Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
6. feb 2009

Tak to je jasné, hlavní je jak se cítíš. Akdyž člověk dlouho čeká, vždycky je opatrnější. Běh je špaatný, na ten ještě 8 měsíců zapomeň a na tu posilovnu bych taky radši zapoměla. ale plavání a pilates s omezením je super. Sestře vyhovola i joga, tedy pouze u prvního těhotenství, pak už neměla na nic čas.

Zítra se asi pojedu kouknout do nákupního centra (bohužel jako samotná ženská a ještě k tomu blondýnka tady toho moc nemůžu... ☹ ) a pak asi trošku poklidit, abych nedostala vynadáno 😀 . A v neděli uvidíme, na co bude nálada. Co ty, co máš v plánu? Kdy máš vůbec termín? To budeš nějak podobně jako žena mého hodně dobrého kamaráda, ta má termín v září (vysadila prášky o dva měsíce předemnou, tak uvidíme 🙂 )

zuzka11
6. feb 2009

My se asi chystame do ruholdingu, nevim jestlis videla MS biatlo, ten byl odtamtud, Petas na bezky ja asi prochazka a pak pohoda doma, mozna si hodime carcassonne a v nedeli maji chlapi ten fotbal, jak jse tu uz psala, tak budu fandit a pak se pridaji i ostatni manzelky, pritelkyne a jdeme do restaurace oslavovat, panove mysli, ze vyhrajou 😀

Fakt jsou Italove tak "vtiravy"????A jak jsi vubec spokojena s Italii co se mody tyce, zenska otazka 😕 , ale znam dost holek, co na ni nedaji dopustit a bez Italske mod by se neoblekly, je to fakt takovy rozdil?????

blondynka400
6. feb 2009

Bohužel tady zatím nemáme udělaný satelit, je to docela problém, takže mám akorát pár italských programů a tam sport v podstatě nedávají. Ale v čechách jsem pravidelně sledovala, takže vím 🙂 Tak snad vyhrajou, aby byla pořádná oslava 😀

Italové jsou hodně vtíravý, navíc tady co se týče bezpečnosti je to hodně špatný. Navíc já jsem poměrně vysoká dlouhovlasá blondýna a ty tu v podstatě nejsou. A všude je to tak, že chlapi chtějí něo, co doma nemají. A moda? Boty mají podle mě hrozné, tedy alespoň teď kozačky, a každá italka to nosí, no prostě fůůj. Měla by jsi je vidět, jsou zaprclý a oplacaný a jak se oblékají no prostě hrůza. a když už je nějaká, co k nečemu vypadá, tak to oblečením totálně zkazí. oblečení je tu ale celkově docela hezké, dá se vybrat. Ale všechno je to tak max na 170 cm výšky, a to jaksi není pro mne 😒

zuzka11
6. feb 2009

moje ucitelka anglictiny studovala modni navrharstvi v milane, ma supeeer vkus, kvuli mnazelovi - hodne cestuje se dala na uceni, ale je vysoka a vzdycky sezene, tak snad ty taky..........jaky boty se nosi???Nemas nejaky odkaz na webovky?

U nas, teda tady v DE porad frci uzke dziny, zastrcene do kozacek a protoze je tu dost turkyn, tak taky, obr zadecky, narvane do tech dzin..........jenom ja nosim siroke s nizkym pasem 😀

Blondy, nejak jsem prehlidla, v jakem jsi meste? Verim, ze jako dlouhonoha, dlouhovlasa blonkyndka je musis drazdit...........

blondynka400
6. feb 2009

Neapol. Já tu modu džín zastrčených do kozaček úplně nesnášim. Málokterá si to totiž může dovolit + používají všechny možné kozačky a kalhoty, což je špatně. Takže s těmi širokými a nízkým pasem ti docela rozumím 🙂 . I když já radši sukně než kalhoty....

No se scháněním oblečení mám docela problém (teda i v čechách), ale dá se když člověk chce. ale já mám hadrů tolik, že kdybych si pět let nic nekoupila, pořád budu mít co nosit 😀 . Odkaz na webovky bohužel nemám, nejradši mám klasické kozačky všemožných barev, vyšší popatky, alespoň 7 cm a špičaté boty ke kalhotům. Tady se nocí takové divné tvary podpatků, nějaké přesky a cingrlátka, divné tvary špiček, prstě hrůza. Ale teď se snažím chodit i v botách bez podpatku (i když mi to moc nejde). Moje nejlepší kamarádka je fyzioterapeutka a docela se věnuje Mojžíšový, a říká že podpatky a tanga jsou hodně špatný. takže se snažím držet jejích rad, i když teda mi o moc nejde 😒 😀

zuzka11
6. feb 2009

a k tomu kabelky se spoustou cingrlatek, co??? 😖 Jinak suknova jsem taky, na stridacku s tema sirokyma kalhotama 😀

jinak podle me jsou tanga a tanga, nektery maji tak blby strih, ze se ti zariznou az.....no az tam 😉 a nektere jsou v pohode.........

