Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
23. jan 2009

No, rozmyslam, ze sa pozriem do Bad Sodenu ... len neviem, ci presvedcim manzela, on nema rad plavarne. Ale toto bude aj tak Kurbad, nie? A v takom v SR bol...nevies ci tam je nejaka speci voda z pramena alebo len normalna? Ale vonku by som sa teraz do bazena neodvazila 😅 To by musela byt taka horuca voda ako v Piestanoch, tam som plavala vonku, ked bolo len okolo nuly. Naaaadhera. Tma, v bazene svietili pod vodou svetielka, nad vodou sa vznasala para, len asi 5 ludi aj so mnou (viaceri sa neodvazili, chi). Kraaaaasa.

schnucki
23. jan 2009

jojo, bad soden je kur-mesto, vetsinou tam jsou starsi lidi a sem tam nakej mladistvej 😀 ja ti ani nevim jestli je tam speci voda, jediny co vim je, ze je trosku slana, a ta v tom malim bazenku s horkou vodou je mega slana 😝

no ta venku moc horka neni 😅

my s pritelem berem vzdy jednu kabinku na prevleknuti a jednou tam na me tak cekal az se dovalim ze sprch, asi se zrovna susil nebo co, no a otevrela nejaka starsi pani 😀 chudak byl celej bez 😀 tak se pani podivala, omluvila a sla do jiny kabinky 😀

takze bacha 😀

zuzka11
23. jan 2009

Schnucki!!!! 😀 Takhle vyděsit starou paní! 😵 Já byla hotová ze sprch v kanadě, ne jako u nác - sprchovat se bez plavek, nebo tě někdo seřve, tady s plavkama a ne že něco ukážeš!!!jedna paní se ve sprše holila ale oblečená v plavkách, tak jsem jenom pozorovala ten čúrek krve co jí teče po tříslech....chápete? Holit si rozkrok naslepo?????

S těma bramborama jste teda strašné, ale fakt, člověk zapne koníka a hned mu začnou kapat sliny........ 😀

Mel - nevím jaký týden podle MS víc, podle UZ míň, časem se uvidí 😉 píšu radši míň.......
A nemohl by manža pohlídat a ty by ses šla někam natáhnout, protáhnout????Teda hned jak mu bude líp a nebude infekční.....

Miri - tady taky leje, hnus, já zapomněla deštník, tak jsem jak vodnice........fitko závidím, v létě jsem taky chodila........

ivana98
autor
23. jan 2009

zuzi, to hcg je super! preco ta tvoja dr. strasi 😠 mam chut ju oznacit nejakym skaredym slovom 🤐

to s tym vstavanim si robite srandu? ja som dnes vstavala vynimocne o pol hodku neskor, az 5:30 😝 na pocasie som sa radsej ani nepozrela, takze nebol problem 😀 akurat nam sem dnes dosli nejake mraky, tak ma pobolieva hlava... no ide vikend, tak co sa cudujem 😠 poznate to nahodou? ja mavam casto bolavu hlavu cez vikend... pocas tyzdna asi telo chape, ze si to nemoze dovolit..

zuzka11
23. jan 2009

Prostě obranná rekace, snad se z toho vyspíš a víkend si užiješ! Co práce, ještě tě zaučují????Nějak jsem zapomněla v jakém oboru děláš, promiň......Co plánuješ na víkend, Ivan?????

zuzka11
23. jan 2009

Ještě mě napadlo slovo pro holky Slovenky, snad už tu nebylo - crcat 😉

ivana98
autor
23. jan 2009

dnes vecer a cez vikend pomahame so stahovanim kamoske, ako pripravu na nase stah. buduci vikend 😀 😝
zatial ma zaucuju, ale aj tak je to dost narocne... obor neni tak jednoduche popisat, ale kazdopadne ja som ekonom. ak chces, napisem ti konkretnejsie do IP 😉

zuzka11
23. jan 2009

Napiš, budu ráda! i jak se ti nakonec práci povedlo sehnat......

Stěhování - brrr, už teď se netěším na to naše v srpnu, za roky našeho vztahu jsme se stěhovali už 4x, aspoň jsem pěkně probrala oblečení 😀

my máme návštěvu - kamaráda a chlapi pojedou zítra na lyže.......

mirusch
23. jan 2009

Schnucki 😀 A nenapadlo ho, ze sa moze zamknut? Zuzi, ta stara pani mozno vobec nebola vydesena, mozno sa celkom potesila 😀 To bol skor vydeseny Schnuckin priatel 😀 Teda dufam, ze ta stara pani mala aspon plavky....

