Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

lubinka9
25. nov 2011

@blondynka400 jak myslis, ze na to nema nozicku? no my sme kupili na zimu tieto: http://www.endless.com/dp/B004ORE7EK/ref=asc_df...
tak to mate teda riadnu nozicku, vy ste tiez hranicni co ale z druhej strany? 😀

meleri
25. nov 2011

@lubinka9 tak to je super ze je to pryc! a uz je fakt velky teda leti to hrozne. a co jeste chcete jedno dite? ja byla dneska na gynde a dr rikal ze pocita ze budu mit jeste dalsi tri deti aby mel z ceho zit 🙂

blondynka400
25. nov 2011

@meleri jojo, to samé říkala ta kamrádka z It, co tam žila snad 15 let. Tedy krom těch dotazů na mikrovlnky a pod 😀 Ty jsi byla v DE?
Já naštěstí s němci až zas tak zkušenosti nemám, jakmile jsem zjistila že je někdo němec, okamžitě jsme ho poslala na párek, ani jsme se s ním nebavila, já už je rpsotě nějka z principu nemusím no 🤐
A pak v práci ale tam se chovali slušně...
Těch pedofilů bych se až zas tak nebála, to snad taklhe na školách nehrozí ne? Mně by spíš vadilo, co jim můžou "nablít" do hlavy a ty maličké hlavičky by si s tím nemuseli umět poradit. Ale já jsem zapřísíhlá ateistka, což je taky něco jiného 🙂

lubinka9
25. nov 2011

@meleri zatial neplanujeme. Teda vlastne je to na mne. Priatel by aj hned

lubinka9
25. nov 2011

@blondynka400 a darceky bude u vas nosit Jezisek? 😕 😀
tak mne nemci zasa vyhovuju ale je fakt, ze som asi natrafila na tych spravnakov a hlavne ini ludia su vo velkomestach a ini na countryside

blondynka400
25. nov 2011

@lubinka9 jako velikostěn na to nemá nožičku. To co se mi líbí a výškově by bylo ideální je už dívíč botička a ty se dělají od 27, což je hodně velké. Náhodou tu nožičku nemá až zas tak velkou 😀 Ona jí teď od léta skoro nevyrostla... Průměr v tomhle věku je 24 (což u ecca je skoro 25), takže v tomhle jsme v normě 😀
Co se týče výšky tak už je nad hranicí normální percentilového grafu 😀 Ale už dlouho si drží "svůj percentil" a lde mé výšky a výšky manžela je to naprosot v pořádku 🙂

blondynka400
25. nov 2011

@lubinka9 bude, nosil vždycky 😀 Pořád leší než děda mráz a nebo santa claus 😝 Už máme i dopis za okenem a naučila se to říkat ježíšek a každý den mi říká co jí přinese a dopis si musíme prohlížet 😀
Němce z countryside v podstatě neznám, jedině z velkoměsta. Ale neříkám, že tam není nikdo "normální", já je spíš už z prinicpu nesnáším, takže jsem ani neměla šanci poznat někoho blíže, tedy jedině pracovně a tam tedy podle mne není o co stát...

meleri
25. nov 2011

@blondynka400 no v tech skolkach je to v klidku a na te zakladce, vim to prave od lidi co tam chodili ale prave na te stredni uz se deji takove veci jako ze skolni vylet je navsteva nejakeho posveceneho mista, nebo ze delali jednou za rok krizovuo cestu jako ze nesou kriz na kopec..ale ani to mi zas tak nevadi zas ono v cesku se vsechno tak zvrtne ze je vsechno hned sektarske ale tady je to fakt v norme jinak by podle me ti lidi tam ty decka nedavali, ono francouzi jsou taky spis ateisti a ty decka tam kazdy dava prave proto ze tam nejsou ti arabi..ale to vis ze mam obavy z te stredni skoly sakra nechci mit ze synu kneze!
ja s jednim nemcem chodila a pak jsem jich spoustu znala z toho programu Erasmus, a byli strasne fajn, byli to studenti ale kdyz zjistili ze jsem ceska tak prave trochu nadrazenost...ten kluk s kterym sem chodila vubec, byl strasne mily ale prisel mi strasne takovy svazany nevim jak to rict proste slusnak a pritom si myslim ze takhle se clovek nemuze porad chovat jednou to musi jit ven! a moje teta si vzala nemce a jezdivali jsme tam. je tam hezky ale treba teta si taky uzila sla tam za komunismu a byla tam za tu nejvetsi socku. pritom se vyhrabala a ted ma penez fakt dost.

meleri
25. nov 2011

@lubinka9 tak to muj manzel by taky hned dalsi ale fakt uz toho mam dost.

