Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
14. mar 2009

Tak hlavně bay ty výsledky vyšly pozitivní a pak si to hezky užijete. Ona nějaká ta doba půstu taky není úplně k zahození 😀

Měj se hezky, pěkný večer a ještě lepší noc (tedy i když s půstem 😀)

schnucki
15. mar 2009

dobre ranko holky,

uz od 8h tu strasim 😝

jakou jste meli nedeli, a co planujete na dnesek ???

pritel ted dela obed, na pul 1 prijdou jeho rodice, no a pak bude delat papiry, tak se budu asi ucit .... co vy??

meleri vyspala jsi se dneska? a co te to tak trapilo??

zuzi, blondy, jak se dneska mate???

mirusch
15. mar 2009

Zdravím 😀 Vidím, že ste tu všeličo riešili, ja teda nepomôžem. Ale vždy je najjednoduchšie si zavolať alebo zájsť na úrad a oni všetko vysvetlia.

Schnucki a dnes je čo? Nedeľa, nie? Takže ešte nevieme, akú sme ju mali 😀

Ja som bola včera v kine a chcem ísť ešte zajtra, lebo v DE sa veľmi nedostanem. Marley a ja ... ale nič extra špeciál. Zajtra chcem ísť na Milionára z chatrče, o tom ako chudobný indický chlapec išiel do súťaže Milionár, aby našiel svoju lásku z detstva a vyhrá veľa peňazí...asi to bude smutné, ale čo sa dá robiť. Aj ten Marley bol vlastne smutný, o psovi ako nakoniec zomrel, no revala som v kine 😅

Potom sme boli na narodeninovej večeri, dostala som ružičku a darčeky a tak.

zuzka11
15. mar 2009

Ahoooj, tak já straším od 7, ale nezapínala jsem comp.....manžel se jel vyvenčit na hory . mají kaci z práce, loni jsem byla taky, ale teď to dost nemá cenu, strašila bych dole, ostatní na ledovci, snad jen Apre ski bych si uzila, ale zase bych nestihala naladu, takze rozhodnuti je jasne, mam pohodu doma, udelam si namku k obedu a odpoledne mozna pujdu do kina.......

Jinak nase bowlingova akce se presunula na zitra, budu sice "nehrajici kapitan" ale i tak se moc tesim........

jeste musim dneska sesmolit aspon jednu uvahu na Nj.....

Schnucki - užijte si obídeka držím palce na spermijky!!!!

Blondy - tak lyže? paráda!!!!!A chápu tu únavu, já jsem pak taky vždycky KO, schopná jen ležet, nehýbat se 😉

Miruš, Kleo, Meleri - co vy, holky, jak se máte?

mirusch
15. mar 2009

Ahoj Zuzi, aj ty kino? 😉

schnucki
15. mar 2009

ahojik mirusch, zuzi

jeee, chtela jsem napsat jakou jste meli sobotu 😀 asi si dam kafco na probrani 😀

ja by jsem taky rada ten film Marley a ja vydela, vypadalo to jako dobra komedie, ale jestli pejsek umre, tak to si to jeste rozmyslim, taky bych totiz bulela .... jinak o tom druhym filmu jsem neslysela mirusch .... jeee a co jsi dostala za darecky??

na co pujdes zuzi? ... takova pohoda doma je taky dobra vec 🙂 .... dekuju zuzi, jsme pripraveny na vsechno, pritel si nechal poslat vysledky spermiogramu z tenkrat, doktor v centru ho o to pozadal, aby se na to mohl podivat, ale ja tomu nerozumim, tak nevim jak spatny to tenkrat mel 😒

obidek bude urcite fajn, jen budeme drzet maminku v sachu, strasne rada se pak mota do kuchyne a meje nadobi a tak 😀 ... tak ji pritel vzdycky vyhani 😀

mirusch nepujdem do kina nekdy spolu?? ja uz nebyla ani nepamatuju .... a treba muzem i se zuzkou az se za ni poritime 😀

zuzka11
15. mar 2009

Ja ti ani nevim Schnucki, kamaradka mi doporucila, ze pry super na zasmani, ale ne amerciky"blby" je Er steht einfach nicht auf dich, tak asi to, nebo si skocim do Starbucksku s knizkou....ale mraci se tu, tak uvidime, prste fakt chci pohodu......

K tem vysledkum - taky bych mela rada ty minule, je to lepsi, takze mate stesti na pozorneho lekare!

Marley a ja - cetla jsem knizku, ta je fakt uzasna a jednickova, film nevim, kritiky nic moc, pry americky konec vse zkazi......tak asi pockam na DVD, ale videt bych to chtela....to same mam protichudne nazory na Vorleser a Benjamin Button.......

