Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
20. feb 2009

Miri - fakt? nevím, hodíš link abych se koukla???Byla jsem veký muesli fanda, ted jsem spíš přešla na ovesné a jáhlové kaše, jak jsem tu už psala, říkám si, že je to zdvaější, ale jednou za čas by neuškodilo 😉Jinak na bývalého zapome%n, co bylo, bylo, teď máš super chlapa, bůhví jak by reagoval, když by tě poznal třeba jako rozvedenou s dítětem, jestli byste se vůbec potkali, s tím bývalým by třeba bylo všechno na pytel.......Já jsem si celkem jistá, že s mým bývalým, první vážný vztah - 4roky, bych třeba neplodnost neustála, vztah byl fajn, ale byt takový ten studentský, jestli chápete, ten co mám ted, je prostě pro zivot......

mirusch
20. feb 2009

Ste nejake rychle, ci co...
Adam...to je jedno z mien, co som mala na zozname 😉 V Londyne mala rodinka zahradnika Adama, co som bola do neho platonicky buchnuta 😀

Schnucki, tak provaz, co? 😀 Veru, veru, bude treba, hlavne ked schudne 😕 😵 Pozri, ja som mojmu nic nezakazovala, aj coko moze, ale presli sme na tmavu cokoladu, mne aj tak odjakziva chutila viac tmava. A len v obmedzenom mnozstve. Ide o to, ze on sam si musi uvedomit, ze nieco nie je v poriadku. Chodi raz za rok na kontrolu krvi? Posli ho, ale na velky krvny obraz. Mozno sa tiez nalaka, ako ten moj. Moj tvrdil, ze nemoze prestat fajcit a ajhla ... jeden infarkt a slo to hned 😠

zuzka11
20. feb 2009

Jinak Miri něco asi lítá ve vzduchu, jak jsem psala, taky mi není nejlíp, "cvičení" alis chůzi jsem dneska vynechala, prostě se necítím dobře........peeling mám doma pomerančový, že by pomohl? 😉

meleri
20. feb 2009

Schnucki,

jo, já to taky nevěděla, překvapilo mě to taky...🙂)

no je fakt, že každý má svůj blbý den, ale on vždycky vzorně jedl, čím blbější nálada tím víc jedl...s těmi zuby mě to už taky napadlo...

Zuzko,

já nevím já jedla pořád stejně jako před těhotenstvím, trpěla jsem příšernou zácpou takže jsem se snažila jíst hodně ovoce a zeleniny (stejně to nepomohlo) měla jsem zakázanou čokoládu, no a tedkom jsem si to po porodu vynahradila... 😅

Mnam mnam, musli je super, tady ho moc velký výběr není, ale mají jedno co mám ráda, s kousky čokolády....🙂)

malý zas usnul tak mám na chvilku pohodu....🙂)

mirusch
20. feb 2009

Zuzi, mymuesli.de ... mam to inak aj na mojej stranke ako link. Je to drahsie, ale fakt stoji za to. teraz som si objednala dve balenia, pekne s cokoladovymi kuskami 😅 mozes si to namixovat ako chces a ked chces z niecoho viac, tak na to kliknes viackrat.

To jo, na byvaleho som zapomenut musela, pretoze umrel na rakovinu. A bol to ind, cize by boli aj s tym problemy....

blondynka400
20. feb 2009

Zuzka, tak je dnes asi špatný den 😠
Mirusch, no provaz možná bude málo, bude to chtít pořádná řetez 😀

No jo, jste dneska nějaké rychlé, ani nestíhám číst 🙂

zuzka11
20. feb 2009

Miri - promiň, nevěděla jsem, že to byl tenhle přítel.......mrknu na link 😉 Pak mi napíšeš, které nebyly nic moc, jo? 😀

meleri - tak to závidím, já mám chuť na věci, které jsem předtím nemusela, zdravá strava to rozhodně není a i jím vic, budu koule 😖

Blondy - bylas nakonec cvičit? Tobě to pomohlo, ne??Co máte jako náhradní program, když návštěva nebude?

zuzka11
20. feb 2009

Miri, už jsem koukla, vypadá to fakt dost dobře! A cio mě rozesmálo - přísada Bio Gummibärchen 😀

mirusch
20. feb 2009

Zuzi, to je tazke, ze ktore neboli nic moc, lebo oni nemaju hotove müsli, ale miesas si to sama. len niektore prisady sa mi nepacili, napr. ten orangeat, ten nemusim a kokos len nastruhany, tie vacsie kusky tiez nie. A tak. 😉 teraz som si namiesala cokoladovu verziu s kokosom a jablckami 😵

Tak to babule dnes zvalme na vybuchy na slnku 😀 To moja mama vzdy tvrdi, ked je den blbec a vsetci chodia ako jebn... teda kladivom buchuti 😅

mirusch
20. feb 2009

Zuzi to jo 😀 😀 na tom som sa tiez nasmiala. Ale tych nemusim tak ci tak.

