Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

simonecka91
25. máj 2009

nekupuju nahodou jako fakt moc neutracim!!! akorat nevim proc se vsichni divi ze mam napraskanou skrin hmmm 🙄 ok trochu ujizdim na hadrach a doplncich ale ktera taky ne ze??? 🙂

zuzka11
25. máj 2009

V pohodě, Simi, myslim, že ani já ani Blondy jsem to nemyslely zle - máš štěstí, že ty stránky našla a radost si občas uděláme každá! 😉

blondynka400
25. máj 2009

Zuzi, přesně tak 😉 Co ty a tvá nákupní horečka? 😀

schnucki
25. máj 2009

presne, radost si je potreba nekdy udelat ....

holky prave mi pise kamarad ze se bude v cervenci zenit (ze to maj v planu jsem vedela) a ze pritelkyne je tehotna .... nejak me to vzalo

blondynka400
25. máj 2009

schnucki, taky budeš.... 😉
Jak vlastně pokračuje ta vaše epizoda s vitamíny? 😕

zuzka11
25. máj 2009

Shcnucki ☹ To je mi líto......vzalo tě to, viď? ty pocity všechny známe....ale na vás čeká to VAŠE miminko a až to vyjde, tak to bude strašná paráda!!!!!!!! 😉

Blondy - koupila jsem i ty nazouváky, min.týden, zatím trochu s nima puchýřuju, ale jsou fakt super....peněženka zatím čeká........jinak jak jsem psala, v sobotu jsme byli kupovat věci pro P., bylo toho hafo, ale jak nerad nakupuje, tak má na delší dobu vystaráno........

Já mám ve středu kontrolu gyroska, snad se uráčí se předvést, už bych pomalu měla začít nakupovat, ale nechci neutrál........

meleri
25. máj 2009

Ahoj Blondýnko,

no sem taky jenom na dlouhý sestřih ..🙂 proto ted vypadám jako blbec...🙂

Simonecko,

jo taky mě to dřív bavilo to oblečení..ale ted co jsem tlustá tak prostě nic... hele já jsem taky ujížděla (ale jenom virtuálně) jestli tě baví retro oblečení tak mrkni na www.modcloth.com..nebo vůbec kohokoliv..

Jinak už mám mozek uvařený.. z toho vedra. je skoro devět a v bytě pořád 30,5 C. 🙄 ne klimatizaci nemáme..jak

holky mějte se..

jo a Blondýnko, jak se cítíš, už cítíš nějaké změny? já si pamatuju že hned od začátku mě brutálně trápil hlad ten první týden a kulhala jsem jak Žofré..

blondynka400
25. máj 2009

zuzi, kdy budeš vědět co to je? Už by jsi měla ne? 😕
Já nad tou peněženkou také stále uvažuji, potřebovala bych novou, ale zatím jsem nikde ještě nějakou "užasnou" neviděla... 😖

meleri, no nějaké změny trošku ano, alw zatím nic tragického... Dneska hlavně ten hlad, takže to máme asi společné 😀

schnucki
25. máj 2009

holky dekuju, me to samozrejme tesi, znam ho uz strasne dlouho a on nemel nikdy na holky stesti, casto jsem s nim resila proc to zas nevyslo a jsem moc rada ze konecne nasel tu pravou .... ale to s tim mimcem me nejak zaskocilo, ani nevim jestli me to nekdy prestane zaskocovat ....

zuzi tak budu na vas myslet aby se gyrosek ukazal, at konecne vime ....

jinak co se puchyru tyce, tak ja jsem taky bourak, koupila jsem si v sobotu botky a dneska je vytahla naboso .... mam vsude puchyre 😝

blondynka400
25. máj 2009

schnucki, no to jsi tedy expertka, chudinky nožičky... Já už naštěstí puchýře dlouho neměla, naštěstí už vím, které boty mě odřou a které ne...

Až budeš mít svoje, tak už tě to nezaskočí 😉

simonecka91
25. máj 2009

jj jsou to super stranky a ty oblecky pro mimisky jake tam maji 😵 😵 😵

schnucki
25. máj 2009

vid, ja jaksi zapomela na to, ze je musim nejdriv prochodit, no docela jsem upela 😝

jinak vitaminy bere dal, tenhle tyden nebo pristi utery zajde k doktorovi at se na nej mrkne .... uvidime ....

