Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
29. sep 2010

Jsem doma bylo paradne Emilku mam pod dozorem kdyby neco papa

emily327
30. sep 2010

Dobre ranko, tak ziadne kontrakcie ani porod sa v noci nekonal 😀 Co sa konalo, bolo to,ze som vobec nespala, bolo mi velmi teplo, potila som sa ale fest. Krvacanie uz nie je take silne, ako bolo vcera. Ale moje hrdlo a nos, no hruza des ☹ Takze dnes nikam nejdem, Musim to co najskor vyliecit, lebo si fakt neviem predstavit,ze malinka pride na svet a ja budem takto chora. Nemam na nic energiu, citim sa velmi slabo. Ach jaj, cele tehu pohoda a teraz na konci ochoriem ☹ A co vy ako ste spinkali?

finfrle
30. sep 2010

@emily327 Ahoj slunicko,jsem celou noc kontrolovala mobil 😅
Bude dobre mozna ten konec je namahavejsi ale ty to zvladnes!Ted jen odpocivej at mas silu!!!Co takhle si dat cesnecku?Ta by te mohla rychle vykuryrovat!

barbora87
30. sep 2010

Dobre rano babule
Tak ja som bola u dr odniest moc a za 40min pridem na radu...dnes ma caka namahavy den a ja somdnes tak unavena....

@emily327 no poviem ti ze na sk to je sila co sa tyka vysetrovania...aj manzelku od stryka tak vysetrovali a to bola len na 1cm otvorena a poobede porodila....
No a co sa tyka planovaneho porodu tak kolegina dnes nastupuje v hainburgu do nemocky a zajtra jej vyvolavaju porod...
Ale vy mate este trosku cas tak to neries a nestresuj sa...ale ten sexik by ste mohli skusit tak drahemu k narodeninam...ale uvidis ako sa budes citit...hlavne sa vyliec

@finfrle a co ty?ako bolo vcera???

@mirusch a co ty?ivka sa neozvala?

mirusch
30. sep 2010

Bre ranko!

mirusch
30. sep 2010

Ivka sa neozvala a nechcem ju otravovat, isto sa zotavuje, ale priebezne jej napisem sms, nech vieme, ze su ok...

@emily327 No, ty sa hlavne teraz vyliec, lebo fakt nebudes vladat. Ta cesnacka nie je zly napad, urob si riadne stiplavu 😉 a pekne vypotit a nepohnut sa z postele.

@finfrle Ako bolo? Nepises..... 😕

finfrle
30. sep 2010

@mirusch Zrovna jsem si rikala,ze zadne novinky o Ivance....

finfrle
30. sep 2010

Holky bylo paradne.Uzili jsme si to s manzelem a i se tak nasmali 😵
Jakmile zacala hudba a tanceni jste meli videt toho draka v brisku co vyvadel 😨 😨 😨 jsem koukala 😅 😀 az jsem se trochu bala,ze vazne tim skakanim,prevalovanim,boxovanim a kopanim vyvola porod! 😀 No silela pekne.
U jedne casti vystoupeni kdy tam je ten tanecnik sam a jede jen tema nohama a naboku stoji dva kluci s bubnama a bubnuji mu tempo,tomu jednomu vyletela palicka 😀 jsem se nemohla prestat smat 😀 ale smali se vsichni ucinkujici i divaci,kteri to postrehli 😀 No super a moc krasny kluk tam tancil jeje jsem rikala mm,ze mam zenicha pro dceru 😀 sice az by byla velka uz by to byl jooo vyzraly chlap 😀

Mirusch a jak se dneska mas nejake pracovni povinosti?
Barbor a co to tve male slune 😀

barbora87
30. sep 2010

@mirusch telepatia 🙂 a akosa mas?racujes dnespojdes teda niekedy schnucki pozriet?

barbora87
30. sep 2010

@finfrle jeee to musel byt krasny zazitok!ja by som chcela ist niekedy na muzikal...
No moje zlaticko spinka este ved vyvadzal posledne dva dni ako divoch tak dnes ked mam tolko roboty tak si bude uzivat ze sa stale hybem a bude spinkat 🙂

finfrle
30. sep 2010

@barbora87 ja byla kdysi na muzikalu Jezis a to bylo taky moc pekne.Ten River dance je uzasny v tom,ze strhne i Iry a pak cele publikum dupe a tleska a i krici no zuzo!Uplne me pak z tleskani boleli ruce 😀

mirusch
30. sep 2010

@barbora87 So Schnucki sme dohodnute o tyzden v nedelu, tento vikend jej pridu rodicia 😉

