Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
24. mar 2009

Meleri, ty mas narodeniny? No toto. Tak ti prajem vsetko najlepsie 😵 😵 😀

Vsak si daj inzerat sem na konika do Bazaru, isto niekto kupi.

Tak si to pochopila 😉 Ja by som isla zase, ale predsa len tak casto netreba - do SR. Uz som z toho cestovania celkom unavena. A to ma este caka jedno velke v kvetnu. A v cervnu... a v srpnu. No fiiiha.

schnucki
24. mar 2009

ahoj holky, tak mam zas chvilicku casek, tak pisu

mirusch tesi me, ze ten hnusnej sirup zabral, ale mrzi, ze te zas jak na potvoru boli hlava .... asi aby si se nenudila 😅 ..... doufam ze se ti brzo ulevi 😉

blondy doufam ze se brzo tech oparu zbavis, ja mam jen jeden, ale uz je skoro pryc .... me nenatejkaj, ale velky je mam, takze me to vzdycky vytoci, mam je tak 3x do roka 😝

meleri ahooooj, vsechno nej nej nej k narozeninam!!!!!! 😵

zuzi a jak ty, jak se mas, a jak bylo vcera??

tak ja zase letim, pokusim se pozdeji jeste sem mrknout, snaziiiiim se 😅 😀

blondynka400
24. mar 2009

Meleri, ahoj, 3 týdny utečou jako voda... 🙂 A tedy všechno nejlepší k narozeninám 😵

Mirusch, tak to jsi dobrá, já bych jim tedy asi neřekla nic.... Já jsem si dneska dala skoro dvě hodinky cvičení a pak jsem měla tanec, a kupodivu jak jsem ještě ráno byla taková beznápadu, nějak mě to odpo naštěstí přešlo, takže to bylo fajn 🙂

Schnucki, hm, já na ně skoro vůbec netrpim, když tak spíše v létě od sluníčka... A vždycky mi to hrozně nateče. Tedy minule, to bylo ještě v čechích jsem si koupila takové ty náplasit a to bylo super, ale tedy nemám a v lékarn je neměli. Takže si musím vystačit z mastičkou, co mám. Jen mi to vadí, protože pak má člověk na puse bílé fleky a vypadá jak idiot 😝

meleri
24. mar 2009

holky dík...🙂)) už se to blíží k třicítce...🙂))))

MIRUSch,

to asi nikdo nekoupí když bydlím ve Francii...:(
Blondýnko,

zdravím! 🙂

mějte se.. 🙂

blondynka400
24. mar 2009

meleri, ale ještě není ne? 😵 Tak to je pohoda, i když když mám teď někma napsat věk tak se úlně zhorzím... 😔

A tem někde u Vás ho prodat nemůžeš? A nebo si ho nech, ještě přeci budeš mít 6 dětí z těch mrazáčku, jsi zapoměla? 😀 😵 😀

mirusch
24. mar 2009

Tak ani som nevedela ako a zaspala som. Zobudil ma svagor, zazvonil, som nevedela kolko je hodin, kde som a preco som tam, tento pocit neznasam. Ach jo. Zobrala som si Relpax, cize hlava ok a boli ma vsetko ostatne 😀 Teda svaly, to su vedlajsie ucinky. Ale pohoda.

No Blondy, ja ani neviem, co som jej tam nakecala, ale pytala sa, ci to sem pasuje, tak to teda nepasuje, som jej aj povedala 😀 Ale ono su to vsetko domienky, kukla som sa na to, vobec sa nevie, ci ten zabavny park tu bude, skor nie ako ano. Planuju sem nejake firmy, co by prinieslo pracovne miesta, napr. pre Mirusch 😝

Meleri, coze tridsiatka, mne sa blizi styridsiatka, ked pride, tak sa zavriem do izby a nepustim ju 😀
Inak vsak ides do CR, nie? Vsak daj rychlo inzerat s tym, ze satku dorucis o 3 tyzdne - poslat v CR nebude predsa problem a postovne si nauctujes. Nie?

