Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
16. feb 2009

zuzka, manžela stříhám strojkem taky, na ježečka, už jsem se to docela naučial, takže pohoda. Tak já mám vlasy dlouhé a sestříhané, takže žádná věda a naučit se to dá taky, jen to chce zainvestovat do pořádnáých kadeřnických nůžek.
Kadeřnici v Praze znám, dokonce i přijede domů, když chceš. Ale kontakt tu nemám, zkusim ho pohledat a ž budu v Pze, a dala bych ti ho pak do IP... 😉

Tak s oblečením naštěstí ten můj problém nemá, rád je občas za elegána. Akorát občas hrozně kombinuje barvy. Jinak mě irituje, když ho náhodou pošlu něco nakupit. Třba má koupit rajčata, přijde domů, a řekně mi, že je neměli (ještě jesem v dnešní době neviděla krám, kde by neměli rajčata), pa tam jdu odpo, a samozřejmě je mají. Když se ho na to ptám, ještě nikdsy jsem se nic kloudného nedozvěděla. Každý je sice jiný, ale prostě to jsou chlaip 😀

mirusch
16. feb 2009

Uz si mi odpovedala Blondy 😀
Ten moj mal len ciernu farbu v skrini ked som prisla....a modre jeanove kosele...rocker 😕 Ale uz ma aj biele, sive a tmavomodre, dokonca sa odviazal a kupil si bordovu koselu 😉
Inak, to je dobra vyhovorka - ze nemali...to pouziva aj moj. proste sa mu nechcelo kukat 😀

blondynka400
16. feb 2009

mirusch, tak to jsem ráda 😉
Jdu civičt, tak sna mi to zlepší náladu....

zuzka11
16. feb 2009

Ten můj je taky rád "dobže oblečený" ale nechce se mu o tom přemýšlet, takže musí mít hezké "vššechno" jenom něco je starší a to jde do komínku vedle🙂))Jinak práce jistí u nás košile, zrovna včera jsem jich vyžehlila kupu...

Blondy - budu moc ráda, fakt mi pomůžeš, tak pak prosím IP........sehnat totiž dobrou kadeřnici je fakt umění....

tak rajčata? jasně že v tu chvíli je neměli 😀 pak je určitě narychlo dostali 😉 někdy jsou fakt na zabití, ale bez nich to nejde 😀

mirusch
16. feb 2009

Zuzi, veru, aj by to bez nich slo, ale s nimi je to zabavnejsie 😕 😀
Tak ten moj hrdina dosiel, nejako to poriesili, o tyzden ide na diagnosticky zakrok - kvoli chrapaniu.

A kde je vlastne Schnucki? Spamatava sa po navsteve?

zuzka11
16. feb 2009

Schnucki asi vyčerpáním padla 😀 nebo dohání s přítelem tulení 😉

A ten zákrok bude jen malý nebo ne? Hlavně, že se odhodlal, ty apnoické pauzy můžou být svinstvo......

Miri, co posilka, bylas? A jak vlastně tvoje odtučňovací kůra???

mirusch
16. feb 2009

No, to jo, asi dohanaju 😀 Ale teraz by uz mal do prace, takze Schnucki, okamzite sa sem dostav, chceme informacie. Teda o dohanani nie, o rodicoch 😅 Alebo vlastne....o vsetkom!!

Dnes som nebola, rano som odhadzovala sneh, to stacilo 😀 Ale chcem zajtra...mozem ist s umrtvenym zubom???
Odtucnovacia kura...pomaly, ale isto...snazim sa 😅 Ale manzelik sedi kazdy den na bicykli asi 20 min. a rano sa vazi a robi si tabulku, ide to pomaly dole, za par dni uz vyse kila.

No, o tyzden ma len diagnostiku, cize sice narkoza, ale len 10 min., budu mu kukat kamerkou, kde moze byt problem a ako sa to da riesit. idem s nim, lebo musi byt potom pod dozorom 😝

blondynka400
16. feb 2009

No jo, to je pravda Mirusch, jak jde hubnutí? 🙂 . Já myslím, že bez nich to nejde (chlapů), alespoň já to tak mám. 😉 . Jinka mylsím, že s tím zubem jít můžeš, když nebudeš skákat a pod.

