Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
28. apr 2010

kkatka, tak to je jasné... Dost silně mi připomíná můj grafík.... Tak snad bude mít i stejný lednový konec 😉

kkatka78
28. apr 2010

To dufam aj ja Blondy 😀 😀 😀 Bolo by to krasne....a ked nie Femigard je uz nachystany na krednci 😀 😀 😀

blondynka400
28. apr 2010

kkatka, tak ten tam klidně může zůstat bydlet, ne? 😀 😀

kkatka78
28. apr 2010

HAHAHA kludne Blondy....Ale mozno sa este zide,kto vie... 😀

emily327
28. apr 2010

katus, drzim velmi palce a dufam,ze zajtra uz budes patrit do klubu tehuliek 🙂 Velmi drzim palec a daj vediet ako dopadlo testovanie 😉

kkatka78
28. apr 2010

Ok Emily,aj ked mam trochu obavy so sklamania...ale ved to nebude prvy krat...fakt sa mi este ten Femigard zide...
a ked uz ani ten nepomoze,myslim,ze nastava plejada lekarskych vysetreni...ale treba mysliet pozitivne...takze zajtra vam dam isto vediet 😉

emily327
28. apr 2010

katus mysli pozitivne ale treba ratat samozrejme aj s negativnym vysledkom aby si nebola az prilis sklamana. Ale ja citim,ze to tentokrat vyjde 😉 Tesim sa na zajtra.

blondynka400
28. apr 2010

kkatka, tak jasně, že se třeba ještě může hodit... Taky si myslím, že je potřeba myslet pozitivně, hold negativní výsledek je taky vždycky možnost, ale já v tu druhou čárku prostě věří. Ten grafík je fakt ukázkový... 🙂

kkatka78
28. apr 2010

Dakujem dievcata...nadej zomiera posledna.... 🙂

ivanajelinek
28. apr 2010

Ahoj kati, tak drzim palce, nech testovanie zajtra dobre dopadne...

Ja mam dnes akusi placivu nalau. Ta moja kolegyna co prisla minuly rok o babo, bola zasa tehotna a bola v pondelok u dr. a zasa o to prisla.. tentokrat to bolo uplne na zaciatku, ze vraj sa vajicko po oplodneni nedostalo tam kam malo. najskor si myslela dr. ze to je mimomaternicove tehotentvo, ale robili krvne testy a nastastie nebolo. Tak ma to hrozne zobralo, sme si spolu dnes v praci aj poplakali...

Schnucki tak nech svadbicka dobre dopadne..uzi si svoj velky dnik...Ja mam zajtra a pozajtra dovolenku v sobotu je sviatok a v nedelu volno. Tak mam 4 dni volnicka... 😉

ivanajelinek
28. apr 2010

Tak kocky moje brusisko... 😀 19tt plus 3,5 kg

kkatka78
28. apr 2010

Ivi dik. Pekne brusko mas, ticho zavidim ☹ Su smutne zivotne pribehy...skutocne,no skus radsej na take veci nemysliet....

kkatka78
29. apr 2010

Dobre ranko Babulky, takze hlasim: 14 DPO a test negativny....po druhej ciarke ani ziveho ducha 😒 Mozno skusim za par dni dalsi. BT neklesla. Dakujem za podporu,ste zlate.....Pekny dnik vam vsetkym zelam...aj vasim bruuskam,detickam a miminkam v brusku 🙂

schnucki
29. apr 2010

dobre ranko holky,

no proste to bez vas nemuzu vydrzet, tak jsem zas tu 😀

katko ja nych mozna jeste pockala a zkusila testik za par dnu, pokud mrska nedorazi, protoze ten grafik vypada fakt nadejne 😵 ... moc na tebe myslim a drzim palecky at to byl treba jen blbej test .... takove male povzbuzeni - kamaradka mela dva testy negativni a pri kontrole na ni doktorka ze je pomalu uz v 8tt, takze drzim vsechny palce co mam, i na nohach 😉