Schnucki, neprepracuj sa 😀
Inak mne to je jedno, ze mam celu hubu bielu, ked mam herpes, pretoze ked mi to cele opuchne, tak to tak priserne boli, ze si to proste cele ponatieram. ak stihnem zaciatok, tak mi to herpesin zvykne zastavit. Dr. mi dala nejake speci tabletky, ked to nabuduce pride, kedze sa mi to vzdy takto velmi rozvinie.

blondynka400
24. mar 2009

mirusch, ale alespoň jsi říkala něco, já bych byla zticha jak pěna... 😉
K tomu opravu, zkoušela jsi ty náplastě (teď si nemůžu vzpomenout jméno). Po tom m to ani tolik nenateklo, bylo to méně vidět a ani to tolik nebolelo.... 😉

mirusch
24. mar 2009

Blondy, nuz, po nemecky by si asi bola ticho 😀 Ale nemyslim. Ja som hrozna co sa tyka mikrofonov, lebo az dodatocne si rozmyslim, co som mohla povedat, lebo ked ta takto prekvapia, tak malokto dostane zo seba nieco duchaplneho. No, nastastie nemam naladene toto radio, aj ked je prakticky najpocuvanejsie, takze sa nebudem za seba hanbit, keby to pripadne bolo v eteri 😀
Tie naplaste som neskusala, aj ked som uz chcela kupit. Ale to su len take male okruhle, nie? To by som si musela oblepit cele usta 😕 Lebo mne sa uz len malokedy urobi taky klasicky na jednom mieste s velkou chrastou. Mne sa to rozsiri na cele pery, chrasty nie su take viditelne, len take mini pluzgieriky, ale boli to ako hovado.

schnucki
24. mar 2009

ahoj holky, tak mam zas chvilku casek 😀

ted mi teda nejak uteklo, komu si co rikala mirusch, k vam nekdo volal? a proc???

jinak ja mam na opary nepruhlednou masticku, takze to ani neni vydet kdyz si ho natru 😀 ale ze ho mam pozna kazdy uz na dalku 😝

blondy vidis, muza te opustila jen na chvili 😉

jak jste se dneska meli??? .... pritel byl u doktora, boli ho v trislech napravo a zjistil mu, ze bude muset asi na operaci, podivam se do slovniku jak se to povi cesky, a pokud se to opravdu potvrdi a je to to, co si doktor mysli, bude muset pod kudlu a az 3 mesice bude na nemocensky .... a to si to pudu asi hodit ....

schnucki
24. mar 2009

takze je to triselna kyla ...

blondynka400
24. mar 2009

schnucki, hele ten tvůj je tedy nějaký marod... Nejdřív rozřízlá noha, pak kýla 😝 3 měsíce na nemocenské? to je nějak hrozně moc ne? 😲
K té mastičce, ono je vlastně jedno jestli bílá nebo neprůhledná, stejěn to nikdo nepřehlédne. Ale takto to vypadá jak zaschlá pasta na zuby 😀

No já se měla dobře, akorát teď začalo hrozně foukat, třese se celý domeček a drnčí okna. Bojim bojim 😔

schnucki
24. mar 2009

blondy myslim na tebe, mooooc a jsem na dalku s tebou 😵 ..... me by asi hrablo

ono ho to uz nejakou dobu zlobilo, a normalne doma takhle dlouho nejsi, ale on musi vykladat a nakladat nakladak, a to je tezka prace, takze by byl doma nejakej ten mesic urcite .... on kdyz prijede do prace, tak je nakladak nalozenej, ale pak jede do jiny firmy a tam musi nalozit a vylozit sam, pak jede zpatky do ty jeho firmy a tam uz to zas dela nekdo jinej ... ale jde o to jedno vykladani a nakladani, to by nebylo dobry .... v utery ma termin u jineho doktora, tak doufam ze to vyvratej

😀 vis co je dobry, muj tatka si na opary maze opravdu pastu na zuby 😀 palivou

blondynka400
24. mar 2009

schnucki, já jsem zvyklá.... I když v čechách to bylo jednodušší....

Hm, tak to potom chápu. Hele to se docela nadře co? 😒

Fakt pastu na zuby? A zabírá? 6e bych to taky zkusila 😀

meleri
24. mar 2009

joooo šest dětí..no to abych měla nějkou au pair.... 😀 no kdybych byla nějaká bohatá tak proč né....

no myslím že ty tři budou stačit, jestli se to vůbec podaří..protože do další zkumavky už se mi fakt nechce.. 😔

holky mi je to zatím jedno ta 30 cítka..spíš mě štve že nedokážu zhubnout...prostě ani deko!

holky mi se to nechce dočítat... ☹ jdu už spát....

mějte se moc pěkně, vyspěte se dobře a zase zítra.... 😉

mirusch
25. mar 2009

Bre ranko.
Schnucki, precitaj si na predchadzajucej sprave, hovorila som do radia 😀 Teda, ak to pouziju...
Preboha, to co mu nasli? Platnicka naprd? Ako je to nemecky? Napis IP. To je divne, oni to najprv riesia inak, operacia je zvycajne az posledna moznost. No ale niekedy bez toho nejde. Potom aspon bude mat pokoj od bolesti. Cize ak treba, nech to neodklada, lebo si iba horsie spravi a bude sa zotavovat dlhsie.

