Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
15. sep 2010

to je mi líto sakryš proč nesi tady tady je snad druhé jaro nebo co, ptáci zpívaji, květiny bují, alergie a pyl s nima.... 😅 do toho tu všude zraje víno a já si uvědomila že nemám sil vylézt na kopec a trochu toho "nakrást" jako dřív...

meleri
15. sep 2010

vážně nastěhujte se tady, co v takové zimě sakryš...

schnucki
15. sep 2010

holky dekuju moc ... ja se z te nalady nejak dostanu, jen je toho asi moc, a potrebuju vypnout .... ted jsem se dala do maleho uklizeni a pak si dam vanu a bude 😀

ja chci taky slunicko ... tady prsi a je hnusne 😝

finfrle
15. sep 2010

@meleri Uz se stehuji 😀 ale na to vino jen v tekute podobe hihi jsem vcera manzilkovi zavidela :-d 🤐
@schnucki bude dobre!Neboj taky bych si prala at uz mas to vsechno zasebou ale utesim te i v sestinedeli budou jeste nejake take stavy.Pust si film neco kde nejsou deti a odreaguj se!Myslime na tebe vsechny!

meleri
15. sep 2010

holky to je mi líto, podle mě škaredé počasí člověku fakt hodně přitíží....proto jsou asi tady všichni furt rozesmátí..

jojo víno ňam to bych si dala..a víš co někdo to neřeší a jedno deci si občas dá, no vím že by se neměla ale někdy mám tak chuť!

jo šestinedělí je nic moc...já sem celkem snadno a často brečela kvůli úplným blbostem. ted se tomu fakt směju jak jsem mohla takto plakat a hysterčit kvůli hovadině....ale to k tomu asi patří a podruhé už doufám že to bude lehčí!
fakt v tom šestinedělí člověk žije jak v nějakém bludu ...ale to přejde....

zuzanka7117
15. sep 2010

Ahojte baby, ako sa vam dari.....viem, dlho som tu nebola, ale nie je to jednoduche, musim sa dost prekonavat aby som dokazala nieco napisat.....
Co mate noveho, ....naozaj ani neviem, co napisat, asi len tolko ze som v poriadku a uz mam moju prvy menstruaciu po TOM. Dovolenka dopadla super, naozaj mi to pomohlo....inak nic nove...v praci som bola iba 3 dni, viac prace pre mna zatial nemaju...takze som doma a rozmyslam co dalej. V decembri pojdeme na geneticke a hematologicke testy, tak uvidime ci je nejaka pricina, alebo to bola zas iba nahoda...
Tak sa zatial majte pekne a drzte sa..... 🙂

blondynka400
15. sep 2010

@schnucki jé tak to promiň, já si to myslela že 13, ale kůň ti ukazuje 20, tak jsme myslela, že si to blbě pamatuju... Každopdáěm týden pro přenášené jeli vše ok, je na prvorodičku s nepravidelnými cykly fakt horzně málo. standartní doba je 10 dní, vyjímka není ani 14 dní (to je pořád doba, která je považovaná za normální fyziologickou délku těhu). Samozřejmě by si ěmla mít vyšetřenou kvalitu plodové vody , průtoky placentou a pak každý den chodit na monitor, ale tedy týden po termínu bych si to fakt vyvolat nenechala. Hele a ten termín to je podle UTz nebo čeho? 😕
Jinka to že je malá nahořejš to fakt nic neznamená, jak už jsme psala, ona může klidně sestoupit až při porodu 😉
No a kdyby došlo na vyvolání, tak to taky není řádná tragedir, koukni na mě 🙂 . sice je to tedy většinou trošku horší než klasickyý porod (myslm tím první dobu porodní, druhá už je stejná 😀 ), ale dá se, jen je to prsotě intenzivnější no, ale taky býr nemusí, znáš to, vyjímka potvrzuje pravidlo 🙂
@meleri hm, tak to je dobrá zpráva, myslím si že automaticky CS po prvním je chyba, i když bohužel to dost často tak dopadá i po druhém, Ona se dost často ta jizva na děloze jakoby rozjede a pak je to nebezpčené, protžoe ti horzí ruptura dělohy, proto někde rovnou jedou automaticky CS, prtožoe se tohohle bojí... Ale podle mne když se jizva pořádně vyšetří tak 2 týdny před porodem, není se čeho bát 🙂

emily327
15. sep 2010

ahojte zienky moje, ako sa mate? Zase som chvilku online. 🙂

mirusch
15. sep 2010

@schnucki A coho sa mala zlakla? Toho, ze som napisala, ze po 2 tyzdnoch pridem? 😀 😀 Neboj nic, vsetko je fajn, tych par dni vydrzis aj keby neviem co. A potom zabudnes na vsetko cakanie 😉

@zuzanka7117 Ahoj Zuzi, uz som aj vcera rozmyslala, ze co je s tebou, nejako si mi vpadla do hlavy. Zvladas nejako? Neboj nic. Tie testy su dobra vec. Inak aj imunologia by nebola od veci, to by ti tiez mohli spravit, ci si nevytvaras protilatky... Drzim palce.

