Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
27. dec 2010

@meleri hele uklidni manzu,ze jeste neni druhe nasvete,tak at brzdi!Treti...o tom ted nepremyslej to se casem uvidi! 😉
Hlavni je at jsi ted ty i mrnousek vporadku a at to pekne zvladnete.

meleri
27. dec 2010

@finfrle manžel mě fakt vystrašil ted jsem o tom dost přemýšlela no ale fakt NE do třetího už ne...kdybych byla mladší tak třeba 5 let počkám na třetí ale už je mi 30 a dítě v 35 ti letech to není nic pro mě!! 😀

jasně zatím jsem ok, sice zase nachcípaná ale břicho ani čípek atd nic mě nezlobí, já to taky vidím tak že nakonec budu přenášet jako Barbora! ale jsem smířená se vším zatím, s přenášením, i třeba s císařem, prostě je mi to jedno, hlavně at se malý narodí a pak už to bude super, jde hlavně o to aby byl v pořádku.. 😅

barbora87
28. dec 2010

Ahojte babulky moje
Tak ako sa mate?u nas ziadna zmena...takze mam pred sebou posledny dnik a poslednu noc...vcera babka odisla a pride az ked budem doma z nemocky...takze dnes budeme s mm len oddychovat a zajtra ideme na to...snazim sa byt kludna...

yarden
28. dec 2010

@barbora87 Ahoj Barborka, drz sa.Malemu sa teda nejako vobec nechce. No vsak do tej zimy, komuby sa chcelo... Velmi na Teba myslim a normalne to prezivam s Tebou! Vsak mna caka posledny mesiac...

A vy ostatne ako sa mate? Nestihala som sa ozvat skor, i ked v SR sme uz skoro dva tyzdne. No ale vybavujeme a zariadujeme vsetko potrebne.
Na poslednej kontrole u DR a UTZ mal maly odhadom 2610g. Tolko som mala ja, ked som sa narodila 🙂
A mm to som sa teraz dozvedela mal 3800, tak sa mam na co tesit....
Ale furt mam brucho ako na siesty siedmy mesiac. 😀 , Neviem ako je tam ulozeny, ale kope ako divy a rano vystrajaj naviac. Asi je hladny 😝

prajem krasny den...

barbora87
28. dec 2010

@yarden ahoj moja dakujem...no nechce sa mu veru...ale tak nema na vyber uz...tento tyzden vyleze...lennech to netrva 3dni :(
Jeee super a ake boli sviatky?do kedy budes na sk?alebo uz tam zostanes?

yarden
28. dec 2010

@barbora87 Sviatky v pohode. Skoda ze len nebol sneh. A ze sa roztopil tesne pred sviatkami. Do IL uz neletim, az v marci aj s malym. Tak si tu pobudnem dlhsie a uzijem si zimu... Laka ma ist na hory, ale kedze nemozem lyzovat, tak by som len zavidela 😠

Dufam ze tvoj zajtrajsi porod bude rychly a bezbolestny. 😵

meleri
28. dec 2010

yarden
super že jste pěkně oslavili svátky, a vidím že už to máš taky za pár! a jak se cítíš ?

barboro
držím palce na zítřek, jinak než dobře to dopadnout nemůže!!

holky já normálně nevím co dělat, jsem už zoufalá už 6 dní se trápím s totálně zaseklýma dutinama prostě rýma se tam drží a nechce se to spustit, hlava mě nebolí, ale prostě se to nechce spustit, tak nevím mám ucpané dutiny nebo co, mám jít k dr radši? je mi jinak dobře ale musím dýchat pořád pusou a nic necítím..

jeiné co mi pomůže že si strčím tyčky co jsou na čitštění uší do nosa a pak čekám a spustí se humus, jenže to asi nemůžu dělat pořád že...

barbora87
28. dec 2010

@yarden no veru to bola skoda ze neboli biele vianoce :( Ale hlavne ze ste mali pekne sviatky...ja som sa tak napchavala lebo som tu mala babku 🙂))
A manzel bude tiez s tebou?
No ja lyzovat neviem tak ma to na hory netaha 🙂
Dakujem urcite vas budem informovat zajtra ze ako to prebieha

