Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
15. apr 2009

Blondy já nakoukla hned ráno, ale ty dvě kecalky mají asi ještě půlnoc nebo společně snídají 😉

Za chvíli vyrážím asi na celý den pryč, tak večer nakouknu.......mějte se moc hezky!

blondynka400
15. apr 2009

Zuzi, jojo, asi máš pravdu 😀 Užij si to 😉

schnucki
15. apr 2009

holky na skok jsem mrkla nez pojedu pro decka, .... nahodou my jsme uz v pul 6 byli na nohou, mela jsem od 8 skolu 😝 ...

jinak zitra mam uni az do 6, takze dorazim a usnu, snad se mi podari uzvat se v patek a kdyz ne, tak az v sobotu ☹

kazdopadne preju kraaaasny zbytek tydne 😀

mirusch
15. apr 2009

Ahojte, tak az teraz som dorazila domov. 😝 Unavena ako kon. Trosku nakupy, zasoby aj do USA a potom sme menili zmluvu v Telekome, ale chvalabohu, ze nam vypovedali staru, lebo by som toho mojho manzela nikdy nedonutila zmenit to. Ostavame u nich, ide len o to, ze maju nove Packet-y, no a moj chlap si myslel, ze nas chcu oklamat a pritom je to o 20 EUR lacnejsie 😠 Zase som to musela chytit do ruk ja, nasla som to, co nam vyhovuje a co sme mali doteraz, len ovela lacnejsie. A este nam ten clovek dal za to, ze ostavame u nich, 200,- EUR k dobru pri nasledujucej fakture. No, po odpocitani poplatkov a prvej faktury nam ostane 100,- ale aj to potesi.

Zuzi, vraj polnoc! My sme fakt vstavali o 5.30 a potom som uz nezaspala, ked Schnucki odisla, tak som sla rovno na nakupy. Nejako ma to zmohlo. Musim si dat kafco.
A k tomu vcerajsiemu obchodiku, trosku sme si spestrili program v erotickom obchode, aj sme sa nasmiali, prijemna predavacka tam bola.

Kleo, nuz, ok, clovek zvykne robit chyby, ale pokial si ich uzna a napravi ich, tak sa predsa nic nedeje a ste o skusenost bohatsi. Keby ste do Rakuska nesli, tak mozno doteraz o tom snivate, ako by vam tam bolo dobre. Kamaratka tiez snivala o Rakusku, ze ake to tam je urcite super a odisla z UK do Rak. A po pol roku uz svihala naspat, tiez nebola spokojna. Takze pekne premysliet a pekne sup sup do DE 😉

Zuzka a kde si dneska bola? Blondy, co nove?

Mala som vas pozdravit od Schnucki, ale ako vidim, tak bola rychlejsia ako ja 😀

mirusch
15. apr 2009

A Kleo, dakujem za pochvalu 😅 To by si zvladla aj ty, naozaj to nie je tazke. Len treba speci lepidlo s lakom, kvalitny stetcek, akrylovu farbu. To je zaklad. A vediet ako na to. A potom uz je to sup-sup 😉

kleopatris
15. apr 2009

no ja som take kvetinaciky vzdy obdivovala v obchodoch a vzdy si pri nich poviem, ze take si kupim az ked budeme mat pekny bytik, lebo do tohto skaredeho mi bolo vzdy luto tolko penazi za to vyvalit, ale ked teraz vidim, ze sa to da urobit, no musim niekde pozriet nejaku knizku o tom alebo tak 🙂

mirusch
15. apr 2009

Kleo, jasne, budete mat krasny bytik a pekne si ho zariadis. Daju sa kupit aj jednotlive servitky (bud vo vacsom Bauhause, kde maju umelecky kutik) alebo v SR su specializovane obchodiky. Aby si nemusela kupovat cele baliky. K tomu lepidlo s lakom (v jednom) na servitkovu techniku a nejaku akrylovu farbu - servitky na tmavom podklade velmi nevyniknu. Pouziva sa len uplne najvrchnejsia vrstva zo servitky. Podrobnosti ti isto vysvetlia v obchode 😉 A ak sa ti bude chciet, tak mozes aj domalovat alebo ine finty, da sa vselico.
Co dneska porabas?

kleopatris
15. apr 2009

nic som v praci a cakam kedy budem moct vypadnut....to je jedina vyhoda rakuska (aj ked dost podstatna), obaja sme nasli pracu 🙂 ale to je asi tak vsetko
a ty? este je pekne pocasie u vas? u nas je nadherne a ja tu kysnem a nemam co robit 😠

mirusch
15. apr 2009

Este je pekne. Teda, obcasne su uz oblaky, ale je dost teplo. 😉 No a to nie je dobra praca, kde ti platia za nic? 😀
Ja si myslim, ze ked sa v DE rozkukas, tak sa nieco najde. Ja stale verim. Idem si urobit termin do firmy, co sprostredkuva dobrovolnu pracu a ked nic ine, tak zatial to, slubujem si od toho skusenosti a kontakty. Uvidime.

