Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
3. sep 2010

Schnucki,

dr říkal že když bude vše ok tak proč ne přirozeně...do císaře už fakt nechcu jít hlavně kvůli tomu spinálu na to mám fakt nejhorší vzpomínky.

Mirusch,
tak to jo, ty kamiony kolikrát fakt otravují, ale v německu jezdí lidi ukázněně sice rychle ale přecejen je to tam bezpečné...my jsme jeli přes švýcarsko tentokrát a to byla síla.....

Finfrle,
já ti řeknu že mám taky strach, ale hold už nemáme na výběr když už to šlo tam tak to musí jít ven...🙂 určitě to zvládneš líp a nebudeš hysterčit, ajá sakryš taky! 🙂

schnucki
3. sep 2010

ahojik holky,

@ivanajelinek to me mrzi ze te doktorka tak vydesila, ale myslim ze v tomhle neni od veci poslechnout porodnika, on to prece jen provadi, a pokud si mysli ze to bude v pohode, budes na ctg a utz, tak by to mohlo klapnout ... a bude to v nemocnici, takze kdyby cokoliv neco, jednodusse maleho vyzvednou ven 🙂 ...
neboj, my na vas budeme moc moc myslet ... kdy tam presne jdes??

@finfrle super ze jsi se vyspala a ze je ti lip, ta noha urco brzo splaskne ... jen hezky odpocivat a nechat se od manzi rozmazlovat 😵 ... je super ze se stara 🙂 ...

@meleri tak to je super ze bys mohla jit prirozene ... ja na tebe kazdopadne moc myslim, aby to nedopadlo jako minule ale mohla jsi si to krasne uzit 🙂

jinak jsem si volala s nasima, volaji ted casteji ... no a moje mamka rikala, ze pokud budu po ni, tak skoro zadne bolesti mit nebudu ... mamka nemela kontrakce ale praskal ji voda a druhy den jsem byla na svete, a ze mela tak pul hodky bolesti 😀 ... tak jsem zvedava jak to bude u nas 😀

jinak me dneska boli prso, mamka rikala ze je to mliko ....

meleri
4. sep 2010

ivčo
promin včera sem to nečetla. až ted. to je blbé že tě tak vyděsila. myslím že to je to poslední co ptřebuješ. asi bych aky věřila tomu českému doktorovi, s němcema mě to překvapuje, myslela jsem že jsou conejvíc pro přirozený porod. tady je to podobně, cís. řezů prý v poslední době přibývá protože je to pro ně jednodušší.

schnucki,
jej tak to samé mi říkala moje mamka, 🙂 že druhé ženské jenom hysterčí že porod je jen jak silnější mencky, no tak jsem zvědavá, jestli mi to vyjde a budu rodit jako ona.

jej mě začly ted taky bolet ta prsa, jo je to mlíko..🙂

ivanajelinek
4. sep 2010

Dobre ranko 😉 Tu sa este spi?
kocky dakujem za povzbudenie...Moc mi to pomaha. Idem tam v utorok rano o 9.30 a ze pooobede okolo tej piatej mozem ist domov.Takze asi tak. A co mate v plane na vikend?

@schnucki Ako sa citis? Uz sa to blizi... 😎
@finfrle a ty ako? Co noha? Uz je lepsie?
@meleri Ako je malemu? uz je zdravucky?

finfrle
4. sep 2010

Dobre rano kocky!
Tak u nas se po tydnu pekneho pocasi zase zamracilo a prsi coz mi vubec nevadi alespon zustanu v pelisku cely den 🙂
Takze me plany na dnesek je jen valet se a koukat na filmiky a spinkat.Odpocivat.Noha uz vypada lepe i trochu vice muzu chodit ale berou me z toho otoku hnusne krece a to z horni strany lytka coz je divne a dost hnusne.Vcera mi to delalo tak zle,ze jsem se pritulila k mm a spinkali jsme uz jooo brzo.
Malinka je paradni vazne reaguje na hudbu 🙂

