Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

simonecka91
8. apr 2009

to mam jeste dva roky treba do te doby zmoudrim 😀 ale pochybuju no 😒 jn chlapi to je des. dobre ze jsou spermobanky az na ty chlapy uplne zanevru 😀

mirusch
8. apr 2009

Simonecka, tak na to Japonsko by som sa sustredila a USA pripadne ako bonbon, ale to byt nemusi, nie? A 3 mesiace by mal vydrzat kazdy chlap. My sme boli rok na dialku a vydrzalo to...

Kleo, no ja by som bojovala za to obcianstvo, ale fakt si zisti, ci to nie je automaticke, obcianstvo po matke. A ved ziskat obcianstvo teraz nie je taky problem, hlavne v ramci Europy a ani ho netreba, nie je to o obcianstve (existencia). Ide o princip a pocity a ja by som osobne trvala na tom, aby dieta malo moje. Ja napr. nie som ochotna sa vzdat slovenskeho, cize keby som si ho nemohla ponechat, tak si nemecke nikdy nedam.

Schnucki a on nechce aby bolo dieta aj obcianstvom po nom? Ale svoj jazyk ho iste nauci...chuda dieta, 3 jazyky 😀

Blondynka a robili nejake testy z krvi, ci to nie je nieco nebezpecne? Je to naozaj len nejaka dutinka? Je niecim naplnena? Nie je to hematom? No dufajme, ze zmizne.

Zuzi, ja by som tiez privitala viac tulenia a mazlenia 😅 Moj chlap nejako zlenivel uz na vsetko 😠 Vikend - rano a dost. Ale dnes som ho zviedla mimo planu 😅 😝

blondynka400
8. apr 2009

simonecka, já bych spíš řekla že jsi ještě neměla štěstí na toho pravého....

mirusch, jaké testy máš namysli? Je to jen dutinka, měla by být prázdná, hematom to určo není....

mirusch
8. apr 2009

Simonecka, neboj, s chlapmi to nie je az take zle, su aj vynimocni, alebo teda aspon normalni 😀 , len ich nie je vela. Ja som si nasla o 18 rokov starsieho, aspon viem, ze mi nebeha za mladymi, lebo uz sa mu nechce 😀 A ani sa uz neopija, proste sa skludnil a mne to vyhovuje. Obcas ho treba trosku kopnut, aby zdvihol zadok z gauca 😠

mirusch
8. apr 2009

Blondy, no na protilatky a tak...O prazdnej dutinke som este nepocula ... Si mi asi neodpovedala - nemoze to byt z toho minuleho tehu? ale to by uz asi davno odislo....

Simon, veru, mozno si praveho este nenasla, ale mozno uz aj ano... Ja som ho nasla az v 30-tke.

simonecka91
8. apr 2009

jasne ze budu japonsko muze byt fajn.
ted jsem dohovorila opet na tema if jako jde otehotnet jak ma frau menses. fakt to jde ojej 😲
me je z toho az zle...

simonecka91
8. apr 2009

nenasla jsem praveho...jednou najdu hihihihi mezi japoncema treba 😀

mirusch
8. apr 2009

Simonecka a kde si - v inej teme? Jasne, ze to ide, nam neveris? 😀 Ale pravdepodobnost nie je velka, nie vela zien ma ovulaciu pocas MS. A uz si si robila test?

simonecka91
8. apr 2009

nedelala jsem si test neb je tam neco sloziteho napsane jako ze test muzete pouzit uz ode dne ocekavane menstruace ci co toz mam cekat nejake tri tydny ci co???

simonecka91
8. apr 2009

ne nejsem jsem to resila ted s kamoskou na icq. ja doufam ze p-ost je minimalni ale aby se mi to nevymstilo poprve co jsem si nedala pozor a tez uz jsem 5 mesicu bez prasku ojejejejeje

mirusch
8. apr 2009

Simon aha, tak to mas este casu dost 😀 Ale ak by si otehu pocas MS, tak teoreticky uz o tyzden by si mohla skusit...Ale ako som pisala, nepredpokladam, ze by si otehu. Netrap sa. Budes sa trapit, ak to naozaj bude aktualne, ok?

simonecka91
8. apr 2009

hehe ja se ani netrapim mi to naopak prijde k smichu vim ze p-ost je zcela minimalni ale byla by to sranda 😀

mirusch
8. apr 2009

Tak to jo, sranda by to bola. Nabuduce si date pozor 😉 A mozno aj nie, chi. co ty vies, co pre teba osud ma...
Ok, idem do postele, prajem dobru nocku.

mirusch
8. apr 2009

Teraz som si vsimla...ty mas novu fotku? Jej, peknu!

simonecka91
8. apr 2009

dik ta je aktualni toz to jsem ja 🙂 hihihi dobrou noc ja jedu zitra do polska a pak do cech tak se tu mejte pisnu az z ostravy 🙂

mirusch
8. apr 2009

Ok, urcite sa ozvi, peknu cestu.