Precitala som vas, ale nestiham kazdemu napisat, az teraz som dosla domov a musim este pracovat za peniazky.

mirusch
15. sep 2010

@emily327 Caves moja. Ako zvladas? Kecla si s manzelom, ci si sa na to vyprdla radsej?

finfrle
15. sep 2010

Ahoj dnes nejak nezvladam a jeste jsem ani nedocetla rano 😅 az vecer v postylce 🙂
Hlaseni ....segedyn je v mrazaku a samo ze jsem si dala na obed i jednu porcicku co si dam ted 🙂 ,svickova se vari,maso na polevku i zelenina pripraveno na zitrejsi vareni,mm pomlel hovezi a zitra se udela nejspise sekana 🙂 a finito...pak casem knedliky do mrazaku.

Schnucki tak ta streda asi neklapne co 😅 😝 😒 no jo mala se chysta 😉

ivanajelinek
15. sep 2010

@emily327 Ahoj...Tak ako sa mas? Ako ste pokrocili s bytikom?
@finfrle Sikovna...Ako vzdy...A co ta tvoja noha? Je to uz trosku lepsie?
@mirusch Ty si ale pracovita 😉
Ja som dneska zasa cosi upratala. Akosi mam posledne 2 dni potrebu upratovat...Lenze akosi stale to iste.Uz mi z toho sibe...Mna dneska hneva zaha uz od rana... ☹
@schnucki Dufam ze si uz v pohode... 😎 Myslim na teba...

finfrle
15. sep 2010

@ivanajelinek no jde to 🙂 kulham jako baba ale lepsi se to postupne snad do porodu bude ok 😉 jak se citis princezno jsem na tebe myslela 😉

emily327
15. sep 2010

@mirusch ahoj moja, no svokra si zobrala tyzden dovolenku a vcera a predvcerom som len sedela s vylozenymi nohami a oni pracovali. Ja som len dirigovala 🙂 uz mame vsetko ocistene, uz je len zopar veci ale zajtra zase ideme do bytu a svokra a drahy budu makat a ja sa setrim. Ja uz nic nerobim. Setrim sa. Som uz dost unavena. A co ty moja ako sa mas?

ivanajelinek
15. sep 2010

@finfrle Ja sa mam dobre...Ako vzdy...Vcera v noci som chytila take krce v podbrusku, ze som sa musela ist poprechadzat po byte a rozdychat to 😀

finfrle
15. sep 2010

@ivanajelinek no jo dalsi komu zvoni hrana 😀
Tak se setri nejake specialni plany na vecer?

mirusch
15. sep 2010

@emily327 No chvalabohu. Presne takto som si to predstavovala 😝 A koho iniciativa to bola? Dufam, ze manzelova!

Ok, idem pracovat, ozvem sa neskor. Pa vsetkym.

emily327
15. sep 2010

@ivanajelinek ahoj moja, mame sa super. Bytik uz je skoro hotovy, uz iba zajtra nam urobia v kuchyni obklad a bude vsetko hotove. Dnes sme boli este vybrat stol do kuchyne a stolicky a konferencny stolik a bude vsetko hotove. Cez vikend by sme uz chceli byt nastahovani.
A co ty? Ako maly v brusku? Uz je otoceny? A citis sa?

ivanajelinek
15. sep 2010

Plany na vecer? No gauc a telka 😀 Mm je este v praci, tak cakam ked pride, aby sme sa mohli navecerat.A rozmyslam ci zakurim v krbe ci nie. Neni az taka hrozna zima, ale vonku je tak zamracene a fuka a zachvilu bude tma.

ivanajelinek
15. sep 2010

@emily327 No tak to je super 😉 No otoceny hadam stale je...uz len cakam kedy to pride 😀 Zajtra alebo v piatok idem k hebamme, tak uvidime ci je nieco nove.

emily327
15. sep 2010

@ivanajelinek jaj uz sa nam to blizi,ze? Ja uz tiez cakam, kedy to na mna pride 😀 Ale este mame cas. Cca 2,5 tyzdna. Chodim do poradne kazdy tyzden. Aj ty?