Miri - už dárečky? já si to asi spletla, a myslela že máš narozky 17! tak se omlouvam a vsechno nejlepsi!!!Kocko nase!

schnucki
15. mar 2009

na to jsem vydela jen kratky ukazky, pokud na to pujdes muzes mi pak prosim pisnout jaky to bylo 🙂

u nas uz prsi, docela me to stve, melo byt slunicko, tak snad priste ....

ja taky myslela ze 17 ... ale treba dostala mirusch darecky uz ted, protoze v tydnu nemaj lidicky tolik casku 😅 .... kazdopadne pokud jsem si to taky blbe zapsala tak preju taky vse nej nej nej k narozeninam!!!!

jdu se jeste na chvili ucit nez doraze rodice na obed, ....

preju vsem hezkou nedeli, papa pozdeji

zuzka11
15. mar 2009

Schnucki tady taky prší, takžě asi bude pohodička doma, už jsem poobědě, teď si uvařím čajík....knížka už se na mě směje.......pohoda! 😉

kleopatris
15. mar 2009

ahojky babulky 🙂 ja sa sem nejak neviem poriadne dostat, len si rychlo precitam co ste pisali, ale nestiham odpisovat 😒 som uz nejak v strese z tej dovolenky 😖 perieme, zehlime a balime....

k tym filmom 🙂 vcera sme akurat pozerali toho milionara z chatrce - inak vyhral oscara, mne sa pacil ten film, je taky iny, a smutny a zaujimavy...podla mna stoji za to si ho pozriet
film vorleser sme videli minuly tyzden a tiez bol super, ale smutny sa mi zdal, taky ja neviem na jednej strane nefer a na druhej strane...dobre jej tak...ja by som si ho ale osobne pozrela este raz. Nechcem Vam viac pisat, aby som moc neprezradila 😉
Marley a ja som si chcela tiez pozriet, ale pokial tam umre tak si ho nebudem pozerat, aj ja potom musim vzdy plakat a ostanem smutna, tak to radsej nie 😖

miri aj ja zelam vsetko najlepsie k narodeninkam, vela zdravia, lasky a stasticka ( ja neviem sice kedy presne mas narodky, ale 17. budem tak ci tak uz prec) 🙂

blondynka400
15. mar 2009

Ahoj holky, hezkou neděli přeji 🙂

No my jsme byli na velkém nákupu, teď vařím oběd a dcoela pohoda. Po včerejšku mě ani nic nebolí, takže dobrý. A dokonce se mi zdá, že mi už je i o něco lépe 😀

mirusch, všechno nejlepoší k narozeninám 😵

kleo, kdy odjíždíte, nějak jsem to pozapoměla

zuzka, gtak tady opět svítí sluníčko 😎 , muslea jsme is na to koupit nové sluneční brýle 😀 .Copak máš za hezkou knížku? Takový den doma sama není někdy k zahození 😉

schnucki, taky držím na zítra paleček, když už jste museli mít ten půst, tak ať jsou výsledky co nejlepší 😵

Jé holky jak já vám to kino závidím, taky bych šla, ale tady v Aj nic nedávají a z italšštiny bych nic neměla ☹ . Navíc i to co umim je spíš napolitánština než italština..... 😔

schnucki
15. mar 2009

ahojik holky,

zuzi a co pekneho ctes? neco na zkousku, nebo mas pauzu a ctes neco jineho??

blondy to me moooc tesi, ze uz je ti lip 😵 .... dekuju, jakmile budeme neco vedet, hned vam pisnu

kleo mas uz cestovni horecku?? 😀 .... a kdy vubec jedete? omlouvam se, ale nejak mi taky uteklo kam to jedete, 😅

jinak ja tady sedim a scenuju pritelove segre fotky, rodice jeste popijeji cajik ... chutnalo jim a vse probehlo v poho .... akorat jeho segra se trosicku rozcilila, protoze ji mamka upijela vinko 😀

zuzka11
15. mar 2009

Kleo - ahooooj, už jsi tu dlouho nebyla.....kašli na stresík, užívej si přípravy na dovču, uvidíš, že všechno klapne!!!!!Ad ty filmy - vidět bych je chtela, i Marleyho, ale jak říkám, máme teď tolik akcí, že na kino asi nebude čas, takže až to vyjde na DVD.....chtělo by to nějakého pašeráka, abych to měla rychleji, jestli někoho víte, šup s ním do IP 😀

Schnucki - tak boje o vínko??? 😉 Knížka je klasia na odreagování Irvingův Svět podle Garpa a mezitím dělám předložky, ale dneska málo, mám pohodu!

Blondy - super, že je ti líp!!! A nové brýle??? perfekt, taky plánuju, ale donutí mě až sluníčko a to bylo včera, nádhera a asi ho to tak vyčerpalo, že teď od rána prší......

