Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
23. feb 2009

Mirusch, jak už jsem napsala, určitě se nahlásím, zda letadlo nespadlo 😀 . Jsme zvědavá jak to všechno stihnu, mám toho naplnánováno hodně, do toho ten doktor, jsem zvědavá co i řekne. Ale přijde mi, že je vše v pořádku 😵

Že jsou ty oblečky teď nádherné 🙂 . Včera jsem koupila krásný letní šatičky pro naší nejmenší (od sestry) na léto (teď jí jsou 4 měsíce). Za nás tohle fakt nebylo 😖

Oranžovo černá? Tak to musíš být fešanda 😀

mirusch
23. feb 2009

Jasne, fesanda, mam najkrajsiu kolieskovu tasku v okoli 😀 Lebo inak take maju len babky a tie maju len take vselijake ... 😝
Neboj, zvladnes, len aby si bola zdrava. Aj ja som zvedava na toho tvojho Dr. Ale ak uz mas MS, tak je hadam vsetko ok. Uz len sa pekne dalej snazit 😉

schnucki
23. feb 2009

ahoj holky,
tak uz jsem zpatky, doktor si mysli, ze je to alergie na krecka, dcerka znami si ho v tydnu koupila a vcera vecer mi ho ukazovala, mela jsem ho chvili v rukach, ale ruce jsem si vcera nepozorovala, tak je to asi tim, ... cistici prostredky novy nemam .... dal mi masticku a kdyz to do tydne nezmizi, mam za nim zajit znova a tri tydny nesmim na bazen, kvuli chloru

mirusch chudak manzel ... bejt takhle zblblej ... me by asi cukali koutky .... a jak to ted s nim vypada po tom zakroku?

zuzi ty kolecka nejsou urcite spatny, a autem? ... jinak delas opravdu dobre, poslouchat svoje telo se ma 😉

mirusch ze by na tebe lezla nejaka chripajzna??? .... jinak na gauci, no, na tech nasich postelo-gauci 😀 😀

mirusch
23. feb 2009

Schnucki, vidis, ake sme my mudre? Hned sme ta diagnostikovali - alergia 🙂 Hm, a na morske prasa nie si a na skrecka ano? Mozno mal chudak blchy...No ktovie. Ved uvidis. Tak nech ti to zmizne.
Chripajzna lezie, ale bude musiet aj rychlo zliezt, ja ju nechcem 😠 Ved tento tyzden nepojdem do fitneska, aj ked ma to trapi, ale co sa da robit.
Manzelik je ok, aj si uz 2 hodinky pospal, este mava trosku vypadky, ani si nevsimol, ze som bola nakupit, mozno si myslel, ze tie jogurty som v chladnicke vycarovala, ci co 😝 Ale ved nato je doma... Si myslis, ze som sa nerehnila? 😀 Trpezlivo som mu vsetko vysvetlovala, snazila mu drzat ruky, aby to tam nepipalo ako besne a drzala som ho na posteli, lebo aj sa dvihal, ze uz teda ide domov... Ale inak pohoda. Super tam chodia kontrolovat, kazdu chvilu chodil jeden sympaticky brat kukat, ci je ok. Ked si spomeniem, ako ja som bola po dlhsej narkoze po kolonoskopii, tak o mna nikto neobzrel, ci zijem, ani manzel pri mne nemohol byt. Ach jo.

schnucki
23. feb 2009

vy jste proste uuuuzasny 🙂 😉 .... dal mi masticku, tak snad pomuze

chudak, takhle bejt zblbnutej 😀 ..... tak snad mu to konecne pomuze ... a to jsi byla tady v nemocnici nebo na slovensku? to by te meli teda kontrolovat, no alespon ze u manzela to bylo lepsi a mohla si byt u neho 🙂 ... delej si hezky cajiky a zkus ji nejak zahnat 😠

jdu udelat milrmu jidlo

blondynka400
23. feb 2009

Mirusch, by jsme mohly být doktorky co 😀
Schnucki, alergie na křečka, ot jsme ještě neslyšela. Řekla bych že spíš mohl být nemocný, oni přenášejí bůhvíco...

