Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
10. nov 2010

Ahojte babulky moje
Ja len na rychlo...nebojte citam vas kazdy den...mam sa celkom ok ale zase som ledva spala...beha mi tolko veci hlavou...no co uz...este nerodim a dufam ze dalsie 3tyzdne ani nebudem mam kopec roboty,vybavovacky a tak...a este nemam pre maleho vsetko prichystane...
V pondelok idem ku gyn tak vas bzdem ibformovat ze co si nas max vymyslel...dnes idem ku kamoske pred 3tyzdnami mala cisarsky...a asi si doprajem dnes mekaca 🙂))
Majte sa dobre,uzivajte si miminka...

schnucki
10. nov 2010

@ivanajelinek ja jsem tu nasla dobreho kadernika, je sice trosku drahy ten salon, ale jsou tam mlade holciny takze maj super napady ... udelala mi vsude stufen a vypada to uplne super ... se vam zitra vyfotim az tu budou holky a hodim foto ....
my jsme dneska super spali, az me prekvapila .... ted spinka, az se vzbudi tak se napapame a pojedeme nakoupit, nejake malickosti pro holky az prijedou, ... pak pujdu na navstevu ke kamnosce a taky musim uklidit, ale to asi az vecer az mala zaspi, pres den jen vyluxuju 🙂

ja ti covece nevim co je s finfrle, snad se maj v poradku ...
emily nevis jak se ma??

emily327
10. nov 2010

@schnucki ahoj finfrle sa ma dobre. Vcera sme spolu volali cez telefon asi pol hodinku ak nie viac. Len si hladaju spolocny rezim s malinkou, tak sa jej na 100% venuje. Ale uz je lepsie. Urcite casom sem pride a napise ako sa ma. Ale ma sa fajn 😉 Pozdravim ju od vas cmuk

meleri
10. nov 2010

@schnucki nemohla jsem se s ní domluvit, protože to musí manžel, podle jeho rozvrhu, jinak totiž nemůžu mít auto a nemám se tam jak dostat..tak slíbil že dneska se domluví a že snad příští týden ..

meleri
10. nov 2010

ale řeknu ti že mě to naštvalo, dneska už jsem dávno mohla vědět na čem jsem...i když mám z toho zatím dobrý pocit, tak snad to bude v pořádku...

ivanajelinek
10. nov 2010

Tak my takto rastieme 😉

meleri
10. nov 2010

krásný chlapeček, a veselý! jejeje já ti závidím! 😵

ivanajelinek
10. nov 2010

@meleri Ved ty mas jedneho takeho doma a zachvilku pride dalsi 😉

yarden
10. nov 2010

@ivanajelinek Maly je prekrasny, a rastiete fakt ako z vody. A ako sa krasne usmieva 😉

meleri
10. nov 2010

@ivanajelinek jo už aby to bylo! 🙂

loučím se, malý je vzhůru...🙂

ivanajelinek
10. nov 2010

@yarden Hrozne ten cas leti. Ani sa nenazdas a budes mat maleho tiez pri sebe...Inak ako sa citis?

ivanajelinek
10. nov 2010

no ja som chcela ist s malym von a ako vzdy zasa prsi. Mna tu z tohto pocasia porazi 😠 Ale maly zaspal, tak ja navarim mozno a natiahnem sa asi aj ja nachvilku.
@yarden Vy mate ake teraz pocasie?

yarden
10. nov 2010

@ivanajelinek Citim sa skvele a stale hladna 😀
Akurat v sobotu doletim do SR na tyzden na vysetrenie a dovybavenie veci a potom sa stiahnem v polovici decembra domov. Kolo uz maly podrastol od zaciatku? Ake velke oblecko mu davas teraz?

yarden
10. nov 2010

@ivanajelinek pocasie tu mame pekne. Slnecno, cez den ako kedy, dnes je opat teplejsie na tuto rocnu sezonu, ale noci su chladne. Kedze tu nemaju ziadne kurenie, okrem klimy, tak spim pod dvomi perinami a v hrubom pyzame 😀
Ale dnes som videla zasnezene hory v jednom reklamnom casopise a tak mi prislo smutno, ze tento rok z lyzovania nic nebude ☹
Ale na rok uz aj s malym. 😀

ivanajelinek
10. nov 2010

@yarden No my tiez rozmyslame nad lyzovackou.Tiez chodievame kazdu zimu,ale tento rok chceme ist aj domov tak neviem ci bude lyzovacka. Asi tiez az buduci rok aj s malym. No maly akosi posledny tyzden podrastol. Som ho tak vcera merala a mal uz 58 cm. Obliekam mu aj 56 aj 62. 56 je mu dobra ked mu dam gate zvlast a tricko zvlast, lebo dupacky a pyzamka(to co je vcelku) je mu male. A dneska som pozerala ze aj bodycka budu zachvilku 56 male. Ide to hrozne rychlo. No ale aspon mate slniecko. Tu uz tyzden vkuse prsi a ani prestat nema 😠

yarden
10. nov 2010

@ivanajelinek Dik za info k oblecku. Aspon viem coho sa drzat pri dalsom nakupe. Chcem ist o chvilu kuknut opat do gapu, videla som tam minule taky super detsky teply overal, tak asi kupim rovno velkost 3-6 meiacov a nie 0-3, vsak ked sa maly do toho oblecie, tak aby mu to nebolo male. Tu malo oznacuju velkosti ako u nas, tie cisla 56, 62 a podobne. Tak sa v tejto mierke velmi nevyznam.