Holky v Něm - nedívaly jste se včera, nevím na jakém programu na K-Pax?Mě se to líbilo......

blondynka400
15. mar 2009

schnucki, jak jí upíjela vínko? 😕

no já mám nakonec ulklízecí den, je to hrzoné mít tskhle velký barák, pořád je co dělat. Navíc úplně nesnášim špinavé auto, no a my máme dvě... 😠

zuzka, sice jsme se tedy na moje poměry trošku odvázala (nějak nemusím ty velké moderní brýle, skoro všechny v tom vypadají jak mouchy a já navíc jako moucha, co spadla z třetího patra a hodně si ublížila 😝 ), ale jsou moc hezké, jen na ně budu muset dát pozor, nebyli zrovna nejlevnější..... 😒

Jinak ten film nebude problém stáhnout z netu, ale nevím,jak bych to to dopravila. jo a viděli jste sneženky a machři po 25 letech? Hrozně jsem se na to těšila (ten původní zobžňuju), tak jsem si ho asi před 14 dny stáhla, a takovou hrůzu jsem už tedy dlouoh neviděla, absoultně to postrádalo děj..... 😖

zuzka11
15. mar 2009

Neviděla blondy......jsem v tomhle fakt neználek, kde se to dá stáhnout?? 😕

Jinak to uklízení chápi, mě teď stačí byt a už tak mě to štěv, protže je starý a tam se pořádek udržuje těžko, všechno mi i těsně po úklidu přijde zašlé...........proti našemu bytečku v Praze......

blondynka400
15. mar 2009

zuzka, ono fakt není co vidět...
No s tím stahováním to není tak jednoduché, musíš to craknout a pak to občas složitě dávat dohromady, tohle zrovna bylo docela složité.... Nevím jak jsi na tom s počítačem...

Nejhorší na tom je, že já uklízení úplně nesnášim. 😠 . Hm, ta zašlost je špatná, a bohužel té se nezbavíš.... 😒

kovkov
15. mar 2009

ahojte,
všetky čakáte bábo alebo sa snažíte v zahraničí? a aké to je tak mimo domu?ja by som neskôr tiež chcela mať bábo s priateľom-on je z IT, ak mi výde práca tak už v júni odchádzam.Ja som pôvodne chcela doštudovať VŠ ale pojdem zatim len po Bc. a potom za nim.On by veľmi chcel aby som už bola tehotna ale som mlada ešte , 22r.
Je tu niekto taky mlady, neskuseny, ja vobec nemam s kym o tom hovoriť.nepoznam take baby

blondynka400
15. mar 2009

Kovkov ahoj,

když se koukneš k nicku uvidíš kdo je těhu a kdo ne (ten kdo ano, tam má nějaké týdny TT).
Jak jste spolu dlouho? Nechci ti brát iluze, ale italové takový jsou, chtějí po ženě dítě hned, aby jí měli jistou, tady to takhle chodí. Ale jestli si jistá, že je to ten pravý, proč ne 😉
Takto mladý tu asi nikdo není, ale o věku to není....

kovkov
15. mar 2009

no o ňom nemožno povedať že je Talian,žije v Južnom Tirolsku, teda oni sú mentalitu a životom ako Rkušani skôr.my sme spolu iba 7 mesiacov, takže to je máličko veľmi.Ja sa ani neponáhľam s bábätkom ale chcela by som ho raz s ní mať 🙂

a ty si v Itálií?

zuzka11
15. mar 2009

Já spíš mysleal jiné filmy, jestli se někde dají najít a tak, tenhle mě neláká........

kleopatris
15. mar 2009

babulky odlietame zajtra okolo 2 a ideme na 16 dni na Mauritius, takze moc nepiste aby som to zvladla po navrate vstrebat 😀

kovkov ono je to vzdy tazke opustit domov, teda pre mna bolo...ja som sa k priatelovi stahovala, ked sme sa poznali 6 mesiacov, ale bola som si ista, ze on je ten pravy 😉 ak si si aj ty ista, tak nevahaj aby ti neusla laska tvojho zivota 🙂

inak tie filmy, my kukame na nejakej stranke online....musim od manzela zistit co to je zac a dam vam vediet do IP potom...a nie je to ani nezakonne 😉

Zuzi ak sa mozem spytat, vy ste isli obaja pracovne do nemecka? a nechcete zostat?

zuzka11
15. mar 2009

Kleo - sli sjme na dva roky - manzelova prace a ja s tim, ze bud budu na metrske nebo si najdu praci....s praci to nevylo, bavorsko neuznava ceske VS diplomy, tak jsem delala jazykove kurzy a byla profi manzelka🙂))))Ted v srpnu se vracime.....

jinak souhlasim, zenska si musi byt fakt chlapem jista aby za nim nekam sla a "zborila" si mosty.....tam na nem budes aspon ze zacatku strasne zavisla a to muze poznamenat vztah, pouvazuj, jak se k tobe chova, jestli nemate nejake spory o penize, traveni volneho casu a tak, protoze priprav se, ze na zacatku tam budes dost sama a nebudes se tam v nicem umet vyznat.....nechci te zrazovat, v zadnem pripade, pobyt v zahranici te muze uzasne obohatit.....