Zuzka, neviem ci som pochopila, ze kde bez plaviek a kde s plavkami. Lebo tu v DE je nemcurkam uplne jedno kolko maju rokov a kil, pretrcaju sa po sprchach uplne naholo, normalne ma zbavili akychkolvek komplexov...Oproti niektorym som fakt krasavica, ach jo. Ale vsak vsetci sme ludia. Ale holit by sa vo verejnych sprchach teda isto nemalo, to by som oznamila niekomu....

Ivus, uf, o 5,30. Kedy som tak vstavala do prace...5,45...3 roky. A teraz, ked nemusim, tak vstavam o osmej najskor - v zime. V lete ma zobudi slnko uz pred siedmou 😅
To s tou hlavou, ze zacne boliet na vikend, to je bezna vec, aj migreny tak byvaju. Proste, ked odznie stres. Lekari to poznaju. Uz si bola u ortopeda? Predpokladam, ze nie 😠 Ja viem, nestihas....ale zdravie stoji nad akoukolvek pracou.

O par minut frcime do indickej restiky. Mnaaaam, potom napisem podrobne, co sme mali, ok Zuzi? 😝 Ja Indov a ich kuchynu milujem....nuz, dvaja indicki boyfriendi urobili svoje 😅

zuzka11
23. jan 2009

Užij si to Miri - a pak koukej dát vědět!!!! 😉 A pak tě taky vyzpovídám co se týče boyfriendů 😀

mirusch
23. jan 2009

Zuzka 😀 kludne, co by si rada vediet? 😀
Odpoviem, ked sa vratime.
Papa, letiiiiim.

zuzka11
23. jan 2009

Tak zítra se těším, budu doma sama, chlapi pryč, tak je pěkně probereme 😀 Užij si véču!!!!! 😉

schnucki
23. jan 2009

ahojik holky,
takze mirusch si nekde nacpava bruch, hmmmm .... pak chci taky vedet co jste meli, uz ted tu slinim 😝

ivus, ja to mam takhle s unavou, hlava me nastesti neboliva, ale jak prijde patek , jsem jak polomrtva, takze jak mam neco delat, je to hruza, nejradeji bych se vzdycky celej vikend valela 😀

zuzi jak je, honi te zrava? 😎 spousta holek to pry ma, ale nevim do kdy 😅 .... jedes taky na lyze?

zuzka11
23. jan 2009

Žravá jsem, ale nevím jestli to připisovat té mojí dutince nebo prostě rozežrání po Vánocích 😀 Na hory nejedeu, budu tady zpovídat Miruš....... 😉

S hlavou jsem to tak měla vždycky po zkoušce na VŠ, cely den jsem vydržela a pak to na mě padlo a já totálně odpadla, bolest hlavy jako blázen........

Co máš Schnucki v plánu na víkend ty??,

schnucki
23. jan 2009

zuzka je sama doma .... paaaaarty 😀

to mam o zkouskovy taky nekdy, ale jen trosku, staci mi kdyz na chvili vypnu, a bolest prejde, nemam je nastesti velky

zejtra uklizeni, to kazdou sobotu, pak pojedu asi navstivit byvalou au-pair rodinku, jeste mam vanocni darky 😅 .... no a nekdy odpo nebo navecer bud ucit, nebo si asi nejspis udelame dvd vecer 😀

zuzka11
23. jan 2009

Jojo, vy máte vlastně teď zásobičku! 😉
Koukala jsem včera na ten Pád třetí řáše a dneska jsem koukal na Tv program a zase je tam Hitler, tak 2x za sebou ho nedám........ 😝

zuuuzana
23. jan 2009

ahoj baby, zuzi to hcg vyzera fakt nadejne suuuperko 🙂 drzim palce 🙂

schnucki inac u mna v piatok moj organizmus spusta poplasne zariadenie 🙂 a nie som schopna ani prstom pohnut. jedine co zvladam je nakup.

mirusch sa mas, asi prave asi maskrtis nad dezertom 😝

schnucki
23. jan 2009

ja uz se tesim na ty tt u zuzky 😀

😀 zuuuuzi to je u me sobota 😀 😀 taky nejsem schopna nic udelat

zuzi hitler 2x za sebou by bylo fakt moc, to ne, skouknem urcite Love in Las Vegas, ten film chci vydet uz dlouho .... no a pak uvidime, mame i madagaskar 2 😀

mirusch
23. jan 2009

Tu som 😀 Mala som jahnacie curry, manzel hovadzie curry a svagrina Tikka jahnacinu. K tomu Basmati ryzu, Papadom - take chrumkave placky, vselijake saucy k tomu, no mnam, mnam. A na zaver nam dali zadara mango liker. A ruky sme si mohli utriet do vonavych, teplych, vlhkych utierok.