Mej se hezky a at ti to utece , nez se ti vraci druha polovicka!!!!!

blondynka400
6. feb 2009

Přesně tak to vypadá... Jo já vím, a taky záleží na velikosti, já si vždy kupuju alespoň o číslo větší, je mi to příjemnější...

Děkuju, taky se měj hezky, a dávej pozor na sebe i na to malé "skoromimi" 😉

zuzka11
6. feb 2009

Dekuju 😀 Mej se moc hezky!!!!

mirusch
7. feb 2009

No, vediet, ze tu takto pokecate, tak spat este nejdem 😀 Ja som si aj tak do jedenastej citala v posteli.

Zuzka, ja som vzdy bola nesportovy clovek, ale po problemoch, co som dostala a co mi nikto nevedel z lekarov pomoct, tak ma napadlo, ze si pomozem sama. A celkom som sa prekvapila, ze ma to fitnesko aj bavi, aj mi fakt robi dobre a to mam fakt len taky mierny trening. Mam stastie, ze tu mame take medicinske fitko so super trenermi, co vedia, co robia. Nechcem prehanat, ale uz si postupne zvysujem zataz. Citim, ze som pohyblivejsia a aj viac vladzem, ani pri ceste do SR ma za 11 hodin v aute nebolel chrbat, co je zazrak. Takze budem pokracovat. 😵

Schvalujem ti, ze si davas pauzu, v 1. trimestri sa fakt nema cvicit, jedna kamoska nabehla na tehu cvicenia a hned ju aj poslali domov, ze je este skoro 😀

Blondynka, velmi sa mi paci ako to beries. Si proste super. Vselico sa moze stat, aj ze embrijko bolo poskodene a radsej nech si to priroda vyriesi takto. Tesim sa z teba.
No teda, ten tvoj chlap by si ta mal strazit a opatrovat ako v bavlnke 😀 A kolko merias? Ja 178, nic extra vysoke, ale castokrat mam s tym problem, hlavne zohnat dostatocne dlhe nohavice, tak to je problem. Tiez nosim bedrovky. A nizke podpatky, kedze moj manzel je tak ci tak par cm nizsi, tak by som vedla neho vyzerala ako Eifelovka 😀 A ani mi to nerobi dobre, vzdy ma z toho strasne boleli chodidla, tak naco sa trapit.

Dobru temu ste nahodili. My ideme o chvilu kuknut, ci nahodou nezozenieme super spicovy kuchynsky stol alebo nieco do tej novej izby...Mame 10 EUR Guttschein ... proste z ceny dole, tak to chcem vyuzit 😅
Pa, dufam, ze sem dnes este kuknete.
Zuzka, ze chlapom drzim na zajtra palce, tak hadam vyhraju, nech je co oslavovat 😀
Schnucki, len si pekne priatela drz, nepotrebuje na krku sud za vytrznictvo 😕 Ale je fakt, ze ja na mieste jeho sestry tomu sefovi sama vrazim do drzky. 😠

schnucki
7. feb 2009

ahoj holky,

tak jsem vas docetla 😝 ... musim se priznat, ze ja moc sportovni typ nejsem, ale rada bych zacala od jara behat, u nas za barakem je paradni cesticka, tak jsem na sebe zvedava 😀

blondynka ja jsem taky rada ze to takhle beres, mas muj obdiv 🙂 jsi super

zuzi ja myslim ze pozdejc budes moct urcite trosku cvicit, ale hlavne az se na to budes citit, pokud si ted casto unavena, tak to nehrot, ono si telo rekne 🙂

jinak ja mam problem s kalhotama uz cely zivot, mam totiz silnejsi nohy po mame, takze uzky pas a silny nohy, bez pasku se nehnu 😀 .... mam rada kdyz jsou nohavice sirsi a trosku delsi, ted jsem si jedny koupila v Takko, no jsem z nich nadsena 😀 ... jinak ja jsem spis kalhotova, sukne jen v lete a zatim jsem nemela problem tady sehnat neco hezkyho

blondy tak to bych taky chtela mit tolik hadru, ja kdyz v lete otevru skrin, zjistim ze nemam co na sebe, jakmile se pocasi zhorsi a prijde zima, to samy, takze mam tak 2x do roka malou krizi 😀

jinak si taky myslim ze jsou tanga a tanga, ale ja je prestala uz pred par lety nosit, nevim, nejak me to preslo

mirusch tak co, sehnala jsi neco?