Kleo - budu moc rada za IP, diky!

kovkov
15. mar 2009

zuzka11
myslim.že my sm sa uplne nasli s frajerom
sa nehadame, len keď čosi je tak to prediskutujeme, aj ma veľmi podporuje ani raz nepovedal,že musím prísť, chápe,že je to ťažke ale ma nenúti a ja veľmi chcem byť s ním, lebo bez neho ma to tu vôbec nebaví.a som vlastne mladá, tak svet je pre mňa ešte snáď otvorený. Pár známych tam už mám ...vem, že možno bez rodiny a kamarátok je to ťažké ale ja nie som taká veľmi naviazaná, tak si myslým že sa to dá .aj jeho rodinu poznám a sú úpne super....ak by sme v budúcnosti mohli fungovať ako oni,tak by som bola skutočne sťastná

a ďakujem, že ste zareagovali na moju správičku 🙂

zuzka11
15. mar 2009

Ta to zní dobře, budu držet palce 😀 Vypadá to, že máš rozumného chlapa 😉 Kdy se máš stěhovat??

kovkov
15. mar 2009

myslím že už je rozumný,je straší o dosť tak už nie je taký sprostý ako ostatní 22 -23roční a a ja som tiež pomerne naučea samostatnosti 🙂
s tým sťahovaní je to tak,....keď sme sa zoznámili v lete, vl.ešte pred tým som sa rozhodla že po Bc. skúškach pôjdem skúsiť ostať tam na ro a že potom uvidím, či nám to vydrží, či sa mi tam život zapáči,... ale čím ďalej, tam viac som presvedčená, ak sa nerozídeme 😉 tak sa nemám prečo vracať domov asi....odchádzam v júni ak tedá tá robota mi výde

zuzka11
15. mar 2009

a tu VS chces dodelat kde? nebo uz nechces? Teda holky, tady je vas prevaha na "starsi chlapy"já mám proti vám jelimana 😀 Jen o 4 roky! 😉

kleopatris
15. mar 2009

zuzi poslala som ti to

aj moj je o necele 4 roky starsi 🙂

kovkov zuzka mala inak fakt pravdu, ze sa budes citit velmi opustena najprv...ja som bola tiez sama ako prst v byte, vo velkom meste, nikoho sme nepoznali, lebo aj manzel prisiel do mnichova ako novy.....ale zvladli sme to, mali sme kvoli tomu aj kriticke chvile, nikto mna nechcel zamestnat a tak...ale nakoniec mam pocit, ze nas to zaroven velmi zblizilo a upevnilo nas vztah a myslim, ze teraz uz nas len tak nieco nerozhadze 😉

schnucki
15. mar 2009

ahojik holky,

kovkov vitam te tu mezi nama, 😉 mame tu maminky, tehulky, ale i ty, co se usilne snazi 😀 jako treba my 😀
.... neni jednoduchy odejit z domova takhle daleko, to tu vime vsechny, a jak holky psali, mela by sis byt jista, ale jak to jinak zjistit, nez to risknout .... my jsme se znali pul roku kdyz jsem se stehovala zpatky do nemecka a uz po asi 4 mesicich jsem si zjistovala veci o studiu tady .... byla jsem si jista ze on je ten pravi, ale jak jinak zjistit ze to klape nez odejit za nim .... mame to holt tezky 😀 ....

zuzka to napsala dobre, pokud tam uz nemas nejaky znamy, budes na nem trosku viz zavisla, nez si tam na vsechno zvyknes a tak ....

zuzi mi mame kamarada, co plati 10euro mesicne a stahuje si filmy z internetu, uz jich tu nekolik od nej mame 😀 ... mohla bych se ti zeptat na nejaky filmy a poslat ti pak cd s nima, co ty na to???

kleo tak ty nas zitra opustis?? .... uzij si radne dovcu!!!! 😎

schnucki
15. mar 2009

zuzi neboj, nejses, my jsme jen o 5 let 😀

kleo to je moc fajn ze vas to vic zblizilo a nerozhodilo .... on je vztah potom silnejsi a jen tak neco vas nerozhodi 😀

zuzka11
15. mar 2009

Schnuckiiiii - díky za podporu, hned is tu nepřijdu tak sama 😀 Super ty filmy, když s ním budeš někdy mluvit zeptej se na něco z těch nových prosím........