Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
13. sep 2010

@ivanajelinek To je dobre,takze maly je ok maminka taky to je dulezite!
Uf ta tvoje 39 😅 holky vy utikate....

Ja jsem malinkou videla jak jsem byla v 18tt +3 a to uz je tak davno....no uz jen chvilinku a bude tu...
Za 14 dni jdeme na ten River Dance 🙂 se tesim moc moc
a pak to bude kolotoc...do konce tehu uz bude kazdy tyden neco od prohlidek po predporodni kurzy 🙂

finfrle
13. sep 2010

@barbora87 holka ted me napada ty jis moc babanu a ty prece stavi!!!! Jinak jeste pomaha poranu dat teple vlocky s ovocem nebo bezkofeinove kafe s mlekem a k tomu ten tvuj rohlik s maslem....

schnucki
13. sep 2010

@finfrle ja mam postylku uz par tydnu povlecenou, jsem proste neodolala, ale mam pres to hozenou deku 🙂

@barbora87 jak pise finfrle, nemusis vsechno udelat najednou, my jsme skrinky staveli pomalu, ja pak asi tyden davala pomalu veci dovnitr, vytirala podlahu, davala veci do komody, premyslela co a jak a kam ... ale at manza vymaluje uz ted, az mas casek ty veci poklidit a uklidit do skrinek, myslim ze pak s mrnouskem bude starosti az az .... a z vlastni zkusenosti, ja byla docela nervozni nez ty skrinky prisli a ted jsem klidna, protoze pokojicek je hotovy a vsechno je pripravene 😀

barbora87
13. sep 2010

@finfrle no banany sa snazim uz menej jest...ale vcera som neodolala 😵 no ja kafe vobec nepijem ani mlieko ani ovsene vlocky nejem....ale snazim sa vela pit

@schnucki no budem asi fakt musiet zacat aj ked tento tyzden asi nic lebo mam skoro cely tyzden naplanovany ale bud tyzden zacnem....
len ked ja neviem aku farbu chcem...mm ze modru ked to je chlapec tak som mu skoro tu modru otrieskala o hlavu!

ivanajelinek
13. sep 2010

@schnucki akurat dneska hovorila hebamme, ze po termine uz miminka nepriberaju..Takze sa nemusis bat..Aj tak to je len tak orientacne podla tabuliek, takze nakoniec vobec nemusi mat 4kg 😝 My sme mali v piatok 3kg...Ja uz som inak tiez nervozna, vsetko nachystane,a nic...Tiez mam vsetko doma poprikryvane takymi foliami, aby sa to nezaprasilo. Ale este buduci tyzden utriem prach v detskej izbe aj podlahu, nech mam klud...

finfrle
13. sep 2010

@schnucki pockam asi jeste 2 tydny a pak povlecu a taky to prehodim dekou at je to kdyby nahodou..
No zatim je cs ted mam v planu navarit neco do mrazaku pro mm pozdeji uz nebudu mit chut.Takze asi zitra vetsi nakup...a pomalinku zamrazovat jidlo.

finfrle
13. sep 2010

@ivanajelinek neboj zachvilinku 😉 si ted muzete uzivat manzelskych radovanek 🙂 pomaha to uspisit porod a taky po porodu uz to jen tak nebude...manzele uvitaji 😅 🤐
Ted jsem projizdela stranky ohledne podprsekny na spani a kojeni jeje to bude neco 😀

schnucki
13. sep 2010

@barbora87 vubec nemusite mit modrou, i kdyz to bude kluk, my mame steny stridave zelenou s fialovou ... treba by jste mohli taky neco zkombinovat ... a nebo nejakou tapetu 🙂

@ivanajelinek tak to jsem v klidu, ze uz pribirat nebude 😀 vim ze je to odhad, ale kdyz se podivam na me a na manzela, tak se nedivim ze cekame slonika 😀 a ja pri porodu taky nebyla prcek .... ale co, to zmaknu, nebudu prvni ani posledni 😀
ivus a kdy mas datum terminu? to mi povidej, to cekani je na palici, snazim se zabavit, chtela jsem jit i na prochazku, ale manza je pryc a sama si uz netroufam 😅


@finfrle my provozujem 😀 tak ob den ... ale tak po tydenni pauze, manza se nejak necitil 😀 no ale tesi se na malou jak maly kluk ....

