Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
27. mar 2009

Ahoj holky,

tak se mi dnes vrátila MS, nevím co to má znamenat, tohle jsem nikdy neměla... 😒

Mirí, klidně, třeba tě objevím a budu za to mít balík peněz 😀
Jinak fakt mám hned vedle postele kudlu, ale kdyby se sem někdo vloupal, tak bych se sní spíš asi zapíchla sama
😀

Maleri, tak alespoň že tak... Tak ty si stěžuješ na ovzduší a zákony v čechách? to potom nevím co by jsi říkala tady 😝 . Pro mě byla Praha v tomto směru mohem lepší. Ale už si tady na to zarčínám zvykat, jen občas když někdo přijede, tak je z toho trošku hotový...

schnucki, no jo,já taky 😀 To je na čase, že máš konečně volno... 😵

meleri
27. mar 2009

Schnucki,

jo jsou to ale listnaté + kleče a nějaké to víno. Takže to není klasický jehličnanový les, ten roste až výš tak předhůří Alp...takže mi celkem chybí klasický český les...

jo daří se ale bůhví co se stane jak budu pryč.. ☹ 😢 manžel slíbil měnit vodu, ale beztak se na to vyprdne.. 🙄

Blondýnko,

nerozumím..ty jinak menzes nemíváš?
U vás je špatné ovzduší? aha to jsem nevěděla, já myslela že je to celkem podobné tady..no tady je to asi taky nic moc někde ve městě ale my jsme na venkově... a jak píše Schnucki, je to super, taková pohoda klid...do města jezdíme občas něco nakoupit, ale pak jsme zas rádi v klidu..ale má to svoje kouzlo taky to město..na vesnici člověk zvlčí...třeba se oblíkám hůř, chodím furt rilfe+tričko +tenisky..

meleri
27. mar 2009

holky já se tak těším do česka!

chtěla bych nakoupit plno pohádek o krtečkovi a spol..taky nějaké dřevěné hračky, a pro sebe snad pár kousků jako tričko a šaty asi...tady mají taky krásné pohádky, ale hold krteček je krteček..🙂

schnucki
27. mar 2009

blondy a jak je to dlouho od ms, a je to klasicka ms? .... to je divny, ale rozhodne ne normalni .... a jak to mas ted s tim doktorem, jestli by to nechtelo prohlidku
.... muzu se zeptat co s tema zivotopisama delas? nejak mi uniklo co vubec delas, omlouvam se 😅 vybiras pro firmu lidi??

jinak jsem taky rada mit konecne volno, v klidu si delat svoje veci 😀 ..... ale na druhou stranu, jak jsem ve stredu uklizela s mati ten byt po dedovi, tridili jsme veci co potrebuje a co uz nepotrebuje, tak jsem za to od nej dostala 50 euro 😀

meleri ja mam taky rada krtecka, a stary vecernicky - vila amalka, pat a mat, kremilek a ochomurka, rakosnicek a spol 😀

blondynka400
27. mar 2009

Meleri, jojo mám MS normálně, mysleala jsem to tak, že mi včera ráno zkončila a dneska se zas vrátila, tak snad už jen na chvíli 🙂
Hm, s ovduším je to tu dost špatné, ono se o tom psalo i dost na netu. Je tu problém s odpatky, dělají s tím bůhví co, občas si tu kdokoliv cokoliv zapálí, je tady zamořená půda různými jedy a tak.. Jinsk to tu na první pohled vypadá hrozně hezky, ale bohužel jen vypadá... Jinak my bydlíme na takovém předměstí, kde jsou jenom rodinné domy a bydlí tu v podstatě jenom cizinci (pro místní je to tu horzně drahé). Ale já si nestěžuju, prostě to tu hold někdy smrdí no, ale zas u moře jsme hnedm a to je tady krásné, široká písečná pláž a velké vlny 😵

Já se taky těším do česka, už abych tam byla 🙂 . Jo a hele vy nemáte ve Francii krtečka? Já ho tady normálně našla v knihkupectví v italštině, jsem na to koukala jak puk 😀

schnucki
27. mar 2009

😀 blondy mrkni nahoru, napsali jsme ve stejnou dobu 😀

aha, ja myslela ze prisla jako po delci dobe zase znova, treba jeste nebyla ms hotova 🙂 .... pokud to nebude trvat nejak dlouho, tak to snad nic spatnyho neni, si myslim 😉

my tu krtecka taky mame, knizky i kazety ....

ja si myslim, ze hlavni je, ze je clovek spokojenej, ono vsude je neco ....