A dazd by sa nam tu zisiel ako sol... Je tu sucho. Ale minuly rok uz v tomto obdobi prsalo a teraz ani naznak.

meleri
10. nov 2010

ufff, nakonec je to domluveno na tento pátek, to zn pozítří....ale na 12 15 😒 zrovna v čase kdy má malý spát, tak to bude super záhul to s ním vydržet...v aute už totiž ani za žádnou cenu neusne...tož bude asi hotový pak celý den....:(

Ivčo,

krásně ti roste jako z vody!

schnucki
11. nov 2010

@emily327 dekuji, moc ji pozdravuj ...

@ivanajelinek jeee vy ale krasne rostete 😵

@meleri super ze mas novy termin, budem drzet palecky ...

ja pisu jen tak narychlo ze zijem, mala vcera nemohla usnout, usla az kolem 10h, mela prdiky ... pak jsem se snazila alespon trosku poklidit ... no ted mi na hodku a pul usla tak jsem tu surovala aby holky nerekli, no ale snad pochopi ze sama s malou cely tyden to moc poklidit nestiham 😀 ....

ted si povida s kolotocem 😀

meleri
11. nov 2010

@schnucki sama doma celýtýden to jsi šikovná že to zvládneš! a je super že budeš mít návštěvu!

jo ještě že to tak dopadlo a jdu tam zítra....🙂

nevestinka2010
11. nov 2010

Ahojte, tak sem zas zpatky, v CR bylo fajn, vyslo nam i pocasi, ale meli jsme dost napibty program, takze to nebyla zadna dovolena... Zpet sem si privezla ctvercove pliny a zasobu kojicich a tehu cajiku, protoze se to tu tak lehce sehnat neda... Jinak je mi porad dobre, zitra jdu k GP na kontrolu, tak se tesim, ze snad zase uslysime srdicko 😉
Mejte se fajn

ivanajelinek
11. nov 2010

Ahojte.Tak my sme boli u hebamme na kontrole. A mame uz 4570gr. Ale priberame, ze? 😉 Som sa bola potom s malym trosku prejst, ale pocasie je hrozneeee.Fujavica, zima a dazd 😠 Tak uz sme doma, akurat sa prebera. Zachvilu pride mm z prace, tak sa nejeme a pojdeme asi nakupit, nech nemusime cez vikend, ked bude vela ludi. A co ste vy porabali cely den vsetky?

meleri
11. nov 2010

ivčo
tady bylo pěkně celý den akorát k večeru se zatáhlo. tady je volno tak manžel byl s náma odpoledne jsme šli na dlouhou procházku. malý krásně přibírá, aspon nemáš starosti to je fajn!

nevěstinko,

jo! 🙂 to já taky tak udělala, nakoupila jsem si samé čajíky tentokrát! 🙂 tady to taky moc není...my jdeme taky zítra na kontrolu, tak pak napiš jak jste dopadli...

finfrle
11. nov 2010

Ahoj holky zdravime,konecne prichazim jak na malou a konecne poznavam co potrebuje.Nekdy je to narocne a zanet prsu co mam moc nepomaha ale bude dobre.
Mame tu silene pocasi ale vazne silene...dnes nam to 2x odneslo popelnici a dokonce i kryt z grilu a kol ten dokonce uplne zmizel ani nevime kde... takove silene podzimni pocasi.
Doufam,ze se mate dobre,ja uz pc ani nezapinam,je toho okolo i tak hodne.
Opatrujte se M.

schnucki
11. nov 2010

@meleri nic jineho mi nezbyva 😀 ale mame s malou uz svuj system tak to jde ... no a kdyz je manza o vikend doma tak se o malou hodne stara ... kdyz jezdi nocni tak kdyz je vzhuru jsou to jeho hodiny s malou 😀
super ze mas kontrolu uz zitra, tak pak pisni co a jak 😉

@nevestinka2010 tak to mame taky, vzdycky jsem rikala ze jedeme k nasim na dovcu, ale odpocinula jsem si az doma 😀 same navstevy a furt je co delat 😀 ... drzim palce na kontrolu ... budete pouzivat latkove plenky?