emily327
15. sep 2010

Vcera sme boli v poradni, dohodla som sa s lekarom ako to bude prebiehat, ze ked to na mna pride. Test na streptokoka bol negativny a inak vsetko ok. Lekar povedal,ze malinka krasne nalieha a ze to bude velmi lahky porod. Bol velmi spokojny. Tak dufam,ze to tak bude. 🙂 Ale sem tam mi tak stiahne podbrusko a aj slabiny,ze sa neviem ani pohnut. Je to ako taky krc. Aj vy to mate? Ale beriem to v pohode. uz keby sa mala narodila, tak uz by to bolo ok. Zajtra zacinam 38tt a ja dufam,ze to este chvilku vydrzime. Malinka sa dokaze tak vrtiet v brusku,ze nechapeme. Ma tam velmi vela miesta asi malinka. Ale som rada,ze si kopka a ze citim pohyby kazdy den a velmi intenzivne.

ivanajelinek
15. sep 2010

@emily327 Jej aj ja chcem lahky porod...To je pekne nieco take od doktora pocut 😝 No a tie krce mam aj ja...A chodim 2 krat do tyzdna k hebamme na Ctg a tak na kontrolu.A s tymi pohybmi je to tiez tak.To uz su neni ani kopance, on sa tam len tak pekne natahuje, ze to az niekedy zaboli. 😀

emily327
15. sep 2010

Prave som bola na toalete, myslite si,ze je to ok,ze zo mna vytekaju tmavohnede kusy, moze to byt len z toho vysetrenia vcera? Alebo to uz nieco znamena?

schnucki
15. sep 2010

ahojik holky,
hlasim ze vsechno je v poradku ... byla jsem se projit, u kamaradky na livancich s nutelou a ted s manzilkem doma ... volala jsem si s nasima a segra ze musime na to skocit bez ochrany a pujde to 😀

rychle jsem vas prelitla ....

@emily327 me kdyz praskla ta zatka tak to byli takove hnedobile kusy ....
jinak super ze vsechno vypada super a ze to bude lehky 🙂

@ivanajelinek to jo, me mala ted radne tancuje na mechyri ... musim hladit brisko, to ji uklidnuje 😀

barbora87
15. sep 2010

Ahojte babule
Hlasim sa ze som prisla dobre domov...boli sme na cintorine na slivensku...dnes to je rok co moj dedusko zomrel...ale dobre som to zvladla myslela som hlavne na maleho...
Teraz bola svokra hodku u nas
Tak co sa u vas deje?

@schnucki drzim palceky aby si bola trpezliva...

@finfrle a ty ako?

@emily327 ahoj moja no konecne sa svokra uvedomila!!!hmm no co som citala tak zatka je svetla tak neviem a z vysetrenia si myslim ze to nie to by ti uz vcera zacalo...

@ivanajelinek a ako je tebe ivi?

Dnes vas uz asi nedocitam som unavena...zajtra idem k dr

emily327
15. sep 2010

@schnucki pockaj a ty uz si po termine? Lebo tu mi to ukazuje az 20.9. Aha tak ta zatka to asi nebude, asi to bude len z toho vysetrenia. Este mas cas na porod cmuk tusim do 42tt nie? Ale dnes moj drahy tiez povedal,ze ak mala sa nenarodi do 4.10. tak,ze si ju vypyta ako darcek, ze bude sex 😀 tak som sa dobre pobavila ale aj potesila xixi
Neviem ako vy, ale ja som nadrzana ako stepna koza 😀

schnucki
15. sep 2010

@emily327 termin jsme meli 13.9., takze uz prenasime 😝 .... proto pokud se do patku nerozhoupe, posle me doktor v pondeli do nemocnice 🙂 ....
u me ta zatka byla tmava, 3x jsem se musela dole utrit nez to bylo vsechno venku a pak jsem mela sem tak takove male svetle hnede flicky .... tak nevim jestli je mozne ze to byla ona ... ja z toho byla kazdopadne vyjukana tak jsem volala doktorovi a jela pak k nemu, ten mi to potvrdil ....

@barbora87 to je dobre ze jsi to zvladla 🙂 .... dekuju, uz to nejak vydrzime, ona prijde 🙂

ja dneska na manzela skocim 😀

barbora87
15. sep 2010

@schnucki presne proste ona uz musi ist von 🙂))
No my skaceme s manzelom po sebe raz max 2krat za tyzden ale len cez vikend 🙂))

Joj babule to je hrozne nevediet co to je...ze co to tecie 🙂

emily327
15. sep 2010

@schnucki hm no len ja mam ten vytok od vcera, ako sme boli na vysetreni u porodnika. Ale tie kusy som predtym tusim nemala. Tak neviem. A ty si tie fliacky mala cervene, ci tmavohnede? No poviem to v stredu lekarovi, tak dufam,ze to bude ok. Jaj som nevedela,ze uz prenasas, ale zatial iba 2 dni moja to je ok. A ako sa citis? Pripravena? Na to asi sa neda byt pripravena,ze? Jaj drzim velmi palce moja cmuk