blondynka400
27. mar 2009

schnucki, no jo, napsaly 😅
Já si taky myslím že je to ok, akorát mě to trošku překvapilo. Uvidíme, snad to brzy přestane 😉

Jinak máš pravdu, všude je něco, nic není ideální 🙂 Jinak k doktorce jdu příští týde jak budu v čechách, budu tam mít nějaké ty výsledky, pak jdu na ty hysteroskopii, akortá mi to vyjde na folikulometrii, tak uvidíme, co z toho bude 😉 . Snad bude vše ok... 🙂

K tomu krtečkovy, já jsem tu viděla jen tu knížku, ale možná mají i další věci... Hold krteček je celosvětový
😀 (nebo možná jenom celoeevropský 😝 )

schnucki
27. mar 2009

noj o vlastne, uplne jsem na to zapomela, ze mas tu histeroskopii 😅 promin .... dej pak vedet jak to dopadlo, budem na tebe myslet 🙂 ..... zkus se ji i zeptat, jestli nemas, ted nevim jak se tomu presne rika, ale skratka ze se telo brani tomu, aby se vajicko usadilo, vis co myslim ???

ja kdyz jdu k doktorovi, tak si pisu otazky na listecek, vzdycky totiz neco zapomenu 😅 poradila mi to mirusch 😀

to jo, neni nad krtecka, 😀

schnucki
27. mar 2009

jinak jak jste tu nedavno resili se zuzkou fialovou (doufam ze jsem to nepopletla) tak ja si koupila fialovou mikinu, ma 3/4 rukavy, takovej nakrabenej limecek, ze to vypada jako kdyby to byla kapuca, ale zezadu je vydet ze neni .... no uuuuzasna, mam z ni radost 😀 ... mela jsem totiz 25% na cely nakup v Takko, tak jsem trosku nakoupila 😅 .... ale moc jsem se neutrhla, - tricko, svetrik a 2 mikiny, to jde

mirusch
27. mar 2009

Blondy, som sa aj celkom zasmiala, ze by si sa skor zapichla ty ako votrelca 😝 Tak tu kudlu radsej pekne odprac na miesto a daj si vedla postele nejaku baseballovu palicu. S tym si sama velmi neublizis 😀

Blondy a to preboha co zase? Teoreticky moze byt, ze si sa nevycistila v poriadku a este sa docistujes, ale je to fakt nanic, vsetko si spis a povedze Dr., mali by s tebou nieco robit.
Mne inak prisla MS o 2 dni skor...ale to sa este da.

No a ehm...do DE asi ludi nehladas, co? 😅 Mna ti objavit clovece, to by si bola v baliku raz-dva 😀

Inak, som teraz pocula, ze sa Taliani zacinaju zamyslat nad tym, ze to, ze neodpratuvaju odpad a podobne svinstva, ma asi dopad na zdravie ludi 😠 Pretoze tam, kde to je naozaj problem, sa zrazu objavilo vela deti s rakovinou a inymi chorobami.

Meleri, ty mas hadam este lenivsieho manzela ako ja 😕 Prosim ta, co ho nenakopes do zadku? Si nevazi, co ma doma? Nemoze aj on trochu pohnut zadkom?
Meleri, aj v DE maju krtka. Uplne su nim posadnuti...A namiesto "ju hele" hovoria "hallo"
😀 Ale zaujimave je, ze tie kreslene rozpravky nedabuju, nechaju ich v "originali", teda tych par slov sa asi fakt neoplati prekladat.

Schnucki, aj ja chcem ist triedit ... cokolvek... za 50,- EUR. Nekupia obraz?

Si myslela na imunitu u Blondy, nie? To sme uz o tom diskutovali, Blondy nezabudni sa opytat na ten Prednison, ci by to za pokus nestalo, aj ked uz mas narok na skusky na imunitu si myslim.

Zuzka na nas kasle?
😕 ☹

schnucki
27. mar 2009

jeeee, ahoj mirusch 😵

jojo, myslela jsem blondy, vim ze se to tu nekdy uz resilo, jen me napadlo to pripomenout 😅

bejzbolka je lepsi 😀 to ma mirusch pravdu ....

to je dobre ze se konecne zamyslej, ono to opravdu muze zpusobovat nemoce ...

