Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
24. apr 2009

Super Miri, hned jsem to zkoukla, některé jsou fakt hezké, třeba ty z Japonska......Stejně je to paráda, dostaneš se mezi lidi a třeba časem........každopádně vypadneš z kolotoče, úklid doma, u tchýně......

mirusch
24. apr 2009

Presne o to mi ide Zuzi 😉 A navyse s muzeom skusenosti mam.

blondynka400
24. apr 2009

zuzka, tak s R jo? No já jsem nenadávala, ale fakt mi to pomohlo, nemohla bych se na ten testík už kouknout. Když si vzpomenu, jakou jsem měla včera radost.... 😢

mirusch, to vypadá fajn
😉

blondynka400
24. apr 2009

mirusch, i když tedy tomu moc nerozumim, ale to hlacvní snad chápu 😀

mirusch
24. apr 2009

Blondy, verim ti, boze, takto ti (a aj nam 🙄) pokazit radost ☹

No, hlavne ze chapes 😀 Vsak tie babky su jasne, nie? Inak ta mlada, co tam rozprava, to je sefka muzea, s doktoratom, clovece.

blondynka400
24. apr 2009

mirusch no jo....
Už jsem objednaná do toho CARU, ale až na květen, dřív místo samozřejmě neměli a s pani moc řeč nebyla...

Myslím že to hlavní jsem pochopila dobře 😀

schnucki
24. apr 2009

ahoj holky,
tak jsem vas tak letem svetem prelitla, takze

blondy super ze mas termin, kveten je sice daleko, ale ne zas tak moc 🙂 budu drzet moc palecky aby se zjistilo cim to je a nebylo to nic hrozneho 🙂 😉

mirusch super, prijdu se na tebe podivat, vypada to zajimave 😀

zuzi a jak je dneska tobe? co uceni, a jak se ma gyrosek??

a jak se ma zbytek??

ja musim za chvili vyzvednou holky z plavani, pak ulozit malou do postele a s vetsi jit jeste nakoupit a pokud tu nekdo kolem 10h bude, budu tu i ja

jinak jsem jeste chtela napsat, ze je mi tu s vama taky moc dobre, tesi me ze tu muzu napsat o cemkoliv a vas to zajima, ze tu neresime jen veci kolem snazeni a tak .... je mi tu s vama moc dobre, i kdyz ted kvuli skole nemam tolik casu 😅

zuzka11
24. apr 2009

Miri mě se ještě líbily, byly teda ukázané hodně krátce, ale ty hračky ze Sýrie---pak mi řekneš jestli jich máte víc!

Blondy - chápu 😕 je to k posrání, pardon...ale zase R 😀

Schnucki - já se mám fajn! Sice slaměná vdova, ale po dlouhé době se ještě před odjezdem manžílka otřásla zem a gyrosek ani neprotestoval! 😀 Minule totiž udělal prostetní bouli u pupíku a já až měla strach, asi na nás vystrčil prdel..... 😉

Jinak holky z německa, ne že bych Blondy vyřazovala, ale nevím, jak je to s překladem.....čtu už podruhé super knížku, jmenuje se hrozně, jako sladák, ale není - Babyville od Jane Green, je to super knížka na pobavení, četla jsem ji loni jako snažilka s nedobrou vyhlídkou na těhotenství a stejně jsem se bavila, něco tak super napsaného jsem dlouho nečetla, takže když půjdete do knihovny......

schnucki
24. apr 2009

jeee, ahoj zuzi 😀

promin, ale nestiham vse dopodrobna docitat 😅 kde ze je manzelik???

no vidis, i zem se otrasla 😀 .... minule protestoval jo, no teda .... jinak se mi strasne libej ty tvoje nadavky na R 😀 .... ja se musim priznat, ze tu nadavam nemecky 😅 .... na tu knizku mrknu, hned si to zapisu ...

jinak blondy, s tim testem mas pravdu, ono nekdy pomuze s necim trisknout 😉

simonecka91
25. apr 2009

dobre rano holky ja jsem dneska vstala slunicko sviti no na opalovani to neni stejne se nikdy ani neopalim neb mi to nejde tudiz jdu si koupit samoopalovak 😀 at nevypadam jak reditelka vapenky 😀 vcera jsem koukla film pianista a dobry rocnik oba filmy teda muzu 🙂

preju hezky vikend

mirusch
25. apr 2009

Ahojte 😉 Ako kazdu sobotu, lietam hore-dolu, nakup, prat, toto-hento, ideme poobede kuknut to toho muzea babok, ja si to musim riadne okukat a manzelik si to uz davno chcel pozriet, teraz to maju otvorene nanovo po rekonstrukcii. Je super pocasie, tak prejdeme po parku, co tam maju.