lubinka9
25. nov 2011

@blondynka400 no hej, vy ste obaja vysoki. Ja som dufala, ze maly sa poda na tatka ale ja som to teda riadne znizila 😒 Mna to desne trapi, sama som si s rovesnikmi uzila, tych posmechov, deck vedia but teda krute ☹ A u chlapca to je este horsie 😒

lubinka9
25. nov 2011

@blondynka400 tak ja som o nemcoch pocula, ze sa chovaju nadradene ale osobnu skusenost nemam. Ja som natrafila fakt na slusnych ludi, ono sa to nezda ale v tych starsich generaciach je kopec pokory kvoli II.svet.v., su si toho vedomi a akonahle sa zacne na tuto temu tak klopia oci i ked osobne za to nemozu. Oni vedia, ze svet ich stale vini z genocidy. Napriek dvom prehratym svetovym vojnam sa dokazali vzdy pozviechat a maju silnu ekonomiku, su hodne narodne citiaci a disciplinovani. To mne teda imponuje, to su pre mna tie spravne kvality 😉
Ale pravda, ze mlada generacia je uz ina.
a co ti na nich teda vadi ked ich vlastne moc nepoznas?

blondynka400
25. nov 2011

@lubinka9 jojo, tohle už jsi psala a je fakt, že u chlapa je to ještě horší. Ale tak uvidíš, třeba se pak ještě vytáhne... Netrpa se tím 😵
Ono spousty lidí si myslí, že dítě je jakýsi výškový průměr rodičů, ale to není moc časté... Většinou je to spíš na jednoho nebo druhého. A větší parvděpodobnost je ta, že je to podle výšky matky.
Já mám nějakých 180, manžel asi 188, takže nemá být po kom malá...
@meleri jako 100% než arabové tak radši tohle 😀 Ty jsi byla od Erasmu v DE? Já německo v tomhle směru rovnou vyšktrla, hlavně bych se tam ani nedomluvila 😀

meleri
25. nov 2011

@blondynka400 ne ja sem byla ve walesu.ale ne na erasmu ale jako au pair ale s tema lidma sem se dala dokupy z erasmu a byla to poradna parba.

blondynka400
26. nov 2011

@meleri aha, tak to jo 🙂
@lubinka9 co mi na nich vadí? Takováta arogance, to že si myslí, že jsou nejlepší na světě a všichni ostatní snad žijou na stromech, navíc nesnáším němčimu, je to taková tvrdá řeč, vzhledově taky nic moc 😀 A sposuty dalších méně důelžitých důvodů. Jak už jsem napasala, nemyslím si, že jsou všichni takoví, jako všude existují vyjímky. A pracovně to byla fakt tragédie, obzvlášť když jim pakmladá blondýna říkala, co mají dělat 😝 😀

kleopatris
26. nov 2011

no necitala som celu vasu diskusiu o nemcoch, aaale teda nemozem povedat, ze by sa ku mne niekto choval arogantne...a ak tak maju iny ako nemecky povod 😉 mne sa tu teda zije o milion percent lepsie jak v AT a to si tiez vsetci myslia, jak sa tam uzasne zije...a pracovne, nemozem si stazovat ani na to 😉 susedov mam tiez kopec pravych nemcov a vsetci uzasne priatelski 🙂 a debili su vsade 😀 dokonca aj cechach a na slovensku 😀

lubinka9
26. nov 2011

@kleopatris tak ako ste oslavili? 😉
a co maly? podarilo sa ti nejak poriesit tu skolku?

blondynka400
26. nov 2011

@kleopatris to jsmem se taky chtěla zeptat co školka?
Ono je něco jiného když děláš přímo v DE než když si nimi jenom spolupracuješ a nebo je ještě musíš řídit, to už nepřežijou ani náhodou 😝 😀
A debilové jsou všude, to je fakt. Jen někde víc a někde méně 😀
A co se týče Rakouska, svým způsobem si myslím, že jsou taky horší než němci. Ale ty už neznám vůbec, jen se co týče dovolené a to jsou zase super 😎

meleri
27. nov 2011

ahoj holky!
s tema nemcema fakt nevim no mam radsi francouze, i kdyz nemci jsou nam zas kulturne blizsi, obcas jsou ty jidla stejne, nebo i ty zvyky kdezto francouzi uz jsou fakt strasne jini.
Adrien dneska snedl svuj prvni kompot, stal se zazrak. tak me to hned povzbudilo a udelala jsem i prikrm, ale ten zas odmitl..:( samson si dal za nej...ale je to uspech, rada bych uz dostala ty mencky at zhubnu 🙂) mate nekdo nejakou radu na to jak dostat mencky a zhubnout 🙂))

