Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

emily327
11. nov 2012

@ivanajelinek ahoj, prepac,ze az tak neskoro pisem ale akosi je toho vela, predavame byt, tiez sa budeme stahovat, tak uz pomalicky planujeme a do toho mam poradne, teraz zubara atd.
Ano, Sonicka spava este cez obed, neviem si predstavit,ze nespi. Pre mna je to vykypenie ked si mozem za den aspon trosku sadnut, lebo Sonicka je zive striebro za co som rada, lebo viem,ze sa na nu vela lepi, uz pekne plynule rozprava, skonuje ( co som v soku,ze odkial to ma, lebo to sme jej nikdy nevysvetlovali a ani ju neucili)
Ako si dopadla v porodnici? Dohodli ste sa ohladom porodu?
Mne tu tiez nema kto pomoct, sem tam susedky postrazia malu ale to len tak,ze ked idem k Dr. tak idu so mnou aj s dietatom a pockaju na mna vonku, ale uz to ani od nich nemozem chciet, lebo su tehotne a maju co robit same okolo svojho dietata. Ja mam rodinu na vychode, daleko a mm rodina, svokra ma ignoruje, pre nu ani neexistujeme. Musim sa stym nejako zmierit, hoci je to tazke ale co uz mam robit. Kaslem ju, nechyba mi.
Dakujem za povzbudive slova.cmuk hej mohlo by to tu ozit, chyba mi tato diskusia 😉

emily327
11. nov 2012

@lubinka9 dakujem moja, ale ved vy nemate postihnute dieta? Ci som zabudla?

emily327
11. nov 2012

@ivanajelinek ja som mala pre malu zimny overal 0-3 mesiace co je 62. Myslim,ze je lepsi ten vacsi ako mensi... predsa len v zime bude dietatko naobliekane....

emily327
11. nov 2012

@blondynka400 ahoj, ako sa mas? Pisala som ti uz skor ale asi mas toho vela 😉

lubinka9
11. nov 2012

@ivanajelinek Adam sa mi paci. Je take "pouzitelnejsie" pre obe narodnosti. Teda ak zostanete v DE alebo sa budete vracat spat na SK.
@emily327 mala som tazke fyzicke postihnutie dievcatka v prvom tehu. V 5 mes. mi vyvolavali porod.

emily327
11. nov 2012

@lubinka9 fuuha to som nevedela ☹ a to ti potvrdila aj amniocenteza? Lebo kamoske tiez povedali,ze jej mala bude mat x postihnuti a narodilo sa jej krasne zdrave dievcatko.... Mrzi ma,ze sa toto prihodilo prave tebe, asi si sa pri druhom tehu dost bala,ze????

finfrle
11. nov 2012

@emily327 Je to neuveritelne,ze malicka je uz tak velika a kazdym dne jsem dal a dal kupredu ve vsem ale co ti budu psat 😉 sama se Sonickou vidis

emily327
11. nov 2012

@finfrle Veru tak Miska, u Sonicky vidim ako kazdym dnom napreduje, krasne rozprava, som z nej unesena a kazdym dnom viac zamilovana.... Dufam,ze budem vediet rozdelit lasku rovnako ked sa narodi malinka.

