Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
20. sep 2010

Ivanko jsi s malym vporadku?Nejak te tu neni videt???!

mirusch
20. sep 2010

@zuzka11 Jeeej, dnes asi budem oslavovat, ty si sa ukazala 😀 😵 Ja si to viem iba predstavovat ake to je s dietatom a snazim sa to chapat a respektovat. Ale obavam sa, ze casom bude Schnucki vdacna, ked bude niekomu moct strcit dieta do ruk a mat chvilu pauzu 😀 Teraz nech si to len pekne uziva.
Napisem mail.

Inak, pisala, ze jej to sestricka aj vysvetlovala, preco deti tak reaguju. A ze suseda na izbe dostala navstevu 10 ludi naraz 😕 😠 To tiez neprida...

@finfrle Dnes nestiham 😝 Teraz bezim do obchodu, potom sa pobalim na zajtra, predsa len je to 3 hodinova cesta, vacsinu tasky asi zaberie slovnik 😀 Potom urobim obed, odpracujem ca 3 hodiny, poletim do hotela vyzdvihnut kluce pre znamych, lebo mozno nestihnu prist do uzavierky recepcie a hadam 6 hodin spanku vyda. No a zajtra skoro rano pekne na cestu. Myslite na mna.

blondynka400
20. sep 2010

@mirusch tedsy to je dobrá drzost si vzít malou bez dovolení z postýlky.... 😠 To si nedovolila ani moje tchýně 😝 Jen na ní koukala a lehce jí pošimrala na nožičce...
@zuzka11 tedy co nevidím,ty jsi se přišla podívat 😕 😀 Asi budem slavit 😵 😵 😀

finfrle
20. sep 2010

@mirusch ty jsi nezmar tolik prace jojo

mirusch
20. sep 2010

@blondynka400 Nevydrzala, no 😒 Ale uz si to vyjasnili, Schnucki povedala manzelovi, nech to rodicom vysvetli. Nahnevana nie je, ale nuz, ocividne to malej nerobi dobre, tolko rozruchu.

@finfrle A som zabudla, ze som este oprala 2 pracky 😝 Idem robit obed...

zuzka11
20. sep 2010

hahááááááá, tady nekdo vtipnou kaši 😀 priznavam se, jsem tu po dlouhe dobe, ale myslela jsem na vas, fakt 😀 jestli chcete, hodim par fotek tygra...

Miri - moc moc pozdrav schnucki a uzij si zitra "vylet".....

Blondy - priznavam, nestiham docitat, ale jak se mas? Moc diky za fotky, mala je naaadherna.

Finfrle - cauki 😉 koukam, ze jsi v baleni plne polni 😀

zuzka11
20. sep 2010

Saaakra, na meleri jsem zapomnela, promin meleri, i tebe moc zdravim!!!

finfrle
20. sep 2010

@mirusch Ja nastesti ohrala ze vcerejska nudle.Mam dnes nejake tlaceni v brisku.Tak jsem se dala do prepisovani kucharky 🙂 takovy relax a myslim na neco jineho.
@zuzka11 jj baleni 2v1 ale uz ne dlouho 😅 ikdyz jsem tu navrhovali,zeby me holky mohli klidne preskocit abych nemusela toho vetrelce dostavat ven 😀 😀 😀

finfrle
20. sep 2010

@mirusch nevis co je s Ivankou???Nejak nepise 😕 snad jsou s malym ok a barbor ta taky po cukrovce nic 😒 😕

barbora87
20. sep 2010

Tak babule hlasim sa teraz som prisla domov...3krat mi brali krv no bleee ale zvladli sme to lenmalemu sa nepacilo ze som bola hladna 🙂 po hodke prisla za mnou kamoska tehula aby som nebola sama...ju to caka o 2tyzdne...
No a potom sme isli do mekaca mnaaam to bolo uzasne papat...a trochu sme presli obchody...teraz som k.o. Prisla domov...zase ma krize hnevaju :(((
Teraz sa hodim pred telku a budem oddychovat...musim si zbalit veci zajtra doobeda mam prve tehu cvicenie

A co vy porabate?
Joj chuderka schnucki to by som dala svokre!

A ivi tu uz druhy den neni...ze by sa nieco pohlo aj u nej?

