Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
17. jún 2010

barboro jo je fakt že na léto jsou lepší nějaké ty šaty.....jinak se člověk dost potí..

meleri
17. jún 2010

holky už musím končit malý se mi probudil....

🙂

barbora87
17. jún 2010

meleri ja som to tiez tak pocula ze dievca berie krasu a chlapec ju dava...ja som sa na seba ani do zrkadla nemohla pozerat som sa citila hrozne a moja svagrova ked ma videla tak sa ma spytala ze ci teraz uz budem nadalej skarediet no uznaj:D tak neviem co to u nas bude....podla cinskeho kalendara vychadza chlapec a ja sa snazim na to pripravit aj ked si zo srdca prajem dievcatko...

inak hej najlepsie saty aj kedy saty u mna nic moc lebo vsetky co mam take obtiahnute a s vystrihom ale teraz chcem nejake farebne a bez vystrihu lebo mam v tom prsia ako melony:D

meleri
17. jún 2010

ještě tam polehává tak dobrý....🙂

jinak sem chtěla říct že já jsem ty těhu kalhoty s takovým tím pásem nemohla nosit, se mi z toho dělaly takové drobné vyrážky na břichu, tak jsem snesla jenom šaty...ale jinak jsou ty kalhoty určiě fajn na zimu...
jinak míváte to někdo takovou vyrážku na břichu, no bylo to divné...

schnucki
17. jún 2010

jooo tak to manzilek vi o cem mluvim ... ke vsemu ted nesmim nic brat, ani kapky do nosu mi nedaj 😝
ja teda mam taky nejradeji teplaky, a nebo mam takove volne kratasi, nepadaj, ale jsou tak hezky pod briskem 😀 .... ja jsem si ryfle nekupovala, mam takove ty platene kalhoty, jsou takhle na leto super, kdyz neni moc horko, neni v nich zima a ani teplo takze pohoda .... ja jsem si ted objednavala 3/4 kalhoty, tak doufam ze brzo prijdou ....
mamku jsem se segrou zaukolovala aby nasli nekde pobliz obchudek s tehu vecma a chci si u nasich nakoupit par tricek, nejaky s raminkama a nejake hezke na tu svatbu ... vuuubec nic nemam ....

meleri
17. jún 2010

barboro,

tak to bude určitě holčička!!! 😵 😵 moc ti přeju at se ti to splní!

jinak jo já bych si zas přála mít takové vlasy a nehty co jsem měla v těhotenství...to byla kvalita! no třeba se brzo dočkám a budou dvě čárky! 😵

jo má mám pocit že v dnešní době je ta moda pořád jenom samý výstřih, jako nejsem žádný puritán, ale zas právě pořád vyvalovat ty kozy ven... 😅

meleri
17. jún 2010

aj tak už fakt musím už zeslezl z postele a zapnul si kolotoč, tak ho musím vytáhnout ven.... 😅

barbora87
17. jún 2010

schnucki no prave ze on si aspon moze nieco dat ale ty sa musis dobre trapit:(
no ja som tiez mala take platene nohavice ale su dost obtiahnute a nechcem sa do nich cpat...ale pojdem si pozret nejake alebo na nete lebo ked bude takto 15-20stupnov tak rifle nechcem nosit lebo mi je teplo a potom som nervozna a na saty alebo sukne je zima...no uvidim...musim nieco vymyslet...no pojdem asi do hm pozret nieco tam si vzdy nieco najdem....som ale zvedava do coho sa budem trepat v zime hihi

schnucki
17. jún 2010

saty si chci taky nejake koupit, ale zatim jsem nenarazila na zadne co by byli hezke ... mam doma jedny normalni, i se do nich narvu, ale manzilek ze pry hruza 😀 ... tak stale hledam ....

ja mam ty kalhoty s tim pasem a vzdycky si ho sesunu dolu, vytahnu ho na brisko a jakoby prehodim dolu, tim jak mi brisko vytahuje tricko do predu tak to vubec neni videt .... ale kdyz jeste nebylo tak teplo tak jsem ten pas mela vytahnutej a zadnou vyrazku jsem nemela ....

ja si teda nejak oskliva neprijdu 😀 ... ale u me to plati asi v tom smyslu, ze mam bedaru na rozdavani .. hlavne na zadech ....

ja mam nekdy pupinek na brisku 😀 a chloupky, tahnou se mi od zpodu az pres pupik, ale pry to zmizi ...

jo a nejak se mi uz pupik vytlacuje ven, jeste to neni na tricku videt, ale nahore se mi uz vytlacuje ven 😀

barbora87
17. jún 2010

@meleri bodaj by...neviem ci niekdo pozna taky pocit si zo srdca tak nieco priat a nie je to v nasich rukach....nemam nic proti chlapcom a hlavne nech je to zdravucke ale ja si to tak hrozne prajem....
inak nehty ja mam super ale vlasy teda nic moc:(aj vyrazky mam ako v puberte aj ked teraz uz trochu lepsie ako pred par tyzdnami...no a musim povedat ze od kedy som tehu tak nerada nosim oblecenie s vystrihom...nechcem aby po mne niekdo cumel a uz vobec nie ked som tehu.,..

