@meleri zlatinko, neboj aj pre teba bude stastny tento rok 😉 Za chvilku sa ti narodi maly cloviecik 😉 Inak ja som mala krasne vlasy v tehotenstve a doteraz, ale od od tohto tyzdna mi neskutocne padaju. Mala ma vsade moje vlasy a to ich nosim vycesane do hora, aby nahodou na ne nedociahla. Ale aj tak su vsade ☹ Padaju mi neskutocne. Tak som zvedava dokedy, ci nezostanem aj ja plesata ☹ Zatial tomu nevenujem pozornost, Tak ako ti Janka pisala, skus sa poradit s lekarom cmuk drz sa moja 😉

barbora87
1. jan 2011

@emily327 ahoj moja no ver mi aj ja som taaak rada ze je v poriadku...vcera som sa fakt skoro zblaznila!no hej unava a asi aj tlak ale bude dobre...dnes som bola aj na velkej co som sa bala po takom siti...
No mliecko sa rozbehlo teraz som musela odsat lebo som mala prave prso ako sexbomba...z praveho mi moc nechce pit...ale inak oky doky...

emily327
1. jan 2011

@barbora87 no to ti verim,ked si napisala,ze cakas na 17:00,ze idete na vysetrenie bola som ako na ihlach 😢 Aj mm mi vravel,ze to tak nemozem prezivat, ze urcite bude vsetko v poriadku. A aj tak bolo. Co je super. No to je dobre,ze si bola na velku. Skvele,ze mas tolko mliecka 😉 Ty si sexbomba aj bez toho xixi Tak je vsetko ako ma byt. Uz nech vas len pustia skoro domov a bude urcite lepsie cmuk drzte sa 😉

meleri
1. jan 2011

@barbora87 super že jes malým všecko v pořádku! a to šití hodně bolí? asi jo co? stejně je to krásné na nový rok máš miminko! jo s tím prsem je to sranda já se už tež těším na ty stavy jak to teče všudemožně atd 😅 😵

@emily327
dík no snad jo! já mám jen obavy jak zvládnu raubíře a kojence dohromady! a do toho ještě odplenkovat jednoho který nechce...
s vlasy to začne vždycky po porodu dřív nebo později, jen mi se to nikdy pak už nespravilo....:(

barbora87
2. jan 2011

Ahojte babulky moje
Tak dnes nas pustili domov tak si uz pochrapkavame doma...maly sa o 12napapal a spinka...len noc bola na prd lebo bol az do 4-5hore a chcel len prso ale nie z hladu...tak myslim ze musime vyvarit dudlik a mat po ruke...ja sa citim dnes fajn ked mi povedali ze mozeme ist tak som behala tam ako sialena 🙂 len to sitie veru babule je este trapenie...ale bude dobre...
Prajem vam peknu nedelu

janulka04
2. jan 2011

@barbora87 barborka, vitaj doma 😵 😵
a uz je na rade Kitty 😀 😀

emily327
2. jan 2011

@barbora87 ahoj moja, tak vitaj doma s Maxikom 😉 To sitie je urcite neprijemne, ale moja rada, vela vela vetrat, ak nemusis nenos nohavicky a casto umyvat 😉 Ja som po 3 tyzdnoch ani nevedela,ze ma sili 😉 a mas vela stehov?

barbora87
2. jan 2011

Dalujem babule predsa len doma je doma...

@emily327 no neviem kolko stehov mi nepovedali ale ze stupen 2...takze stredne...no bude dobre...len to obcas taha alebo zastipe...no ked sme prisli domov tak som vetrala a bolo to super...

finfrle
2. jan 2011

@barbora87 Vitej doma 😵
Jsem rada,ze jsi vporadku a malinky je krasny!
Po sestinedeli se vse srovna a bude uz jen lepe 😉 Ja malinkou v noci kojim okolo pulnoci a pak ctvrte pate a pak zalezi nekdy v sest a nekdy az v devet.V noci je hodna ale kazdy podvecer zlobidlo a zlobi silene.Dnes hodinu plakala a az ted usnula chudatko moje.
Vice fotecek babulko az bude cas ju 😉

@meleri Ahoj tak co jak je?Je mi lito,ze ty i maly jste nemocni.Snad to odplenkovani Sama zvladnete nez budes muset zacit s mimiskem.Ja si normalne latkovani uzivam 😅 neni to takova prace jak kazdy rika.Mala je v latkovce vice spokojena a ty bum geniusky bych nemenila za nic.
Co mimisek uz poradne kope maminku?Se moc tesim az bude nasvete a uvidim fotecku 😵 Uz to mas zapar 🙂
Jak jste to nakonec vymysleli s tim porodem,bude manzel s tebou?