Zuzka, kontakt tedy zašlu v březnu 😉 (snad ho najdu)

mirusch
17. feb 2009

Bre ranko 😀 Dnes trosku skor, musim k zubarke 😠
Diky Blondy, pojdem a ponatahujem sa na zinenke a par pristrojov, tiez si myslim, ze by to nemalo vadit.
Chudnutie ide pomaly...ale hadam isto, ach jo, ja tak rada jem. Ale tie 2 kg dolu dostanem, kym pojdeme do USA 😉 Aby som ich tam zase mohla nabrat 😨

zuzka11
17. feb 2009

Miri držím palce ať to dneska nebolí!!!!!!!!!Myslela jsem, že tě tu ještě stihnu, al ety jdeš fakt brzo......pak dej vědět.

Blondy - díky, klidně v březnu....snad najdeš 😉

Schnucki - halóoooooooo 😀

schnucki
17. feb 2009

ahojik holky,

tak jsem zas tu 😀 vcera jsem jeste doklizela po vikendu a pak si sedla na chvili ke knizce, no a z chvile bylo najednou pul 1 rano 😅

jinak vikend byl super, byli jsme s nasima na nakupech, pak na termalnim bazene, u cinanu a v nedeli obed s celou rodinkou 😀 pak jsem si zas pobrecela a nechala se utesovat ☹

nestiham vas docitat, musim uvarit a pak zas do prace, tak doufam ze jste meli vsechny kraaasny vikend 😉

mirusch uz zase zub????

zuzi tobe tm krasne naskakujou tt 😀

blondy co ty, uz se brisko umoudrilo???

zuzka11
17. feb 2009

Schnucki žije jupííííí 😉 Jsme ráda, že sis to užila, co četš? Pořád Stephanie Myrer?Dneska mám obzvlášť dlouhé vedení - utěšovali tě protože přišla MS nebo že vaši jeli domů?????

Miruš má zub na dlouhé lokte...... 😖

Blondy co ty: je dneka psychicky líp? Depkoidní fáze překonaná?Já se bojím že mě naskočí o víkendu, holky, budete mít pohotovost, zůstávám sama doma, peta jede do ČR na hory s lidma z bývalého a budoucího týmu, já budu "hlídat byt" 😀

zuzka11
17. feb 2009

ještě musím něco napsat, asi se nechám utěšovat 😀 Chtěla jsem si sundat domácí kalhoty a nakrémovat si nohy, jemně jsem zabrala a v kalhotech díra jak p..... 😠 Znáte teo jdyž máte sice doma spoustu vcí, ale prostě jednu oblíbenou? tak to byko tohle, nosila jsem je snad nepřetržitě rok, mají splněno, byly dokonce z HM, takže nic drahého, ale super srřih, vypadaly pořád stejně.......a teď tohle......a díra je totáůně mimo šef, nechápu......tak asi bude bobřík, sehnat něco tak podobného a tak pohodlného........

blondynka400
17. feb 2009

schnucki, ahooj, konečně 😉 hlavně že jsis užila super víkend.... Bříško pobolívá pořád, ale jak už jsem psala, tak jinak, zítra čekám MS, tak uvidíme

mirusch, doufám že to u zubařky dobře dopadlo. Určo se ti podaří zhubnout, stačí chtít a věřit tomu.

zuzka, sama doma? Tak si uděláš hezký víkend, ne? Neboj, určitě tě podpoříme. Vím, jaké je být sama, viz. předminulý víkend. S těmi kalhoty tě naprosto chápu 😒 . Mně se zas stalo, že jsem si kdysi na svých nejoblíbenějších černých kalhotech omylem savem odbarvila kolečko. Snažila jsem se to všemožně nabarvit a nic. Do dnešního dne už jsem takové kahoty nesehnala, a to tenkrát také nebyly nic drahéhé 😖
Depkoidní fáte (jak si to hezky nazvala) překonána je, už je mi docela fajn. Zítra by měla přijír MS, tak uvidíme, ale nějak se cítím jinak než klasicky před MS 😖 ....