No Zuzi, ze vraj gyrosek protestne zadok vypucil 😀 Nuz, ved sa vzi do jeho situacie - nieco velke ho tam v jeho domceku ohrozuje 😀 😝
No, tie stare hracky tam maju vystavene v jednej celej miestnosti a su z roznych miest, aj Grecka a co ja viem odkial, 2500 rokov stare!!! To su mi veci!
Tu knihu radsej citat nebudem, nechcem zabrdat to tejto problematiky, ale je fakt, ze som minuly rok precitala jednu knihu od zeny, co po mnohych neuspesnych IVF nakoniec mala uspesne a rizikove tehu s dvojickami, predcasny porod...atd a pise to takym sposobom, ze som myslela, ze sa pocikam od smiechu miestami. Ak v juni naozaj prideme, tak ju donesiem (pripomenut). Uf, ale je to v anglictine. Vies anglicky? Ak nie, kukni si to v nemcine. Stoji fakt za to! Je to Judith Newman: You make me feel like an unnatural woman.

Simonecka, nemozes byt riaditelka vapenky, lebo tou som ja 😀 Ale uz to neriesim, cielavedome sa kvoli znamienkam neopalujem, ale zvykne ma pocas leta priebezne chytit. Ze by som ale trpela kvoli tomu, tak to uz vobec nie. Kedysi ano, ale teraz je mi moje zdravie prednejsie ako farba.

Blondy, skoda, ale nuz tak si trosku pocestujes. A priprav si potom na nich zoznam vsetkeho cim si presla a aj otazok, aby si na nieco nezabudla 😉

simonecka91
25. apr 2009

no prave mirusch me ti to ani nestve ze se nemuzu opalovat taky znaminka a to uz jsem si jich nechala nekolik odstranit a prece jen mam strach se slunit a kdyz uz tak si znaminka mazu kremem po kterym se neopalim jo takze mam nateckovane telo kremem a zbytek normalni 25 takze jak me chytne slunko tak mi to tam nechava vypalene fleky vypadam jak tele ale me je to fuk 😀 jinak to resim samoopalovakama neb ja jsem fakt ne do bila ale az do zelena 🙄
a navic mam rada telovou barvu a na tu se hodi opalena pokozka jeeeejjjj ja jsem ale fiflena 😀

blondynka400
25. apr 2009

Ahoj holky,

tak u mně nic nového, akorát poměrně hodně krvácím, ale skoro to nebolí, takže dobrý. Akorát bych pořád spala 😀. Hrozně mě překvapil včera můj molivaný manžel, fakt se zachoval úplně nádherně, no dobře jsem si ho vybrala 😵

simonecka, hnědovlasáka a špatně se opaluješ? 😕 S těmi znamenénky je to špatné....

zuzka, tak ty mě takhle odsunuješ jo? 😀 No budu si to pamatovat 😀
Já citíla, že se zas otřísla zem, myslela jsme že ot zas Vesuv a opět jsme se spletla 😀

mirusch, mě to neva, časově je to skoro jako Praha Brno, navíc od léta začně létat další nízkonákladovka, takže je to pohoda 😎

simonecka91
25. apr 2009

no prave blondy ja nejsem hnedovlaska ja jsem plavovlasa jen to na tmavo barvim 😝

u nas sviti slunicko ale je kosa ja bych jela k mori a at se to tam otrasa jak chce hlavne at je teplo 😅

blondynka400
25. apr 2009

simonecka, aha... No já mám v tomhle štěstí, i když jsem pravá blondýnka, opaliji se velmi dobře 🙂

Tady je asi 22 a svítí slunčko. Jinak s tím VEsuvem, tady se nic neotřásá, to je taková naše "hra" se Zuzkou 😅

simonecka91
25. apr 2009

no nekdo to ma stesti ja teda ne :( ale co namazu se tim srackolem a dobre 😀

aha...me by i otresy byly ukradene hlavne at se muzu vyvalovat u more 😝 zatim se me dovolene skladaji z navstevy ostravy a zpet 😠 hlavne ze mam matku v cestovce a ja sedim na dupe doma a ona si za chvili leti do indie a pak hned do mexika fakt kovarova kobyla chodi bosa u me to teda plati!!!! 🙄

blondynka400
25. apr 2009

simonecka, tohle je zajímavé no... Sestra má naopka vlasy tmavé a psálí se, sotva vidí sluníčko 😎

A proč někam nevyrazíš? Jinak tady to na koupání ještě moc není, tedy leda že by si byla hodně otužilá, jelikož ta voda je fakt studená. Ale oplaovat se dá krásně, i když já to zatím ještě moc nevyužila, s těmi ATB to není ideální kombinace, píšou to tam dokonce velkými písmeny 😝

zuzka11
25. apr 2009

Čauki !

Blondy - neodsunuju, to by mě ani nenapadlo! 😀 Jsem ráda, že máš podporu.......jak se máš dneska?

Simonečka - jaké používáš samoopalováky? Kamarádky na ně hodně nadávaly, že dělají hleky, špiní oblečení a to měly i kvalitní, já nevím....ale teď o něm uvažuju, abych nebyla běloba a na slunko moc nechci, kvuli pigm.skvrnam, bojim...