@finfrle a co ty s malou?

mirusch
20. sep 2010

Pisala som Ivke sms, tak uvidime, ci sa ozve 😕

barbora87
20. sep 2010

@mirusch super 🙂 checkni situaciu 🙂
A ty ako sa mas?pozdrav schnucki!

blondynka400
20. sep 2010

@mirusch jojo, já jsem na jednu stranu byla ráda, že jsem měla jen jednu návštěvu v porodnicci a to právě tchýni s tchánem, aby mi přivezli nějaké věci... Jinka byl v té době zákaz, ale je fakt že mi to ani nevadilo.
A pak doma jsme si regulovala kdo přijde (tedy nepřišel skoro nikde, jsme asi divná, ale já návštěvy doma nemusím, nějak mi to vadí...) a kam pojedu já...
Hlavně že si to vyjasnili 🙂
@zuzka11 určitě nám sem dej nějako fotečky. A co už umí šikula? Už chodí? 😕
A co ty, stáel doma nebo už nějaké pracovní sklony? 😕
Já se mám dobře, vše při starým, s mnalou je to teď občas zábava, všude vleze a je horzně rychlá, krásně sedí,pokouší se si stoupat, pohoda 😀

mirusch
20. sep 2010

Ivka je v poriadku. Bola dnes u hebamme, v poistovni a este ide za sefom. Potom kukne 😉

Uf, ja som tu fakt ako centrala 😀 😀 😝 Co tu budete robit zajtra bezo mna 😀

blondynka400
20. sep 2010

@mirusch tedy holka, ty jsi dobrá informační centrála. Ještě si tě tu chíli necháme 😀 😀

barbora87
20. sep 2010

@mirusch dakujeme za info 🙂 no pocuj my ti vsetky dame tel cislo a budes nasa asistentka 🙂

Hmmm idem si dat termix

blondynka400
20. sep 2010

@barbora87 hm, o Mirí nás za to skásne co? 😀 Víš jak se to říká, ani kuře zadarmo nehrabe 😀 😀

mirusch
20. sep 2010

@blondynka400 Citas mi myslienky 😀 Nejako zacinam dobrovolnu cinnost nielen v muzeu, ale aj na konikovi 😀 😝
Ale no, pre vas to bude zadara 😉

@blondynka400 Informacna centrala 😀 😀

Ok, prcham nieco zase porobit.

blondynka400
20. sep 2010

@mirusch tak když já jsem ten lexikon a studna moudrostí 😀 😀 😀
Máme to tu dobře rozdělené 😀 😀

barbora87
20. sep 2010

@blondynka400 hihi no to mas pravdu 😉 ale tak niekto predsa musi mat prehlad 😀

@mirusch tak niekto musi vediet kde su vsetci 😉 neboj ja budem este pisat t porodnej sale ze ci uz malemu hlava lezie 😎

ivanajelinek
20. sep 2010

Ahojte kecalky 😉 tak uz som konecne doma... 😝 Musela som ist za sefom, lebo nasa sekretarka od augusta nebola schopna poslat do poistovne papiere(o mojom zarobku a tak), tak mi poistovna nemoze vyplatit ziadne peniaze, dokedy nebudu mat ten formular vypisany od nasej sekretarky.Este ze som sa tam bola spytat. Tak som sa stavila hned aj na urade prace pre tlacivo na Kindergeld a rovno aj za babami v praci... No ukecane vsetky o sto-sest.. 😀 U hebamme vsetko v poriadku, uz som mala zasa nejake tie kontrakcie, tak mam prist zasa aj v stredu a urobia aj UTZ.Chceli aj dnes, ale doktori boli v operacnej sale alebo v ordinacii. Zasa tam bol chaos, sa narodilo hroozne moc deti a 3 kocky tam uz aj lezali co im vyvolavaju porod, a bolo nas tam hrozne vela dneska na CTG...Vcera sme pol dna upratovali nasu pivnicu, lebo v stredu budu zbierat veci co ludia vyhadzuju(to je len 2 krat do roka), tak sme konecne s mm upratali a potriedili veci....A vecer sme boli v meste na zmrzline a potom pozret na hadzanu(sportovy vecer)... 😀 tak zacnem aj ja asi tento tyzden behat schody, nech sa to aj u mna trosku pohne...

barbora87
20. sep 2010

@ivanajelinek ahoj ivi no uz sme si mysleli ze uz tiez niekde lezis a rodis 😀
tak ste mali fajn vikend....a ako sa citis?
no tak zacni kazdy den sexik a schody a maly sa narodi do nedele 😉

finfrle
20. sep 2010

@barbora87 Ahoj ty si zijes ...mekac jo 😀
Jen pekne odpocivej!Ja zvladnu jen par kroku neco udelat a pak zase odpadam a musim sedet.Mala me nenechala ani najist.Manzel se divil proc nejim a sedim na zidli v popoleze,tak jsem odkryla bricho a hned pochopil kdyz videl co se tam deje za rosambo 😀 Ono prdola zkousela co vydrzim a uz je to tu zase 🙂 natahovacka... 😅