ivus krasen brisko mas 😵 koukam si tam uz dela krasne mistecko 😀

nase mamka vam ti me pozorovala brisko a rikala ze kdyz se natocim z boku, tak vidi kde mala lezi 😵 ja bohuzel ne, protoze na to cucim zezhora, brisko mi totiz spadlo lehce dolu 😅 .... pritel zkouma vzdycky rukama kde asi je, ale pohyby jeste citit nemuze, ja vzdycky hlasim kde prave je 🙂

dekuju holky, dneska mi prijedou nasi s tetou a babcou, tak tu bude narvano 😀 ... jedem dneska jeste po nakupech a ja se jeste snazim dat dohromady hudbu, no mam toho nad hlavu 😝 ale verim ze to vse zmaknem a v sobotu to bude super 😀

a jak se maj nase maminy??

vsechny vas moc pozdravuju, a zas nekdy, papa

ivanajelinek
29. apr 2010

Dobre ranko... 😎 Tu dnes vyzera na krasne pocasie...ja musim ale bohuzila poupratovat a nachystat pre navstevu.Pridu az zajtra, tak mam viac casu.Musim ist aj nakupit, lebo v sobotu je tu sviatok a v nedelu su tiez obdchody zavrete. to zas bude vsade vela ludi...Ale pojdem zajtra hned zavcasu rano...

Kati tak skus o par dni znova...Ja sa v tych grafoch vobec nevyznam, takze neporadim...

barbora87
29. apr 2010

Ahojky tak dnes som spala vynimocne do8.12:)
inak som hladna a neviem na co mam
chut to je fakt otras...vcera som mala hroznu chut na pizzu tak som
si objednala a zozrala som ju celu!potom som sa ani hybat nemohla...potom som si dala melon a vecer este salat...ale ked sa rano zobudim tak som hned hladna...
Zajtra rano frcim na slovensko tak tam budem na 1.maja tak sa tesim...

No schnucki uz sa ti to blizi co?tak drzim palecky a uzi si ten krasny den...

Kati to je skoda ale hlavu hore lebo
moj prvy test bol tiez negativny...tak som pockala 3dni a potom boli testiky pozitivne...tak drzim palecky

lubinka9
29. apr 2010

ahojte,
my sme mali teda noc.. 😝 Tehulky budte radi kym ste este 2 in 1 😀

schnucki uzite si svadbu a nech vam vsetko vyjde podla planov a predstav 😵 A potom fotecky chcem vidiet 😉

katka, uvidis este o par dni ako dopadne test. Drzim palce 😉

nejak nestiham docitat, snad sa mate ok, postrehla som u finfrle a emily, ze dopadli kontrola a vysledky OK. Tesim sa! 😵 Len tak dalej.

kleopatris
29. apr 2010

dobre ranko 🙂

kati skoda, ze sa ciarka dnes neukazala, ale ona sa ukaze neboj 😵

schnucki aj ja prajem, aby ste mali nadhernu svadbicku, vsetko podla Vasich predstav a aby ste si to super uzili 😵

ja som zas raz vytocena na rakusko 😠 😅 dnes som nahodou u lekara zistila, ze nie sme s malym poisteni, lebo zdrav.poistovni chyba odo mna jeden papier...tak dufam, ze sa nam v najblizzsich dnoch nestane...
baby a este otazka. davate ockovat pneumokoky?

lubinka9
29. apr 2010

kleo, my nedavame ockovat.
s tym poistenim to je na porazenie 😠 snad to poriesite rychlo. Chodis nejako casto s malym k Dr. ci sa mi to zda?
A ozaj, ty uz si OK? myslim zavinutie maternice..

blondynka400
29. apr 2010

katka, hm, tak koukám druhá čárka nic. Ale grafik vypadá pořád ještě dobře, tepltoka neklesal, tak počkej 2 dny a uvidiš 😵

ivana, pěkné bříško 🙂

schnucki, tak naše nevěsta to nemohla bez nás vydržet jo? 😀

kelo, a to ti nemohli dát vědět, že jim něco chybí? 😕
To očkování, já zatím nevím, tak 50 na 50. Je to sice na dobrou věc, ale ta vakrcína není úplně 100%...