ivanajelinek
12. nov 2012

@emily327 Ahoj Emily. No v porodnici som dopadla dobre. Primar povedal, ze nic nestoji v ceste aby som porodila normalne, len ze budu uz opatrnejsi ako pri prvom porode. Tak sa pomaly v hlave prestavujem, ze pojdem rodit normalne. Doteraz som bola nastavena na cisarsky, tak uvidime. Lenze ani teraz mi nic nezarucuje, ze cisarsky nakoniec nebude. 😒 Zacala som chodit na predporodne kurzy, tak mi to hadam troscha pomoze prekonat ten strach 🤐
A vy sa idete znova stahovat? Ved ste mali uplne nove byvanie, nie? My tiez hladame nieco nove, rozmyslame aj nad kupou, lenze to je velke rozhodnutie. Tak zvazujeme co je lepsie. To fakt vas manzelova rodina ignoruje? Ani ti nepomozu so Sonickou, nic? 🤐
No s tym menom je to tazke, najlepsi su taki ludia, ked niekomu poviem ze ake meno, tak hned, cooo prestan, to nedavaj, to je horzne, daj taketo...Ja chapem ze sa nepacia vsetkym rovnake mena, lenze sa to da povedat aj normalane, a nie ta hned zvozia ako neviem co 😀 To som mala pri prvom, teraz ani nikomu nehovorim. Vsetkym hovorim ze este nevieme.
@lubinka9 No tiez mi pride meno Adam take vhodnejsie pre vsetky narodnosti. Ale ved uvidime. Mozno ma napadne este uplne nejake ine...

No dneska idem na prvu akupunkturu, tak som zvedava ake to bude. A hlavne ci mi moj krpec vydrzi. Mam ju zrovna v takom case, ked spava 😔

finfrle
12. nov 2012

@emily327 to je jedna z veci u ktere si rikam,jak bych dokazala tu lasku co citim k Eli dat jeste druhemu diteti...... 😅

lubinka9
16. nov 2012

@blondynka400 gratulujem!!! Hodne zdravia! 😵 ipnes meno malinkej? pripadne fotecku na mail? som zvedava 😉

meleri
19. nov 2012

Ablondynka400 Ahoj blondy, byla sem v cr, a ted nemam moc cas, jak jsi na tom, uz rodis? 🙂 preju krasny porod a at je vsechno v poradku! ahoj! petra

blondynka400
19. nov 2012

Ahoj holky,
úplně jsem Vám zapomněla napsat. Malá se narodila 12.11., 3250g a 50cm. Vše v pořádku, byl to docela hezký porod, rychlý (ikdyž tedy konec první doby porodní docela záhul) a bez veškeré medikamentace 🙂

finfrle
19. nov 2012

@blondynka400 Velke gratulace at jste zdravi a jde to vse odruky!!!

kleopatris
19. nov 2012

@blondynka400 gratulujem a aj ja prajem vela zdravicka a pohody ;) a posli fotecku ;)

ivanajelinek
19. nov 2012

@blondynka400 Aj my sa pripajame ku gratulacii 😵

meleri
20. nov 2012

@blondynka400 gratuluji! a co Anicka, jak se ji libi miminko? dve deti jsou super!

@finfrle jak se tesis na hobita a na twilight? 🙂 ja twilight asi nestihnu, ale na hobita si cas udelam! premiera je tady dvanacteho prosince a filmy jsou pry v planu tri! to bude pecka 😵

meleri
20. nov 2012

holky, nemate nekdo nejake tipy na to jak slavit s detmi advent? kazdou nedeli se zapali jedna svicka a co dal k tomu? 🙂

finfrle
20. nov 2012

@meleri Ahojky jj twilight uz je na netu ale zatim spatna kvalita,tak cekam a pak si ho pustim doma 😅 a to same i s hobitem,docela se tesim,twilight jsem cetla 3x a hobita 2x ale ted co mam ctecku jedu jednu knihu za druhou,precetla jsem hra o truny vsech 5knih a vlastne uz desitky dalsich ono ctu tak knihu jeden dva dny 😀
Jak se mas?
Ja adventy s Eli travim na nejake prochazce v lese nebo podnikame takove ty prochazky kde jsme spolu cela rodina 😉 spise planuji nejaky ten darecek ale to zatim netusim co..