Miri - ona ta knizka prave neni "o tom", jinak bych ji nedoporucovala! A fakt prostestne vystrcil zadek 😀

Schnucki - nemusíš dočítat, není to důleřžité, manžílek mi odjel na ten kvalifikační squash, tak jsem sama a nemám na nic nějak náladu, morál, jako Blondy bych pořád spala......uáááá mě se fakt nic nechce......

schnucki
25. apr 2009

ahoh holky,

tak mam konecne chvilku casek, nez pujdu cist ... pedagogiku 😝 a wortarten (druhy slov atd)

simonecka ja taky slysela ze samoopalovaky delaj skvrny, to mas asi nejakej dobrej .... jinak ja jsem vzdycky jak cigane 😀

blondy no vydis, jak sis dobre vybrala 😉 ..... je dobre ze to neboli, jen se klidne natahni a hod slofika ...

mirusch jak bylo v muzeu, uz jste zpatky???

zuzi aha, tak to jo ... teda holky co jste vcera delali ze jste tak unaveny 😀

jdu pritelovi pomoct do kuchyne, neco tam kuchti, ale asi me stejne vyhodi 😀

blondynka400
25. apr 2009

zuzka, ale, mám se tak všelijak. Asi mám ještě rozhotené hormony, protože jsme teď po večeři zas hodila šavli a teď tu ležím jak marod.... 😒
K těm samoopalovákům, já mám dobré zkušenosti s loreal, ale musí to být takové ty rozstřikovací, nikdy mi šmouhy nedělali. Občas jsem je používala v zimě, nerada jsem vyblitá a v zimě vždycky vyblednu... A pak mám také dobré zkušenosti s krémem a mlékem ho johnosona, ale takové ty pouze mléka s příměsí, když mažeš každý den tak to fakt pomáha 😉

schnucki, no já taky plus mínus spím celý den 😀

zuzka11
25. apr 2009

Blondy tak to mléko já nemůžu, byla jsem po něm žlutá a zapomněla jsem na dlaně, ty byly mrkvové - děs......

To je mi líto, že tě to tak trápí......co vínko, nepomohlo by? Nebo teplý čajík?

blondynka400
25. apr 2009

zuzka, aha a nechceš zkusit nástřik? To prý není špatné..... 😉

Alkohol nemůžu ani vidět, to by se mi udělalo ještě víc zle, naavíc do zítřka beru ještě ty ATB 😖

zuzka11
25. apr 2009

Na ty ATB jsem zapomnela, myslela jsem ze uz jsou pase.....sakra......ten nastrik...hm, uvazuju, jak dlouho to vydrzi?

simonecka91
25. apr 2009

ahoj ja prave po lorealu a po johnson mela fleky. bebe young care obleceni nebarvi ani nedela fleky rikala to segra byvaleho ted jsem si je koupila tak jdu dneska vecer do toho. to zalezi asi na pokozce kazdemu sedi neco jineho ja si jednou koupila nejaky levny z dm rikam ze to risknu po x lorealech vichy atd tak jsem zkusila cosi levnejsiho a byl nejlepsi nedelal fleky nic takze na cene nezalezi!!! ted jsem i cetla dobrou diskuzi na Isane z rossmannu ze pry je tez dobry.

nastrik o tom jsem slysela sla bych do toho ale asi to bude drazsi a cert vi if to v ostrave bude.

nj to je tak jak chceme byt tmavsi toz se barvime holky ze syrie zase pouzivaji specialni pudr aby byly bile 😀 mi to rikal kamos co furt mam a pak mi ten pudr ukazoval na youtube hehe ale vypada to dobre 🙂

blondynka400
25. apr 2009

zuzka, no ještě zítra poslední a pak už mám klid. Si to čechách vynahradím 😀
Jak dlouho vydrží nevím, chodí na to jedna kamarádka a nemůže si to vynachválit a vypadá to fakt přirozeně 🙂

simonecka, já bych řekla, že je to hodně o aplikaci, na té záleží víc než na ceně 😉

zuzka11
25. apr 2009

Nevím, nevím...a nevíš Blondy kolik stojí ten nástřik?

blondynka400
25. apr 2009

Nevím, ale jestli chceš můžu jí napsat mailík a zjistiti to 🙂

simonecka91
25. apr 2009

myslim ze aplikovat to teda umim po 6-ti letech patlani na sebe 😝 ono si spis myslim ze je to na pokozce jak ti to vstreba...

blondynka400
25. apr 2009

simonecka, neřekla jsme že neumíš, ale každé se roztírá jinak, má jinou konzistenci a jelkož kaádý máme kůži trošku jinou, to co jedné sedne tak druhé ne, taktéž nemůžeš na všechny druhy aplikovat stejnou rozstírací techniku 😉

simonecka91
25. apr 2009

dyt to rikam ze je to na pokozce 😀 ale urco na beremese je na to x-diskuzi 🙂