schnucki
23. feb 2009

😀 ono to bylo morce 😀 omlouvam se, ja si ty dva furt pletu ... doktor rikal ze se casto objevi alergicka reakce, ze se s tim uz setkal, tak mam dat od morcat ruce pryc

a co dneska vyvadite??

mirusch
23. feb 2009

Schnucki, jasne, ze sme uzasne 😵 To som bola tu. Ale taketo zakroky sa nerobia v nemocnici, ale rovno u internistu, aj manzel bol len v jednom op. centre a jeho nosny-usny Dr. tam dosiel. Ktovie ci mu budu musiet nieco robit, aby mu to poriesili, ale radsej...

Blondy, jasne, otvorime si tu vsetky tri, aj so Zuzkou, ordinaciu a budeme liecit po internete 😀 Nuz, ved toto, ze zvierata prenasaju vselico, napr. ak mas doma macku, tak by si sa pred otehu mala dat vysetrit na toxoplazmozu...

Dnes som zase nejaka leniva, lezim v posteli a citam si. A Zuzka sa kde flaka? Dufam, ze neochorela...

zuzka11
23. feb 2009

nene, neochořela, byla jsem na tom nákupu, v knihovně a pak četka tu knížku na KDS.....

jasně že těžké nákupy vozíme autem, ale každý den je potřeba něco malého a to nosím v batohu na zádech........

Blondy - tak šťastnou cestu, ať všechno stihneš a pěkně si to tam užiješ!!!!Mě ten čas moc neletí, už aby byl květen a pořádné jaro!

Miri - já úplně zapomněla, že dneska je to vyšetření!Ale zvládli jsem to super!

kleopatris
23. feb 2009

ahojte dievcata mozem sa pridat? Ja som zacala v Nemecku, momentalne som v rakusku, ale skoncim asi opat v Nemecku 😀 troska komplikovane, ale taky je zivot. Snaziit by sme sa chceli asi od aprila. teraz najprv svadobna cesta a potom, ked sa zadari tak babatko 🙂

kleopatris
23. feb 2009

a vy odkial ste? som sa zabudla opytat

mirusch
23. feb 2009

Zuzi, no slava. Ved aj my velke nakupy autom, ale ja som nesofer, takze cez tyzden pekne vlacim...

Ahoj Kleopatris, fiha, ake pekne meno mas. Jasne, ze sa pridaj, vitaj. My sme niekolke z Nemecka, bola tu babula z Rakuska, z Talianska, z Francuzska...Vy ste cerstvo zobrati? A kam idete na svadobnu cestu? Mas manzela slovaka alebo cudzinca? Vela otazok, uf.

blondynka400
23. feb 2009

Mirusch, ty jsi teda ale zvědavá 😀
Hele to je dobrý nápad, internetová ordinace, na tom by se dalo i vydělat 😎
K té toxoplazmoze, to když jí máš v sobě a otěhotníš až zas tak problm není, problém je, když otěhotníš a pak jí dostaneš, protože to proběhně akutní zánět toxoplazmozy a může to vážně poškodit plod. Takže v těhotenství od koček radši pryč 😉

Kleopatris, vítej. Já jsme z Itálie. Na zbytek se Tě už ptala Mirusch....