Ivanko bude dobre uvidis🙂
Schnucki no pani uz to utika co...jak se citite obe a co planujete???
Meleri vcera jsem odpadla a pc jsem uz nezapla promin 😉 Jinak jak rikas kdyz to slo dovnitr musi to i ven... 😀 Povim ti ale kdyz to jde dovnitr je to paaaani prijemnejsi 😀 😀 😀 🤐
Barbor no co je??? I Yarden mate puntiky teda holky.... 😉

finfrle
4. sep 2010

Jooo jeste tu mam dve fotecky jak se u nas susi latkovky 🙂

meleri
4. sep 2010

ivčo

tak at to dobře dopadne, budu držet palce!
malý jenom už kašle, ale on vždycky kašle hrozně dlouho, i měsíc, než to odezní úplně..

Finfrle,

jo to jo...no já si ani toho početí moc neužila.... 😝 ale co už!
jasně, vždyt v takové situaci to moc nejde, až budeš na tom líp tak si napíšem 🙂
super plínky, jsou skvělé ty bum genius. já myslela z dálky že to je nějaký most a pak jsem to zvětšila a fakt plínky...🙂 máte tam krásné stromy!

finfrle
4. sep 2010

@meleri Jo okoli je fajn a ticho,pleny uz chybi naposledy vyprat a je vystarano 🙂
Jsou uzasne,mm predvadel jak se bude tvarit az se budou menit a reknu vam jak jsem se nasmala 😀 😅 😀
To jeste bude dilo...

schnucki
4. sep 2010

ahojik holky,

driv jsem se ke kompu nedostala ... vzbudila jsem se ve 4h u televize, pak jeste zaplula do postylky, kolem 8h jsme s manzou snidali a ja pak spala jeste do pul 2, no sipkova ruzenka hadr ....
jinak jsem si dneska byla pro botky na doma, abych mela nejake poradne do porodnice a pritom jsem narazila na botky kde stoji I love papa 😀 ... tak jsem je manzilkovi hned vzala .... bude mit mala na zimu 😀

ted letime nakoupit, tak se ozvu asi az zitra ....

jinak bych ji fakt uz rada mela u sebe, nejak uz me tam zacina vadit 😝

doufam ze jste meli super sobotu .... papa

finfrle
4. sep 2010

@schnucki Ja vstala az ted 😅 opatruj se moc
Mala dovadi vazne silene neuveritelne....
No kde je zbytek???

finfrle
5. sep 2010

Dobre rano!
Posledni dobou usinam nejak brzo a spim docela dobre,jen s tim otacenim uz je problem 😅
Co se to tu deje hociny,kdepak jste se vytratili?

yarden
5. sep 2010

Ahojte babulky...

@finfrle Ja veim ze mam cerny puntik 😀 Ale mali sme fofry.
Vo stvrtok vecer sme prileteli, ja som bola unavena a hladna. V leitadle nam dali jedlo, co nejem. TAk sme museliist hned na nakup. A v piatok bol velky den. Vsetky vysetrenia OK, morfologicky UTZ super. Vsetko je krasne vyvinute a funguje ako ma. Srdiecko bilo ako zvon.
A vyrovnavam skore chlapcov 😀 budeme mat aj my chlapceka. Som to nejako citila. Aj v obchode pri pozerani veci ma to tahalo viac na tie chlapcenske. 😉
Mozno na zaciatku som si povedala ze by som chcela dievcatko, ale hlavne ze je zdrave bejby...
Brusko mi opat trosku vykuklo, je take malinke a oblucke. Ked mam mikinu, tak to nikto nevidi...
Je tu riadna kosa, som v horach a bolo vcera popoludni 12 stupnov.

