Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
17. nov 2008

Lenka a myslis, ze jej pes ma kalhotky 😕 Ja som si to tiez myslela, ale nejako mi tieto dve veci nejdu dokopy 😖

Njonja, dakujem pekne. Som rada, ze sa paci 😉 Nuz, ja ti mam vystudovanu vytvarnu 😀 Tak dufam, ze mam umelecke nadanie 😕 Ale sperky som este neskusala...Len skoda, ze material ide tak velmi do penazi, nemozem sa teda plne realizovat 😝

Schnucki, ja si aj tak myslim, ze tie hormony nemas celkom ok. A isto ultrazvuk!!! Sa mi to nezda. Ukaz Dr. tvoje grafy. A este nevolal za ten termin? Ved je uz druhy tyzden...

zuuuzana
17. nov 2008

ahojte dievcata, aj si myslim, ze cubina je psik 🙂
mirusch aj ja by som rada videla tvoju umelecku tvorbu.

inac baby vcera som havarovala. prave tu bol poistovak. mam sice vollkasko, ale aj tak 350 € selbstbehalt si idem cvaknut 😢
jaj stve ma to, ale co uz. a este k tomu ma v sobotu odfotil radar bola 100 a kukla som na tachometer a rucicka bola niekde pri 150. dnes ma v praci strasili, ze vodicak na 2 tyzdne prec. myslite ze to moze byt? 10km/h sa predsa odrate nie?

mirusch
17. nov 2008

Zuzi, fuuuuha. Ale najdolezitejsie je, ze si v poriadku, na to nezabudni 😔
Sa ti zadarilo. Neviem, co mozes za tu rychlost dostat, odcita sa necelych 10 km/h. A preco jazdis vlastne tak rychlo? Davaj si pozor prosim ta.
A aku havarku si mala? Ty si bola na vine alebo niekto iny? Blbe je, ze ti zvysia zrejme poistku. Ach jo. je to dost penazi. Ale fakt to ber tak, ze to bola mozno vystraha a ze je super, ze si v poriadku.

schnucki
17. nov 2008

ahooooj,
ja jsem zrovna pisala a co jsem to odeslala se mi objevila posta, takze jsi mi to posilala co ja jsem psala 😀 hned na to mrknu

Jinak bude volat zitra, ma volat tenhle tyden, .... ja tam asi zajdu at mi udela ten ultrazvuk, az budeme mit trosku klid a vetsinu veci hotovy 😀

jinak si taky myslim ze je to fena, ty prej nosej kalhotky kdyz haraj, me ted tak napadlo 🙂

zuzi a co jsi vyvadela? Hlavne ze tobe nic neni, vym ze ty penize pekne nastvou, ale hlavne ze ty jsi v poradku .... no, co ja vim, tak pokud pretahnes o 10km/h tak jen platis, 15km/h zaplatis pokutu a asi 2 doby pryc a takhle to stoupa, ale pokud tam byla 100 a ty sis to frcela 150, tak to mas uz 50km/h pres, to by ti ho asi na mesic sebrat mohli, zkus mrknout na net, nejsem si 100% jista ..... drzim palecky at to neni tak hrozny

zuuuzana
17. nov 2008

no bola som ja na pricine. ano mirusch ved to som v stuffe 3 a idem do 6. ach jaj. a tak som sa snazila davat pozor. ale, ja viem kto je na vine vzdy ked nieco vykonam alebo som zduta tak poviem moje hormony su na vine 🙂 .
no schnucki ani kukat nejdem. neham sa prekvapit. budem problem riesit, len ked bude ten problem tu 🙂
a busom alebo vlakom som este nejazdila takze bude zazitok 🙂

schnucki a ake vysetrenia tebe robili?

inac mirusch si doslova a dopismena TALENT. a tie crepniky krasa. uz by si mala otvarat maly obchodik na namesti.
alebo predaj na ebay aj ja rada kupim 🙂
alebo nejaky iny napad s internetovym predajom.

a tie obrazy su bozske aj moj drahy je nadseny (aj my sa snazime malovat, ale nie vzdy sa zadari) a momentalne mi chyba kreativnost.

lenkove
17. nov 2008

mirusch
aj ja chcem IP s tvojim talentom 🙂

Zuzi,
to mi je luto s tym autickom...

