Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
10. júl 2012

@emily327 No vitaj v klube 🙂 Velka gratulacia 😵 😵 😵

emily327
10. júl 2012

@kleopatris no veru aj ja 😀 dakujem pekne 😉

emily327
10. júl 2012

@ivanajelinek dakujem pekne 😉

ako sa tehulky a netehulky mate?

zuzka11
11. júl 2012

I ja gratuluji vsem tehulim, je to prca jak jde ten zivot dal, jak uz jsme "zkusene" matky 😀

Kleo - co to ctu ve statusu, co se deje? A jak se vam vubec bydli v Mnichove, kde presne jste si nasli byt/dum?

Blondy - co ty, jsi tady nebo porad tam? 😉 Co A.?tesi se na prirustek?

kleopatris
11. júl 2012

@zuzka11 to je na dlho 😉
a dom (teda momentalne velku jamu) sme nasli v Poingu, ak ti to nieco hovori 🙂
a Adamko sa tesi na sestricku?

zuzanka7117
24. júl 2012

Ahojte dievcata, dllllho som tu nebola, tak som vas prisla pozdravit.......😀 Tehotenstvo prebehlo v poriadku a malinky Martinko ma uz 4 a pol mesiaca. Mam fotky v albume ak by ste chceli pozriet.....🙂 A vy sa tu ako mavate? Pozeram, ze niektore ste sa posnazili a cakate dalsie babo.....tak vam prajem bezproblemove tehulkovanie a mamickam vela radosti z detickami....🙂

ivanajelinek
24. júl 2012

@zuzanka7117 Jej ahoj Zuzi...Ty uz mas velkeho drobca...Ako sa mavate? Este stale ste v Norsku?

zuzanka7117
25. júl 2012

@ivanajelinek ano, stale v Norsku.....🙂 Celkom fajn, maly je velmi zlatucky, len nechce moc spavat....🙂 Je to take sidlo... 😝 A ty ako? Vidim ze si v sladkom ocakavani uz viete co to bude?

ivanajelinek
25. júl 2012

@zuzanka7117 No to s tym spanim poznam. Aj my sme tym presli. 😵 No pravdepodobne budeme mat zasa chlapceka. Ale este cakam do dalsej kontroly u dr... 😉 Ale pochybujem ze sa to zmeni, lebo naposledy bolo vidiet uplne vsetko 😎
Inak sa mame dobre, cas hrozne leti. Nas maly bude mat v septembri uz 2 roky. Neuveritelne....

lubinka9
25. júl 2012

@zuzanka7117 Martinko je rozkosny, gratulujem! 😵
Ale to utieklo.. 😕

zuzanka7117
25. júl 2012

@lubinka9 dakujem....🙂 veru velmi rychlo to ide...🙂

@ivanajelinek tak dalsi chlapcek.....syncek bude mat partaka.....🙂

blondynka400
21. aug 2012

@zuzka11 jsem tady 😀 Jen otázka, jak dlouho 😝 A. se těší moc. Jsem zvědavá, jak dlouho jí to vydrží 😀 A co u vás, jak se těší?

lubinka9
23. aug 2012

ahoj kocky!
Tehulky Vam ale tie tt ubiehaju 😲
@blondynka400 ty sa nechavas prekvapit? 😉

a ako znasate horucavy?

blondynka400
23. aug 2012

@lubinka9 nenechávám. Vím co to je 🙂
A teplo mi nevadí, po IT jsou tyhle teploty pro mne naprosto běžné....

kleopatris
27. aug 2012

@blondynka400 tak ty vies a nam neprezradis ? 😠 😀 staci, ked len napises, ci to bude parecek alebo nie 😉 😀

blondynka400
2. sep 2012

@kleopatris tak asi se tu nikdo neptal 😀 Páreček naštěstí nebude 😵

kleopatris
2. sep 2012

@blondynka400 jeeej super 😵 tak gratulujem k dievcatku 😵 a inak sa mas stale fajn?

blondynka400
2. sep 2012

@kleopatris jojo, stále v pohodě. Co ty?

kleopatris
2. sep 2012

@blondynka400 ach u nas tak tak vselijak 😝 momentalne sa Maxikovi lepi smola na päty a mne je ho tak strasne luto ☹ ale inak sa mame aj my fajn 🙂

blondynka400
2. sep 2012

@kleopatris a copak se děje?

kleopatris
2. sep 2012

@blondynka400 ale chudak stale nieco...uz ma jazvu na brade, polku zubu prec...v stredu som mu nasla velky zlty pluzgier a to sme isli stvrtok na dovolenku, prva cesta isla k dr...museli mu ho prepichnut, lebo sak jasne cely zahnisany a zapaleny (netusim kde ho vzal ☹ ), dufam, ze nebude muset brat antibiotika kvoli takej debiline...vecer sa mu rozkrvacal nos, dneska mu jeden chalan rozbil hornu aj dolnu peru jak mu nechtiac kopol loptu do tvare....v noci narazil do rohu postele a jasne ze si rozbil hlavu...a tak dokola, take obycajne veci ☹

kleopatris
2. sep 2012

@blondynka400 blondy ked uz ta tu mam, nemas nejake cviky na nozky? musim ist s malym tak ci tak k ortopedovi, ale zeby sme spevnovali uz predtym. Lebo este aj lavu nohu dava dovnutra a furt sa o nu potkyna a pada 😠 v lete povedal ortoped, ze je to vzhladom na vek ok, ze mame prist na jesen ale jemu sa to zhorsilo...zeby som s nim nejak cvicila a inak kupujem boty len ecco, ale asi co je dane ani bota nezachrani 😔

blondynka400
3. sep 2012

@kleopatris tedy chudáček malý 😔 Tak ať už si vše vybral 🙂
Se cviky neporadím, zkušenost nemám... Jen nevím, jestli jsou cco zorovna ideální, jako ono to jsou dobré boty, ale přeci jenom to zpevnění té nožičky tam není tkaové,j ako by pdole českých ortopewdů mělo být a jeslti tam nějaká vada je, poohlédla bych se po jiným typu. Hlavně od těch 27 jsuo už podle mne ecco nic moc, ač nerada, musela jsme se zaměřit na jiné značky....