jinak pritele nezadrzim, jak ho znam, zastavi se tam a pekne si s nim promluvi, nemyslim ze mu jednu nabanci, i kdyz - mymu bejvalimu uz nabancil 😀

joooo, a abych nezapomela, asi jsem ti to mirusch nerikala, ale na fernverkehr neni, sef byl nejdriv marod a jezdi nekdo jinej, ten jinej totiz neni schopnej jezdit presne tu pritelovu trasu a spozdeni se casto plati, tak ho tam sef nechce poslat a tim padem pritel jedzi svoje nocni .... ale na spg se dostanem asi az v unoru 😝

zuzka11
7. feb 2009

Čauku holky!!!

Vstali jsme pozdě, tak jsme teprve po snidani 😕 a vyrazime smer vylet🙂)))

Schnucki - unor je teď to je OK 😉 A budete vědět na čem jste........

Miri - škoda, žes zalezla do postele, měly jsme čistě ženskou debátku, určitě by ses přidala.....téééda 178cm, paráda!!!!!Já mám 173 a klidně bych brala víc......

blondynka400
7. feb 2009

Ahoj holky, 🙂

Mirusch, je škoda že jsi šla spát, určitě by se nám další názor hodil 😉 . Také nejsem až zas taková čára, 180, ale mám poměrně dlouhé nohy (kamarádka měí 186 má kratší nohy než já 😀 ), k tomu mám ráda podptaky jak jsem psala, takže se scháněním je to nic moc. Ale i sukně jsou docela problém, protože v většině mini vypadám jak podseknutá husa (takže si kupuju o číslo větší a necám si jí spadnout), a i takovéty delší, prostě to nevypadá hezky. Ale občas se něco vybrat dá, už mám pár značek, kam vím, že můžu jít 🙂

schnucki, nebo, taky se mi stává že otevřu skříň (teda vlastně 3 skříně a to toho mám ještě plno v čechách) a nemám co na sebe. To budeš mít pořád, ať toho máš kolik chceš....

Jo a všem vám moc děkuju, jste hrozně milý 😵. Jinak tepltka dneska krásně vylezla, takže se moje včerejší doměnka potvrdila. Jen je otázka zda chudík vajíčko ještě žije 😔

blackie26
7. feb 2009

ahoj blondynks 4oo odkudjsi?

mirusch
7. feb 2009

Blondynka a to este nemas manzela doma???? Do kelu. Tak ked pride, tak mu pekne vynadaj, ze o co prisiel 😔
Fuuu, ale mas veci. Nuz, ja si mozem dovolit len urcite mnozstvo, mame 2-izbovy byt (zatial) a musim bojovat o kazdy centimeter, od svadby som pribrala 10 kg (teda mam 70kg, co pri mojej vyske je ok, aby ste si nemysleli, ze som nejaka bomba 😅 ), takze som komplet musela obnovit satnik. A vsetko, co nepasuje, vyhodit alebo darovat rodine.
Zuzka, co si, 173 je pekna vyska. Dam ti zo 2 cm, chces? Ja mam tiez dlhe nohy a tie mi robia hlavne problem pri cestovani. Autobus alebo lietadlo je niekedy problem 😝 Ale mojmu chlapovi sa dlhe nohy pacia, takze ok.

Ja som sukne mnohe roky neznasala, asi preto, ze mi ich kedysi moja mama vnucovala. A tiez som bola hrozna vyzla a hanbila som sa. Teraz som celkom spokojna, cize som si dobrovolne kupila suknu nad kolena, a mam jednu dlhu, ale zatial staci, netreba prehanat 😅 Tiez nie som najmladsia a na mini sa uz aj tak necitim...

Mam dost rada C&A. Uz v Londyne som tam chodila a tu v DE su asi jedini, kde si nieco najdem. A aj ceny su dobre.