A jasne, ze ma pes nohavicky, ked farbi 😉 tak sa davaju fenkam aby vsetko nezaspinili alebo prip. nemohli byt nejakym okoloiducim oplodnene.. 😉

zuuuzana
17. nov 2008

baby idem kukat desperate housewives. paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lenkove
17. nov 2008

hoho
a na ktorom progame su?

schnucki
17. nov 2008

zuzi, delam mi akorat prohlidku a bral krev na hormonalni profil, pak mi rekl ze hormony mam v poradku a ze nebude nic delat, dokud nebudou vysledky ze spg, ze je na rade laparoskopie a tu nechce delat dokud nebude spg

vzdyt je davaj az zitra? 😕

jnak mirusch, proste kraaaaaaaaasa, uuuuuzas

zuuuzana
17. nov 2008

na orf1.

mirusch
17. nov 2008

Dakujem vam babenky, potesi, ze sa paci 😉 Nuz, Zuzi, ja sa E-bay bojim, este som nic nepredala, lebo za prve mi je to blbe predavat znamym, ale asi sa musim na to odhodlat 😅 a za druhe, na ebay fakt nechcem ist a ani nemam cas tolko tvorit, drvivu vacsinu servitkovej som rozdala kamoskam. Ale kludne sa hlaste 😀 Hlavne sa chcem venovat malovaniu, ved to mam vystudovane.....

Lenka, zahada okolo nohaviciek je zrejme rozlustena 😵

Schnucki, to co mas za doktora? 😕 Nech ma nes...e. Hormony ok a hned laparka??? A co takto ultrazvuk a sledovat, ci ti vobec rastu folikuly a ak ano, ake su velke (folikulometria) a ci praskaju a opakovany HP? Laparka akoze co ma vyriesit? Co tam uvidi? jedine priechodnost vajcovodov ti moze, ale ak nemas ovulku, tak ti laparka nepomoze, to sa da pekne korigovat liekmi. No nic. Skus z neho dostat co najviac, keby s tebou nic nerobil, tak pekne nastupis do CAR, to neznamena, ze musite ist na IVF, to znamena, ze tam vedia, co s tebou. Ved kuk na Mmmk, tej tiez pomaha ich liecba. Uf, ale som sa rozculila. Mam ist k Dr. s tebou? Ja mu dam, ze ze s tebou nic nebude robit....No ale ved hej, pockajte na spg a potom ... 😠

schnucki
17. nov 2008

taky me to prekvapilo ze se mrknul na hormony a pak hned cekat na spg, je to moje telo a ac tomu moc nerozumim, vim ze neco v poradku neni. Zavolam tam a dohodnu si termin a herky mu povym, ze bych rada vedela jestli teda ovu mam nebo ne, protoze podle myho jen malokdy 😠 mu to pekne reknu 😀 a musim priznat, ze jsem uz premyslela zajit do CAR a neprplat se s doktorem, no uvidim

pro dnesek se rozloucim, jdu do vany a pak hupky dupky do postele

hezky vecer vsem

mirusch
17. nov 2008

Schnucki, ocakavam ta na pokec, tento al. buduci tyzden! A pekne kukneme aj na nejake CAR (internet), kde si medzitym mozes urobit nezavisly termin, za to nic nedas a caka sa na prvy termin dlho, takze cim skor.
Dobru noc.

ivana98
autor
18. nov 2008

ahojte 🙂
Miso, daj na Mirusch, ten postup Dr. sa mi tiez nepaci.
Zuzi, to mi je luto ☹ inak s tou rychlostou to bude dost pruser, ale zavisi aj od toho, ci mas auto poistene tu alebo na slovensku... ak tu, tak ta minimalne flensburg-body neminu..

mam na vas este jednu otazocku 🙂 kazdy mi tu hovori, ze ked by dostal novu pracu hned, tak si najskor v novom bydlisku pohlada docasne ubytovanie, pocas skusobnej doby plati najom 2 x a definitivne sa prestahuje az po skusobnej 😅 ja by som sa ale najradsej prestahovala hned, ved ak by som predsa len pocas skusobnej mala dostat padaka, tak je to jedno, ci budem nezamestnana tu alebo tam 😝 co si o tom myslite?