@meleri jaj bodaj by si mala pravdu ze bude vsetko ok...ja nemyslim vobec na porod lebo by som sa zblaznila ale myslim na drobca aby bol zdravy...

yarden
28. dec 2010

@meleri Ja sa citim celkom dobre. Len dnes v noci ma strasne boleli nohy a nevedela som ako si mam lahnut. Ale inac je to OK. Zaha ma za cele tehu palila len dva krat, tak je to zatial OK.
A ty ako? Tie tyzdne Ti tiez utekaju ako blesk 😀

@barbora87 to je super, ze si mala servis od babky... To je perfektne. Ja sice tiez nemozem povedat nic, lebo pred vianocami som bola u mojej maminy a starych rodicov a na stedry vecer sme boli s mm sami a on vsetko nachystal 🙂 mam skveleho chlapa. Ja som len napiekla par veci, on vsetko navaril 😉

mm pride opat na porod. Nema tak vela dovolenky tak odleti a prileti... Aspon zbierame míle 😀 na letenku zadarmo...

meleri
28. dec 2010

strašně mě trápí ta rýma, nevím jestli jste to četly psala jsem to o příspěvek na zad neporadíte mi někdo co s tím? nikdy jsem toto neměla abych měla ucpané dutiny 6 dní nebo 5..:( nevím zda k dr nebo ne...

barbora87
28. dec 2010

@yarden no bolo to super ale aj namahave...ale tak aspon som bola s rodinkou lebo aj moja mamina tu bola...
A vy mate byt na sk?
A stihne to manzel prist na porod?

barbora87
28. dec 2010

@meleri no mne take nieco v tretom trimestri zacalo...a mam to do teraz ale neriesila som to...skus k dr

yarden
28. dec 2010

@barbora87 Dufam, ze to stihne. 😀
Ano, byt mame v BA, v IL sme len docasne. A domov je domov...
@meleri Ja som problemy s dutinami nikdy nemala, ale najlepsie je, ked skocis k doktorovi, aby z toho nebolo nieco vaznejsie...

emily327
28. dec 2010

Barborka drz sa zajtra cmuk a nezabudni informovat 😉 Budem cakat na info 😉

barbora87
29. dec 2010

Tak babulky moje uz som hore...idem sa okupat,vsetko zkontrolovat este a za1,5hodky vyrazame...trosku som si pospala aj ked som sa budila ale myslela som si ze bude horsie...len mam pocit ze mi je na zvracanie...musim nieco do seba nacpat aj ked to bude boj...uz vcera mi nechutilo jest...
Tak sa mi majte krasne a budem vas informovat

emily327
29. dec 2010

Tak info od Barbory, uz je v nemocnici rano bola otvorena na 2cm. Cakam na dalsie info. 😉

meleri
29. dec 2010

super super držíme palce! tak ještě den dva a už to bude mít za sebou! 😵

finfrle
29. dec 2010

@barbora87 Hodne stesti holka!!!!

finfrle
29. dec 2010

@emily327 Stale nic? 😕

finfrle
29. dec 2010

@meleri Me na dutiny pomaha dat hlavu pod rucnik a naparovat,nejlepe si dat do lavurku eukalypt...

finfrle
29. dec 2010

Holky!!!!!
Emilka je mimo net takze info od ni,od Barborky 😵
Maxik se narodil v 15.02 hod 4552g 58cm!!!
Mooooc blahoprejeme!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Jsem vsoku z tech cisel!Snad jsou vporadku....

barbora87
29. dec 2010

Ahojte babule
Tak rychlo sa hlasim z izby
Maxik je fakt maxik,zabral hned prvy cipok ale tak extremne!epi nestihli,maly mal 2krat snuru okolo krku ale je ok...a je naaaadherny 🙂)) a ako cumi na mna...
Mm bol pri mne chudak slzicky mu tiekli od stastia...