blondynka400
27. nov 2011

@meleri mencky dostaenš až na to bude tvoje tělo připraveno, nijak to neurychlíš 😀 Leda že by sis snižovala hladinu prolaktinu, ale to by jsi zas mohla přijít o mléko 😉
Taky si myslím, že jsou francouzi lepší, ale taky mají svoje mouchy, ale kdo ne, že? 😀 Mně hlavně přijde, že jsou malý co se týče výšky. Ale s jedním jsem za mladých let chodila a byl mooc fajn 😎

meleri
28. nov 2011

@blondynka400 jo ja vim to bylo spis jen tak ze srandy napsano 🙂 jo francouzi jsou celkem fajn ty co znam c'lkem se i vic smejou nez cesi takze je tu veseleji. i v televizi. ted co sem byla v cr tak to byla sila ta televize. same dokumenty o koncentrakach a hitlerovi pak porad o kremacich a same takove 🙂))

blondynka400
28. nov 2011

@meleri to mě bylo jasné že to myslíš spíš z legrace, proto jsem ti taky tak oddopěděla 😀 Myslíš že se víc smějou než češi? To mi nepřijde.. Spíš jsoz na začátku sdrdečnější, češi jsou dost chladní, ale mně to tedy spíš vyhovuje 😅 Já na telku moc nekoukám a na dokumenty a nějaké pořady tedy vůbec. Když tak jedině občas na nějaký film a nebo vyjímečně seriál a teď tedy občas na kreslené věci 😝 😀

meleri
28. nov 2011

@blondynka400 no jo...srdecnejsi jsou...ja zas radsi tak...prave ze sem se tam vecer nudila tak jsem se divala ale hruza teda...jo tak kreslene veci taky fici...ale snazim se to omezit jinak by hledel na bednu porad..

blondynka400
28. nov 2011

@meleri u nás taky chvilku ráno (kouzelná školka jestli znáš), pak odpo když se vzbudí ale to tak max 10 minut a vyjímečně večer taky chvilku. Omzovat se to musí, ale když zas člověk něco ptořebuje, občas se to hodí 😀
Já nemám moc rádam, když je semnou hned každý kamarád jak kdybychom se znali 100 let, to nějak nemusím.... 😝 😀

meleri
28. nov 2011

@blondynka400 u nas to s telkou zaclo jak se narodil adrien bylo to peklo proste on zarlil a nechtel si hrat sam a delal naschvaly tak jsem zapla krtky a bylo. ted je to uz lepsi a hlavne je v te skolce takze bedna hraje jen vecer a rano. jo tak kamarad to taky nemusim ale zas tady to je spis tak o slusnosti nez ze by se nekdo vtiral to mi v cesku fakt vadi ze vejdes do obchodu a pozdravis a kolikrat ti ani neodpovi to je vylozene sprostota..

lienkapp
28. nov 2011

Ahojte su tu aj snažilky z Talianska?

adikasala
28. nov 2011

@lienkapp ahoj ja zijem v it 🙂 🙂 🙂 🙂 ale som uz stastna tehulka od augusta

lienkapp
28. nov 2011

ahoj, tak to gratulujem. My ešte nebývame v it ale od februara sa tam sťahujeme. Ty si všetko platíš v it? (zdravotne, socialne atď), lebo toto prave riešime. Ja by som chcela mať tam Dr. len neviem ako na to a somozrejme by som tam chcela otehotniet.

lienkapp
28. nov 2011

@adikasala ahoj, tak to gratulujem. My ešte nebývame v it ale od februara sa tam sťahujeme. Ty si všetko platíš v it? (zdravotne, socialne atď), lebo toto prave riešime. Ja by som chcela mať tam Dr. len neviem ako na to a somozrejme by som tam chcela otehotniet. Už sa snažíme rok a pol a stale nič, tak dufam, že zmena prostredia prospeje 😀

blondynka400
28. nov 2011

@lienkapp z vlastní zkušenosti do italských doktorů a gynekologů radši dál. 😉 Já létala na všechny kontroly do čech, rodila jsem taky v čechách. Za prvé letenka vyšla levněji než jít k dokotrovy v It (třeba UTZ platíš ikdyž máš pojištění) a za druhé jsme měla jistotu, že jsme dostala 100% službu, což o It říct nemůžu... Ale jde taky o to, kam se budete stěhovat, není it jako it 🙂

meleri
29. nov 2011

ahoj holky vitejte, s italii neporadim bohuzel, ziju ve francii a tady je to vsecko jine...