Moj chlap operaciu odmietol - teda ohladom chrapania, lebo je len pol na pol sanca, ze mu to o nieco pomoze, cize sa rozhodol pre masku a ide si dat termin v spacom labaku - musi tam byt 2 noci, aby mu to prisposobili. Ale termin tak najskor o 3 mesiace.

Schnucki, ta pasta niekomu pomaha, ale citala som ze to nie je idealne riesenie, lebo si tam mozes zaviest bakterie. Ide o ten vysusaci efekt. Radsej riadna masticka, co je na to.

Blondy, no to tam mate riadny tanec, ja sa az tak nezvyknem bat, ale velkeho vetra ano. Tu prosim pekne snezi. Mame biely poprasok. Proste jar ako vysita 😠

blondynka400
25. mar 2009

Ahoj holky,

meleri, víš jak jsem to myslela, ne? 😵

mirusch, no byla to hodně zajímavá noc, ale nějak jsem to přežila a dnes opět svítí krásně sluníčko. Akorát jsme jak přejetá, v noci jsem byla vzhůru asi 4x ☹

Ok, tak já radši budu pokračovat s mastičkou, už to mám o něco lepší ani to moc nebolí.... 😉

meleri
25. mar 2009

no já vím! a já se přiznám že by mi šest dětí nevadilo, kdybych byla prachatá jako Angelina Jolie a bydle v 1000 m2 a pro každého měla chůvu...no ale realita je realita...ale furt na ně myslím chudinky zmrzlé, nechcu je nikomu dát..

Právě dneska je to 29 let co jsem narodila a rok co byl počat Samsonek, tak si říkám takové malé kolečko to bylo někde ve zkumavce a už je takové velké miminko...těžko by hledal člověk tu malou buněčku, ta je někde ztracená v jeho těle...

Jéé Mirusch, vy máte taky problémy s chrápáním?

Manžel si nechal vyřídit papíry na tu masku a používá to už asi půl roku a je spokojený, sice je to zezačátku těžký ale dá se na to zvyknout, a hlavně-dobře se mu okysličuje tělo takže má víc energie a je po chrápání. 3 měsíce? no to je dlouho, ale hlavně jak to člověk začne řešit..

Jinak Blondy jsem se zapomněla pochlubit, překopala sem akvárko a má se to moc dobře k světu.. 🙂

blondynka400
25. mar 2009

meleri, hm, to máš pravdu, pak je mnohem jednoduší mít spoustu dětí. ale i tak já bych nechtěla, protože si myslím, že se jim pak neůmžeš naplmno věnovat a předat jim všechno to, jak dyž máš 2 nebo 3 děti....

Jé, vy jste to měli takhle hezky dohormady? To je moc hezké.... 🙂 Ještě jedno gratuluju, přeji vševhno nejlepší a hlavně hodně štěstí a zdraví a ať se ti splní, vše co si přeješ 😵

S tím akvárkem, vidíš jak jsi šikovná, ono z tebe nakonec ještě něco bude 😀 Nadějný akvarista 😵

meleri
25. mar 2009

Blondy,

jo tak to je pravda...a slyšla jsem že děti s velkých rodin jsou pak tak otrávené že samy mají pak děti dvě nebo jenom jedno...takže asi všeho s mírou...já fakt půjdu max. do těch tří, ale mluvím tady sebevědomě, a ani nevím jestli se to podruhé zase povede.

Jo, a zítra máme ještě výročí svatby...🙂)

Jo...prd....nadějný akvarista..už to překopávám asi po páteé...no uvidím, možná že to fakt vyjde, mám tentokrát lepší filtr...

měj se pěkně!

blondynka400
25. mar 2009

meleri, tak to to máte všechno hezky pohromadě 🙂

No já jsemze 3 dětí a přišlo mi to takové ideální. Ale já 3 mít určitě nechci, max. 2.... Tedy doufám, že se podaří alespoň jedno 😔

Měj se pěkně a budu rybičkám držet pěstičky ať to zvládnou 😵

meleri
25. mar 2009

Já měla právě kámošku co měla další dva sourozence, a přišlo mi že měli vždycky super vztah...my jsme s bráchou dva a dost věkově od sebe a někdy mi přijde že jsem byla spíš jak jedináček..

jo dík! 🙂)

mirusch
25. mar 2009

Ahojte, uz tu nie ste? 😔
Meleri, tak este raz vsetko najlepsie prajem! Aj k narodeninam, aj k tej jednej bunke, z ktorej je teraz velike mimino 😵 A aj k vyrociu svadby!! Fiha, vy to mate naozaj nejako naraz.
No, k tomu chrapaniu...chrapanie nie je az taky problem, problem je apnoe - cize vypadky dychu. Ta maska sa na chrapanie asi ani nedava, lebo Dr. nam povedal, ze chrapat bude zrejme dalej, dolezite ale je, ze bude dychat. Inak, ako schudol, tak sa mi zda, ze aj menej chrape. Ale nejako mu to uz nejde dalej dole, aj ked este chce schudnut 8 kg. Toz, uvidime.