@finfrle Ja som bola na River Dance v Blave, to bolo nieco, sedeli sme takmer vpredu 😵 A potom som bola v Londyne na dovolenke a isla som do Hyde park a odpadla som, lebo prave tam cvicili - mali mat vecer predstavenie a este to nebolo ohradene 😵

Ja som dnes dostala vyborny napad. Ze by som mohla prekvapit manzelika listkami na jeden koncert, len musim nenapadne vyzistit, ci vobec ma o take nieco zaujem 😝 Poznate niekto huslistu David Garett? Kuknite na internete. Dnes bol v telke a mne sa to zda ako super napad spojit symfonicky orchester s rockovou hudbou - hranou na Stradivarkach (husliach) 😕 😀 😵 A o mesiac je u nas, tak skusim zohnat listky. Su drahe ako fras, ale isto to stoji za to.

No, ja idem konecne do fitneska a uz ma nic nesmie zastavit! Len sa osprchujem a frcim. Sice ma brutal boli plece, ale to uz mesiac a k lekarovi nema zmysel.

mirusch
30. sep 2010

A este musim trosku pracovat, take 3 hodinky a potom uvidim... Isto si nieco najdem, uf.

finfrle
30. sep 2010

@mirusch To muselo byt neco 🙂
Jsem si to uzila a ted si pustila jednu pisnicku a to me skvrne se probralo a zase dovadi 😀
To je super prekvapko pro manzu jj znam a reknu ti housle pani to miluju klavir a housle to je to nej nej bude to stat za to!
Jdi se pekne protahnout ja to vidim,tak ze se jeste pokusim spat jsem nejak unavena v noci jsem nenaspala.

finfrle
30. sep 2010

@mirusch To musis poslat pak foto sebe a schnucki a jeji male 😵

mirusch
30. sep 2010

@finfrle Najradsej by som isla kupit listky hned, nech ich nevypredaju 😝 Prave som kukla na youtube, vyzera to parada, ani so ho nebudem pytat, rovno tie listky kupim 🙂 Lepsie miesta stoja od 130,-, horsie 99,- Tak to uz radsej zaplatim viac, nech tam nie sme niekde zboku...

Jasne, fotky budu! 😵

barbora87
30. sep 2010

Takakurat mi pisala kolegina co mala dnes ist do nemocky a zajtra vyvolavacka ze sa jej maly dnes rano 8.08narodil lebo jej odisla plodovka v noci a rodila vo vani a porod trval 4hodky!!!!
Joj som taka vytesena!!!

finfrle
30. sep 2010

@mirusch Super jdi do toho to bude uzasne!!!! 😵

@barbora87 to je krasne to byl jooo rychly porod!Neboj jeste mas cas na strach 😅 😀

barbora87
30. sep 2010

@finfrle no podla mna uplne idealny porod!!!!aj ja chcemtaky!!!!

mirusch
30. sep 2010

@barbora87 Ale nie doma vo vani? 😕 😀 Jojo, to je prijemne prekvapko. Moja sesternica porodila tiez za 4 hodiny, odkedy pocitila prve slabe kontrakcie po koniec, ze lekar normalne takmer nestihol dobehnut 😝 A obidve deti tak. Stastna zena...

barbora87
30. sep 2010

@mirusch nieee v nemocke 🙂)) ale super ze to tak stihla lebo inak by ju vyvolavacka zajtra neminula...
No mozno aj ja budemmat stastie a pojde to rychlo 🙂))

mirusch
30. sep 2010

@barbora87 Jasne Barbor, treba s pozitivnou hlavou do toho 😉 😵

@finfrle Ten clovek hra na husliach aj M.Jacksona. Tak uz nie je o com.... Dnes poobede frcim do mesta, nechcem na internete, tam su vysoke poplatky.

blondynka400
30. sep 2010

Ahoj holky,
tak se hlásím z Prahy. Let ok, malá byla celou dobu vzhůru, ouška nebolela, zvládla to lépe než já, jak jsem skoro rok neletěla (mám velké probléky když neletám častěji než 1x měsíčně), sice jí už pak bylo těžké zabavit, chtěla pořád někam lézt, ale jaksi jsem jí pustit nemohla...
Asi nebudu mít moc čas, ale snad na vás občas mrnku. Co ta Ivanka, předpokládám, že už to má v pořádku za sebou 😀 😵

barbora87
30. sep 2010

@mirusch no ved ja s tympocitam ze to bude uplne super a rychle 🙂))