Zuzka, zajtra doobeda obiehame obchody, Bauhaus a tak, ale poobede by som mala byt doma, tak mozeme preberat 😉

mirusch
23. jan 2009

Vidim, ze tu preberate aktivity. Nuz, ja mam praveze sobotu najcinnejsiu. Mavala som tyzdne, ked som nestihala dychat, niekolko studentov a tak, teraz je to lazo, plazo, ale to nie je dobre, lebo sa k nicomu nedonutim. Ale v sobotu vacsinou frcim ako Formula, neviem preco.
Dnes vecer este trosku postrasim na konikovi, mala by som aj odpovedat asi na tisic e-mailov 😝 No jo.

schnucki
23. jan 2009

😀 😀 ako formula, vis ze mi tak rikali na zakladce? formule 😀

teda, takovy pochutiny, hmmmmmmm

mirusch
23. jan 2009

Schnucki...formula 😕 😀 ? A precoze?

Idem tahet (dalsie super slovo) ... ozi, som si spomenula, niekto tu chcel, aby sme uhadli, co to je crc... Co to bolo? 😕 Tak to teda fakt neviem co to znamena. Ale znie to bombovo 😀
Kukame Hape Kerkelinga, milujem ho, fakt je super 🙂 (teda paci sa mi to, co robi...aby to niekto nepochopil zle 😀 )
Dobru noc vsetkym, zajtra poobede som tu ako na koni.

zuuuzana
23. jan 2009

mirusch hmmm mnam mnam mnam, teda chrumkave lapacinky wow

schnucki las vegas som si nedavno kukla je to prdel.
vcera som si kukla barfuss. poznate to baby niekto? to je superko, aj tak trochu humorovo naladene, ale hlavne
nerealna laska. take ja mozem. musite si kuknut hra tam till schweiger. teho ja mozem 🙂 hlavne jeho hlas. ten ma predsa jedinecny musite uznat nie?

aj ja budem zajtra formulka. chcem umyvat okna, ale nejak sa rozprsalo tak uvidim uz ich totizto umyvam niekolko mesiacov 😝

asmeena
23. jan 2009

crcat? Jo to je dobré slovo.

Koukám holky, že tady dnes probíráte takové relax věci, jako koupání a filmečky. Já jsem byla na svatební cestě v Bojnicích a bylo tam nádherně a termál super.
Včera jsem viděla v televizi, že dávali nějakou reklamu, že někde mezi Drážďanama a Berlínem je nějaké Island centrum. Už jste tam někdo byl?

zuuuzana
23. jan 2009

island hmmm island znie stale lakavo 🙂 jeee dovca baby ani nehovorte uz by som bola opat zrela na slnecne, pieskove plaze.
inac baby premyslam podla coho sa urcuje kratky a dlhy protokol pri stimulke viete mi niekto poradit? urcite ano ze 😉

asmeena
23. jan 2009

to vůbec zuuuzana nevím, já vždycky stimulovala tak 10-12dní

schnucki
23. jan 2009

ja mam to barfuss na cd, tak to skouknem, il schweigra mam taky rada, vydela jsi keinohrhase? taky supeeer

jojo asmeena, o tom uz jsem slysela, moje kamaradka tam byla a pry super, je to jako kdyz jsi na plazi, i bary tam jsou 😀

kvuli memu prijmeni mirusch, ale nebylo to mysleno zle, nekdo to jednou rek a tak se mi od te doyb rikalo 😀

schnucki
23. jan 2009

tak to nemam ani poneti 😅

asmeena
23. jan 2009

schnucki a neříkala, jak to tam bylo drahé? A to tam mají udělané pláže a bazený s mořskou vodou? 😀

mirusch
23. jan 2009

Aha, takze staci povedat dobru noc a vy sa tu objavite.... 😠

Crcat 😀 To mi pripomina vselico ...

Island centrum nepoznam. Hm. Ja by som tiez radsej na slnecnu pieskovu plaz. Mala som tento rok zalusk na Mallorcu, ale asi to financne nezvladneme, kedze renovujeme izbu a este aj USA 😝

Jaaaj Schnucki, uz chapem 😀