Zuzka, květen už je za chvilku 🙂

Schnucki, tak morče, to už chápu, ty jsou horší a na ty je alergie častá ☹

schnucki
23. feb 2009

ahoj kleopatro, vitam te mezi nami, ... ani se ptat nebudu, otazky uz holky polozili 😀 jinak ja jsem v nemecku, jako mirusch a zuzka

ted me tak napadlo, uz nam mirusch zuzka napsala kdy se vraci do cech, ja abysme te mohli jeste navstivit 😀 ... pokud jsi to uz psala tak se omlouvam, nestiham vse docitat 😝

tak jsem zas o neco chytrejsi 😀 to s tema kockama jsem nevedela, mam smulu, pritelovi rodice maj rovnou dve 🙄

jaaaa chci taky leto, 20 stupnu, slunicko ..... 😵

blondynka400
23. feb 2009

schnucki, tak přijeď na návštěvu, dneska tady bylo 15 a krásné sluníčko 😀
K těm kočkám, nechala bych se být tebou vyšetřit, jestli už jí máš. Jestli ano, tak ti to může být celkem jedno. Ona jí má v sobě dost velká část populace, akorát o tom v podstatě nikdo neví. Akutní forma se projeví jako slabší chřipka, a pak už nic... Každopádně by bylo blbé, kdyby člověk po dlouhé době otěhotněl a pak o mimi přišel kvůli nějakým blbým kočkám... 😝 (jinak mám kočky docela ráda 🙂 )

mirusch
23. feb 2009

Baby, my tu asi hryzieme.... 😕 Kazdy pride a potom sa uz neukaze 😀
Kleopatris, kde si?

Schnucki, v srpnu odchadza, cize musime nieco vymysliet dovtedy.

Blondy, to jo, mas pravdu. ale pocula som, ze nie je zle vediet, ci mas v sebe protilatky, lebo ak ti urobia test v tehu a najdu ti ich, tak je panika, ci to je cerstve a ci co....ale viac o tom neviem.

Mne sa dnes v noci snivalo, ze som sa s Heidi Klum prechadzala po piesocnej plazi, ale bol asi zapad slnka, no naaadherne tam bolo, krasne farby, teplo....hm, to mam asi z tych modeliek, co som kukala 🙄

Idem pustit draheho na PC, uz mi obhryza usi. Ak nebudem leniva, tak si zapnem druhy 😕

schnucki
23. feb 2009

ja se na to doktora zeptam az se tam zas poritim, uz jsem si to zapsala 😀

jeeee, blondy uz se ritim, postav na kaficko 😀

mirusch nemyslim si ze by jsme kousali, kleo my jsme hodny holky 🙂

zadyn leniveni a zapinej 😀

blondynka400
23. feb 2009

schnucki, ok, dobré italské preso? 😎

Mirusch, taky si myslím, že jsme v celku hodné a nekoušeme, to možná jen to morče, co schnucki? 😀

Já mám každopádně jistotu, já vím že toxoplazmozu v sobě mám, u mě probíhala akutní forma docela těžce, asi to byla nějaká odolná odnož 😅

mirusch
23. feb 2009

Schnucki, nech ti zoberu krv a zistia...

Blondy fiiiha, to vies isto, ze to bolo ono? Ja ani neviem, ci som mala, ale je to mozne, nasi maju macku, aj vseobecne som bola s mackami v kontakte...Zamyslela som sa nad tym ale az ked sa mi zapalila uzlina po pazuchou a obcas sa mi to zopakuje...ale kedze tehu nebudem, tak som to zatial neriesila.

Idem sa napapat. Som si uvedomila, ze som toho dneska vela nepojedla...mozno aj schudnem par gramov 😀 Akurat na obed polku Subway sendvica...mali sme zlavu, kupime jednu polku a druhu dostaneme zadarmo 😵

schnucki
23. feb 2009

ok, a mam si rict vseobecnemu doktorovi, nebo zenskemu??

dobrou chut mirusch, jdu si taky neco ukuchtit .... ja mam moc rada Subway sendvice, jsou moooc dobre, ale nejim je casto, jen vyjimecne 😀

mirusch
23. feb 2009

No, skus aj u obvodaka, oni neradi nieco robia, akykolvek lekari - navyse, ale trvaj na tom. A on ti povie, ci to spravi on, alebo gynekolog...V najhorsom si zaplatis.