Schnucki, pocuj, zase ma hnevas? Unor je teraz, takze buduci tyzden sup-sup zavolaj pekne do CAR a daj si termin, pretoze tam sa terminy nedavaju zo dna na den, caka sa, tak nestracaj cas!!! 😠 Radsej si sa nepriznala, ze priatel nejazdi dialky, co? Si vedela, ze ta sprdnem 😀
Inak, myslis, ze to ma vyznam, ked si pojde pohovorit s tym sefom sestry? Ja by som sa nanho zvysoka vyprdla, dala vypoved a vobec sa s nim nebavila. Mala to uz urobit davno. Keby na mna niekto pravidelne hucal, pre nic za nic, tak ma uz neuvidi.
A preco priatel strelil tvojmu ex? Ani neviem, ci si mi to hovorila 😕 Bol dobry dovod? 😀

No a ako sme dopadli dnes my...Tak ten Waschtisch vidim biedne, maju len separatne umyvadlo a skrinku, tak to vidime tak, ze kupime pekne Spültisch - taku tu skrinku, co sa dava do kuchyne. Zvyknu to mat aj separatne. Lebo nechceme vrtat do steny (kvalita naprd) a je tam vyvod zo steny a odtok do podlahy, no tak na take nieco sa uz teraz nevyraba nic vhodne. Tak budeme mat kuchynsku skrinku a basta. Ale ulovili sme kuchynsky stol. Ja som kukla a hned mi bolo jasne, co chcem. Moj manzel sa tvaril, akoby ho mucili, ze musi nakupovat a ze vraj je stol lacny 😕 😨 No tak za prve, 85,-EUR nepovazujem za lacny a za druhe budeme mat este ine vydavky a za tretie vsetky ostatne moznosti boli velke hovada do jedalenskej izby, ktoru nemame 😠 A tento je presne javor optika, taku mame aj skrinku a tapetou oblepenu chladnicku a umyvacku. Howgh. Este ho treba zmontovat, ale tesim.

schnucki
7. feb 2009

😀 ja jsem si nebyla jista jestli jsem ti to rikala, takze ne 😅 ... ja uz jsem se ho 2x ptala co bude pristi tyden, jestli jede nebo ne, jestli muzu zavolat a udelat na pondeli termin a uz 2x mi rek, uvidime ... nechci na nej tlacit kvuli bejvali manzelce, ale nekdy mi fakt leze na nervy 😠 ... ja nevim, ze si chlapy vsechno predstavujou jak hurvinek valku a maj na vsechno cas .... vim ze on vi co ho ceka, ale ja nemam chut cekat, no hodime dneska pohovor 😀

jinak jsem nad tim premejslela a taky si myslim ze nema cenu za nim chodit, vypoved poda tak co, taky hodime pohovor 😀

jinak s tim mim bejvalim, mame spolecny kamarady takze se nekdy stretnem v hospudce, ale normalne se pozdravime a nevsimame si sebe, no, ja jeho, on me ocividne pozoruje, dima si ho hlida .... no a jednou sme sli domu, on musel s nama .... a dima se loucil a kamosky brachou a ja cekala stranou, no a v tom my nekdo sahnul zezadu na nohu a za mnou stal ex s kamosem, nevim kdo to byl, ale ja se otocila jako co to ma znamenat a dima se v tu chvili otocil k nam (takze videl ruku a jak ja se otacim) no a v tom momente jsem uslysela nemecky nadavky a uz byli v sobe 😀

no super, jsem na nej zvedava, ho prijdu omrknkout

joooo, a mela jsem sen o mirusch, byli jsme na naky party, videli jak se banda kluku pere a asi videli co jsme nemeli, sli pak po nas, tak jsme zdrhali jak divi, vsude se schovavali a ja se pak probudila 😀

blackie26
7. feb 2009

jo jinak se vamchtela rict ze po vilocenteze 1oo vime ze je zdravaa ze je to holcicka 😀

mirusch
7. feb 2009

Clovece Schnucki a ja ze preco som bola rano taka unavena 😕 😀 A ja sa tebe pcham do snov, zucastnujem sa nejakych bitiek a utekov 😀
Mne sa snivaju vzdy take sny, ze ked to rozpravam manzelovi, tak on sa iba chyta za hlavu alebo uteka predo mnou. Predvcerom som sa blizila (vo sne) k preplnenej zastavke autobusu, desiatky ludi tam boli, blizil sa bus a on proste do tych ludi vletel, presiel ich, videla som rozmliazdene tela...a potom prisla elektricka a to iste. Takmer aj mna. zistilo sa, ze to je nejaka revolucia a museli sme sa ukryvat. 😨 No hroza. A noc predtym som bola na nejakom sightseeing po centre mesta a zrazu strasny tresk a z restiky zacali utekat ludia, buchla tam bomba. A videla som ako jednemu cloveku rozdrvilo ruku. No a takto ja travim moje noci 😠 Cize raz romantika, potom nasilie. Najhorsie je, ze to je pekne vsetko vo farbe a pamatam si to. Skoda reci.

