Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

emily327
27. nov 2012

@blondynka400 srdecna gratulacia :-*

ivanajelinek
7. dec 2012

Ahojte kocky. Tak hlasime sa uz z domu. Maly Adam sa narodil 4.12.o 5-tej rano s mierami 49cm a 3250gr... Tak skvely porod, ze by som isla rodit znova. Je mi to aj vsetko hrozne luto, cele tehu tak rychlo ubehlo, aj vsetko okolo toho...
A teraz sa musime zabyvat doma aj s malym Lukasom. Pre neho je to akysi sok, tak uvidim co dalej... Manzel ide uz od pondelka do prace ale nastastie pride zajtra svokra pomoct.
A vy co noveho? Nejaka nova tehulka???

barbora87
7. dec 2012

@ivanajelinek jeeee ivi zo srdiecka gratulujem a prajem veeela zdravicka malemu adamkovi a tebw rychle zotavenie a veeela mliecka!takze si rodila prirodzene?parada!!!som rada ze ti to vyslo a zrovna na moje meniny :D
A co maly lucas?nepaci sa mu bracho?

ivanajelinek
7. dec 2012

@barbora87 Dakujem 😉 No Lukasovi sa bracho paci aj nepaci...Ako mu to pasuje. Ano rodila som prirodzene, ledva som to stihla 😀 O 4.30 som bola v nemocnici, 4.40 na sale a o 5.00 maly na svete 😝 Doteraz to nechapem 🤐

barbora87
7. dec 2012

@ivanajelinek wooow!!!ivi to si mala odskidnenie za ten prvy porod!!!no lucas si zvykne neboooj...takze bude este tretie? :D

lubinka9
7. dec 2012

@ivanajelinek gratulujem!! super Ivi a tesim sa, ze vsetko tak rychlo a OK dopadlo. A to meno.. dobry vyber 😉 A foteckuuuuu!
@barbora87 , tajnostkarka, gratulujem k tehu! 😵 Nech vsetko dobre dopadne!

barbora87
7. dec 2012

@lubinka9 dakujeeem dufam ze bude vsetko ako ma byt...a keby to bolo dievcatko tak by som sa nehnevala 
No viac menej sa to az dnes potvrdilo u dr ze uz bolo aj mini mimi vidiet...

finfrle
8. dec 2012

@ivanajelinek Bpzinky tak to blahoprejeme!!!Ja to nejak propasla.
Drz se holka!!!Pak nejakou vasi fotecku 😉
Ja teda trpim jako pes ach jo presne jakou Eli jojo

finfrle
8. dec 2012

@barbora87 pockej pockej co to vidim jsi v 7tt???Ty cekas miminko??? 😵 parada gratuluji,jak se citis?

emily327
9. dec 2012

@ivanajelinek ahojte, srdecna gratulacia, som rada,ze tento porod bol lepsi ako ten prvy.... na ten prvy si pamatam akoby bol len pred par mesiacmi a uz mas doma dalsie babo 😉 Oddychuj ak sa ti bude dat, nech ti svokra pomaha. Mliecko mas? Krasne miery a nadherne meno Adam, prajem vam obom hlavne nech ste zdravi a ked si si to tehu neuzila ( ani ja si ho moc neuzivam) tak si uzi aspon tieto krasne momenty kedy je Adamko malinky cmuk

emily327
9. dec 2012

@ivanajelinek Ivi, to preto si mala taky lahky a uzasny porod, lebo pri Lucasovi si si vytrepela uz dopredu 😉 Som rada a este raz VELKA GRATULACIA cmuk daj nejake foto maleho Adamka

emily327
9. dec 2012

@barbora87 ja ti tu len tak dodatocne zagratulujem k tehu 😉 Som rada,ze je to takto ( ved si piseme cmuk).

ivanajelinek
9. dec 2012

@lubinka9
@finfrle
@emily327 Kocky dakujem 😉 Zatial vsetko v poriadku. Az na to, ze ked Adam zacne v noci plakat, tak sa Lukas zobudi a place tiez. Je to dost narocne, ale bude si musiet Lukas asi zvyknut. Prvu noc sme boli vsetci do 02.00 hore 🤐 Inak mne je to luto, ze aj ten porod bol taky rchly. Som si to ani neuzila 😎 Mam uzasnu hebamme, pri tej som sa naozaj na porod tesila. Som si to predstavovala trosku inak 😀

ivanajelinek
9. dec 2012

Tak a tu som 😉

lubinka9
9. dec 2012

@ivanajelinek malinky je nadherny.. 😵

emily327
9. dec 2012

@ivanajelinek jaj zlaticko, chcela by som tvoj porod 😉 Ja sa zase bojim,ze kedze prvy som mala celkom ok,ze ten druhy bude narocny, ale snazim sa mysliet pozitivne... inak s 2 detmi je to uz fakt narocne.. drz sa, halvne nech ti rodina pomaha 😉 Krasny je Adamko.... A Lukas si hadam za chvilku zvykne. A ty sa ako citis po porode?