@ivanajelinek krasne pribirate 😵 ... ja byla s malou dopo na prochazce a taky jsem myslela ze odlitnu 😝

@finfrle ahoooooj, super ze se mate v pohode 😵 ... je jasne ze jsi hodne s malou a je super ze uz vis co a jak 🙂 ....

jinak u nas byla dneska mirusch jeste se dvema holcinama, ta jedna tehulka a druha s holcickou (10mesicu) ... bylo to super, nekoho tu mit 😵 ... normalne jsem si zasteskla po brisku 😅 .... dostala jsem par tipu a mala mela pro zmenu nekoho jineho na ocich nez mamu 😀 a dokonce vyrachla celou lahvicku kdyz ji tetka krmila 😀

schnucki
11. nov 2010

koukam tu na serial kde zrovna jedna rodi, tak mi to uplne vehnalo slzy do oci jak jsem si vzpomela na nas 😵

meleri
12. nov 2010

@finfrle tak to je fajn že už je to lepší, ale ten zánět prsu ajajaj, at se to vyléčí! jej to jsou ty strašné vichry od moře? z toho jde až strach. My jsme sice od moře dál ale je to neuvěřitelné ale taky to tu dofičí. člověk radši aby nevycházel...🙂

@schnucki jo to je fakt..:( ale když ti to pak manžel vynahradí tak to je super...je super že se stará!
u nás je to tak že chodí taky domů čím dál později, o půl osmé takže pak už malého jenom uspává nebo už kolikrát malý spí.

dík moc, já mám z toho celkem strach co mi řekne ale už budu vědět na čem sem..

nevestinka2010
12. nov 2010

@schnucki > jo, uz sem si celkem na to zvykla... ze do CR se na dovolenou proste nejezdi 😅
No, jo, chtela bych zkusit aspon na doma klasicke pliny, uvidime, jak nam to pujde, ale mam dost referenci od lidi, kterym to vyhovuje, tak to chci zkusit take, proste zadecek v bavlnce...

@finfrle > to je fajn, ze si cim dal vice zvykate. Zanet snad vylecis a bude to ok. Vichry fakt byly silene, tady to dnes teda ustalo, ale jnak je hnusne, proste November... jej, nejak to prezit do noveho roku, pak uz zas bude trochu lip...

Hura je patek, ale ja teda delam vyjimecne i zitra, takze vikend bude ultra kratky...

ivanajelinek
12. nov 2010

Ahojky. Tak ako sa mate?
@schnucki Kedy ides k vasim? Prajem vam krasnu dovolenku... 😉
Ja som bola dneska u gynekologicky a vbsetko je v poriadku.Som sa jej pytala, ze kolko mam pockat s dalsim babom a povedala ze by sa malo aspon rok pockat.Predpisala mi tie minipille, tak uvidim ci si ich pojdem vobec vybrat. Som sa jej pytala na jej nazor a povedala, ze ona je za to, aby sa telo poriadne vycistilo, ze ona tiez po porode nic nebrala. Tak uvidime. vy ste uz niektora zacala brat nejake tabletky?
Inak mi maly odvcera hrozne moc spi.Vcera navecer ani moc nepapal, len tak vzdy 10 min a to len z jedneho prsa. Tak som ho nakojila naposledy o 23.00 trosku a spal az do 5.30. Ale ani rano moc nepapal, tak som skusila este dat o 8.00, ale tiez len 10 min. Tak spal az do 10.30 a potom sa poriadne napapal. No ako sme sa vykakali...Juuuuj.Som mu dala v kupelni na prebalovaku dolu plienku, ze nech si tak kopka nohami. A potom kakal asi na 7 krat a nakoniec aj vsetko ocikal. Sa cudujem, ze kde tolko toho v nom bolo 😀 Tak je uz aspon dobre. A teraz zasa podriemkava. Chcem ist aj von, ale je tam taka fujavica, ze sa bojim, ze nas ufukne. Tak dovarim polievku a uvidim. A ake mate plany na vikend?
Ako sa maju nase tehulky?

mirusch
12. nov 2010

Ahojte babulky, citam si vas priebezne, ale momentalne starosti... Trpim s manzelom, cely tyzden mal velke bolesti po operacii, ani jest nemohol, fajne schudol 😅 😝 a dnes mu to zacalo krvacat, tak si ho tam hned po kontrole aj nechali a kym som stihla dojst, tak uz bol aj po dalsej operacii. Mam toho teraz plnu hlavu, tak sa ani neozyvam. Ale myslim na vas.

@meleri Ako dopadol ultrazvuk?

ivanajelinek
12. nov 2010

@mirusch myslime na vas...nech vsetko dobre dopadne.

mirusch
12. nov 2010

@ivanajelinek Dakujem. aj ja dufam, ze teraz to uz bude ok. Jeho sef skoro odpadol, ked som mu volala, ze ani buduci tyzden nepride 😝 Vraj "to mi nemoze urobit!" 😀 Som mu povedala, ze isto by bol teraz manzel radsej v praci ako sa vlacil po operaciach a mal bolesti... Tak to musel uznat aj sef.

Zistila som, ze ked musi clovek varit kasovitu a tekutu stravu, tak nie je vela moznosti na vyber 😕 A babatkovske veci mi odmieta jest... Okrem jablkoveho pyre, tzv. detskej vyzivy.

Inak, vcera bola damska jazda super. Ak ratam aj 2 male princezne, tak 6 bab! A jeden princ v brusku. 😵 Fasa. A ked sa nad tym zamyslim, tak sme sa vsetky 4 zoznamili v tejto teme 🙂