lubinka9
3. sep 2012

@blondynka400 tak opat dievcatko, gratulujem. A preco nastastie? 😕

My nosime Superfit-ky a celkom spokojnost. Az na to,ze su uzsie a my mame taku sirsiu tapku. Ale pri sandaloch to nevadi. Uvidime co na jesen. Blondy ved hod do placu nejake dalsie znacky.. A kupujes cez net ci len v kamennych obchodoch?

blondynka400
3. sep 2012

@lubinka9 nemyslím si, že by byl páreček ideální kombinace, 2 děti stejného pohlaví jsou pro mnně určitě lepší.... Navíc se přiznám po klukovi ani jaksi netoužím 😅
Superfit občas nějaké taky má (Teď jsem jí jedny s goretexem do školky koupila) , ale tam je podobný problém jako s eccem. Ale to je u všech těhle zahraničních značek. Ale u toho superfitu se tá vybrat, stejně jako u Richtera nebo geoxu. Pro starší dítě už jsou dobré třeba essi (ty mají to ideální zpěvnění nožičky) a pak ciciban
A kupuju jak kdy, když ten tvar botička znám avím, že sedí, tak přes net, jinak kamenný obchod... U nás má zas nohu úzkou, takže ne vše sedí...

kleopatris
4. sep 2012

@blondynka400 no este som zabudla dodat, ze ho zrazila blba casnicka a odkopla ho do stola az si ucho rozrazil chuda moje....ale snad uz si to jak pises vybral 🙂
No aj my mame superfitky aj naturino (tie sa mi ale zdaju strasne "rozgajdane") a aj richterky. No my zatial nastastie 27cky este nemame 🙂 ale 26ky 😀 ja pockam, co mi povie ortoped a nech mi poradi jake boty kupit, sak to je des 😝 za tie prachy by mali byt vsetky super 🙄
A vidis jak mala v skolke? pohoda stale? a tam ma mala sandalky? na mna tu seci kukaju jak na blazna, ked davam malemu sandale a ne tie ich fleesove papuce ci co to za material (aj z toho mu svokra nakupila na celu zimu velkosti, ale teda to neobuje, tie sa zahadne stratili 😀)

@lubinka9 ahojky 😉

Inak baby mna zase z tej mojej svokry asi mrdne...maly uz ma troje boty na jesen nakupene, ani jedny nevyskusane, lebo sak boli v akcii 😠 akoze su to Richter, ale sediet nemusia 😠 hlavne, ze vie ze ma bobek maly captave nozicky ...

blondynka400
5. sep 2012

@kleopatris tak my na 27 přešli teprve nedávno 😀 Něco možná má i 26.... To máš pravdu, že by měly být, ale nejsou. A ani doktoři v tomhle nejsou jednotní, obzvlášť si myslím ščechy versus "západ" : To co je na západě dobře tak v čechách není, ale je otázka,kdo má pravdu.
Každopádně v zahraničí je šílený porlbém s nohama a to v čr až tolik není 😅
Tedy takovou tchýni naštěstní nemám 😀 Kupuuj vše možné, ale boty ne....
Jojo, školka je pohoda. A nosí sandálky, jestli je jeiná to nevím, ale co jsem tak koukala, většina dětí nosí takovéty bačkůrky, co byly za nás, por mne šílenst a fakt nikdy.... Ředitelka sice měla nějaké řeči, ale že prý je to na mně, že bude ona chudák, ale nestěžuje si 😀

meleri
6. sep 2012

@blondynka400 ahoj blondy, napsala jsem ti jak se jinak mas? co tehotenstvi?

meleri
6. sep 2012

@kleopatris to me mrzi, preju ti at se syn uzdravi. Muj mladsi syn ma taky nejake divne nohy, prave proto jsme se objednali k pediatrovi tak uvidim co to bude. a starsi syn ma dve ohromne diry v zubech. bylo mi receno ze to maji deti ktere casto braly antibiotika.
jak se proboha resi kazy u tak malych deti, prece to nebudou vrtat? zubar je jeste na dovolene...tady detska zubarka neexistuje, a do cr poletim az za mesic tak nevim zda cekat?

mate nekdo zkusenosti s takovym problemem?

blondynka400
6. sep 2012

@meleri ať teď na to koukám... Ono ty upozornění mi od tebe věčně nefungují 😅 Nevím proč... Jsem ráda, že žiješ a vrátila jsi se 🙂 Zatím vše ok, napíši do "tajné" jo? 😀
Zoubky se dětem normálně vrtají, ono je to chvilička, jak je mají maličké.... Nic tragického, když se jim to dboře vysvětlí, dá se. A jis si jistá, že je to kaz? Může to být i pigmentová skvrna, ty dost čato vypadají hůř, kaz řena na první pohled ani být vidět nemusí.... Někteří doktoři dětem dávají před vrtáním nějaké oblbováky, ale do toho bych nešla, já toho nejsem ani příznivcem u dospělých...