Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

emily327
20. dec 2010

@barbora87 ach jaj 😀 Vidim,ze vsetky svokry su velmi mudre ;-D No dufajme,ze to nepride a ze pride az po sviatkoch a nebudes musiet pocuvat ani jej rozumy a nebudes v nemocnici pocas vianoc. A co uz mas nakupene darceky? A mate uz aj vianocny stromcek?

barbora87
20. dec 2010

@emily327 no ja uz sa psychicky pripravujem ze kazdy bude davat rozumy ale tak ja ich velmi rychlo zrusim 🙂)) ale hlavne nech vyleze a je vsetko ok...vcera som bola zdeptana ze termin a nic ale dnes to neriesim...mali sme s mm krasny dnik je to proste moja laska,moja polovicka...v h&m mali take super zlavy sme za 23€malemu kupili teplakovku i live dad,superman pyzamo,tricko,tricko s dlhym rukavom a teple podsite nphavice...no parada...este sme aj v mekaci vyhrali 2big maci,hamburger a zmrzlinu 🙂))
No darceky mame len pre deti v rodine a ja mam pre mm nieco ale inak ziadne darceky...no a stromcek mame umely hlavne kvoly hafanom

emily327
20. dec 2010

@barbora87 jasne treba si stat za svojim nazorom a nenechat nikoho do vychovy babatka mudrovat. Hlavne nasi rodicia si myslia,ze ked to nie je tak ako kedysi pred 30 rokmi,ze je to zle. Na mna doteraz kukaju,ze nedavam malej vobec postolkove nohavicky a ze mala nepije ziaden cajik jak na debila. Ale mne je to fakt jedno. Aj ked sa mi nieco nepaci co urobia s malou ked su tu - svokra alebo moja mama, tak im to s mm povieme a basta, vybavene. Kto sa chce urazit tak nech sa uraza, je to nase dieta a my uzname co je pre neho to NAJ 😉 No super dnik ste mali cmuk a kolko stastia xixi hlavne,ze sa dobre citis a vladzes chodit ponakupoch. Neboj maly pride na svet,ked to on bude chciet. Nic sa nedeje, este prenasas iba 1 den co je v pohode. Aj my mame umely stromcek, skoda,ze sme nevedeli,ze v Ikea mali akciu,ze ked si tam kupis zivy a po vianociach ho vratis,ze dostanes nejake peniaze spat 🙂 Co je super. Mozno buduci rok xixi Ty len oddychuj a uzivaj si chvile s mm a teste sa,ze za chvilku uz budete s Maxikom cmuk

barbora87
20. dec 2010

@emily327 presne ako pises...to u mna uz v tehu ze to nemozem jest a to nemozem pit a naco mu tam to kupujem a tak no hroza!!!napr sa cuduju preco malemu kupujem na rok veci a nechapu ze ked je akcia tak sa to oplati...to iste aj s pamperskami!mam do zasob lebo boli vselijake akcie a vsetci su z toho zhrozeny ze na co...
Ale ved ja im vzdy svoje poviem 🙂))
Jeee tak to je super akcia na stromcek to tu myslim vobec neni...
No som rada ze sa dnes aj na nas stastie usmialo...uz som sa dost natrapila a naplakala za posledne mesiace...hlavne aby bol porod ok a bez komplikacii nech si toho nasho bubaka privezeme domov

emily327
20. dec 2010

@barbora87 jasne bude moja, neboj urcite to dobre dopadne a vsetko co si pri porode vytrpis ti maly vrati usmevom cmuk 😉 Je to uzasne byt matkou, ved za chvilku to pocitis aj ty. Drz sa moja a ak nieco, tak volaj, pis cmuk myslim na teba a neviem sa uz potom dockat ked posles foto maleho Maxika cmuk
my sme plienky mali nakupene 1000 kusov uz v 8.mesiaci mojho tehu 😀 A oblecenie asi zaciatkom roka ked sme sa dozvedeli,ze co to bude tak mame vybavicku pre malu do 2. rokov xixi Takze ta chapem.

