Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
26. mar 2009

😅 No toto, Blondy je taka antena 😀 Dostala opar a Schnucki zacal odchadzat. Zacina byt chora a Zuzke je lepsie. 😕 Migrenu ti neprajem, tu neprajem ani nepriatelovi, tu si radsej necham 😝
To mas fakt nanic, ze 2 tyzdne, ale zase ber to tak, ze sa na seba budete veeeeeelmi tesit a vazit si jeden druheho. Moj manzel je po takom odluceni ku mne az 2 dni super pozorny. 😀

Zuzi, ok, uz sa tesim, ale po piatej skaceme asi na hodinu ku grekom, nieco riesime, tak pockaj na mna, ok?
Este si mi nenapisala, ako ti idu testy, ci sa ti zdaju tazke a co v skole....

Meleri, to je to. Neviem francuzsky, ale znie to podobne 😀 Mojmu lekar povedal, ze 10 kg MUSI ist dole. Tak to zobral seriozne. Teraz zastal s chudnutim, tak si ide zase nasadit brutalnejsiu dietu - taku ako mal, ked som bola prec. Ja ho vsak upodozrievam, ze sa mu proste nechcelo varit 😀 ale nie. skusime to ustriehnut, aby mal vsetko potrebne. Proste stiahnut to dole a potom to udrzovat a aj ked nieco malo zase priberie, to bude ok, ale pod 85 kg v kazdom pripade.

Ozi, no uf. Som si spomenula, ze zajtra mam ist na krv, som skoro zabudla 😨 Takze bez ranajok. Uf, uf.

Bola som vo fitnesku, no bol tam jeden z mojich oblubenych navstevnikov 😅 Vysoky, primerana postava, vlasy v cope. Ako sa tu pisalo, pozerat sa moze, mam to v cene fitneska predsa 😀

mirusch
26. mar 2009

zase sama ☹
Nikde sme nesli.
Zuzi, prosim si fotku ....

blondynka400
26. mar 2009

Mirusch, musíš to příště lépe načasovat 😉 .
Hele hlavně že máš ze mně legraci, to by ti šlo co, rpý anténa 😝 😀 😀

Jinka už jsem skoro jak ty, odpo jsem byla cvičit a byl tam nádherný chlap, vysoký, krásně vypracovanou postavu, opravdu krása pohledět. Párkrát jsem se koukla (to se fakt nedalo se nekouknout 😵 ), ale nějak moc jsem necivěla, za prvé to nesnáším, když to dělá někdo mně, za druhé bych vypadala jak puberťačka. No a když jsem potom vycházela ze šatny tak jsem se srazili, něco jsem hledala v kabelce a nekoukala jsem.... ňo a vítě jak to dopadlo, pozval mě na kafe, úplně mě to vykolejilo 😀 😀 😀

mirusch
26. mar 2009

Blondy, ty antena jedna 😕 😀 Chcem len verit, ze si pozvanie neprijala .... Aj ked potesi, nie? A mala by si o tom porozpravat drahemu, nech si vazi, ze si s nim a nie s nadhernym vysokym chlapom s vypracovanou postavou 😝
Ja som tiez necivela, len tak, kukla, ked bol v dohlade. A ked som odisla zo zinenky, tak sa siel precvicovat na tu istu.... 😀

mirusch
26. mar 2009

Tak nic, idem sa navecerat 😔

blondynka400
26. mar 2009

Mirí já za nic nemůžu to on 😀 . Nešla, ale chvilku jsem si povídali (Ital to nebyl 😀 ) 🤐 . Tak tohle když by mu řekla, tak se dozvím, že jsem si stejně nic lepšího než je on najít nemohla, takže se radši zmiňovat fakt nebudu 😀
Co jsi měla dnes dobrého? Já jsem se přejedla, ale stejně mám ještě pořád na něco chuť.... 😝

mirusch
26. mar 2009

Este nic, oxidujem v posteli na notebooku. Neviem co so sebou. lebo sice prace dost, ale hnusne pocasie, tak sa mi nechce. Ale uz sa idem najest.
Vcera som si urobila mnam topinky zase, dnes co najdem. Na veceru nevarim, len na obed.
Ten tvoj manzel je nejaky sebavedomy, nie? 😕 😀 A odkial bol chlapec? Si sa priznala k manzelovi?
Moj drahy, ked je hladny, tak tlaci do hlavy mrkvu. Nestiham kupovat.

blondynka400
26. mar 2009

Když se ti nic nechce tak nic nedělej.... Pro jednou se přece nic neděje 😉
Tak to já mám zas opačně, vařim večeře a obědy buď co zbyde nebo jen tak něco narychlo...