kleopatris
15. apr 2009

no moc dobra nie je a platia mizerne, ale furt lepsie jak nic 😀 to teraz je klud uz, tak nemam co robit, nadrabam par minutiek aby som mohla v piatok skorej zdrhnut 😀 ale uz asi pojdem....
no aj ja som rozmyslala nad niecim takym este v DE, ale nejak sme sa po to nedostali a ucit nemozes ist? to by bolo predsa fajn niekde na zakladke vytvarku ucit 🙂

mirusch
15. apr 2009

Kleo, ved ja viem, praca, ktora cloveka nebavi a nudi sa v nej, je nanic. Ja osobne by som to uz nechcela. Preto radsej hladam nieco bez platby, ale co by ma bavilo a bola by som uzitocna. A potom sa ukaze. No, ucit by som chcela, anglictina tu je dost ziadana, mohla by som mat sukromne, ale ked ja by som uz aj chcela trosku na dochodok mysliet a platit si dane. Aj ked na normalnej zakladke ucit nemozem, v DE je to tak, ze ked nestudujes v tom ktorom state, tak ti to neuznaju. Cize aj keby som studovala v Bavorsku a chcela ucit napr. v Saarlande, tak ma nezoberu. Ale na zakladku ani velmi nechcem.
No, ak si uz zdrhla z prace, tak sa maj a zase nabuduce 😉

blondynka400
15. apr 2009

Mirusch, jo tak vy jste byly v sexshopu jo? No tak to musela být tedy veselá noc 😀
Jinak nového celkem ani nic, akorát zas příští týden budu na 3 dny slaměná vdova 😠

mirusch
15. apr 2009

Blondy ahoj, uz som to chcela vzdat a vypnut PC... Nejako som vypustila veceru, vobec nie som hladna. Chvalabohu, som pribrala, radsej nestupam na vahu. Musi to dole, necitim sa dobre. Som dost grogy, tak skoro vstavat a este cely den na nohach. 🙄
No, jasne, v sexshope 😀 Ale v noci sa spalo, to sa bude skusat neskor 😅

Zase ti ide prec? No ale 3 dni sa daju. Budeme poruke, keby ti bolo smutno 😉

blondynka400
15. apr 2009

mirusch, no to já jsem se dnes vážila. Ani nevím co mě to napadlo, a naštěstí vážim pořád stejně. I když tedy v poslední době jím fakt hrozně 😝

Jo tak zkoušet později, nu dobrá.... 😀

Jojo, zas, ale 3 dny jsou docela pohoda, jen to bylo lehce neplánované, ale co se dá dělat... Jsi zlatíčko 😵

Jsem děsně unavená, ale vím, kdybych si šla lehnout, tak neusnu a nebo se o půlnco vzbudím a už nebud moc spát 😠

mirusch
15. apr 2009

Tak s tym ja problem nemam. Ked spim, tak spim. A veruze dnes idem skoro. Ak sa uz neozvem, tak dobru noc a zase zajtra.

blondynka400
15. apr 2009

irusch, jasnačka. Hezky se vyspi 😉 . To já bohužel ano, nemůžu chodit moc brzo..... 😒 Ale jinak se spaním problémy nemám 🙂

mirusch
15. apr 2009

Bru noc. Pekne snicky ti prajem 😉

mirusch
16. apr 2009

Bre ranko 😉 No teda, vy to tu riadne flakate 😀
Ja idem k svokre upratovat, vcera ma zase nasr....cez telefon, tak dufam, ze sa s nou nepohadam. a potom skusim fitnesko.

blondynka400
16. apr 2009

Ahoj holky,
mirusch, že se necháš vytočit.... Tak ať je to dnes lepší 😉

mirusch
16. apr 2009

Blondy, veru, nechapem to 🙄 Ale stale o tom istom - idem sa pretrhnut, starame sa o svokru, aj sme jej pred 2 tyzdnami vybavili ten pristroj pre pripad, ze sa jej nieco stane a ona mi bude robit vycitky, ked jej nestihnem raz za den zavolat?! 😠 😠 Podotykam, ze jej druhy syn pomaly ani nevie co je s nou, pride tak raz za 2-3 tyzdne a aj tak to nevadi, lebo on ma rodinu (ti jeho synovia su starsi ako ja 😠 ). Skoda reci. Ale dnes sa o tom nezmienila a ja som tiez nic nepovedala, ale mam pripraveny prihovor, ked zase zacne. A kedze viem ako na nu, tak predpokladam, ze sa toho, co jej poviem tak zlakne, ze bude zase na chvilu pokoj 😀

mirusch
16. apr 2009

No, este som chcela napisat, ze idem do fitneska ... sa mi to nejako samo odoslalo.

