Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
16. mar 2011

Jsem za mel moc moc rada 🙂 psal mi jeji mm ale to vite neumi tak cesky ale hlavni je,ze vime,ze jsou oba ok 🙂

barbora87
16. mar 2011

@janulka04 ahoj jani my dakujeme ze ste nas navstivili a ze ste si zobrali hafana...a tvoje princezne su naozaj naaadherne!dufam ze sa coskoro uvidime...mm by chcel ist v lete na vylet niekam medzi salzburg a münchen myslim tak by som vas rada videla alebo ked budete na blizku tu...dakujem maxik je moje vsetko...neda sa to ani popisat co k nemu citim...nikdy by som nepovedala ze ho budem az tak lubit

barbora87
16. mar 2011

@finfrle no ja uz som si fakt robila starosti ze co sa deje ked sa neozyva...ale je super ze to uz ma za sebou a ze je vsetko ok
a inak vy ste super vcera nakupili!

finfrle
16. mar 2011

@barbora87 ta deka je paradni moc a mala na ni dnes dovadela hodim foto na fcb 😉
Ja se taky bala ale nastesti se ozval od mel mm 🙂 a maly mi prijde droboucky vazne ale uzasne krasny 🙂 jsem zvedava na miry

lubinka9
16. mar 2011

@meleri gratulujem!!! prajem hodne zdravicka a nech si coskoro fit a s mrnusom doma 😵

my sa trapime so 40kami horuckami ☹

barbora87
16. mar 2011

@finfrle jeee super tesim sa na fotecky na fb...teraz uz mam zase internet na notebook tsak frcim :D
mm odisiel az do soboty tak sme s maxikom samy...a pocuj uz vam idu zubky?
ked sa ti meleri ozve tak ju od nas pozdrav!a tesine sa ba foto a miery

barbora87
16. mar 2011

@lubinka9 oje :( a co ma drobec?

finfrle
16. mar 2011

Tak mam miry 3500g 51 cm 🙂 Adrianek

finfrle
16. mar 2011

@barbora87 ty Barbor myslim si,ze se nam uz zoubky klubou docela brzy.Mala ma ted docela divne stavy...
Vyridila jsem pozdravy od vas a pry bude vyrizeno 🙂

barbora87
16. mar 2011

@finfrle tak to je dokonaly model ten maly od meleri :D tak moc sa tesim ze sa vyhla cisaraku...
no si predstav ze ja som mala na izbe v porodnici zensku a jej drobec sa narodil s 2zubami!

finfrle
16. mar 2011

@barbora87 jezisi no nekecej to by me asi piclo hned se zuby....to by moje prsa asi nerozchodili 😀 😝

barbora87
17. mar 2011

@finfrle ja som tiez len cumela!no veru to by ma tiez kleplo auaaaa

finfrle
17. mar 2011

Dalsi miminko!!!!!!!!!!!!!!! 😵
Nevestinka vcera porodila v 19.15.Narodil se maly Filipek 3360g 50cm 🙂 jsou vporadku 😵 😵 😵 😵
Velike Gratulace holka!

barbora87
17. mar 2011

@finfrle jeeee dalsi chlapisko!tak pozdravujeme a gratulujeme!!!
Jeee to hbed cloveku zlepsi naladu!

finfrle
17. mar 2011

me taky Barbor 🙂

emily327
17. mar 2011

@nevestinka velka gratulacia 😉 Krasne meno aj miery. Hlavne vela mliecka a nech ste obaja co najskor doma v pohodli cmuk

emily327
17. mar 2011

@finfrle tu sa to nejako rozbehlo s porodmi 😀 kto este zostal?

finfrle
17. mar 2011

@emily327 odsud uz asi nikdo asi se zacne nove kolo 😀

barbora87
17. mar 2011

@finfrle my zaciname druhe kolo za3roky 🙂))

finfrle
17. mar 2011

@barbora87 Az za 3 joooo 😨 😕

emily327
17. mar 2011

@finfrle tak sup do toho nech je zase trosku vzrusa 😀

barbora87
17. mar 2011

@finfrle jojo ved si chcem drobca uzit 🙂

finfrle
17. mar 2011

@emily327 vzruso zatim mam a rekla bych az az 😅 ale nebudeme dlouho cekat 😉
@barbora87 jen uzivej 😵

kleopatris
17. mar 2011

@meleri aj my sa pripajame ku gratulaciam 😵 ste sikulky obidvaja 😵

finfrle
17. mar 2011

Konecne vecer a malicka usnula.Uz druhy den ma malicka teplotu a je vazne nesva.Place uplne do zalikani a neni mozne ji utisit a sem tam ublinkava ☹
Mylsim si,zeby to mohli byt zoubky.Uvidime.
Krmeni posledni dobou je sila hlavne k veceru. Dneska krasne usnula,tak snad se da dohromady,milacek muj.

Tak tu mame dve nove miminka Adrianek a Filipek 😵 kluci preji vam vse nej a hlavne zdravicko a hooooodne pusinek od maminek 😵 😵 😵

mirusch
18. mar 2011

Nevestinke srdecne blahozelam 😵 😵 😉
Ale ste sa rozbehli! A teraz bude chvilu pokoj. Kym si to cakanie na druhe niekto nerozmysli 😀

zuzanka7117
19. mar 2011

@meleri, aj ja sa pripajam ku gratulacii......dufam, ze ste zdravi a v poriadku......som zvedava na fotku.... 🙂

Ahojte baby, nebojte ja vas obcas citam, zatial mozem len napisat, ze sme opat zacali snazilkovat, tak uvidime kedy sa zadari....a este jedna vec, konecne mame vysledky z genetickych testov, vyzera to ze je vsetko ok, este pojdeme na konzultaciu tak uvidime....ale hodnoty su v poriadku.
A pripravujeme sa na svadbu, ktora bude v septembri, tak mame plnu hlavu vsetktho, neskutocne sa tesim..... 🙂 🙂 🙂

yarden
19. mar 2011

@meleri Obrovska gratulacia Meleri k Adrienovi.
Zelam Vam vela mliecka, nech ste skoro fit a cakam na fotecky 😉
Drzte sa.

A nevestinke taktiez obrovska gratulacia. A ako to super vyslo. Dvaja chalani v rovnaky den 😎

emily327
19. mar 2011

@yarden ahoj, ako sa vam dari moja? dlho si nic nenapisala 😉

yarden
19. mar 2011

@emily327 Ahoj emily, dakujem dari sa nam dobre. Len keby nas poklad chcel viac spat. Na male babatko toho vela cez den nenaspi a ja nic nestihnem urobit. Zvedavy je az moc 😉 Stale by sa len nosil a nosil. A vozil.

A ty ako so Sonickou? Z tvojho pasu si si vymazala, kolko uz ma princezna. 5,5 mesiaca?

Zelam prijemny vecer. Dnes je super spln, tak dufam ze nase pokladiky budu spinkat. 😵