meleri
20. dec 2010

@emily327 moc ti děkuju za útěchu, jo je to takový zlom v roce vždycky ty vánoce..pokud je člověk s rodinou a štastný tak je to ok, no ale zase si nemůžu stěžovat, chtěla jsem otěhotnět, věděla jsem že pak nebudu moci letět do čr...

neboj se, určitě to tak nebude napořád ta samota! jestli sousedi nechtějí tak na to kašli, najde se někdo jiný, určitě! zkus třeba nějaké to mateřské centrum, možná je ještě brzy ale tak za pár měsíců, a tam je spousta ženských, ne každá ti bude sympatická ale jedna dvě se určitě najdou! moc ti to přeju! ono je človkěu fakt veseleji když má nějakou tu spřízněnou duši...pak se to začne dělit na ty co mají děti a na ty co ještě ne a jsou to jak kdyby trochu oddělené světy...přeju ti hodně štěstí at se někdo najde...Slováci jsou určitě víc otevřenější než my češi! 🙂
já jdu ted pomalu uspávat malého no a potom už bych měla mít pohodu, a kolem osmé by měl přijít manžel...

přeju všem pěkný večer...

finfrle
20. dec 2010

At vas Vanocne naladim holky!

finfrle
20. dec 2010

@emily327 Ja jsem taky rada Emi moc 🙂
Ona mi spinkala dobre i pred pivem 😉 ted je to jen na to mlicko 🙂 a jsem prekvapena,ze to funguje!

meleri
20. dec 2010

@finfrle to je krása! hned bych si dala! 😵

finfrle
20. dec 2010

@meleri Tak pojd cukrovi amam ale vanocku ne 😝 ta je uz rozdana.Si upecu az na stedry den rano 🙂 pekne s maslem a kakaem

meleri
20. dec 2010

@finfrle to s tím kakaem mi připomíná že moje babička dělávala nějaký kakaový závin ty brďo to bylo! bylo to taky z toho kvasnicového těsta a v tom byla prostě čokoláda nebo snad spíš kakao no strašně dobré....
jej děkuju za pozvání no škoda, je to dálka.. 😅

finfrle
21. dec 2010

@meleri mnam to mohlo byt jo dobre

Jsme uz od pate s malou vzhuru a ted tu vedle me heeeeka a smeje se a tyky se snazi smirovat pc 😅
Reknu vam v pet rano zpivat koledy no asi mi sibe 😀 ale mala se u toho rehni.Neni se cemu divit,s mym zpevem 😀
Je tu stale pekna zima,takze Vanoce budou bile jupiiii

finfrle
21. dec 2010

Barborko co co co uz?!Mala uz je zvedava na noveho kamose 😉

barbora87
21. dec 2010

@finfrle stale nic :( ani vcerajsia mega prechadzka nepomohla ani horuca sprcha a ani reci od svokry 🙂))
Teraz som sama doma mm isiel skoro po tyzdni do roboty lebo sa trochu oteplilo a svokra isla k nejakej zenskej upratovat tak neviem co so sebou...

ivanajelinek
21. dec 2010

@emily327 Ahoj moja. No mame sa dobre az na to nase spanie. Maly spi v noci hrozne zle a je kazdu hodinu hore. Aj dneska sme sa uz od 1.30 budili. A to chodi spavat az okolo 22.00, lebo skorej nezaspi. A to zaspava tak, ze tam musim byt s nim, alebo pri kojeni zaspi a ja ho dam do postielky. A v noci si ho uz berem k sebe do postele 🤐 Teraz cakam, ci pojdeme na slovensko na sviatky alebo nie. Mm stale pracuje. 6 rokov sme stravili vianoce tu a vzdy mali uz tyzden pred vianocami volno a teraz ked chceme ist niekam, tak pracuju.Ako naschval,ze? Tak uvidime. A vy sa ako mate so Sonickou?
@barbora87 No tie zlavy v H&M su aj tu. Boli sme v piatok ale som sa drzala a nekupila nic 😝

barbora87
21. dec 2010

@ivanajelinek super 🙂)) ja by som este raz tolko veci zobrala 🙂)) ale potom som pivedala ze nieeee 🙂
A ako to vyzera s cestovanim?pojdete?
Mm dnes isiel po tyzdni do roboty az do stvrtka tak som sama :(

ivanajelinek
21. dec 2010

@barbora87 neviem neviem. MM tiez este pracuje a nevie dokedy. Este musi zavolat sekretarke, ci vobec dostane medzi sviatkami dovolenku alebo nie. tak asi ze na poslednu chvilu pojdeme. Len aby to na teba neprislo, ked si sama 😵 Oddychuj este.