lubi, copak se stalo v noci? Nechtěl spinkat?

lubinka9
29. apr 2010

ahoj blondy,
no praveze chcel spinkat az moc a nedalo sa 😒 tak snad cez den dobehne. Ale niesom zvyknuta unho na take noci, tak snad si ani nebudem musiet zvykat 😝

kleopatris
29. apr 2010

no ja som dnes isla na krv kvoli stitnej zlaze, co sa mi pototo v tehu, ze ci musim dalej brat lieky...
blondy oni mi dali vediet, lenze to je zacarovany kruh, furt nieco vybavujeme a kazdemu nieco chyba atd. dlha story, kedze sme seci 3 cudzinci 😖 ale ze tym, ze chyba ten papier nie sme poisteni nam zabudli povedat 😠
no a k lekarovi chodim s malym len na povinne vysetrenia a furt neviem co s tymi pneumokokmi 😒
a moja maternica nikoho nezaujima, takze neviem ci je uz ok ....az za pol roka mam prist na kontrolu 😖
este jednu otazku mam 😅 tym jak som zacala kojit napriamo, som zase pri kojeni zacala spinit/krvacat...mozem sa este docistovat? zeby sa to tam dalo este do pohybu?

my nastasie v noci spinkame dobre...cez den nekomentujem, ale uz som maleho dvakrat oklamala 😀 uspala na rukach, strcila do kocika a on spal 😀

lubinka9
29. apr 2010

kleo, za pol roka? to fakt? a keby si isla skor tak ta otocia vo dverach?
s tym krvacanim ti neporadim ale moze byt ako pises.

ved sak on ti na to rychlo pride, ze ho takto klames 😀

blondynka400
29. apr 2010

lubi a víš čím to bylo? 😕

kleo, to je divné, že by jsi se ještě dočišťovala takhle dlouho od porodu.... Spíš ještě není děloha dozavinutá a nebo ti začíná nabýhat cyklus...

emily327
29. apr 2010

katka, moja nezufaj vyskusaj za par dni a uvidis 😉 Kedy si mala dostat MS?

Lubi, dakujeme pekne, mne fakt padol velky kamen zo srdca, ked mi volali,ze NT screeningove vysetrenia su ok. Tak sa uz tesim na buduci tyzden na UTZ a dufam,ze nam povedia co to bude. A ty ako moja? Co mliecko? Rozbehlo sa?

Kleo, no tak to je fakt super s tymi papierovackami, ako vidim vsade to je na dlhe lakte. A to to zavinutie maternice vobec gynekologa nezaujima? Neskusala si sa na to opytat, ci je vsetko dole ako ma byt? Skus sa za to spinenie tiez opytat alebo ak mas nejakeho znameho lekara doma na Sk, tak zavolat ci je to ok.

schnucki, tak uz iba 2 dni a bude z teba PANI 😀 Nestresuj sa moja a hlavne si to pekne uzi. cmuk Je mile od teba,ze ti chybame xixi

ivana, krasne brusko 😉

lubinka9
29. apr 2010

blondy no bol mrzuty uz od podvecera. Spava pekne doobeda aj okolo obeda ale s tym podvecernym spankom mavame problemy, niekedy sa podari pekna hodinka inokedy prerusovane ledva pol. No a ten vcerajsi podvecerny spanok takmer vynechal i ked som s nim vybehla v kociku von, gulal ocami. Takze vecer uz bol riadne unaveny a mrzuty. Zaspal niekedy okolo stvrt na desat. Mam skusenost, ze ked neskoro zaspi tak sa v noci skor a casto budi.