schnucki
17. jún 2010

barbor ja jsem ty kalhoty objednavala v bon prix, dokonce i par tricek ... a super tricko jsem koupila a objednala v C&A, v HM jsem nejak nic nenasla, ale treba najdes ....

meleri ja teda nevim, ale me prijde ze mi vic padaj vlasy, a nejak super je teda nemam, takze ono na tom asi neco bude ze kluk krasu dodava 😀

ja bych mohla denne luxovat jak se furt nekde valej moje vlasy, cerny ke vsemu takze je vidim ...

babor ono to jde, ale jakmile vyjdu ven a je tam neco co me vadi, tak hepcikam celej den ... ale co bych pro malou neudelala, to nejak preziju 😀

meleri jak je to vubec s vama? mate nejak dalsi termin nebo to ted nechavate prirode?

barbora87
17. jún 2010

schnucki no ja som v zivote nemala vyrazky an chrbte a teraz katastrofa!!!ako v druhej puberte keby som bola!!!!
no a tiez som nejako ochlpela 😀 no mne to pripada take mile ked sa tlaci ten pupok von:D
no akoze ked sa okupem umyjem si vlasy oholim sa a nasminkujem tak sa na seba aj pozret mozem ale to fakt ze len vtedy hihi...

simonecka91
17. jún 2010

ja se jdu jen naobedvat a vy toho nakecate...

ten dneska se potapet nejdu odlozeno na pristi tyden ale se mi ulevilo 😀

jj meleri jsem to ja a stale a porad jsem v Nemecku.

simonecka91
17. jún 2010

a vubec odkud jste vsechny ty ktere tedy jeste neznam? 🙂

barbora87
17. jún 2010

simonecka ja som z viedne z rakuska...a vy sa snazilkujete?ta este nepoznam

simonecka91
17. jún 2010

ja? nenenenenene nesnazilkujeme, prozatim hlavne ani nechceme. Jsme mladi jeste na studiich spis nas zajima cestovani a jine nase narocne konicky.
Nejsem snazilka ale jsou tu fajne holky , dneska jsem tu nakoukla snad po pul roce mozna jeste vic.

Jak jsi se dostala do Rakouska? Jses vdana? Ty jo koukam do pasu mas 23 let to jsi docela mlada, ale zase pry je to ten nejlepsi vek no ne? 🙂 😉

barbora87
17. jún 2010

aha no hej to mas super...a si tam s priatelom?
no pred po rokom som tu este v tejto teme nebola:D

no ja zijem v rakusku uz 10rokov...mamina sem prisla robit do nemocnice a potom si ma zobrala sem....hej som vydata v auguste to budu 2 roky....no tak sme si povedali ze kedy ked nie ked sa lubime a sme zdravy....no a islo to rychlejsie ako sme pocitali 😀

finfrle
17. jún 2010

schnucki doma jsem byla naposledy v cerveni(kdy jsem se vdavala) a min do pristiho zari nikam nepoletim ...
Nasi na me kaslou,mame jsem nabidla at prileti k nam na vanoce,ze uvidi malou a bude s nami a ne sama a poslala me do haje,ze sama nikam neleti(nasi jsou rozvedeni)!
No moc to neresim,jak rikam mam novou rodinu a to uz od svatby 🙂

barbora87
17. jún 2010

finfrle a to ani maminu nezaujima vnuca?:( to mi je luto:( ale hlavne ze ti je tam dobre a mas okolo seba ludi ktorym na tebe zalezi

simonecka91
17. jún 2010

jj jsem tu s pritelem, ale ten deti nechce aspon prozatim ne, on je jeste mladous 😀 😎
tak to mate super, ze Vam to tak vyslo no ne? Ja proti tomu nejsem jak to klape tak proc ne 🙂

finfrle to je mi lito, to moje mati by za mnou letela az na konec sveta. Uzivej si nove rodiny ono nekdy jsou cizi lepsi jak vlastni
😒

barbora87
17. jún 2010

simi a kolko mate rokov? no moj ma 25 a vzdy chcel deti a chcel by 4!!!ale to som mu povedala ze nie so mnou:D prve tyzdne som myslela ze skapem a som preklinala vsetko ze ci mi to je potreba:D a teraz sa vzdy nemozem dockat dalsieho utz a vidiet ako si tam mimi robi party a ako srdiecko krasne bije...no sme si povedali ze ked to ma byt tak to bude a tak sa aj stalo...hlavne aby bolo mimi zdravucke

simonecka91
17. jún 2010

ja mam 26 a pritel 22, takze uplny mladous 😀 ale nejak nam to klape, asi tim, ze me by nikdo 26 ani netipnul vypadam furt na 20 nejak se nemenim coz je dobre ze 😝