@emily327 Ja mam Emi vlasy taky vsude,pry se to da trochu minimalizovat,kdyz beres vitaminy,mas jich v tehotenstvi malo.Me se i nehty a kure na rukou tak zase znicila,ze si pujdu koupit vitaminy pro kojici maminy a zacnu.V tehotenstvi jsem vitaminy jedla celou dobu a viditelne mi delaly dobre.
Jsem se bala,ze pri kojeni neni moc dobre cpat do sebe prasky ani jako vitamin ale v kazde knize to doporucuji a i lekari,tak do toho jdu.

Ivanko jak se asi mate s Lukaskem.Stale doma?A jak u tebe a latkovek vyhovuje ci ne?

Co blondy,kleo a Lubinka???Holky co noveho s mimiskama?!
Ve stredu mame prvni ockovani,trochu se ho obavam 😖

Yarden a co ty uz jsi na nas zapomnela?!Pomalu te tu neni videt. 😕

yarden
3. jan 2011

Ahojte babulky,

prajem vam vsetkym vsetko dobre v novom roku, hlavne vela zdravia, stastia, lasky a radosti s vasimi malinkymi pokladikmi!

@finfrle Ahoj, neboj, nezabudla som na vas. Citam si vas, sledujem,len zatial nemam co napisat do temy. Moj cas sa blizi, uz zacinam stresovat. Velmi rychlo preslo to cele tehotenstvo, ktore som si uzivala bez problemov.
Teraz mam niekedy pocit, ze sa mi maly vykope z brucha von 😀
Stale sa citim dobre, len s obcasnymi bolestami noh a chrbta. Ale relax vzdy pomoze.

@barbora87 Vitaj doma s Maxikom. Aj ja chcem vidiet foto, prosim....

meleri
3. jan 2011

ahojte

u nás je to špatné Samson má už 5 den horečky do toho ted strašný kašel, takžte nevím asi budeme muset jít znova k doktorovi.

@finfrle
jasně látkování je super mě to taky dost baví! ty bum genius jsou skvělé jak jsou pohodlné a jak schnou, vyhovujou mi taky víc tyto než třeba dávat látkovku a pak ještě kalhotky, tento systém mám taky ale nic moc pro větší děti.

ne manžel se mnou nebude, bude s malým, já to nějak zvládnu sama. Jo kope slušně, ale zatím je to pořád v mezích příjemného. už pomalu začínám plánovat, musím koupit plíny papírové do začátku a potom i olejíček a gel na mytí protože ty samovy věci musí zůstat doma...pak mi to manžel zabalí a bude klid, už na to nebudu muset myslet.

emily327
3. jan 2011

@yarden ahoj ahoj, ako? stale ste na Slovensku? Uz vies kde budes rodit? Ozvi sa niekedy ak budes mat cas a chut 😉 No uz sa ti to krati cmuk
Uz len meleri v marci a potom uz tu nebude ziadna tehulka 😉 No potom mozme zacat od znova 😀 Kto rodil ako prvy???? Kto je na rade??? ;-D My uz planujeme druhe babo xixi buduci rok to isti 🙂

yarden
3. jan 2011

@emily327 Ahoj... Stale sme v SR. Ja tu ostavam az do marca, potom pojdem aj s malickym naspat do tepla 🙂
MM odchadza tento tyzden a opat doleti na bliziaci sa den D 😀. Porodnicu mam vybratu, ale nebude to BA. Nepoznam nikoho, lebo tam kde chodim GPN, momentalne funguju len ambulantne a rekonstrukciu svojej porodnice dokoncia az na jar. Dufajme. Tak som si vybrala nieco ine. Uz som skonzultovala veci aj so svojim porodnikom... Ale stresujem a furt by som len vsetko umyvala a cistila 😝

finfrle
3. jan 2011

@yarden tybrdo jsem se uplne lekla,kdyz jsem videla ty tve tydny 😨 😨 😨
Si predstav,ze jsem asi svihnuta klidne bych si to zopakovala 😅 😀
Doufam,ze mas na nekoho kontakt a das vedet az to prijde at taky vime!A bude casem i fotecka?!

@meleri Sama bych u toho teda byt nechtela!Snad to zvladnes a treba maminka neprijede?!
Co se tyce latkovek,me to vazne prekvapilo jsem cekala,ze snad zustaneme jen u papirovek ale nakonec jsem za Geniusky.

@emily327 Bozinku ty jdes na to zhurta 😀 tak schvalne kdo se pak ozve ze je prvni 😅 😀

meleri
3. jan 2011

@finfrle mamka je vážně nemocná, sama potřebuje pomoc takže to ne. já se toho nebojím, zvládla jsem 4 měsíce vkuse sama v nemocnici tak 4 dnů se fakt nebojím. Ale když budeš zase rodit v irsku tak kdo vám malou pohlídá? nebo plánujete druhé až do česka? to bych pochopila, přecejen, rodina je rodina doma...