barbora87
13. sep 2010

@schnucki no keby to bolo idevcatko tak jasne ze dam ruzovu ale modru nechcem ani za svet!!!mm mi navrhol ze modru ale da mi tam borduru s princeznami 😀
no ja som rozmyslala nad pastelovo zelenou a mozno pastelovo zltu k tomu ale fakt neviem...skusim najprv vyramovat a potom ma mozno napadne

finfrle
13. sep 2010

@schnucki 😀 se necitil jako kvuli male jo 😅 no jen si uzivejte...
4 kg je dost ale vis co jak pises je to odhad a taky to muze byt i mene a zvladnout zvladnes 😉 pij malinik....ikdyz u tebe je uz asi i pozde 😀 se nemuzu dockat az pisne Mirusch protoze mam dojem,ze ty a Ivanka budete nejak stejne 😀

Mala mi tak nadzvedava bricho,zebych nejradeji mela v brichu kameru a koukala co ji tam tak bavi 😀
Ten muj taky je uplne nateseny 😀

Barbor u nas se vymalovalo na zeleno a je to a to jsme nevedeli ani jestli to bude holka ci kluk.

finfrle
13. sep 2010

@barbora87 krasne barvy at pro devce ci chlapce -zelena,zluta,fialova,oranzova,kremova.Ja bych nikdy zase nedala ani jen ruzovou ani jen modrou uz tak me to stve je tolik krasnych barev.....tady koupis oblecky bud jen ruzove nebo modre a to bych si trhala vlasy ☹

schnucki
13. sep 2010

@barbora87 ono se i rika ze modra je studena ... a zelena se zlutou je dobra kombinace, to nemusi vypadat spatne 🙂

@finfrle jojo, jsem si z nej delala srandu ze se nemusi bat ze by ji narazil do hlavicky 😀
ja budu kazdopadne posilat sms oboum, tak vam jedna z nich da vedet 😉
doktor rikal ze muze mit i min, ze je to odhad podle mereni telicka, ale co ... ja se nejak nebojim, ven jit musi, tak to nejak zmaknem 😀

podle me to u ivus nebude trvat dlouho, tak uvidime 🙂

finfrle
13. sep 2010

@schnucki 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 narazit do hlavicky jo 😀 no to je konecna to placu smichem.
Kazde rano vstavam s tim,ktera za vas bude uz tlacit 😀

ivanajelinek
13. sep 2010

@barbora87 aj my mame kombinaciu zelenu so zltou...Teraz je tolko peknych farieb...
@schnucki ja mam este 2 tyzdne do terminu...tak sa nechajme prekvapit 😀
@finfrle ja neviem.Pocas tehu si ja akosi nemozem uzit tych "manzelskych radovaniek" 😀 Neviem cim to je... 🤐

schnucki
13. sep 2010

@finfrle to me tesi ze jsem te rozesmala 😀 fakt jsem mu to rekla, on se trosku bal kdyz uz mala byla dole ....

@ivanajelinek my jsme nemeli problem s manzelskymi radovankami, jen najit polohu byla sranda, ale znam par holek co jim to proste nejak vadilo ... podle meho je to na kazdem a rozhodne se nenutit kdyz se to nejak neda 🙂

to jo, je spousta super barev, tady je dokonce moznost si barvu namichat ... a tech tapet .... kamaradka ted kupovala zlutou tapetu s medvidkama, je fakt kraaasna

schnucki
13. sep 2010
ivanajelinek
13. sep 2010

@schnucki No ja som tiez videla krasne tapety...Je fakt super vyber.. Staci sa prejst po Baumarkte 😀 No a poloha tak ci tak... 😀 😀 😀 No komedia vzdy...

ivanajelinek
13. sep 2010

@schnucki to su navliecky?Peknucke... Nam kupila tiez svokra aj moja mamina...Uz sa tesim ked pride moja mamina a donesie zbytok veci...Na zaciatok mam kolisku a tam som nekupovala nic.Sa mi to zdalo zbytocne...