No a ty sa s nim pekne porozpravaj, ale radim ti, netlac na neho, tak ako sme radili Zuuuzke, nechat premysliet. Aby ti nevynadal, ze myslis, len na to. Jedine na com trvaj je, aby ste si o tom konecne poriadne pohovorili. chlapi su hrozni. Len utekat pred problemami, zajtra, napozajtra, cez vikend, o mesiac 😠 Myslim si, ze z byvalej sa uz spamatat mohol a nechces od neho, aby ste zajtra mali dieta, ale aby siel na jeden blby spermiogram a aby ste dostali vysledky z krvi. Pretoze bude treba minimalne riesit tvoj problem - hormony a to tiez nejaky cas trva, nech si nemysli. A nech sa vysledku neboji, rovno mu povedz, ze aj keby bol zly, ze kvoli tomu ho opustat nebudes. Mozno sa boji, ved kym nie ste zobrati, tak je lahko si zbalit kufre... A tak ci tak, keby bolo nutne IVF, tak bez svadby vas do toho velmi nepustia, tak aj tak sa este nacakate.

A o tej bitke s tvojim ex si mi nevravela, ale paci sa mi to 😀 😵 Fuha, za mna sa este ziaden chlap nebil.

mirusch
7. feb 2009

Blackie no slaaaaava. Tak dievcatko. Blahozelam. A krasne meno ste jej vybrali 😵 Prosim ta, kedy mi uz konecne posles tu fotku na zmensenie???

blackie26
7. feb 2009

jo je to super zlobi mi pocitac tak az to dam do kupy tak to poslu..jmeno jeste nei 1ooo ale tohle sme se zatim scchodli 😀 mozn este lucrezia

blondynka400
7. feb 2009

blackie26, z Itálie

mirusch, no v čechách jsem řešial stejný problém s místem. Věčně mě nutil něco vyhazovat a tak... ale teď je to pohoda, baráček je až moc velký.... Jinak s tou váhou, já si myslím, že na tvojí výšku je to tak akorát. Já mám 66 nemyslím si že bych byla nějak tlustá (teda vyže taky nejsem 😀 ), a už se mi stalo že jsem to jednou řekla a všichni se divili, že ženská před 60 je přece tlustoprdka. Ale nikomu už nedošlo, že je toršku rozdíl jestli máš metršedesát nebo metroosmdesát 🙂 . A hlavně je taky rozdíl, kolik máš attivní hmoty, ale to někteří lidi v životě nepochopí, že to není o váze, ale o tom jak člověk vypadá...
Jinak doma ho ještě nemám, to víš no, letadlo kvůli mě jinak nepoletí... 😢

Zuzka, já ti klidně taky 2 cm dám jestli chceš 😀

blackie26
7. feb 2009

ja take jsem z florencie

schnucki
7. feb 2009

ahoj blackie, taky blahopreju, jmeno mate heeezky 😀 a srpen je hned tu, ... a jak ti je?

mirusch ja te nemit, to by me nenapadlo ze se boji ze bych si mohla zbalit kufry .... ja na nej nejak netlacim, sem tam nadhodim tema 🤐 ... on rika ze uz davno vzpamatovanej je, ale ja mam nekdy pocit, ze ne uplne, ale treba si to jen namlouvam .... mozna i proto, ze ja mam z predesliho vztahu par veci, co mi nejdou vynadat, jsou az moc bolestivi aby zmizeli, on to vi, takze nevyplouvaj, ale nevim jestli s tim budu nekdy hotova 😠 podarilo se mi to ale zakopat hluboko, tak mi to zivot neztezuje

😀 me se to taky paci, hned potom sem prede vsema zahlasila, ze mam konecne nekoho, kdo si me brani a bojuje pro me 😀 😀

schnucki
7. feb 2009

mirusch ty mas teda sny 😀

blondynka tak to je skoda ze jeste neni doma, ale neboj, jeste bude moznosti 😉 .... a kde ze to vubec je?