blondynka400
16. apr 2009

mirusch, samo jo 😀
Chudinka malá, co máš na ní připravené 😀 . To víš no, nikde to není jednoduché, ale podle toho co píšeš mi přijde, že sa o ní fakt staríš dost 😉

mirusch
16. apr 2009

Jo, samo 😀 Notebook si robi co chce, nieco blbo stlacim a vyhodi ma ako teraz, po napisani prispevku...a mozem znova 😠
No, ja vycitky svedomia nemam, staram sa a viac ako jej vlastne deti. A moj manzel viac ako ostatni surodenci. ale ona to vie a je aj vdacna, len sa citi sama. Ale moze si za to sama, nechce z bytu von. Zacarovani kruh. Co mam na nu pripravene? 😀 Nuz ona nas obcas strasi, ze pojde do domova a my to musime zaplatit (lebo drahe a ostatni surodenci su dochodcovia). No lenze v nasom mestecku otvaraju novy dom pre seniorov, kde ma vlastny byt, ale starostlivost, tak ze jej zaziadame o 1-izbovy byt (teraz ma 3 izby), co spolu s poplatkami stoji 600,- EUR a zvysi jej este aj na stravu. A hlavna vec je, ze sa tam v budove nesmie fajcit 😀 Tak to ju vystrasi najviac 😝

blondynka400
16. apr 2009

mirusch, hlavní je, že to ví 😉 . No ty jsi tedy 😀
Ach jo, dneska se mi zas nic nechce.... Ale ráno jsem byla cvičit, tak alespoň nějaká aktivita 🙂

mirusch
16. apr 2009

Tak som tu. Dnes to nebolo bohvieco, ale zacvicila som si. 😝 Trosku ma rozculuje koleno. Nic, nic a potom uprostred chodze prudka bolest. Teda na boku kolena, ani netusim, co tam moze byt, tam nie je uz ziaden klb...A potom zase pohoda. Ach jo. Starnem 🙄
Rozmyslam, ci sa mi chce nieco dnes robit. Mala by som upratovat, ale vsak to neutecie. Tiez sa mi nechce. Asi sa budem trosku poflakovat, zasluzim si. 😀 Zase budem lietat cely vikend, varit pre svokru, tak co.

blondynka400
16. apr 2009

mirusch, no toy jsi tedyy fakt v rozkladu 😀 .
Ale vůbec jak ti je, už je to lepší? Myslím ty tvoje předchozí problémy..... Já jsem se teď asi dvě hodinky opalovala na zahradě, potřebuju trošku nachytat bronz, pořád jsem jak syreček 😝

mirusch
16. apr 2009

Blondy moje problemy? No uz som to tu pisala. Ono, tie bolesti svalov mam bez prestavky, ale vacsinu casu si ich neuvedomujem, to co som mala v marci mi do tyzdna nastastie preslo. Cize ked pojdem buduci tyzden k ortopedovi, tak mu poviem, ze ....viete, pred mesiacom som mala velke bolesti, ale uz nemam 😀 Nech pekne vidi aka blbost je davat termin o mesiac 😠 Ale ked tam budem, tak si nieco len nanho vymyslim.

Opalovat? Mna to uz netankuje, ze som biela. Radsej som biela ako s rakovinou koze. Mam dost znamienok a ked som na slnku tak iba pribudaju. Tak na to kaslem. Ak ma opali za pochodu, dobre, ak nie, nezblaznim sa.

Nastval ma manzel 🙄 Boze aki mozu byt chlapi sprosti....Skoda reci, idem do postele citat, nemam teraz naladu s nim tu komunikovat. Kuknem neskor. Pa.

blondynka400
16. apr 2009

mirusch, hm tak to je tedy pěkné.. Ale hlavně že ti je lépe a když máš konečně ten termín taqk toho uroč využij, to zvládneš 😀

Já to s tím opalováním moc nepřeháním,pihy a znaménka naštěstí moc nemám a ani se nespalím. Spalila jsme se asi dvakrát v životě... Na blondýnku se opaluju fakt dobře. Nemusím být hnědá, ale vyblitá také ne
😉. Třeba na solárko by mě nikdo nikdy nedostal....

Co ti udělal tak hrozného? 😕 Prostě chlapi jsou chlapi no 😠

meleri
16. apr 2009

čauec holky,

tak se s vámi definitívně loučím! 🙂 mějte se moc krásně, a modlete se za mě ať na tom letišti nezabloudím. 😅

blondynka400
16. apr 2009

Meleri, to zvládneš 😉 . Přeju šťastnou cestu a pořádně si to užij 😉 😎