barbora87
13. sep 2010

tak babule teraz som obvolala second hand kde chcem odniest veci lebo mam asi 5 krabic veci mojich a kabeliek a co ja viem co tak zajtra tam s mm ideme ja dnes musim vsetko pripravit a polka izby bude prazdna 😀

no ja rozmyslam nad tou zelenkavou lebo to je jemnucka farba....ale neviem ako by som to aj so zltou skombinovala

finfrle
13. sep 2010

@ivanajelinek Te utesim co jsem tehu,tak taky mame mensi pust jen sem tam 😀 🤐 uz to nejsou takove radovanky,protoze nemuzes uz delat vse.U nas se ikdyz je chut cekame kdy mala spi 😀 jinak by to bylo jo divne aby se hybala pri tom.....poloha je vzdy sranda...nastesti ten chlap to chce mit pomalu rychle zasebou 😀 😀 😀 spise to mazleni pred je fajn ale ma zakazano hladit bricho to by bylo divne 😅 😀

finfrle
13. sep 2010

@barbora87 sikovna holka ale pomalu jo!

barbora87
13. sep 2010

@finfrle no konecne sa toho zbavim 😀 neboj teraz som sa nabila energie a pripravim to aby to mm odniesol do auta ked pride len este popozeram vb mojej skrini ci tam este nieco nemam coho sa chcem zbavit 😅

finfrle
13. sep 2010

@barbora87 super,ze jsme te tak motivovali 😉 ja jdu ted dat dva dily Cekame miminko 🙂 a pak se zase na vas kouknu.
Schnucki a co delas relax na gauci a ty Ivanko?
Mirusch nejak pracuje ne ze ani nenapise 😕 holka ted musis byt v obraze at muzes podavat info.
Holky a dejte vedet az to zasne ne jen konec a ze mate mimi v naruci 😉 😀

schnucki
13. sep 2010

@ivanajelinek to jo, ja se u toho kolikrat nasmeju 😀
nene, to je ta tapeta co kamaradka kupovala 🙂

@barbora87 teeeda takovejch veci ... ja mam zachvaty uklidu obleceni vetsinou na jare a nebo na podzim ... a pak mam krizi ze nemam co na sebe 😀

finfrle
13. sep 2010

@schnucki presne jak pises ...pak zachvaty co na sebe... 😅

schnucki
13. sep 2010

@finfrle neboj, mirusch ma narizeno vam dat vedet, dokonce rikala memu manzelovi ze je jeho obcanska povinnost dat hned jak pojedem vedet, ze jinak bude cely konik jak na trni a jeste z toho porodite driv 😀

barbora87
13. sep 2010

@schnucki no neboj ja mam stale krizu ze nemam co na seba 😀 ale mam toho fakt vela a ked za to aj 100euro zarobim tak budem rada lebo teraz to len trci v skrini alebo teda v krabicach

finfrle
13. sep 2010

@schnucki to by nam chybelo 😀 tak obcanska povinost jo 😅
Si na vas pak musim vzit cislo ...

Ted mi psala sestrenka,ze dava vedet dopredu a ze 4.6.2011 maji svatbu,tak at uz planujeme 😀 to male bude asi okolo 7-8 mesicu coz by uz na cestovani slo ale nevim nevim.Manzel mi rika ale to budes uz podruhe tehotna,jak to udelas 😀 😀 😀 se zblaznil ...

blondynka400
13. sep 2010

@schnucki tak snad po produ to bude lepší... Jé koukám naskočil ti 40tt 😅 To je fakt hrozný jak to letí 😀

mirusch
13. sep 2010

Ste sa zblaznili 😨 Tolko pisat 🙄 Nezvladam. Dnes som sice neskoro vstala, ale bola som velmi cinna, este vyvesim posledne pradlo, utriem prach a idem sa vrhnut na platenu pracicku. To je tak. Chlap si pride z roboty, lahne na gauc a ani sa nepohne. A zenska musi zvladnut aj domacnost aj vsetko mozne. No nic.

@schnucki Takze dneska? Ci ako? Vsak sa snaz clovece, nech to stihnes 😀 Pome do schodov!!! Som zvedava ci trhnes mna - ja som mala 4,3 kg pri porode 😝
@finfrle Ten tvoj chlap je dost optimisticky 😀 Vsak ho to rychlo prejde...

A inak, ja info podavat budem, ako Schnucki pisala, maju prikaz hned posielat sms a potom pravidelne informovat, ja kontrolujem mobil ako sibnuta, kazdu chvilu, cize ziadne strachy, informovat budem hned!