yarden
29. dec 2010

@barbora87 Obrovska gratulacia!!! Zelam vsetko naj naj naj, drzte sa a posielam pusiny. Nech mas vela mliecka... 😵 😵 😵

janulka04
29. dec 2010

@barbora87 barbor, gratulujem....teda, ty si sikula...take dietatko sa da porodit aj normalne? smekam...
😵

co mate nove kocky?
blondy, tebe dakujem za fotecky...mala je princeznicka prekrasna....to ani nieje mozne, ved nedavno sme si pisali a mala bola este v brusku 😲

ja som vas zanedbavala, problemy s tou osobou tu z MK, ale ako sa to vyriesilo..by ste neverili, ma dvakrat blokla do temy, po prvom bloknuti ma vzala spat a po druhom, ze mam si zalozit svoju temu, lebo som ju ziadala, aby problemy a komplexy riesila cez IP a nie v teme, baby tam nechceli kvoli nej chodit, tak ona, ze: Zaloz si svoju temu...najprv som sa chcela na MK vykaslat a potom som si povedala, preco nie? a zalozila som temu s tym, aby som nestratila kontakt na ostatne baby, s ktorymi som tu zacinala..a viete co? babule sa ma zastali, nepacilo sa im, ako si komtesa narokuje na temu a poodchadzali vsetky!
a naposled zacala osocovat vsetky, vyhadzovat z temy a ked tam ostala skoro sama, zacala pisat Ip, ako ju to mrzi, ze nas chce naspat 😕 😀
samozrejme uz ju neriesim, ale som rada, lebo do tejto novej temy sa vratili kocky, co dlho nepisali, prave kvoli tejto osobe 😠 🙂
takze ja uz tu teraz aj budem castejsie, slubujem 😉

meleri
29. dec 2010

barboro,
super! gratuluju určitě ted zažíváte nejkrásnější chvíle vašeho života! přeju ti at jste štastni s vaším malým miminkem!

janulko,

tak to koukám teda..:( že to některou baví takhle opruzovat...:(

finfrle,

dík zkouším napařovat, vším možným bohužel nepomáhá :( jediné co pomůže jsou ty tyčky na čištění uší hluboko v nose pak se spustí sajrajt, no ale za pár minut je to zase zacpané...:( mám pocit že v tom má prsty i ta moje alergie...:(

finfrle
29. dec 2010

@barbora87 Moc moc gratuluji,je to uzasne! 😵 Bez epi ju,sikulo nase! Vidis maly je super a nevadi,ze ma camprlika 😉 😅 Uzij si to!!!

agenturaberuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirusch
30. dec 2010

Ahojte babule, tak som vas zase kukla, ako sa mate, nejako sa flakam, no ale su sviatky...rodina a tak.

@barbora87 Este aj tu ti srdecne blahozelam, ako tak kukam, tak si to vzala rychlovkou, aj ked bol Maxik dost maxi 😀 😵

@janulka04 Take dietatko sa da porodit normalne, ja som tiez mala tolko 😀 😝
Inak, to teda nechapem, co si taky clovek vobec mysli, ze s takym pristupom ho tu vsetci budu milovat, ci co? A tu novu temu si dala dufam do sukromnych... tam by ste mali totiz pokoj 😉

@meleri Ako som ti uz pisala, urcite to treba riesit s Dr, nie je to sranda. A tie tycinky do nosa kludne davaj, neviem, co mas za kvapky, ale je aj masticka na to, v SR ju zvyknu miesat v lekarni, ta by nemala skodit. Lebo z hlavy to proste musi von!

No a teraz dolezite: Vsetkym prajem stastlive vkrocenie do noveho roka!! 😵 😵 😵 Nech je uzasny a zdravy.

finfrle
31. dec 2010

Krasne rano 🙂
Malicka spinkala zase dlouho vkuse 😵 tak jsem Elen rano nakrmila,ulozila a vrhla se na udelani chlebicku a jednohubek 🙂 Jeste jsem zadelala na knedlik,bude rajska s paprikama 🙂
Ted si jdu lehnout at mam sily na to nase malicke dracatko.

Vsem vam preji krasny zbytek roku 2010 a do Noveho roku 2011 to nejdulezitejsi,zdravicko! 🙂

schnucki
31. dec 2010

ahojik holky,
ja jen na rychlo, byli jsme na vanoce u nasich a mala se pak davala dohromady, v noci moc nespala tak to bylo krute ....

prejeme vsem vse nej nej do noveho roku, hodne stesticka, zdravicka a spokojenosti 🙂

@barbora87 VEEEELKA GRATULACE k narozeni spunta ... a ty miry 😕 klobouk dolu 😵