meleri
20. nov 2012

@finfrle fakt je to na netu? na youtube? i pres spatnou kvalitu bych rada omrkla, pac do kina muzu jedine v sobotu a to je dost blby den na kino. jo je tu super, vsechno se to super cte, ja se priznam ze hobit byl skvely ale nadchla jsem se vic pro pana prstenu, zrovna ho ctu 🙂...
aha, no koukala jsem na netu jak slavit advent a nic jsem nenasla spis takove clanky pro silne verici a zadne moc zvyklosti.
ja to s darky taky letos prehanet nebudu, protoze to prezene uz tchyne....🙂 nejpeknejsi bude to oslavit spolu....ozdobit stromek, udelat lodicky, jist cukrovi, postavit betlem a tak no....darky mam pro kazdeho dva, u nas je to diky tchyni premnozeno darky takze uz nevim kam s tim....
mam se dobre, snazim se porad hubnout a kupodivu jsme ted vsichni delsi dobu zdravi...tak snad to vydrzi... a jak vy? Elen chodi do skolky? jak je to vlastne v Irsku? Samson chodi porad ta rana a jednou tydne cely den, abych se mohla venovat nekdy vic adrienovi.
mej se pekne!

lubinka9
20. nov 2012

@blondynka400 parada a malinka sa narodila jak moj brasko, len o 34 rokov neskor 🙂

blondynka400
21. nov 2012

Holky dík za gratulace... 🙂
@kleopatris pošli mi kdyžtak svůj mailík. Už ho jaksi nemám 😅

finfrle
21. nov 2012

@meleri Jj je to na piratskych strankach jako vsechno ale nejde na to koukat,to nestoji za to chce to pockat at z toho clovek neco ma.
Eli mi nevezmou do skolky drive nez za rok,pry ze je moc mala a taky pliny 😅 pritom je bez plen velice velice dlouho i na noc 😀 no neresim
No a novinka mam hobita v brisku jojo.

kleopatris
21. nov 2012

@finfrle pochopila som to spravne s tym hobbitom v brusku? Gratulujem a prajem aj tebe nadherne tehotenstvo 😉

kleopatris
21. nov 2012

@ivanajelinek a ty ako? Este nic? 😉

ivanajelinek
21. nov 2012

@finfrle 🤐 🤐 🤐
@kleopatris Ahojky. Nie, este nic. ja dufam ze aspon do terminu vydrzim. Este mam doma vela roboty 😵 😵 😵

barbora87
21. nov 2012

@blondynka400 jeeee gratulujem k malinkej!!!

@finfrle wooow gratuluji k tehu!!!ve kterem tydnu jsi?tak drzim palce at je vsechno ok!!!

@ivanajelinek Ivi drzime palceky!!!a potom nezabudni informovat!

finfrle
22. nov 2012

Moc vam holky dekuji no zatim si preju umrit jak je mi zase silene zle,jen se obavam at zase nejsem v nemocnici jako s Eli na kapakach ale mozna by to pomohlo,vubec nejde pit ani jist ale piti je nejhorsi.....Bude mi ted nekdy zacinat 7tt ale uz se modlim at je zamnou ta nevolnost.

blondynka400
22. nov 2012

@barbora87 děkuju 🙂
@finfrle jé, moc gratuluji. A at jsou nevolnosti brzy za tebou 🙂

meleri
23. nov 2012

@finfrle to je pravda, kdyz je obraz moc spatny tak to nema vyznam, to uz je lepsi se na to nedivat vubec, bo z toho stejne clovek nic nema...mozna mozna pujdu zitra do kina! po x letech.... 😵 ale musi to klapnout casove vsecko....
Samson i Adrien maji ted laryngitidu, takze je to o hubu...
aha tak to s tou skolkou je to tu podobne, tady je az do tri let do te doby jesle, ale jesle moc nemusim..to je sikulka ze je bezplen! kdysi sem ti rikala ze to tak brzo nejde, byla sem blbla ze sem ti to rikala, kazde dite je jine, ale to jsem pochopila az kdyz se mi narodil druhy syn!
gratuluji k tehotenstvi! at je vse v poradku, dve deti jsou super, je to desna sranda, a Elen nebude sama. ted si ctu ze je ti zle, at to brzo prejde a hlavne at nemusis do nemocnice! ale Elen uz je velka a jiste by to s tatinkem zvladli, hlavne se niceho neboj!