barbora87
21. dec 2010

@ivanajelinek joj to by bola skoda keby vam to nevyslo :((( a kde robi manzel?
No veru nic sa nedeje tak si myslim ze tak skoro ma to nechyti...ale teraz ma aj zakaz takze len nech poislucha 🙂)) joj inak poviem ti ze ja len zerem a zerem za posledny mesiac...hrozaaaa
No oddychujem ale este by som aj spala ale ked mm neni doma tak nemozem spat :(

meleri
21. dec 2010

@barbora87 tady na koníku je nějaká debata na Porodu o nápoji na vyvolání porodu...jedná se o nějaký ricinový olej....já osobně bych do toho nešla, páč jde o nějaké silné projímadlo, a výsledek je že sa poseri...s ale prý to pak vyvolá ten porod do 12 hodin..pokud tě to zajímá tak se tam mrkni co tam píšou....
ale řekla bych že je to pro silnější povahy, ale popisujou tam i jiné metody trochu jak vyvolat porod..

barbora87
21. dec 2010

@meleri hej moja viem ale do toho ani za milion by som neisla...a je tam aj riziko ze to zakali plodovku...ja uz som skusala toooolko veci a nic...ale nevadi teraz ma zakaz do26. Takze dnes nic nerobim len lezim a teraz som 3hodky chrapala 🙂)) ale uz sa tesim na mm po tyzdni je v robote a ja sa citim taka opustena

nevestinka2010
21. dec 2010

@finfrle > hej reaguji na tu tvou fotku 😉 ty jo!!! krasne vanocky!!!! bojim se ze bych takovou neupekla, ale mam na ni desnou chut! poslala bys prosim recept a jak zajistit aby se podarila? jestli budes mit cas....
a tos jako pekla pro nejake lidi a rozdavas jak vysluzky? 😉

jinak vas holky zdravim a @barbora87 preji at to prijde samo a hladce!
mam se dobre, meli jsme minuly tyden trochu neprijemne prekvapeni a byla sem jednu noc v nemocnici (po tlaceni na wc sem zacla spinit a vydesilo me to), ale vse uplne naprosto v poradku a uz je to za nami... aspon jsme najeli cestu do porodnice a aj sem si polezela chvili na porodnim pokoji tak aspon vim, kde mozna budu rodit...
jinak jsem jeste do ctvrtka v praci, uz to tu jen tak prezivam a tesim se na dlouhy relax...
jinak nam fakt krasne mrzne a vanoce budou bile, taky z toho mam radost
a taky je dnes zimni slunovrat hura, zas se zacnou dny pomalicku prodluzovat... a taky je dnes uplnek a rano bylo totalni zatmeni mesice, videla sem to pred cestou do prace... takze dost magicky den
tak se mejte vsechny pekne, omlouvam se, moc nedocitam... pa

barbora87
21. dec 2010

@nevestinka2010 ahojky dakujem tiez dufam ze to pride same...no uvidime co si drobec vymysli 🙂))
No dnes je naozaj nejaky magicky den...a zazrak ze som si na obed3hodky pospala a maly v brusku je dnes total kludny...uz sa tesim na vecer s manzelikom
Joj tak to som sa vystrasila ze si bola v nemocke!!!som rada ze je vsetko ok!!!a z coho to bolo?

nevestinka2010
21. dec 2010

@barbora87 .> nic, jen mi asi praskla nejaka cevka nebo zilka v cipku, nedalo se to ani nazvat krvacenim, ale cele tehu sem nemela nic, tak sem byla vyjukana a volala do nemocky a rekli at prijedu, no a pro jistotu si me tam nechali, mimi porad merili ozvy a tak ale vse bylo ok, tak druhy den jen jeste udelali utz aby overili, ze mimi se ma skvele a ze to neni nic z placenty a sla sem domu... vsichni byli hodni moc, bylo to ok

barbora87
21. dec 2010

@nevestinka2010 super tak aspin ze tak...aspon to mas vyskusane 🙂)) hlavne ze ste v poriadku...
No ja uz cakam kedy mi praskne plodovka alebo pridu bolesti a nikde nic...