zuzka11
17. feb 2009

Jsem ráda, že mě chápeš...však právě, tohle byl náááhodný kauf, jak říkám HM, takže nic drahého, ale jsou prostě skvělé, ale nejde to opravit ☹

A cítění a necítění se před MS - já se cítila vždycky stejně, tohle není měřítlo, ani bolest břicha ne......hezký víkedn? budu se snažit........ 😉

Až dají Miri dopořádku ten zub, tak už bude zhubnutá, prostě jako nová 😀 A v Americe si to užije 😀 Já tam ještě nebyla, jen v kanadě, ale kamarádka říká, že tam přibírá i ze vzduchu 😀

schnucki
17. feb 2009

ahoj holky,

utesovali me, protoze odjeli nasi, me je pak vzdycky strasne smutno a potrebuju den se odsmutnit 😝
jojo, stale S.Mayer, v sobotu vysel ctvrty dil, tak jsem si ho hned koupila a od vcerejska ctu 😀 ma tentokrat 800 stranek, ale je posledni ☹

neboj, o vikendu tu budem 😉

tak doufejme blondy ze jsou ty bolesti od nadchazejici ms, ja mam uz dva dny spineni, ale ms furt nikde, tak asi dneska 😝

letim makat, papa zitra 😉

blondynka400
17. feb 2009

zuzka, já to vždycky na sobě tak nějak poznala. Ale je pravda že se to tšžko dá poznat, navíc v tomhle mým "divným" cyklu... A nešlo by tam dát nějakou záplatku? Když se to udělá hezky, myslím že by to šlo nosit....

schnucki, tak budem obě doufat ať brzo přijde,ju? 😀

zuzka11
17. feb 2009

Myslíš jako velké srdíčko na zadek? 😀 Zkusím to nějak vymyslet........

Já to taky poznala, ale 6.tým smyslem, ne podle příznaků a nepříznaků.......

Schnucki tak on už vyšel 4.díl? tak to si ho už tchýně taky určitě koupila 😀 hrozn litovala, že byla nemocná zrovna když u nich dávali ten film, je na malém městě, takže by musela do brna.......

Blondy - co máš dneska v plánu?

blondynka400
17. feb 2009

Zuzka, tak srdíčko jsem zrovna nemyslela. Ale myslím, že by to šlo nějak vkusně a hezky vyřešit 😀 .
Já už ani nic poznávat nechci a příznaky n sobě nehledám. Prostě uvidíme, těhu být v podstatě nemůžu (to je jen nějaké přání uložené v mozku, které neovlivním 🙂 ), takže chci MS a pak se uvidí.... 😉

No dneska chci jít cvičit a pak mám tu hodinu tance, choreografii jsem dovymyslela, takže teď je to musím naučit 😝

Co ty?

meleri
17. feb 2009

Ahoj holky,

nezlobte se, moc nepíšu, jsem moc unavená...nevím jestli je to jarní únava nebo tak něco, ale jsem totálně grogy.

jinak se mám fajn, malý roste, tedkom mu jsou tři měsíce...

panejane já fakt nevím co napsat...

mějte se moc krásně!

mirusch
17. feb 2009

Ahojte, tak hlasim, ze som sa u zubarky citila velmi dobre 😕 Kedze umrtvenie, tak to nebolelo, no a celkovo to slo fajn...Nuz Schnucki, to mi ten jeden robila na 3x. Ale ked uz mam za to vyvalit take hrozne peniaze, tak nech sa teda pekne snazi 😠
Zatial vyzera, ze ma to dufam nebude tak boliet ako po minulych zakrokoch, necham sa prekvapit. Fitnesko tiez zvladnute 😉

Blondy, super, ze ti je lepsie, tesim sa. Ale vies, musi byt aj smutno, aby sa clovek potom naozaj tesil, ked je spokojny a stastny. A vazil si to. A si sikulka s tou choreografiou...to by som ja nikdy nebola schopna urobit 😒