mirusch
7. feb 2009

Blondynka, no, ja sa najlepsie citim pri 68 kg. Tak nejak som si to odpozorovala. Lebo najviac mam na bruchu a zadku, ale to je dedicne a vela s tym nenarobim. Schnucki ti povie, ci som tucna alebo to ide...ona ma pozna 😀 . Je to tak, ze zalezi aj od vysky. ja si len pamatam, ze pri mojej vyske som mala pred 15 rokmi 52 kg a bola som z toho nestastna, nevedela som pribrat. Ale vekom sa to nejako spravilo 😅
Inak Blackie je tiez vyska, vyse 180 cm!
S tym vyhadzovanim, tak moj manzel by najradsej nevyhodil nic, ale nemal sancu, ked som sem nabehla ja. On mal vsetky skrinky v obyvacke napratane oblecenim 😨 Ale to ma od svojej mamy, ta to ma tiez tak. Nechapem to. A boli to veci, do ktorych by uz nestrcil ani jednu nohu alebo ruku, nieto cele telo 😀 Tak sme to dali na dobrocinnost. Plne vrecia toho boli. A ked sa to tak vezme, tak ani toho tolko cloveku netreba. Ja aj tak navlacujem len par pulovrov alebo triciek. Najoblubenejsie....

Uf, a kedy ma prist? Tak to asi fakt nestihnete tentokrat. Tak nabuduce. Vela stasticka.

schnucki
7. feb 2009

mirush prosimte, blondynka mirusch je uplne normalni, jak se rika, tak akorat, a vubec neni tlusta a toho bricha nebo pozadi sem si nikdy nesimla, fakt, me se tvoje postava libi 😀

mirusch
7. feb 2009

Schnucki, ja ti neviem, ale chlap je schopny si mysliet vselico. Aj ked ten tvoj je v pohode, so sebavedomim problemy nema, ale aj tak, nevies. Cize toto by som mu zdoraznila, ze ak sa boji vysledku, tak sa nemusi, ze budes za nim stat, nech ma spermii 100 milionov alebo ziadnu. A ak sa boji odberu samotneho, tak nech ma neserie 😠 😀 Mam mu to ist vysvetli ja? Inak, ak chces, kludne mu povedz, ze my mame toto vsetko uz za sebou, dovolujem ti to 😉 A ze sme to prezili, vyriesili a sme spokojni. Viac-menej. Ale cas to poriesi.
Nuz, vidis, ze vztahy su labilne. A toboz, ked este nie ste zobrati. Spomen si na chudatko Zuuuzku.

A z minuleho vztahu si tiez so sebou vleciem par veci, teda hlavne jednu, na ktoru by som velmi rada zabudnut, ale bohuzial. Ale je to minulost a tym padom ma to uz nema preco zaujimat.

mirusch
7. feb 2009

Schnucki, jeeeej, dakujem 😅 Takze libi....ahaaaa....chichi. No, brucha by som sa chcela zbavit, ale este som sa nerozculila dostatocne, aby som vydrzala trosku diety 😉

blondynka400
7. feb 2009

blackie26, tak to já o něco jižnějí, Neapol
schnucki, byl v čechách 🙂 , jinak je mi úplně jasné že je normální (myslím postavou 😀 )
mirusch, takové problémy s váhou jsem měla taky, byla jsem jako kost a kůže, ale ať jsem dělala cokoliv, tak ani gram navíc. No a pak jsem to jaksi přehnala a měla jsem z toho porucuhu metabolismu tuků. Ale teď už jsem roky v pořádku. Měl by být na cestě, tak uvidíme... Ale řekla bych že nestíháme, ale to neva, co se dá dělat.
😒 🙂

mirusch
7. feb 2009

Blondy, kukla si tu moju stranku, co som ti posielala link? 😕
Veru, ja som dlho nevedela pribrat, predpokladam, ze moja stitna zlaza sa trochu ponahlala v spalovani tukov, ale teraz si prajem, aby trosku zrychlila 😅 Ale da sa. Ked som bola pred rokom za mesiac na kolonoskopii a dvoch operaciach, tak mi to kleslo pekne na 66 😀 Ale myslim si, ze radsej par kilo viac ako operacie 😖

blondynka400
7. feb 2009

mirusch, koukala, máš to moc hezký. Ona ti nepřišla ta odpověď do interní pošty? 😲 Už tu váhu neřeš, určo vypadáš dobře tak jak vypadáš 😉