@mirusch zitra bez tebe to bude tezke,ja zpravy sleduji kazdy den asi napisu do televize 😀

@blondynka400 to vis jeste,ze nevybirate holky 😀 ale urco bychom se na vas slozili 😀

barbora87
20. sep 2010

@finfrle no som sa musela odmenit 😉 a dnes ideme k jednej pani pre stolicku na krmenie peg perego som vcera vyhrala na aukcii za 53€ tak dufam ze bude v poriadku 😅
hihi len si to uzivaj ze sa mala natahuje o par tyzdnov sa bude natahovat uz v postielke 😉

finfrle
20. sep 2010

@ivanajelinek Uz jsem si delala starosti jestli jsi vporadku!To jsem rada,ze mame Mirusch a i ze ty napises 😉
Co malinky natahuje se a uz mas brisko dole?Co fotecka v 40tt?!Tak a ted ty a pak Emilka.

Jinak Emilka moc pozdravuje.Dnes by ji meli pripojit net v novem byte a mozna uz dnes bude spat poprve ve svem ale to se uvidi maji hodne prace.Vcera psala,ze sotva stoji jak je unavena ale stastna 😵

Jsem se zapomnela pochlubit,ze jsme vcera pridelavali policku pro malou a hned jsem tam natapala hracky 🙂
Budeme delat jeste jednu a tak dam detske knizky a rikadla.Pomalinku se priznam,ze se zacinam tesit na malou ale i se strasne zacinam bat a to jen diky tomu,ze me dost boli ta panev a podbrisek.V noci spat je nemozne ale nechce se mi chodit po baraku uz ve tri rano 😝 Stale piju mleka a mleka ani nechapu proc...to jsem nikdy nepila ale ted mleko s cola calo mnamka ani uz k tomu nepotrebuji chleba ...

finfrle
20. sep 2010

@barbora87 To natahovani si uz moc neuzivam nekdy to je neprijemne 🙂 citim jak jednim koncem je v zebrech a zesikma v kycli/panvi jeje no des nekdy ale jsem rada,ze vim,ze ma elan se hybat...
Hlavne kdyz tatik promluvi to je naposrani,tak radeji mam doma ticho 😅

barbora87
20. sep 2010

@finfrle no hej aj mne je to niekedy neprijemne ale bojim sa ze ked uz nebude v brusku tak mi to bude chybat...inak dnes som nejaka stastna ani neviem preco a tesim sa z drobca....bodaj by mi to tak zostalo...
idem sa pripravit mm uz ide z robotky a ideme pre tu stolicku...vecer sa ozvem

finfrle
20. sep 2010

@barbora87 to jo chybet bude ale nebude na to cas myslet 😉 ono to mimi venku te tak zamestna...a u druheho si to ani neuzijes jak budes behot okolo prvniho 😀 tak si to uzivej i to stesticko a radost co ted citis!

meleri
20. sep 2010

zuzko vítej zpátky, to jsou super zprávy! a gratuluju k narozeninám Adámka! určitě zase napiš jak budeš mít chuť!

já dneska přestěhovala ty oblečky pro miminko no tak už to mám z krku pak akorát vyperu do porodnice a na první měsíc a je to v klidku....🙂 nebyla to zas taková hrůza..

malý už tu zíva, pojedl krupicu, tak ho jdu umýt....mějte se holky...

finfrle
20. sep 2010

@meleri ty jsi ale sikovna 🙂 a koukam 15tyden leti to vsem nejak moc rychle 🙂
Krupici to je ono to bych si dala.No asi zustanu dnes u housky s maslem a ma klasika kakao 😅 ja snad uz nic jineho nejim.Na salamy neni chut a na nic jineho taky ne stale jen mleko.
Jsem chtela pripravit manzilkovi chlebicky a uvarila jsem brambory a vejce na salat ale pak jsem zjistila,ze nemame salam tak se to zmenilo a mame na zitra pripravene francouzske brambory 🙂 vecere bude skromna ale dobra...bageta s vejcem a tunakem.Ty jo zebych si dala hmm ale jak k tomu to mleko 😕 😕 😕 😅
Delam si maraton serialu,ktery jsem uz videla alespon vypinam mozek 😉