Zuzi, budeme ta utesovat zo vsetkych sil cez vikend. Pekne si zozen zasoby peknych filmov, cokoladky a vselicoho fajneho, zapni PC a hotovo 😵 A si chudatko najvacsie kvoli tym nohaviciam, presne viem ako to cloveka mrzi. Moj manzel ma jedny najoblubenejsie domace nohavice na svete. Musela som mu ich potajomky vzdy oprat, lebo ich nechcel dat nikdy zo seba dole. Potom mi nadaval, ze mu ich chcem znicit 😀 No ale nohavice pomaly, ale isto vypustaju dusu, uz som ich sila asi 5x. Tak som mu kupila jedny z Fruit of the loom a vyzera, ze objavil nove oblubene nohavice, lebo si pytal este jedny take 😀 Takze verim, ze aj ty objavis este superskejsie 😉

K tym nohaviciam - ja som si kupila suprove teplaky so Snoopym a hned som si na nich vybielila 3 skvrny - kvapol mi cistiaci prostriedok. Som sa tak nasr... Ale vyriesila som to tak, ze som si kupila kontrastnu fixku na textil a namalovala si na ne kvietky. A nahodou je to super spica.

Zuzka, pekne zasi dieru a najdi nejaku extra do oka bijucu zaplatu, budes moderna, uvidis 😉

Schnucki, zanedbavas nas tu, uvedomujes si to? Tak ked sa vratis zo zarabania tazkych penazi, tak si na nas spomen 😀

Som sa vazila, no to asi nie je ani mozne. Zacinam podozrievat, ze sa mi tvoria z fitneska svaly a tie su tazsie 😠 😕 To by bol este ten lepsi pripad. Tak mi ostava uz len dufat, ze ked budem v SR - v marci, tak sa mi nebude chciet varit..... 😖

Meleri ty si asi grogy kvoli tej anemii. Beries to zelezo? Mala by si ist na kontrolu!!!

zuzka11
17. feb 2009

Miri - ahoooj!!!jsem ráda, že to bylo celkem OK! Moc jsem na tebe myslela, zuby nemám ráda.....k Vánocům jsme dostali OralB elektrický zubní katáček, kamarádka zubařka se chytala za hlavu, tak si s ním čistím jen 1x denně a jinak normálním, ale mám fakt s ním lepší zuby - ty vnitřní plovhy jsou úplně bez povlaku......

Ty kalhoty mě štvou, to víš........tak fruit of the Loom-tady jsem to ještě neviděla......
Ad vážení - jasně že se dělají svaly, to myslím vážně, žádné utěšování.....ale vydrž a půjde to dolů....když jsem loni začala chodit do posilky, tak jsem to měla taky tak.....nadávala jsem jako špaček, ale pak se to srovnalo a postava byla jako fík 😀

meleri - hlavně dej občas vědět, že jsi OK, uvidíš , srovná se to.........

Blondy - dala jsem shopping, stálo mě to fakt přemáhání, ale slíbila jsem manželovi, že mu koupím termotrika.....a teď se z toho vzpamatovávám, nějak vždycky když sednu do metra a někam jedu, tak s emi udělá šíleně zle, doma v pohodě, mám roupy.......

zuzka11
17. feb 2009

Jinak to vaření? ty to tak nemáš, že "doma" spíš přibereš???A v německu zase oK???

mirusch
17. feb 2009

Zuzi ahoj. No taku elektricku kefku ma moj manzel, skusala som aj ja, ale mna to strasne v ustach stekli ci ako to nazvat, nevydrzala som to proste 😅 A preco sa to zubarke nepacilo? Ja som myslela, ze to odporucaju 😕
No, tie teplaky Fruit of the loom som nasla v jednom Western shop. Neviem preco, ale mne je jedno kde to kupim, hlavne, ze su ok. Inak, tuto znacku som videla aj na Bonprix.de, manzel ma nejake tricka odtial.

Hm, vidis, takze svaly sa mi robia 😀 Len ich pod tym tukom na bruchu nevidno 😅 Nevadi, ja do fitneska chodim kvoli chrbtici, pomaha mi to na to, takze pokracujem a ak sa mi nahodou vytvoria nejake svaly navyse, tak to budem brat ako prijemny vedlajsi ucinok 😵
No, ked idem sama do SR, tak sa netrapim varenim obedov a zjem kludne len bagetku alebo co, nie kompletny obed, takze skusam sa tym utesovat, ze to tak bude. Lebo mne staci 2 dni zle na zaludok a uz brucho splasne. Takze tak. Ved uvidime, zatial si velku hlavu z toho nerobim. Vo fitnesku vidavam ine velkosti, to som oproti nim ako prutik 😕

Manzel prave sliape na bicykli - bez vyzvy 😝 Tak sa do toho chudnutia obul...tesim sa.