blackie26
18. nov 2008

dobre rano holciny jak je?
ja jsem to si ce vcera dostala a le dnes rano jsem se vzbudila hrozne stastna... zacinam premejslet ze pudu do skoly a udelam si ridicak ackoliv jsem ho zatim nechtela...je to zvlastni a pak jsem premejslela ze omezim konika ale vy jste tolik fajnze se proste neda sem nechodit

mirusch
18. nov 2008

Blackie - super napad si dostala. Sup, sup do realizacie, aj skola, aj vodicak su super veci 😉 A aspon nebudes sediet doma a chytat depresie. A nemysliet tolko na dieta. Mozno sa potom podari raz-dva 😵 A neboj nic, budes stihat aj sem chodit...Jasne, ze sme tu vsetky super a zavislactina nepusti.
Este nam napis, ci sme to s tymi kalhotkami pochopili spravne...vid vcerajsiu diskusiu 😀

Ivus, znova s tebou musim len suhlasit, pretoze terajsiu pracu uz tak ci tak mat nebudes a teda bude jedno, kde by si pripadne hladala novu. A pokial sa posnazis a budu s tebou spokojni, co si nemyslim, ze by nemali byt spokojni, si predsa sikovna baba, tak by boli blbci, keby ta vyhadzovali. Ja osobne si myslim, ze si rovno hladaj nieco na stalo, ak sa da nieco poriadne tak rychlo najst. Naco budes pendlovat a minat 2x peniaze, ktore radsej mozes vrazit do provizie a mat pekny byt.

Baby, ktore ste kukali moje vytvory, pridala som dnes par novych zaberov do sperkov (inspirovana Mmmk) a prerobila som trosku jeden obraz, tak kuk 😕 😵

mirusch
18. nov 2008

A este sa postazujem...dnes rano som sa zobudila s opuchnutou hornou perou ako po Botoxe 😠 Ktovie co za zranik to je...ale je fakt, ze mam zdnuka aft. Ale beriem to pozitivne, aspon na chvilu mam sexi pery 😀

schnucki
18. nov 2008

ahoj holky, dneska jen na chvilku, spim u pritelovi sestry, vozi me rano kazdou stredu k vlaku, tak nevim jestli se sem jeste dnes dostanu

takze

ivus taky si myslim ze je blbost hledat neco jen na kratkou dobu, kdyby to nevyslo, tak muzes hledat praci tam. Ja bych se kdyz uz stehovala, tak na delsi dobu .... dekuju, dam na rady mirusch, taky se mi to nezda

mirusch hned na to mrknu, ... jo a kdyz mi to vyjde, mohla bych se stavit v patek dopo, ve ct jeste pisnu jestli to plati 😀 pokud budes mit casek 😀 .... tak to mas dobry, me se to jeste pri aftu nestalo

blackie, taky si myslim ze je to dobrej napad 😀 sup sup ho realizovat, je fakt, ze jak pise mirusch, kdyz mam skolu, neni takovyho casu premyslet proc zac a nac, ale jak vydis, i pres skolu tu oxiduju stale .... zavislost je zavislost 😝

letim varit, jeste sem mrknu nez odejdu

jo a vite co se mi vcera povedlo? uvarila jsem nudle s mletym masem a dala jsem to pritelovi na cestu, normalne dostane chleba, tak jsem si rekla, zmena neuskodi, no a zapomela jsem mu pribalit lzici 😀 tak mi asi v 8h prisla smska, "pomoooooc, umiram hlady a nemam cim ty nudle jist" ... no jsem se v prvni chvili chlamala 😀 chudak mel jen nakrajenem parek a susenky

mirusch
18. nov 2008

Schnucki, kde sa flakas, ze nedvihas telefon, haaaa?
To si mu teda chudakovi fakt dopriala 😀 A nemohol ist niekde na parkovisku do restiky a pozicat si lyzicku? Alebo nejaku plastovu? Clovece. Alebo pekne rukami 😀

schnucki
18. nov 2008

ja jsem myla v koupelne nadobi, jsem tel neslysela ☹
vid 😀 oni ty nudle byli jeste tak hezky s omackou vis 😀 on stavi na benzince akorat kdyz jede nazpatek natankovat, tak kolem pul 2 rano, si tam asi koupil rovnou bockwurst, se ho musim zeptat, ale pro jistotu jsem mu hned jak jsem dneska prisla dala lzicku do batuzku 😀

blackie26
18. nov 2008

ty mas aft a me se dela opar jako mala sem tim trpela hodne mnela sem i obdobi kdy se mi deal na intimnich partiich treba pred ms ale ted se mi udelal na puse ach jo co s temi kalhotkami kouknu na to a doctu to

blackie26
18. nov 2008

k tem kalhotkam mam fenku co hara a nak si ji nelibej kalhotky..uz sem vam rozlustila zahadu?