Blondy, slniecko...ach jo. Tu je tak hnusne, ze az. A ziadne vyhliadky na zlepsenie. Mna toto nemecke pocasie raz ubije, fakt. Hroza.

Mame za sebou hodinovu montaz a pohovor u svokry - davali sme jej zaviest ten pristroj, ked sa nieco stane, tak len stlaci gombik co ma zaveseny na krku. Super vec. No ale co ma potesilo viac je, ze to prisiel namontovat nadherny mlady vysoky muz s polodlhymi vlasmi, no skoro som odpadla. A bol velmi mily a vysvetlujuci 😅 A ako mu padali nohavice, tak som mu aj trenky zahliadla 😀 😝 A ma take meno, ze az...prve ako zo severskych statov a druhe ako byvaly ceskoslovensky vodca. 😀

blondynka400
25. mar 2009

meleri, no my jsme hned za sebou a byly jsme jak trojčátka, moje máti řákala, že to snad bylo ještě horší než trojčata. Taky jí za to obdivuju, jak to zvládla, mě by asi trefilo....

mirusch, k tomu chápaní po té co manžílek před lety trošku zhubnul, tak v podstatě chrápak přestal. Tedy jen nesmí spát na zádech, tak že možná i u vás na tom něco bude.... 😉
Tedy Mirí, tak montér jo a mladý 😝 Že se nestydíš mu okukovat nohavice a bůhví co ještě 😀

zuzka11
25. mar 2009

Zdravim holky! Dneska ani docitat nebudu, zitra si k tomu varim kotel kafe a budu to mit jako dopoledni program🙂))neco na me leze, hned po skole jsem oba dny padla do postele, boli me v krku.... 😖

Pizzerka byla super, jako vzdycky, strasne fajn lidi, celou dobu jsme se smali a pusy se nam nezastavili....za 14dni zase, mame tam Stammtisch......

mirusch
25. mar 2009

Blondy, nestydim se 😀 A modre oci mal! Som ocakavala plesateho pupkateho uja, takze som sa veeeelmi potesila 😉
Ku chrapaniu - manzelovi zistili dovod, ma urcite problemy v krku, nebudem to tu rozpisovat, preto aj keby schudol na nula kilo, aj tak by chrapal 😕 😀 Ale znizit vahu isto pomoze. Ako som vsak spominala, dolezite je, aby nemal vypadky dychu, pretoze to uz je diagnostikovane ako choroba. Chrapanie choroba nie je.

Zuzi, no teda, nejako nas tu zanedbavas clovece! Tak dufam, ze chora nebudes. Nemozes skusit homeopatika? To ti verim, ze vykecat sa je super. To su vsetko Cesi?

K tym surodencom. Ja som z dvoch, najstarsia z deti v blizkej rodine, som bola taky dozor a vymyslac programu pre ostatnych. Manzel ma este dvoch surodencov, ktori su o 15 rokov starsi, cize tiez vyrastal prakticky ako jedinacik, maznacik 🙄

blondynka400
25. mar 2009

zuzka, říkala jsem si co je s tebou. tak to hezky vylež a ať ti je co nejdříve dobře 😉

mirusch, vím to jsi psala, myslela jsme to tak, že by mu to třeba trošku pomohlo a bylo to lepší. Každá změna,i když malinkatá je přeci dobrá ne?

mirusch
25. mar 2009

Blondy, to mas pravdu, ved som hned zistila, ze menej chrape a to len 6 kg schudol. Tak uvidime, ci sa mu podari este nieco a ci to pomoze viac.
Dnes sa mi migrena vratila, zvykne sa mi takto, tak som musela zase tabletku zobrat. Uz ma to fakt nebavi. Ach jo.

blondynka400
25. mar 2009

jé Mirí tak to mě mrzí, myslela jsem že zas budeš mít chvlíi klid. Takže jsi asi zas unavená, co? 😔

mirusch
25. mar 2009

Blondy, dnes sa to da. Najhorsie som si odsr.... pocas pohovoru s peknym mladikom, takze som to zvladla 😀

blondynka400
25. mar 2009

Mirusch, chápu.... 🤐 Tak to asi musel být moc pekný.... 😵 no doufá, že jste si jenom povídali 😀 😀 😀