Este ziadna nerodi? xixixi

finfrle
5. sep 2010

@yarden Ahoj no to je paradni zprava!!! 😵
Takze moc blahopreji ke zdravemu miminku a i k chlapeckovi 😉 😵
Musite byt radi co?!
No jestli tu nekdo rodi hmmm ani nevim nejak nepisou ale spise jeste ne ne 😀
Mala mi teda dava rany jeje
Vcera mi bylo trochu smutno.Babicka mela narozeniny a sesla se tam uplne cela rodina i vsechny sestrenky a tak no vsichni jen ja tam s rodinkou nebyla 😒 no snad pristi rok to vyjde....

barbora87
5. sep 2010

Ahojte babule
hlasim ze zijem...aj ked mam od vcera depky ale co uz...tento tyzden ma znicil a tento vikend je najhorsi aky som za poslednu dobu mala...ale bude zase dobre...teda dufam...

@finfrle a co tvoj kotnik?davaj si na seba pozor!a konecne uz lepsie spavas...

@ivanajelinek ahoj ivi ako sa citis?s tou dr to muselo byt hrozne tiez by som sa rozplakala...ale neboj vsetko bude ako ma byt...

@schnucki a ty ako?

@yarden jeee gratulujem ze je vsetko ok a k zdravemu chlapcekovi!a uz mate meno?no mna to do dnes taha k dievcenskym vecam v obchode :((( mam z toho zase depky...a do kedy budes na sk?

finfrle
5. sep 2010

@barbora87 Co se deje?

finfrle
5. sep 2010

@barbora87 Kotnik popravde nic moc,stale dost boli a ted mam nohy nahore a stejne des...snad to brzy prejde.Kazdy vecer me chytaji krece do nohy asi z tech bolesti a otoku.Bude ale dobre.Zitra mazu do nemocnice.

yarden
5. sep 2010

@barbora87 Cau... V SR sme do 12. to rano odlietame, ale do BA opat pridem az v utorok. Takze potom 3 dni po obchodoch a uradoch 🙂
A ty ako? Nemaj depky z dievcenskych veci... Vsak chlapci su super. Viac si budu vazit mamu... 😉 A bude nam super, dvaja chlapi doma... A meno este nevieme. Budeme vymyslat. Vsak mame cas do januara...

@ivanajelinek Ivi, to co Ti preboha robili? Drz sa. nEboj, vsetko bude dobre. Priroda vie co ma robit.

@finfrle Tie fotky s plienkami mas ako do reklamy na cistu bielizen a vonavu avivaz 😀

barbora87
5. sep 2010

@finfrle A co malinka v brusku?a zajtra mas vysetrenie v nemocnici?
Ale mam depky...a este vcera mm odisiel k jeho matke a to ma vytaca lebo ona robi program za druhych...
A vsetci pisu ako sa tesia na miminka ked sa narodia a ja sa proste netesim...ako keby som sa nemala na co tesit...neviem ci to je z toho ze to bude chlapec ale proste je mi to hrozne luto lebo maly by si zasluzil maminu ktora sa na neho tesi

finfrle
5. sep 2010

@yarden 😀 😀 😀 to jo to je reklama 😀

yarden
5. sep 2010

@finfrle Tesime sa, jasne. Mne to bolo v podstate jedno, ci chlapcek alebo dievcatko. Hlavne ze je zdrave... A na UTZ bolo krasne vidiet ako kopka nozickami a rucickami...
A tebe uz noha pomaly odpucha?

finfrle
5. sep 2010

@barbora87 Z takovych pocitu si nic nedelej!Ja se zacinam tesit az ted jak se to blizi a hlavne diky manzelovi.Takove stavy uzkosti a strach si projde kazda!Hlavu vzhuru bude vse jak ma!Mm rodina se jako by najednou ozvala po roce od svatby 😖 a tak jim mm napsal ze to bude holcicka a kdy...no moc z nich nadsena nejsem ale nejspise se s nema nikdy nesetka nebo jen vyjimecne,tak to neresim...
Mala se prave rozhodla,ze mamince nakope a ne jen to 😅
V nemocnici jsem byla ve stredu i ctvrtek a musim zase v pondeli,ted se o me trosku boji ale ja vim,ze to s malou zvladneme.Hlavne ji v sobe udrzet a byt vklidu.