mirusch
18. nov 2008

Schnucki ach jo. Ja nosim mini lyzicku v kabelke, mne by sa to stat nemohlo, ze by som ostala hladna 😀 Lyzica je dobra vec, vyrad mu taku, co bude mat stale so sebou.

Blackie, to jo, Lenka nam to uz rozlustila... 😀 Tak mala pravdu.
No, afty mavam dost casto. Vacsinou iba jeden v ustach, ale boli ako fras. A teraz mi to aj opuchlo, asi nejaka infekcia, ale nejako ma to netrapi, ved zase odide. Herpesy mavam tiez, niekedy dlho nic a potom par za sebou. Ale casto na celych perach, proste brutal, Dr. mi dala tabletky, ked pride nabuduce, tak budem brat. Inak mi fajne zabera jedna masticka zo SR, myslim Herpesin sa vola.

zuuuzana
18. nov 2008

baby nezabudnite zajtra desperate na pro7. bola opat prdel ...

inac ja som ako dieta mala par krat do mesiaca herpes na puse a robili mi nejake vysetrenia kde sa zistilo, ze som chudokrvna. ako nahle sa to zistilo uz sa nikdy neobjavil herpes 🙂 povedala som si ja a chudokrvna kdeze 🙂
no a ze pozitivne myslenie nie je cela veda 🙂

krasny vecccer 😎 🙄 😔

schnucki
18. nov 2008

ahoj holky,
tak jsem tu zas na chvilku 😀 .... jsem mu jednu soupla do batuzku a je to, pro priste 😀

jinak ja mam taky sem tam herpes, ale kdyz uz, tak poradnej, tak 1-2x do roka 😝

desperate koukam rada, ale uteklo mi par dilu predtim, tak jsem se musela nejdriv zorientovat .... vzdycky se u toho bavim 😀

taky hezky vecer vsem 😀

blackie26
19. nov 2008

ahj tak jsem se dokopala a koupila kyselinu listovou a neco jako kalibrum tady se to jmenuje centrum materna ...boli mi huba z toho oparu jsem rada ze jsem vam rozlustila zahadu kalhotek 😀

mirusch
20. nov 2008

Baby 😕 Nehovorte, ze ste take zaneprazdnene...

Blackie, to je super, pekne papaj vitaminy kazdy den. Dolezite pre teba aj buduce babatko 😉

zuuuzana
20. nov 2008

ahoj mirusch ja som tu 🙂

mirusch musim sa postazovat:
som dnes vrrrrrrrrrrrrrrr na sefa on neprisiel do prace lebo sa vcera opil (oslavoval rozvod) je to pakaren.....
a ja musim riesit dnes jeho terminy. vrrrrrrrrrrrrrr

mirusch
20. nov 2008

Zuzi, ach jo. To je dost ☹ 😠 Ja som mala tiez vselijakeho sefa, ale to som bola praveze rada, ked dlho spal a do prace vobec neprisiel, lebo som mala pokoj a v klude si porobila robotu. Ale pokial mal tvoj terminy, tak je to od neho nezodpovedne. Mala si ich vsetky porusit a hotovo. A mala si im vsetkym povedat aj skutocny dovod 😀 Taka mala pomsta... 😠

schnucki
20. nov 2008

ahoj holky,
ja kdyz jsem vcera prijela ze skoly domu, placla jsem se na gauc, zapla desperate houseviwes a pak sla spat, mela jsem toho dost
dneska jsem jela do skoly jen kvuli prekladu a milej profesor tam vubec nebyl 😠 jdu mu napsat maila 😠

jinak dneska 25DC a nic, tak jsem zvedava kdy ms dorazi tenhle mesic 😀

jdu na phonetiku a phonologii 😝