Tak trochu zavidim a tak snad doufam, ze az prijede bracha z mise, ze se vrhnou na plozeni potomka ja chci byt teticka 😵 To pak budu nakupovat a utracet uz se tesim az budu kupovat ty mini dzinsy od hilfingera a motorkarskou bundu 😀 My jsme totiz vsichni motorkari 😀 Ted jsme chteli jet do Parize na motorce ale cas je proti nam nestihame 😒 Jinak ja motorku neridim necham se vozit, ale i tak jak se oblecu do kuze tak je sranda 😀

barbora87
17. jún 2010

jeeee tak to mas super ze mate spolocne konicky...no tak to chapem ked ma 22...ale tak raz by si chcela deti alebo? a ako si tu vlastne zavitala?jeee no to poznam ja zboznujem tie mini veci hihi...ale teraz cakame az nam povedia ze co to bude:D

schnucki
17. jún 2010

my se tomu memu vylejzajicimu pupku taky smejem, jsem zvedava jak jeste vyleze 😀
jinak ja jsem taky jak v druhe puberte, ale nastesti mi oblicej setri 🙂 ... ja uz jsem byla i odhodlana ty chloupky na brise oholit, ale manza me zarazil, ze pak toho budu litovat, a jelikoz ma pravdu tak jsem to radeji nechala 😀

finfrle tak to me mrzi ze to nemas s mamkou dobry ☹ ... ale je super ze mas novou rodinku 🙂

ja teda motorky nemusim, nejak jim neduveruju a neumim se naklanet v zatackach 😀

barbora87
17. jún 2010

schnucki no ja som tiez rozmyslala nads holenim ale tak ved to neni take hrozne si myslim...no ja som zvedava ze co to bude u mna ked mam vyrazky atd ale podla cinskeho mi vychadza chlapec...

finfrle
17. jún 2010

To vite proste maji sve a ja jim to neberu.
Jsme si s Pavlem vytvorili vlastni rodinu.Vanoce oslavime uz tri 😵 a bude to urco krasne🙂
U nas to neni jen o tom litani ale i blby telefon...za poslednich 6let volam jen ja a me tady zavolali jen 2x a jednou bracha a jednou tata k narozeninam...asi pred 3lety.O sms ani nemluve...kdyz se neozvu ja nemaji zajem a popravde ani o me tehu nejak moc nestoji vedet,melou si svou.Nastesti mam jeste suprovou babicku a ta je za nas a s nami stastna!
Nechci si stezovat ja to beru jako prosty fakt.Nikde to asi neni dokonale.Ma rodina se snazi alespon sem tak projevit zajem(kdyz tedy zavolam) ale treba manzelova mama 😀to je pripad...neozvala se od svatby co byla pred rokem.Pred tremi tydny jen napsala jestli priletime(pokazde ji totiz dame kacky a darky kdyz jsme v CR) a tak jsme odepsali,ze ne ze cekame prirustek..............a odpoved......jako treba jeeeeeeeee,kdy?A co a jak ?Holcicka ci chlapec?.....vubec nic uz zadna sms neprisla 😀 😀 😀
No jo proto jak rikam jsme tu na to sami ale uz s tim i pocitam.Mame jeden druheho.

To je ale tehu zpoved 😀

barbora87
17. jún 2010

joj finfrle som rada ze si taka silna...ja som napr rada ze kazdy dden telefonujem s maminou a s babkou raz za tyzden lebo som u nej vyrastala....a ked sa neozvem tak mi babka pise smsci je vsetko ok ze som sa neozvala...od tej doby co mi zomrel v septembri dedusko je vsetko tak ine a nasa rodina je teraz velmi fixovana....potrebujem s rodinou komunikovat...
ale super ze s manzelikom sa mate spolu dobre!a teraz ked tam mas este emilku tak si uzite jedna druhu...

yarden
17. jún 2010

Ahojte barborka,

to s tymi vyrazkami, to je aj moj problem. Na chrbte mam cervene pupaky, bolave a nikdy pred tym som to nemala. Kamoska co caka chlapceka, tak ta ma plet ako princezna, hladka, bez vyrazok a krasne vlasy. Ja si musim vlasy umyvat kazdy den. Vyrazky potierat aloe vera. Vobec nemozem nosit tielka a tu je pritom tak strasne teplo. Ale dufam, ze coskoro sa mi to zlepsi. Citim sa ako v puberte...

barbora87
17. jún 2010

yarden no presne ja sa sa tak mam...hroza...vlasy mam ako slamu a plet uplne ze dovidenia...tak som zvedava co to u nas bude:D a ty co by si chcela?chlapca alebo dievcatko?

yarden
17. jún 2010

@barbora87
Ja ani neviem co by som chcela. Hlavne nech je zdrave, ale tak viac asi dievcatko. Ja som sama baba, chalana sme v rodine nikdy nemali. A radsej by som dievcatko paradila a cesala 🙂 No vsak uvidime. Podla tej pleti by hviezdy mohli byt na nasej strane...