finfrle
5. sep 2010

@yarden Otok ustupuje trochu ale spise se tak rozprostreli k prstum...no holky kdyby jste videli co ta nase prdola provadi,ted se ji nelibi ma kycel 🙂 a hemzi se az az
V nemocnici mi rikali,ze ma stale hlavicku nahore tak se casem snad otoci a nebudu to muset resit jako Ivanka.Zatim citim,ze je hlavicka tak zesikma u levych zeber.

barbora87
5. sep 2010

@finfrle Vies ja som sa vzdy tesila az budem raz tehua teraz som a netesim sa z nicoho...ja to sama nechapem...no a zmm mam pocit ze nie je pripraveny nieco vzdat kvoly malemu...proste neviem ci to vsetko ma byt...
To je dobre ze ta teraz kontroluju...hlavne sa setri a odpocivaj uz sa vam to krati...

@yarden a uz ste nieco kupili pre maleho?a mas este nejake vysetrenia?
No mna to niekedy tak trapi...proste viem ze by som sa mala tesit ze je zdravy ale proste neviem sa z nicoho tesit... :(((

finfrle
5. sep 2010

@barbora87 klidek bude dobre!To jsou hormony a obavy a vsechno neboj!!!

schnucki
5. sep 2010

ahojik holky,

no ja zas sipkova ruzenka 😀 ... jinak mam posledni tri dny casto bplesti dole v brisku, ale ne jako ze prijdou a odejdou, ale stale bolesti, tak uvidim ... mamka rikala ze ona kontrakce nemela, ji praskla rovnou voda a predtim mela bolesti jak pri prdicich, tak uvidime ....

@finfrle super ze otok ustupuje ... a je super ze mala je tak aktivni 😉

@yarden velka gratulace k chlapeckovi 😵 ... a ze vsechno je tak jak ma byt 😀 ... jak rikas, hlavne ze je to zdrave 😉

@barbora87 nedelej si hlavu ze je to kluk, holka bude priste 🙂 ... hlavni je ze je to zdrave ... pockej az ho budes drzet v naruci 😵

schnucki
5. sep 2010

@barbora87 a vy jste mimco planovali nebo ne? ... ono by bylo docela blbe kdyby manza nebyl pripraveny par veci zmenit ... mimco podle me zmeni dosavadni zivot uplne ...

finfrle
5. sep 2010

@schnucki no uz jsem si rikala co je s tebou!!!Musis hodne odpocivat a relaxovat ono se to nezda a je jasne,ze to rika a pise kazdy ale vazne budes to potrebovat a vlastne telo ti to rika samo.Bolesti rikas ju 😕 no asi se to pomalinku pripravuje a sestupuje.Jsem zvedava kdy to nakonec na tebe prijde.A co mm uz ma dovolenou nebo je zatim vklidu?
Jestli se na to budes citit hazej pak fotecky briska do porodu 😉 jsem na tebe moc zvedava.
Ivanka je snad vporadku,ze nic nepise... 😕 😕 😕

finfrle
5. sep 2010

@schnucki me uz mimi zmenilo vsechno a to je zatim v brisku... 😅

barbora87
5. sep 2010

@finfrle Ked ja som z toho taka smutna a je mi len do placu...

@schnucki tak keby nieco informuj!no ja sa snazim ale ked ja neviem co so sebou :(((

finfrle
5. sep 2010

@barbora87 nene zadny plac!Jdi se oplachnout studenou vodou a rozdychej se a bude dobre!Manzel si to taky uvedomi az za par tydnu a urcite se vzda nejakych tech radovanek ono to nekdy dochazi az pozdeji!
To mas klasickou uzkost,jdi se projit a nebo prospat a uvidis bude to ok!