No to je, on má sebevědomí, že by ho mohl rozdávat a pořád by měl dost 😀 . Byl to francouz, nepřiznala jsem se, neptal se... Ale snubák nenosím a všimla jsme si, že se mi koukal po rukou 😀

Hele s tou mrkví, nejsou náhodou ti naši manželé příbuzní 😀 . Ten můj jí má taky velkou spotřebu, ale on jí jí ne tehdy když má hlad ale když má večer na něco chuť a ví, že kdyyb jsi vzal něco "pořádného", tak bych nadávala.... 😝

mirusch
26. mar 2009

Blondy, tak Francuz, mohol prist o par rokov skor, nie? A co si si vymyslela teda, ze preco nejdes? Ja inak tiez nenosim prsten, teda urcite nie do fitneska, aby sa mi znicil. Do mesta ano. Moj drahy nenosi vobec, v robote nesmu, iba ked sme na dovolenke.
No, moj si mrkvu asi tiez dava preto, lebo by som nadavala, keby nieco ine 😀 Ale nie, on si da aj coko, ale ma mrkvu rad a teraz cez dietu to berie ako zasytenie, ked ho vychyti hlad.

blondynka400
26. mar 2009

Klasika, že nemůžu, že spěchám.... 😀
Já bych cizince nechtěla, mám ráda české chlapi, kdysi mi jeden španěl stačil....

Prsten si beru jen občas a hned jak přijdu domů, tak si ho sundavám, nějak mi vadí.

Jinak na tu mrkev pozor, ona je to sice zelenina, ale žádná velká dieta to není 😉

mirusch
26. mar 2009

Fiha Blondy, akoze nie je dieta? Kvoli cukru? Lebo inak je zelenina povolena v neobmedzenom mnozstve, len ovocie nie. Hm. To uz clovek aby nejedol nic. Inak, ked som mala dietu pred kolonoskopiou a posledny den som nemohla nic jest, vobec nic, tak som zrazu mala toooolko casu. Aj by som prijala, keby sa clovek nemusel zapodievat pchanim do seba. Iba by nalial olej do nadrze a bolo by 😀

Aj mne prsten vadi, ked som doma a tak. Vsak nejde len o prsten, ale o vztah. Ale ked idem von, tak sa rada pochvalim 😉
Aha, Spaniel 😉

A Zuzka dnes nepride s tou fotkou, ci ako?

blondynka400
26. mar 2009

Mirí, má poměrně vysoký glykemický index (dokonce vyšší než některé ovoce), takže je potřeba hledět na množství. Jedna dvě mrkvičky nevadí, spíše naopak. ale když je z toho pak kilo (což u mrkve není žádná problém), je to špatně.....
Jo to by bylo jednodušší, to máš pravdu 😀
Zuzka nás dnes asi napíná 😕

mirusch
26. mar 2009

Vidis, toto som nevedela. Moj manzel sa pyta, ci si ma ist natrhat travu, ked vsetko ma cukor a je nezdrave 😀 😀
Ale stavim sa, ze ked to tu zabalim, tak pride a bude tu zaujimava diskusia. Mozem skusit tak, ze to vypnem...a potom necakane zapnem 😀 Nepamatam, pisala, ze ma nejake stretko? Musim kuknut.

mirusch
26. mar 2009

Taaakze, pise, ze dnes je jediny den, ked nikam nemusi az na jeden zraz s kamaratkou. No teda. A takto nas tu nechat, ked nema co robit 😕

blondynka400
26. mar 2009

Třeba se dočkáme... Kdo si počká, ten se dočká 😀

On je ten glykemický index vůbec zajímavý.... Ale řekla bych že pro správné hubnutí i potřebný... Ale travička by nebyla špatná, ty bude mít gylemický index jako okurka, tu může přežvykovat klidně clá kila. Je aby ti pak nezezelenal
😀

mirusch
26. mar 2009

Nuz, ja sa uz pomaly chystam, chcem si docitat knihu - mam Fejtony od Lasicu, fajne citanie. Takze ak Zuzka pride potom, uz fotku asi neuvidim....iba ak by ju nechala do rana. ☹
Radsej sa nebudem zaoberat tym indexom, lebo by ma uz porazilo. Uz aj tak sa zdravym jedlom zaoberam viac ako by sa mi mozno pacilo.
Dnes mi dosla ladicka od Bio-sedliaka, tak mam plno zdravej zeleninky.

blondynka400
26. mar 2009

Tak uvidíme..... 🙂
Jé biozelenika, o té si tady můžu nechat jen zdát. Ale chutově jí tady mají výbornou, tak to neřeším...
Měj se hezky, pěkné čtení a dobrou noc.