kleopatris
10. dec 2012

@ivanajelinek aj ja sa, sice oneskorene, pripajam ku gratulaciam 😵 nech ste obaja zdravucki a nech sa vam dari 😉 malinky je nadherny, ta pusinka a licenka 😵
@barbora87 aj tebe gratulujem 😵 a nech mas krasne tehotenstvo az do konca 😉

@lubinka9 mam taky pocit, ze sme uz ostali len my dve 😀

lubinka9
10. dec 2012

@kleopatris nestras 😀
kludne ti stafetu prenecham 😀

kleopatris
10. dec 2012

@lubinka9 ne ne ja stafetu nechcem 🙂)

ivanajelinek
11. dec 2012

Ale sa nam to tu pekne roztehulkovalo 😀
@barbora87 Gratulujem k tehu 😵 No ak sa nemylim, zatial nikto z nas nema parik. Bud 2 chlapcov alebo 2 dievcata. Som zvedava u teba 😉

barbora87
11. dec 2012

@ivanajelinek
@emily327
@kleopatris
@finfrle dakujem babulky velmi sa tesime tak dufam ze bude vsetko v poriadku a ako ma byt...nooo dievcatko by som hned prijala meno uz mame vybrate od zaciatku tehu s maxikom tak by som sa potesila

emily327
11. dec 2012

@barbora87 neboj, urcite bude vsetko ako ma byt 😉 A ake meno mate vybrate?

kleopatris
11. dec 2012

@barbora87 to si veru pamätam aka si bola smutna, ked Maxik mal byt Maxikom ;) drzim moooc pästicky nech ti to tentokrat s tym dievcatkom vyjde 😵 😉

barbora87
14. dec 2012

@emily327
@kleopatris dakujem babule v pondelok idem k dr tak dufam ze srdiecko bude krasne vidiet!no mena radsej az ked sa dozvieme co to bude...
Ale poviem vam ze tretie tehu nehroziiii

kleopatris
14. dec 2012

@barbora87 preco je ti moc zle? 😉

emily327
31. dec 2012

Pekneho Silvestra vam prajem 😉

ivanajelinek
31. jan 2013

Ahojte babulky. Tak ako sa mate tehulky???
@emily327 Uz sa ti to krati. Ako sa citis? Vsetko nachystane???
@barbora87
@finfrle A vy ako tehulky? Ako znasate tehotenstvo? Co na to vase deticky? Juj aj vam zavidim, ze ste este tehu. Ja som si to druhe tehu ani nejak moc neuzila. A aj teraz ten cas hrozne leti...
My sa mame celkom fajn, maly Adam mava koliky, ale da sa to vydrzat. Lukasa idu v utorok operovat, ma pruh. Tak som zvedava ako to zvladne. Este ze to uz robia na pockanie, ze nemusi zostat v nemocnici.

A ostatne co nove? Ziadna nova tehulka??? 😵

finfrle
1. feb 2013

@ivanajelinek Ahoj Ivus,leti to strasne rychle jojo
Ja konecne prestavam mit nevolnosti ale zase mam pry velice nizko placentu,takze plno zakazu ale v pondeli jedu do nemocnice tak snad se posunula.Jinak jsme ok Mala je rostak ale je to uzasne ji mit ale s druhym to byde makacka ji ukocirovat 😅
Ja teda tehotenstvi nesnasim,neni na nem nic pekneho uz at to mam zasebou jojo ani jedno si teda neuzivam 😝

barbora87
2. feb 2013

@ivanajelinek ahoj ivi!no veru nemas co zavidiet!toto obdobie otras!!!cakam kedy budem moct normalne fungovat!a uz sa tesim ked bude jul a mimi sa narodi!
Inak mam ten isty problem ako @finfrle mam nizko placentu ale dr ze to sa este moze zlepsit...len ja som s maxikom cez tyzden sama tak bohuzial musim fungovat...

A ivi ty ako?bude tretie este? 🙂
Joj chudatko lukas a kde prisiel k pruhu?

@finfrle ahojky a kdy mas termin? S tou placentou jsme na tom stejne jen mne dr zadny zakazy nedal ze pry se to muze zmenit...jaky zakazy jsi dostala?

finfrle
2. feb 2013

@barbora87 ahoj no termin mam na prvni tyden v juli ale asi to pry posunout na driv o tyden ono se uvidi.
Zakazy- sex,dlouhe prochazky,rychle vstavani,namaha...pry co nejvice lezet a odpocivat ....mivam docela velke bolesti a krece.V pondeli jdu do nemocnice tak snad mi reknou,ze se zvedla.