Vsak aj my Subway len vynimocne. Ale je to stale lepsie ako hamburger v McDonalde...si myslim 😅

zuzka11
23. feb 2009

čau kousalky 😀 tak chudák kleopatris, už se neukázala 😉

mě přišel manžel z oráce, zase jsme kecali, teď jsem si uvařila čaj a jsem vaše 😉

teda Miri - sny s Heidi Klum....... 😕 Viděla jsem upoutávky na čtvrtek, že bych taky koukla, aby se mi nezdálo jenom o jídle? 😀

mirusch
23. feb 2009

Zuzi, o jedle? Vsak papaj, neobmedzuj sa 😀 A co eroticke, uz nemas?
Co si myslis o tej toxoplazmoze? Je to uzitocne vysetrenie?

mirusch
23. feb 2009

Schnucki a este jedna otazka....morca? Ved aj tie decka u vas maju morca a na toho si nereagovala, nie? To je divne. Mozno bolo toto chore...

zuzka11
23. feb 2009

Já jsem si dělala srandu, nějak teď sny nemám, jenom v noci ze soboty na neděli jsem se probudila zimou....ale už mám lepší peřinu a je mi fajn.........

Jestli se chcete někdo zasmát, tak na rodina.cz, do vyhledávače Bellana, holčina, která píše suprově své zížitky s ítětem, různé situace, nejde se nesmát......teď jí prý i vychází knížka......

mirusch
23. feb 2009

Kazdy sniva, len si nepamatas. Moj muz tvrdi, ze on nesniva, on spi. 😀
Ja som si kupila novu perinu pred rokom, takmer najteplejsiu aku mali, predavacka ma varovala, ale ja som zimomrivec a velmi mi bodne. Nemusim cely cas spat v takom tom hrubanskom fleecovom pyzame 😅
Na tu stranku kuknem neskor....Inak staci kuknut sem na Volnu diskusiu, je tam tema ... nieco ako ze co deti vymysleli a povedali, tiez som sa narehnila.

schnucki
23. feb 2009

ja na modelky taky obcas koukam, jak tam po sobe vyjizdej, se nekdy docela zasmeju 😀

sice morce predtim meli, ale bylo venku a ja ho nikdy na ruce nemela, bylo uz velky, tohle bylo mladatko, takze jsem neodolala a na tuku ho vzala 😅

mrknu na to

zuzka11
23. feb 2009

ještě jsem zapomněla, ta toxo - já bych ji určitě vyšetřovala, nejen že vede k potratům a potížím s plodností, ale pak i k vývojovým vadám........v ČR je to standard, tady nad, takže jsem si to sama zaplatila.....

Miri - jen půlka bagety? A to přežíváš? Já bych asi umřela, a odpoledne nemít sváču???Jinak peřinu mám teplou a pyžamo taky....žádna sexy košilka, to možná v létě, ale to zase budu hroch a do ničeho se nevejdu....

blondynka400
23. feb 2009

Mirusch, alespoň mi to tenkrát doktoři řekli, starala jssem se tnekrát chvíli o koťátko co jsem našla na ulici. Ale od té doby jsme bez problémů....

Schnucki, já bych to zkusila u toho doktora, který je přístupnější, právo na to udělat test mají oba (alespoň tedy v čechách)

Jinka holky, nevíc jak by jste spali tady u nás. Domy tu jsou neizolované, samá díra, hodně těžko se to dá vytopit a občas je tu slušná kosa, i když jede topení na plno ☹

schnucki
23. feb 2009

😀 😀 chtela jsem napsat na ruku, ne na tuku 😀

jinak ja nosim teple pyzamko, s kocickama, takove ty sexi kosilky sem tam v lete

zuzi neboj, si koupis vetsi velikost a bude to 😀

jinak ja si sny vetsinou pamatuju, pritel ne, takze se nikdy nedozvym v jaky souvisloti byli jeho nocni prupovydky 🙄