jinak me prisla dneska ms v plne parade, prsa me tentokrat nebolej, ale chyta me chvilema bricho, a radne 😝

mirusch
27. mar 2009

Schnucki, tak to mi kvoli tebe prisla MS dnes skor 😠 😀 No toto, my sme tu nejako prepojene. Ale neviem v akej sile, akosi to s ladycupom nemam pod kontrolou a vzdy sa prekvapim alebo aj nie pri vymene 😉

schnucki
27. mar 2009

taky jsem si rikala 😀 blondy se ms vratila a k nam dneska dosla 😀

dala jsem si laptop na stolek v obyvaku, k tomu uceni a budu tu az do vecera 😀

oritel zitra na to stehovani nejede, kvuli tomu brichu, tak nemusim resit jestli mam nebo nemam jet 😀 .... ceka me zitra cisteni trouby ....

mirusch
27. mar 2009

Schnucki, ved preto....ze nejde...aby sa mu to nezhorsilo. Kedy bude robit termin na operaciu?
My ideme skocit na hodinku k tym grekom, ale potom som tu.

schnucki
27. mar 2009

v utery ma ten termin, tam se dozvime o co jde a pokud se to potvrdi, tak kdy .... takze v utery pisnu co a jak

uzijte si to u reku a pak se tu sejdem 😀

zuzka11
27. mar 2009

Uz je to tu, omlouvam se ze tak pozde, vcera mi manzel obasdila comp a nebyla vmluva, takze ted muzete porovnat ani ne tak moje panderio, jako spis tlustejsi zadek a stehna, stydim se, stydim, muze za to nutela ze stredy 😀

Jdu vas docitat, dneska jsem necekane zase hlidala.....

zuzka11
27. mar 2009

Tak docteno! 😀

A Miri mi zase pláchla k řekům.....

Blondy, jak jsem psala, tvoje tělo je teda div světa....hlavně ať se ti MS nevrátí příští týden......to moře fakt závidím, musí to být nádhera, mít možnost se jít projít na láž, člověk si vyvětrá hlavu......

Holky, manžel objednal u naší pojošťovny nejakou testovací sadu na rakovinu tlustého střeva, tak se chystáme na krásný víkend, musíme se vy... na určený papírek, pak to shrábnoul přiloženou lžičkou a poslat....romantika 😕

Meleri - uniklo mi, kdy frčíš do čech??

blackie26
27. mar 2009

ahoj tak jak se mate? nake novinky?

schnucki
27. mar 2009

ahojik holky,

zuzi ahoj, dekujeme za fotecku, ale at koukam jak koukam, ten zadek s tema stehnama tak furt nejak nevydim .... jinak brisko uz vydet je 😵
kde na to manzel prisel?? no to musi bejt pocuc 🤐

ahoj blackie, jak se mas? vsimla jsem si ze uz vite pohlavi, ta jmena jsou krasna ... a brisko uz taky roste

jinak zuzi, ta nutela, ta rodinka kde vypomaham si koupila schokobrunnen, tak jsme si vcera testli .... myslim ze musim tak tyden nejist, kolik jsem nabagrovala jahod a bananu s cokoladou 😀

mirusch
27. mar 2009

Jeeeej Zuzi, tu som a ty? Vsimla si si, ako som na teba vcera poctivo cakala? Haaaa?
No a este mi vysvetli, ci si fakt tehu. Tomuto hovoris 16 tt??? Fiha. Tak to ja som tesne pred porodom. A vraj velky zadok, no ma nestvi, lebo nan dostanes.
Schnucki, ja to brisko fakt nevidim 😝 😕
A nemas Zuzi nejaku fotku este zvacsej blizkosti, lebo ja som asi slepa.

Inak Zuzi, ta sada na rakovinu hrubeho creva, to je len orientacna zalezitost, ale to ty isto vies. Moze byt falosne negativne aj falosne pozitivne. S urcitostou potvrdi len kolonoskopia. Ale aj tak je to lepsie ako nic. Ja mam 10 rokov pokoj, minuly rok som kolonoskopiu mala.

mirusch
27. mar 2009

A Schnucki - videt!!!!! Napis si to konecne velkymi pismenami na obrazovku 😀 😝

Blackie ahoj, tak sa ti konecne podarilo tam dat fotocky.

schnucki
27. mar 2009

pardoooon 😅

no tam dole, takovej obloucek 🙂 .... ono nekomu naroste poradne az pozdeji nez normalne, ale pak to pry jde rychle, asi se gyrosek schovava 🙂

zuzi nemohla by jsi zkusit vecerni fotecku jak jsi minule zminovala, ze je vic videt 😵 .... teda jen pokud chces 🙂

blondynka400
27. mar 2009

Zuzka, tak jsem koukala na tu fotečku. Mně přijdeš pořád krásně štíhlá... To bříško vůbec není vidět, i když od minule tam možná nějaký rozdíl je 😵
Tak pláž je fakt super, a takhle najaře to má možná ještě větší kouzlo než v létě...
🙂

schnucki, určitě vědět dám. Hele a s tím lístečkem to není špatný nápad, už se to fakt docela kupí 😒

mirusch, nevím asi jsem fakt divná... 😀 . Ale teď už je všechno v pořádku, tak se tělo fakt asi jen dočišťovalo...
Na ten prednison se také zeptám, už jsem se koukala na netu....