blondynka400
8. apr 2009

simonecka, pěknou cestu

mirusch, jsem asi natvrdlá, ale pořád nevím, o jakých testech to mluvíš. Na imuno testy bych šla v létě, je tam hrozně dlouhá čekací doba....
Jinka myslím, že jsme odpověděla, z minulého těhu by to být nemělo. Říkala že je to normální nález a nemám se tím trápit a kdyžtak se to pak přesněji zjistí na té hysteroskopii, tedy jestli k ní dojde. Já tajně doufám, že ne, 😵 ale uvidíme 😒

simonecka91
8. apr 2009

dekujiii vam 🙂 konecne se doma poradne nabastim 😀

blondynka400
8. apr 2009

simonecka, jak to? V německá kuchyně je přeci hodně podobná české, ne?

simonecka91
8. apr 2009

nemecka me vubec nechutna neni podobna. hlavne ja to jidlo flakam moc nejim nechce se mi samotne 🙂
a kdyz uz tak miluju arabskou kuchyni to jsou dobroty 😵

blondynka400
8. apr 2009

No já jsem to myslela spíš tak, že se tam dají sehnat skoro všechny suroviny jako v čechách a tudíž se dá uvařit a upéct skoro vše. To já mám tady docela smůlu.... Ale naštěstí nejsem na českou kuchyni nějak fiksovaná.

Jinak mě tedy vždycky v německu přišla kuchyně dost podobná, narozdíl od jiných 😝

simonecka91
8. apr 2009

ja tez nejsem fixovana na ceskou jen tu jsem lina si neco uvarit pro jednoho cloveka ale jen ja jeste jedu k babicce do polska tam se napapam dobre polska kuchyne mi chutna vic nez ceska. navic moje mati nevari ti nemaji cas jsou cely den v praci a nebo litaji po svete 🙂

blondynka400
8. apr 2009

Tak jaká je polská kuchyně to nevím. Byla jsem tam jen jednou a nic k jídlu jsem si tam nedávala.... Co tak poláci vaří?

Já vařím i jen pro sebe, ráda jim a vaření mě baví. Navíc spousta jídel se dá udělat poměrně rychle a určo je to zdravější než se stravovat bůhví kde
😀

simonecka91
8. apr 2009

tak jasne akorat ze ja se nestravuju buh vi kde ja proste vypoustim se najist :( hehe tak mi posli nejake receptiky pro jednoho rychle a zdrave pisnu ti mail do IP jo??? 😉

blondynka400
8. apr 2009

simonecka, hm, tak to je špatně... Taky jsme to měla kdysi se stravováním takové nijaké, večně jsem nejedla, pak jídlo v restauraci na rautech a tak. Není nad pravidelnou stravu, teď už to vím. Jenže on se člověk pořád na něco vymlouval, většinou že není čas. To byla moje nejčastější výmluva.... 😝
Je recepty jo, já vařím všechno jen tak od oka a pokaždé lehce jinak 😀

simonecka91
8. apr 2009

jasne ze je to spatne ale kdyz me to nebavi si pro sebe varit 🙂 a tim to hasne pro me rano snim housku vecer housku nebo toust a jako to je vse. no ok dneska jsem varila neb byl u me kamos a to jsem delala gnocchi se spenatem a kurecim masem ja varit umim a dobre akorat jsem fakt lina si jen pro sebe uvarit 😨

blondynka400
8. apr 2009

No vidíš, že to jde. ňoky (jak jim tu u nás říkáme 😀 ) jsou rychlé a výborné... Já jelikož mám jídlo ráda, tak jsem schopná uvařit kdykoliv. A naopak když je manžel někdy pryč, a já byla vyjímečně doma, vždycky jsem si vyvářela. Ale je pravda, že některá jídla se pro jednu osobu dělají špatně.
😒

simonecka91
8. apr 2009

jeee musim rict ze jsem tu ted narazila na kamosku z gymplu normalne je tehule ty brdo 🙂 hehe uz jsem o ni neslysela 5 let 🙂 no od matury nic...

blondynka400
8. apr 2009

No vidíš kde se to nakonec potkáte 😎

simonecka91
8. apr 2009

ona nikdy nepatrila mezi me super kamosky ale nahoda to je fakt sranda🙂 ja tu oxiduju jen proto ze jsem v zahranici a ne ze bych se snazila otehotnet jak rikam, ja se nespokojim s malem a proto mi zaden vztah nevydrzi je to skoda nemela jsem spatne kluky ale ja chtela neco jineho poznat svet cestovat atd. ted bych se uz i usadila no akorat neni s kym. teda ja nekoho mam ale tezko rict nedelam si zadne nadeje uz...🙂