Joj volala mi svokra lebo jej mm vcera volal kvoly tomu radovemu domku a ona ma zase milion napadov skoro ma slahlo!!!teraz frcim o 106od rana upratujem zase vsetko ale somk.o. A bez nalady

emily327
30. sep 2010

Ahojte, napisem neskor, je mi dnes psychicky dobre nanic, uz som si aj poplakala, prisiel mi nedoplatok za smeti v meste kde som kedysi byvala.... Dobre,ze mi nikto nikdy nepovedal,ze kazdy rok treba dokladovat,ze tam nezijem a spatne sa to neda ☹ Drahemu uz asi od dnes skoncila podpora... Asi nam zateka strecha v nasom novom byvani.... dalej nepkracujem lebo si to rovno hodim. A do toho sa citim hrozne, plny nos, hrdlo skriabe, klby bolia som slaba ako mucha.. No uz mi chyba iba porod a rovno ma porazi.... Pekny dnik aspon vam, ozvem sa neskor.

schnucki
30. sep 2010

ahojik holky,
mala zaspala tak se vas snazim docist ....

@finfrle byt maminou je super, 😵 je to sice trosku narocne nez si najdeme system, ja treba stale koumam jak nejrychleji udelat lahvinku a hledame vhodne mlicko, protoze to co nam doporucila hebamme ze nezatezuje zaludek ji ocividne nechutna, tak ji davame to co jsme davali predtim a uvidime ... ale je to nadherny pocit, mit malou u sebe .... casto ji pozoruju a nemuzu tomu stale uverit 😀

@barbora87 prej zasiju a bude ... jsi me pobavila 😀 😀 😀

ja si vcera musela koupit ryfle, protoze se mi nejak roztahli boky a kalhoty sice obliknu, ale jsou tesny 😝
neplaste s vanocema, my musime koupit letos konecne stromek 😀

@emily327 jak psala mirusch, docela me to prekvapuje ... u me koukali dole ke konci jen nutne kvuli infekci .... jinak me prijde taky trosku na hlavu vyvolavat porod jen proto ze ma pak dovolenou, to by te nemohl odrodit nekdo jiny?? ... treba to bude jako u me, v patek nas doktor dopo nahlasil na pondeli do nemocnice na vyvolavacku a mala si to rozmyslela a sup v sobotu ven 😉
jinak ja mela den predtim nez mi praskla voda takovy neklidny pocit, stale jsem chtela neco delat a mela tendence uklizet 🙂

schnucki
30. sep 2010

@mirusch pristi vikend s vama pocitame 😀 ... jinak to bude super darek 😉

@barbora87 tak to je hezky ze se to takhle povedlo bez vyvolavacky 🙂 .... jeeee, co ja bych dala za 4 hodiny 😀

@blondynka400 super ze jste to zmakli, mala je sikulka 🙂

ja jsem to nevydrzela a psala ivce, tak bolesti jeste ma, ale jinak jsou ok, bolej ji bradavky pri kojeni, ale snad se to podda ... jinak ji trosku blbnou hormony ....

@emily327 to me mrzi ze mas dneska takovej den na h....
tohle je jak v cechach pojistovna, nez aby napsali ze mas neco dodat a radne te informovali, roky se neozvou a pak ti prijde takovej doplatek, ze te slehne .... myslim na vas, cmuk

mirusch
30. sep 2010

@schnucki Ta tendence uklizet by sa mi teraz zisla 😀
Som rada, ze ste vcelku ok, ten system si isto najdete 😉

@blondynka400 Tak fajn, ze ste fajn. No, Ivka to ma za sebou, ale lahke to nebolo. Trapila sa, az nakoniec musel byt cisarsky a maly musel do inkubatoru. Viac info nemame, idem jej dnes pisat sms.

@emily327 Moja, niekedy sa sype 😔 A teraz to je o to tazsie na psychiku, ked si chora a tesne pred porodom. Vela sily ti posielam. Ostatne sa poriesi, aj strecha, hlavne si teraz davaj pozor na seba a malu, to je najdolezitejsie. Tie smeti hej, ja som to raz podpisovala, ze tam nebyvam u nasich, aj ked tam mam trvaly pobyt, lebo mam 2 obcianstva, tak musim, ale len raz, som zvedava, ako to riesia, musim sa opytat 😝

mirusch
30. sep 2010

@schnucki Aha, no vidis, si uz Ivke pisala. tak uz dnes nebudem.

finfrle
30. sep 2010

Ahoj me se udelalo spatne tak jsem zaparkovala do postele ale neusnula jsem ani na minutu ☹ ocicka mam malinke ale neusnu 😔 😝 zkusim pochodit po baraku a okolo nej a snad po obede zabereme alespon na 20minut.Pustila jsem pracku.
Emilko ja se o tebe vazne bojim...nevim jak pomoci ☹ 😲