Ps. kdyby jsi zas nespala, tak třeba ještě mrkni 😉

mirusch
26. mar 2009

Idem sa vychystat a este kuknem. Tej sa musi stikutat...nechcem ju otravovat sms-kou, ak ma stretko.

blondynka400
26. mar 2009

Mirí, ok , ona se určitě objeví 🙂 Tedy jestli jí nezmohla unava a nespinká 🙂

mirusch
26. mar 2009

😕 😀

mirusch
26. mar 2009

Ja stale verim.... 😀 Kukam prave modelky od Heidi Klum - vybera (jednu) supermodelku.

blondynka400
26. mar 2009

Čemu veříš Mirí? Ona taky? v jednu dobu všechny topmodelky vybíraly další modelky 😀

mirusch
26. mar 2009

Blondy, verim, ze Zuzka sa este objavi 😀 Aj ked uz pomaly aj zacinam pochybovat. Nuz coze. Dufajme, ze neochorela...
No, v DE bezi kazdy rok, ze Germany´s next topmodel. Nesledujem to nejako velmi, ale dnes to davaju a este sa mi nechce spat. Ale su tam fakt pekne baby. Tentokrat tie protivne uz vypadli. A hlavne ich beru na vselijake zaujimave miesta a akcie. Nemecka Superstar je tento rok uplne naprd. Pred dvoma rokmi boli dobri spevaci, aj vyhral moj favorit (inak z vedlajsieho mesta 😀 ), ale tento rok vyberaju smiesnych showmanov, ktori ani spievat nevedia. Tak to vobec nekukam.
A ty este nejdes spat?

mirusch
26. mar 2009

Ok, tak ja to balim. Prajem dobru nocku 😉

blondynka400
26. mar 2009

Ach jo, tak jsem sesmolila odpověď a ono se mi to neodeslalo 😠

No já ještě nejdu spát, jsme spíše noční sova než ranní ptáče 🙂 . Navíc když jsem tady sama, tak musím jít do postele pořádně unavená,i když tedy vedel postele má připravenou pořádnou kudlu 😀

K té soutěži, to je fajn. Já vždy, když na něco podobného koukala, tak ten kd se mi líbil vždycky vypadl. A zůstaly tam jen samé ježibáby a úchylové
😀

Já se teď probírám životopisy, co za dnešek přišly. Jak je ta rádoby krize, tak je odpovědí spousty, ale máloco satojí za to.... 😒

mirusch
27. mar 2009

Bre ranko 😉 Dnes som doobeda celkom busy.
Blondy zivotopisy? Nechces moj 😀 ? Ten za to stoji, konecne by si to mohol niekto uvedomit 😠 😝

Takze kudlu?To fakt?

meleri
27. mar 2009

Nazdar Mirusch!

tak to máš super! ten můj nechce o dietě ani slyšet..prostě na to se..e.. 😖 mě to celkem štve.
Jo němci jsou zodpovědní..vůbec, líbí se mi ta jejich povaha, i když mi někdy přijdou moc vážní..teda pár jsem jich znala zkrz 'Erasmus program, ale fakt fajn lidi...

Blondýnko,

u nás je furt pěkně, trošku se ochladilo, asi na 18 stupnů, ale pohoda...v noci byl tak krásný vzduch, jako v lese..já jsem fakt ráda že jsem tu..jak si vzpomenu na Ostravu, tam je takový hnusný smrad...a všichni mají astma a rakovinu...je tam pěkně, lesy, stromy atd...ale to ovzduší! nejvíc mě štve, že v česku nikdo nic neřeší, každý to nechá být...prostě co se týče zákonů tak je to fakt pitomé..

ahojte, musím končit, včera sem to přehnala, dneska jsem hotová..jdu se natáhnout.

čus bus trolejbus...

schnucki
27. mar 2009

ahoj holky,
tak jsem se konecne vyhrabala z postele, byla ve sprse, udelala si kavicku a jdu vas docist 😀

schnucki
27. mar 2009

taaak jsem vas docetla, vcera jsem nestihala pisat, ale mrkla jsem kvuli fotecce ....

blondy tak ty taky?? ja dneska musim pro vodu a utahnout brejle, mam je naky volny, tak treba taky nekoho potkam 😀

jinak o ty mrkvi jsem to taky nevedela, to jsou veci ....

dneska jsem uz konecne doma, az do uterka, tak mam casek 😀 zitra mame jet pomahat pritelovimu kamaradovi se stehovanim (teda on rekl pritelovi) ale nevim jestli mam jet s nim, mam jeste docela dost cteni do skoly, tenhle tyden jsem u rodinky skoro vubec nic nestihla .... tak nevim

letim pro tu vodu, hezky den holky

schnucki
27. mar 2009

meleri je super ze mas okolo sebe lesy a tak, v cechach to fakt moc neresej .... my tu mame za barakem takovy cesticky na prochazky a v dalce je nejaky lesik a ja si dokazu predstavit tu zustat, postavit si tu treba baracek, i kdyby to znamenalo dojizdet do prace, coz stejne asi budu muset, tak co

a je parada, ze se ti konecne akvarko dari 😉