emily327
21. dec 2010

tak ja som dnes zdobila medovniky cele poobedie a tu je vysledok 🙂

schnucki
21. dec 2010

ahojik holky,

omlouvam se ze jsem se dlouho neozvala, ale citam si vas 🙂

@barbora87 no z tebe jsem uz nervozni kdy to teda prijde 😵 ... ale vim jak ti je, ja taky prenasela ....

@nevestinka2010 dobre ze to nic nebylo, asi fakt nejaka cevka, me se to taky stalo 🙂 ... a jinak jak ti je ...

@emily327
@finfrle no z vas ja nemuzu 😀 jak to zvladate? ... jste sikovny, fakt 🙂

@ivanajelinek a jak vy s mrnouskem, vsechno v poho???

schnucki
21. dec 2010

ja mam ted s malou bojove obdobi ... tim jak manza pracuje v noci a dopo spi, snazim se byt s malou venku a nebo ji zabavit aby nebrecela, takze se naucila tahat na ruce a ja uz pomalu nezvladam ... takze ji to odnaucuju a jsou u nas boje 😝

navic me zacina asi tim jak je tu mala, vadit ze je manza stale pryc, citim se strasne sama a na vsechno sama, vsechna mozna rozhodnuti a tak ... takze mam i dost blbe nalady .... vim ze pro nas dela prvni posledni a tak nevim jestli po nem muzu chtit aby si hledal neco jineho nebo jezdil ve dne .... je to nejak blbe obdobi ....

ale vcera jsme koupili vanocni stromecek, ja byla dneska pro ozdoby a jsem mooooc zvedava jak bude mala reagovat na svetilka 😀

joooo a manza zavedl rozhovor s maminkou, takze jsme ji vsechno rekli a ted zalezi na ni co s tim udela ....

schnucki
21. dec 2010

jinak jsem manzelovi objednala plakat kde jsou tri fotecky male, kde je s ni, s krasnym pozadim a textem ze ho ma mooooc rada 😀 ... tak se moc tesim na reakci 😵

meleri
21. dec 2010

@nevestinka2010
jé ahoj to je sranda ty naše týdny ty tvoje a moje, tak jsme zvědavá kdo porodí dřív!
hlavně že jsi v pořádku, s tím tlačením to je těžké asi zácpa taky co..:(
krvácení z placenty jsem zažila, ale to z tebe fakt teče jak z byka.
už končíš v práci tento týden? supeer, tak už pak jenom budeš odpočívat..obdivuju tě jak to zvládáš, já bych asi v práci padla teda!
@emily327
nádherné! hned bych si dala! a taková spousta, to musela být dřina!

@schnucki

je tak se to už s tvojí tchýní snad vyřeší to je dobře! možná jí to chvíli potrvá ale určitě si dá říct neboj!
to tě chápu já mám taky občas dost blbou náladu, manžel je furt pryč, a dost mě to štve občas....
navíc kamarádka mi odjede 10 ledna na dva měsíce domů (je taky cizinka) asi se tu bože dva měsíce zblázním! zvykly jsme si na sebe, se vídat 2 x3x do týdne, bez ní budu úplně v háji.....

navíc dneska jsem zjistila že se už do ničeho nevlezu - do bundy, do lackáčů...a to jsem je kupovala se záměrem že v nich pojedu do porodnice... 😠 tak jsem vytáhla silonky a šaty, ale zas nemám ani kabát který bych zapla tak budu muset chodit s rozeplým uprostřed, fakt elegance... 😝 ale nechce se mi uvalovat peníze kvůli dvou měsícům, v únoru už tu bude tepleji....

mějte se holky jdu se už natáhnout k bedně...dobrou noc! 🙂

finfrle
21. dec 2010

Tak a je po radosti z Vanoc jojo netece voda,zamrzla,to je radost ☹ nejmene tyden ma mrznout a voda neni...