blondynka400
20. feb 2009

Zuzka, byla jsme cvičit, jen jsem si to trošku zkrátila a sundala zátěž, nějak mi chyběla energie..
No vypadá to, že asi pojedem lyžovat 🙂

Meleri, ještě k těm rybičkám, nezapoměla jsem, jen jsem si něco ověřovala, tak ti to pak písnu 😉

Mirusch, to je ono, teď jsi na to přišla 😉

zuzka11
20. feb 2009

tak konečně to máme na co svést 😀 Miri a kolik krabic si objednáváš...přece jen to poštovné....jinak mi draho ani "až tak" nepřišlo...dá se........dobrý podnikatelský plán.......

mirusch
20. feb 2009

Zuzi, ja si iba po dve balenia, v takych valcoch to pride, lebo nejedavam müsli tak casto a maju myslim len 3 mesiace trvanlivost. Ale ak ich budes jest kazdy den na ranajky napr. tak objednaj 5 baleni, jedno dostanes zadara, to je ako keby si mala postovne zadarmo. No, ono ak si zacnes tie müsli miesat, tak sa ti ta suma trosku nabali.....Ja som za dve balenia plus postovne platila asi 16 EUR. Ale aj tak radsej ako z obchodu, tam vkuse strkaju do toho hrozienka 😝 a plno cukru a vselicoho. Veru dobry plan, chlapci uz boli aj v telke, cize isto sa im to rozrastlo.

schnucki
20. feb 2009

teda vy jste se rozepsali 😝

na krev podle me nechodi, to jako zajdes k obvodakovi a reknes ze chces udelat krevni obraz???

na to müsli mrknu taky, 😀

blondy a kam pojedete lyzovat???

meleri myslis ze by mu rostli zoubky??

schnucki
20. feb 2009

boze malej me tu nervuje s fasching pisnickama 🙄

zuzka11
20. feb 2009

Shnucki něco jako Apre Ski Hits; Joanna, Anton aus Tirol a spol.; 😀

mirusch
20. feb 2009

Schnucki Fasching 😖 😝 Tak to by som mu zapchala usta 🙄
No, treba byt trosku zodpovedni voci vlastnemu zdraviu, pokial viem, clovek tu ma narok raz rocne na preventivnu prehliadku u obvodneho, minimalne odber krvi - pytaj si Ein großes Blutcheck. Tam je vsetko. Hlavne cholesterol a Triglyceridy a cukor su dolezite a vypise ti to tam aj riziko index (na cievne ochorenia). Napr. na Triglyceridy (tuky) je hranica 200 a moj drahy mal pred par rokmi takmer 500 😨 A cholesterol tiez hranica 200 a mal takmer 300! Tak som ho dala bez milosti na brutal zeleninovo-ovocnu dietu a pchala do neho kapsule s articokmi a za 2 mesiace mal cholesterol v norme a tuky uz pod 300. No fuuuuha. Necudo, ze sa mu stalo, co sa stalo. Ale teraz berie aj tabletky od Dr. na to, tak hadam to je ok. Chodi ale pravidelne na odber krvi. A ja potom naklusem a vypytam si vzdy kopiu, nech si to viem porovnat s predchadzajucim.

Babule kde ste? Ja tu sedim nad prekladom, slubila som do AJ a do NJ, o nasej dedinke v SR, aby to mohli hodit na webovu stranku. 🙄

schnucki
20. feb 2009

ja sem mu rekla ze mi lehce leze na nervy a sklidnil se, ted tu hrajem karty 😀

dekuju mirusch, zeptam se ho, termin u obvodaka ma, kvuli zadum, tak se rovnou na to muze zeptat 😀

pro dnesek se loucim, nevim jestli se sem jeste dostanu, z chvili privezou druhyho zwerga z plavani, tak budu mit co delat, nahnat je do postele je jak kroceni dive zvere 😀

zuzka11
20. feb 2009

Tak to zvládni Schnucki, snad tě už neobrali o všechno, teda pokud hrajete o centy 😉

Miri - mohla byvh se ještě prosím zeptat zkušené, hrubá m.jak jsi psala je ta 450, jaké číslo tu má hladká a polohrubá? moc díky, v tomhle se tu fakt nevyznám.......

mirusch
20. feb 2009

Zuzi, pisem uz tretikrat 😝 , ze Nemci nemaju polohrubu a hrubu muku. Ta 450 je hladka, ale da sa s nou aj piect v pohode. Potom je este 550 a najjemnejsia je myslim 1050. A myslim, ze maju aj hrubsiu (aj ked vobec nie tak rozlisene ako v SR ), ale tie su potom speci rozdelene na cojaviem chlieb, babovky a pod. a uz su v nich aj ine prisady. Tu 450 pouzivam uplne na vsetko a aj J. teta, ktora zvykne piect, tak tiez.