Jo a k té pálce, nejsem si jistá, zda by to nedopadlo ještě hůř než s tím nožem. Já jsme na tohle fakt nešikovná 😀

Jestli jsen na něco nereagovala, omlouvám, jste kecalky 😎

mirusch
27. mar 2009

Blondy, uf, som si vydychla. Inak, aj mne sa minule stalo, ze MS razom prestala, cely den ani len spinenie a potom este jeden den som mala nieco medzi spinenim a MS, ale nebola to celkom jasna krv. No, proste sme zahadne 😀
Ten zoznam si fakt spis. Ja som sa to naucila, ked som tak dlho cakavala na terminy a stalo sa mi, ze som zabudla a strasne som bola na seba nastvata. Tak odvtedy proste vytiahnem papier a este nikto sa nad tym nepozastavoval. Skor by som povedala, ze to vitaju, pretoze to setri aj ich cas a aj viac sa poriesi.

A vlastne, preco si nekupis Pepper spray, ono to je normalne na zvierata, ale kludne streknes aj cloveku...aj ked...ako tvrdis, mozno by si sa toho nadychla aj ty a odstavila by si sa sama 😀

schnucki
27. mar 2009

ten pepper spray radeji ne 😀 u nas ho jednou kluci strikli ve tride a neni to nic hezkeho 😝

treba se telo fakt docistovalo, hlavne ze uz je to v poho 🙂

mirusch
27. mar 2009

Schnucki, to jo, ale ved si ho nebude striekat do oci ona, ale votrelcovi a ten si to zasluzi 😀
No, radsej budeme dufat, ze nebude nic potrebovat. Ozi a co tak karate? 😕

Prave kukam v Bonprix, sebe tricko, manzelovi kratasy a zaclonu do novej izby. A to som si povedala, ze nic nebudem kupovat, kym izba nebude hotova 😅 🙄

blondynka400
27. mar 2009

Holky, ten sprej fakt asi radší ne. Se znám 😀 . Navíc tady to řeší tak, že ti hodí bombičku s plynem, ty jsi hezky pospinkáš a mezitím tě vykradou, takže mi nepomůže asi nic. Ale tak co, máme alarm, mmíříže, bezpčenostní dveře 😉
Mně se tohle ještě nikdy nestalo, když tak možná někdy ještě lehké špinění, alr tohle byla vyloženě krev 😒. Ale hlavně že teďd už nic.... 😉

schnucki
27. mar 2009

koukas na internetu mirusch nebo do katalogu?? ja se ted poohlizim po zaclone do obyvaku, ale nejak nemam predtavu o barve, aby nam to pasovalo 😖 a nevim jestli vubec sezeneme aby byl kousek dlouhej az na zem a druhej kratkej, kvuli topeni .... no se v tom jeste moc nevyznam 😅

blondy ja si myslim ze se telo docistovalo, ale doktorce se o tom zmin, lepsi kdyz ti rekne ze to nic nebylo nez nic nerict a pak z toho neco bylo 🙂

jinak ja tohle vedet, ze tam takhle vykradaj, tak asi nespim a nezamhourim oka, ale mate to urcite dobre zabezpeceny 😉 ..... stejne jsi nase statecna blondy 😉

schnucki
27. mar 2009

holky mam vam nejakou chut na spagety, jdu si je ukuchtit

mirusch
27. mar 2009

Schnucki, na internete, tam toho maju ovela viac. Vsak co nejdes na bonprix.de Krasne zaclony maju, mnozstvo farieb, maju po kuse, rozne dlzky, bud Schlaufen alebo Kräuselband, na to si daj pozor, mozes z toho isteho objednat rozne dlzky. Ja som nasla taku ako som chcela kremovo - capuccinovu s nasitymi kvietkami. Peknu, fakt. Si mohla povedat, pomohla by som ti s objednavkou. Vsak dojdi 😀

Blondy, ste tam ako v Alcatraze 😀 Ale radsej, fakt, ja by som sa asi pos... od strachu. My tu vlastne nemame nejake bezpecnostne opatrenia, ani sa tu nekradlo, ale sa zacina. Hm....