emily, diky mame sa fajn. Mlieko zatial funguje 😉 Su dni kedy ani umele nedam, inokedy raz za den. Moc sa z toho tesim vyzeralo to totiz ozaj "stratene"
a po com vam s manzelom viac pisti srdiecko? viem, ze napises hlavne aby bolo zdrave ale tak v kutiku duse?.. 😉

emily327
29. apr 2010

lubi, nemam este manzela 😀 Ale s priatelom nam je to fakt jedno, ja mam pocit,ze to bude chlapcek. Aspon posledne tyzdne, neviem preco mozno preto,ze to kazdy v rodine hovori,ze to tak bude. Ale fakt nam je to jedno.
Super tesim sa,ze mliecko funguje si bojovnicka a obetava mamina, lebo si to na zaciatku nevzdala 😉 Budem si z teba brat priklad, ak by sa nahodou nieco prihodilo take aj mne. Svagrina tiez mala malo mlieka ale ona to vzdala uz po par tyzdnoch a prestala kojit. Preto ta obdivujem 😉 Tak len nech tecie a malinky nech papka a robi vam radost cmuk

kleopatris
29. apr 2010

lubi to poznam s tym podvecernym spankom, ten nemozem docielit ani ja...a ked idem s kocikom von tak viete jak to dopada 🙄 takze tatinka vitame uz ufnukany a nervozny......inak my zaspavame bezne po 9, vcera sme zalahli vsetci 3 o 9 a maminka zaspala jak prva 😀 mne zase zacal krpec rotovat po posteli, vzdy ho najdem ulozeneho na sirku postele 😝

a s tym mliekom, fakt lubi si zasluzis totalny obdiv 😵 mna teda bradavky teraz dost bolia, ale s tym jaku bolest si si musela vytrpiet ty sa to iste neda porovnat. Dufam, ze si to maly bude vediet ocenit 😉

emily ja som bola presvedcena, ze cakam dievcatko, este sa mi o nej aj snivalo 😀 a kukaj co mam doma 😀

lubinka9
29. apr 2010

kleo jasne, ze oceni.. V 14 bude tazky pubertak a na moje slova povie: Kde to zijes mamo 😀 😀 Uz sa tesim 😀
inak my mame problem dodrziavat rezim pocas vikendu ked je drahy doma. To je maly z neho taky hotovy, ze je s nim cely den, ze sa nevie nejak sustredit na odpocinok 😝
takze uz rotujete? no my mame 60x120 postielku tak snad nezacne lebo sa mi tam coskoro zasekne. Ale zato sa vie porozpravat s postavickami co ma na hniezde zvnutra postielky a kravickami co ma nad prebalovacim pultom 😀 ..a najlepsie okolo 3 rano 😝
no pekne dievcatko sa ti narodilo 😀

kocky diky za obdiv, fakt som s tym chcela 100x prasknut ale holt v takom blbom znameni som narodena, ze to proste neslo 😝 😀

a inak kocky maminy mam 2 otazky
- ked vam mrnusi zalomia a spia "mimo planu" budite ich?
- a ako je to s kojenim pocas leta, resp. vyssich teplot? treba davat aj ked nepyta? ako casto? a len mlieko ci sa moze od smadu aj prevarena voda?

kleopatris
29. apr 2010

lubi my spime viac menej stale mimo planu 😅 jediny fixny odpocinok mame od 12-14 a od 21 do rana...a ked zaspi som rada, ze vobec zaspal, takze nebudim....
a cez vikend je aj nas totalne mimo. Uz len tym ze sa s nim rano mojkame v posteli dlhsie ho rozhodi...

a ja netusim, asi ho budem prikladat aj ked nepyta (aj ked nas teda by mohol furt). Vodu asi ani nie. Inak nerobia vam mrnusi take, ze ked sa kupu sa snazia jazykom dociahnut vodu? Nas krpec caka na kazdu kvapku co mu pristane na ksichtiku aby ju olizol a toci mi hlavu smerom voda a jazyk uplne vyplazeny...takze asi u nas ani prevarat netreba, ked mu ani kupacia voda nic neurobi 😀
a lubi uvazujes nad plavanim babatiek? blondy asi bude plavat v mori, ale co my? 🙂 my (teda manzel, ja moc vodu ee) by sme chceli zacat od 3.mesiaca...