Schnucki, prijemnu zabavu 😉

blondynka400
20. feb 2009

schnucki, necelých 200 km odtud je poměrně dobré lyžařské středisko. Alpy to sice nejsou, ale je to tam fajn 🙂

zuzka, jak se vede? Není ti smutno? 😉

zuzka11
20. feb 2009

Miri sorry, ja to smažu a zapamatovala jsem si jen 450....už s tím nebudu prudit....

Blondy - zatím to jde 😉 Muž už mi 3x volal, koukám na telku a je mi docela fajn, ale tuším, že zítra to začne........užijte si lyže!!!!!

mirusch
21. feb 2009

Prvaaaa 😀
Zuzi to je v pohode 😉 Ja som to nemyslela zle, len mi to prislo srandovne...
Som tu ako som slubila, aby Zuzke nebolo smutno. Ale budeme musiet ist nakupit, cize chvilu pauza, ok?

Blondy, takze lyze....ja som chodila len ako dieta, nikdy ma to nenadchlo natolko, aby som pokracovala, tiez prihliadnuc na to, ze som sportove drevo. Ale naozaj sa snazim (vid fitnesko) 😅 Ale pocula som, ze niekde v Alpach ci kde je 6 km dlha sankarska draha, tak tam by som rada sla, to by som zvladla 😀

zuzka11
21. feb 2009

Dobré ránko!

tak Miri prvá, ale já už mám odcvičeno - teda odprotahováno 😉 a u toho jsem si pustila v TV N24 a Blondy byl tam dokument o Sicílii, teda spíš o tamním tradičním jídle, docela zajímavý.......

Ad lyže a běžky - zamilovala jsem se asi =řed 5ti lety do běžek, mám sice combi, ale jezdím free style a supeeeer, sjezdovky taky dobrý, ale jsem zimomřivec a užívám si to když je sluníčko.......jsem holt teplomilec 😀

schnucki
21. feb 2009

ahoj holky,
tak jsem tu taky, 😀 musim ale taky letet nakoupit, takze se tu tak do hodky zas objevim

tak to mate blondy dobry, takhle kousek .... uzijte si to 😉

zuzi a jak dneska je??

me je holky dneska nejak divne, mota se mi hlava, spala jsem docela dobre, po vstani me pritel vyzvedl a jeli jsme domu a po vystoupeni z auta takoejd ivnej pocit, lehla jsem si, malem znova usla, .... problemy s tlakem jsem ale nikdy nemela, je to divny

no nic, letim na nakupy a pak jsem tu k sluzbam 😀

schnucki
21. feb 2009

tak jeste nez odjedu do kramu ... jsem si strihala nehty u nohou a malem si ustrihla palec 😝 ..... ja mam dneska den

zuzka11
21. feb 2009

Schnucki - ža by den blbec pokračoval?Snad ne???!!!!! 😖 Už je líp???

Já celkem fajn, teď jsem si umyla hlavu a odpoledne taky musím nakoupit, manžel má zítra svátek, tak chci ze srandy upéct krokodýla - nemá rád sladké, ale slané, takže je to takový slaný štrůdl ve tvaru krokodýla, objevila jsem ho u někoho na stránkách s receptama pro domácí pekárnu.......

Miri - co ty , už jsi zpátky? všechno nakoupeno??

schnucki
21. feb 2009

ja nevim, je mi nejak divne, takovy tlaky v hlave, neda se rict ze by me bolela, ale ty tlaky jsou docela naprd, a skeca se mi chvilema mota .... tak ja nevim

nakoupino uz mam, ted musim uvarit a pockat az se mi zlaticko zbudi, abych se mohla pustit do uklidu 😝

zuzi to je super napad, upect krokodyla!! 😀 nemohla by jsi mi poslat recept? prosim 😵

mirusch se nam nekde v tom kramu zapomela 🙂

a kdy se zitra vraci zuzi? me vzdycky staci den ho nevydet a uz se mi styska 😅 kolikrat si rikam, jak jsme to mohli pul roku na dalku vydrzet, 😵 ... uz se na nej urcite tesis vid

schnucki
21. feb 2009

joooo, jinak jsem si koupila ty haferflocken, dostatek bananu a pustim se do mixovani 😀

mirusch
21. feb 2009

Zde 😀 Robime si na obed rybicku so spenatom a rajcinami...ok, priznavam, ze hotove jedlo, ale ja tak dokladne studujem vzdy zlozenie na vsetkom, co kupujeme, ze nam to potom dlho trva 😝 Ale nasli sme aj take Snacks s rybickami...je tam len ryba, kukurica, este nejaka zelenina a sol. Nic ine. Tak ochutneme. Boze, ale som hladna....

Schnucki, vela pi - najlepsie vodu, nie sladke veci. Alebo caj. Mozno mas nizky tlak.