Uf, mne byva niekedy v metre zle aj bez tehu...daj si pozor. A kam chodis nakupovat? Mne sa Mnichov obzvlast pacil - centrum. Ked sme tam boli, tak tam bol aj papez...nevedeli sme o tom, ze ma prist... 🙄 Ja stale tvrdim, ze mne sa papezi sami hadzu do cesty, uz druhy sa mi "postavil do cesty". Teda nic proti, len mi to pride zaujimave...

zuzka11
17. feb 2009

Miri byla jsem v centru, v Karstadt sport, maji velký výběr odlo trik a ty jsou podle mě prostě bezkonkurenční.......

Já jsem doma v ČR vžydky obletovaná, je navařeno a chodím po návštěvách, takže to je pak návštěvní strava a míň pohybu........tak jsem to myslela, ty to máš asi jinak........díky za IP, o víkendu zkusím 😉

mirusch
17. feb 2009

Tak to jo, aj moja mama sa snazi, ale kym chodila do roboty, tak som vacsinou varila ja pre seba, manzela a niekedy pre otca, teraz uz je doma, ale aj tak sa nedam 😀 A pojdem kuknut kamosky, tam nebude cas na varenie, potom rodinu, tam tiez len nieco zobnem, potom 2 dni stravim na letiskach... na cestach nerada vela jem, lebo potom cikam po ceste 😅 , teda nie po ceste, ale proste mi casto treba. 😀
Dam si pozor.

Babule nas tu zanedbavaju...Dnes som sa venovala zase trosku servitkovej technike, robia sa z toho fasa darceky. Este musim vymysliet, co zoberiem do USA, aby to prezilo cestu, nebolo tazke a krehke a bolo zaujimave pre ludi tam. Hm....nejake napady?

zuzka11
17. feb 2009

A našlas v knihovně něco na inspiraci???Já bohužel neporadím.....kdyžtak ti můžu pomoct vybrat návrh - ty dodáš nápady a já buď zajásám nebo ne, ale ani nevím, cos už zkoušela.......

Máš pravdu, holky na nás kašlou ☹ Blondy určitě tancuje tu svojí choreografii, šikula......já bych dala leda tak aerobicovou, taneční ne, má můj obdiv........

mirusch
17. feb 2009

Jj, Blondy tancuje, Schnucki babysittuje, Meleri chuda je unavena...Ivus asi stale nema pristup na net, skusim zistit. A Zuuuzka tiez ktovie.

Nic som nenasla a ani neviem akym smerom sa mam uberat. Ci nieco vlastnorucne stvorene alebo nieco kupit...To je dobre, ze zajasas nebo ne 😀 Rozmyslam, ze nieco nakreslim, to nie je tazke, hadam sa da dobre prepravit, ale ktovie, ci budu uneseni 😖 Ved este porozmyslam.

blondynka400
17. feb 2009

Tak jsem zde 😀
Zuzi, určitě by si to časem taky zvládla 🙂 . Já se tancováním zabývám už poměrně dlouhou dobu a dost dlouho jsem tancovaal závodně... Jinak se ti s tím metrem nedivím, to mám taky a to těhu nejsem. Naštěstí MHD v podstatě vůbec nejezdim 😎

Mirusch, určitě to budou svaly, jestli se cvičení věnuješ pořádně, je to tak správně. 😉

Jinka já v čechách vždycky spíše přiberu, jak psala zuzka, jsou to samé návštěvy, večeře, pařbičky a sportování méně než jsem zvyklá... 😒

mirusch
17. feb 2009

Ahoj Blondy, tak teda si budem namyslat, ze su to svaly 😝 😀
Aha, takze ty si macherka v tancovani, necudo potom. 😵 A zavodne to myslis, ze za niekoho, na sutaziach? 😨
Ok, priznavam, ze cez Vianoce sme teda v SR pribrali riadne 😅 Ale to boli Vianoce a teraz schudnem 😠 😉