joooo, penezenky, nez ja vzdycky nejakou najdu, to je vec, ja mam treba problem, ze mam v penezence hafo veci, takze nejaka mala u me nepripada v uvahu a velky jsou tak neprakticky 😝

blondynka400
25. máj 2009

schnucki, to se ti ain nedivim, ale hold můžeš si za to sama 😀

K té peněžence, já tam zas tolik věcí nemívám, jen potřebuju, aby byla vevnitř dobře udělaná a navíc mmá ráda torkšu bláznivější, nic černého a pod a to moc není, bohužel ☹

zuzka11
25. máj 2009

Blondy tahle je modrá, ale taková modrá, že mě hned praštila do očí 😀 Jinak máš pravdu, ale gyrosek minule nespolupracoval a já ho nechtěla trápit, furt na ná koukal ksichtíkem, tak prostě snad uvidíme až teď...... na boty a puchýře jsem byla připravená, hned jsem zakoupila spolu s botama náplasti a dá se 😉

Jinak hlad na zač.jsem měla taky a to noční vstávání a nemožnost spát 😠 ale to přišlo asi kolem7-8-tt, pak následovala snídaně cca ve 3 ráno, druhá snídaně s manželem v 7 😀 .......

Meleri - taky máme verdo, ale zatím mi to neva, mám otevřený balkon a pohoda...ty kilča se tě pořád drží? Vážila ses teď? Jinak na link taky mrknu 😀

zuzka11
25. máj 2009

Meleri - co takhle nové fotečky? 😉 😀

blondynka400
25. máj 2009

Tak mě napadá, zkoušeli už jste některá přímo ty náplasti na pucháže od comled nebo tak nějak? Viděla jsem to v reklamě....

zuzi, hm, tak modré bych rozuměla, ale radši bych červenou 😎
S tím hladem nestraš, přeci nemůžu jíst v noci ☹

zuzka11
25. máj 2009

Uvidíš, já taky nechtěla, ale když nespíš..........., mě se líbí jetě teoreticky kombinace modrá se zelenou, viděla jsem ji na strankach tusim www.hermes.com 😉

blondynka400
25. máj 2009

zuz, hm, já vim no.... Každopádně ten pocit když se ráno probím s děsným hladem je hrozný....

Zajímavá kombinace 😅

simonecka91
25. máj 2009

hele zuzi ty jsi z nemecka ne?? tak ja te tam muzu pozvat na ty stranky jak chces teda

lucylulu
26. máj 2009

caute baby chcem zistit ci je tu niekdo z L.A je mi tu nejak smutno ☹ vsetkym prajem co najskor // 😉

blondynka400
26. máj 2009

Ahoj holky,

tak já se loučím. Odpoledne nahodím pár koníků v autě a vyrážíme směr Praha. Takže se tu mějte hezky a já jsem za týden nazpátek 😀

lubinka9
26. máj 2009

caaaute, som spat 😎

blondy, teeeda. Clovek na 3 dni vypadne a takaaato novina! Gratulujem a strasne moc drzim palce 😵 😵

idem vas docitat a porom musim vybalit a ist na nemcinu, prisli sme az po polnoci, tak som sa teraz zobudila 😝
zatial paa

kleopatris
26. máj 2009

blondy stastnu cestu domov a stastny navrat a davaj si na seba pozor, aby si to cerstvucke skoromimi nevytriasla na ceste 🙂

blondynka400
26. máj 2009

lubinka, děkuju 😵 . Jak vidím, jsi v pořádku zpátky, jak jsi se měla?

kleo, neboj, dám na sebe pozor, pojedu opatrně 😎

simonecka91
26. máj 2009

ahojte tak jsem si zase dneska poridila kufr a k tomu tu kosmetickou tasku ze 100 euro na 42 euro i s postovnym teda a ted okukuju penezenky videla jsem cervenou tak jsem si na vas vzpomnela 🙂
toz jsem zvedava co mi to dojde 🙂

meleri
26. máj 2009

Zuzko,

vážím se skoro každý den...někdy pár dní nic...jo kilča se mě drží jak klíště..bohužel..no sice tedkom jsem po menckách zhubla o jedno kg. ale co to je...

jinak fotky dám, právě čekám až mi manža donese fotky z křtin. sama jsem je ještě neviděla.

Jinak Blondy,

tak at tě ten krutý hlad brzo přejde..🙂

bohudíky se tady ochladilo. dneska jdeme k doktorovi. malý má prasklou žilku v oku, asi z toho jak tlačil chudák..ale projistotu radši k doktorce, člověk nikdy neví..

jinak jsem znechucena... z Francie se nedá dostat do česka bez přestupů za rozumnou cenu...Lufthansa má dobré ceny ale je to všechno přes Frankfurt, a s přestupem fakt už asi ne.

mějte se..

Jinak zdravím všechny ostatní holky, Simonečku, Kleopatris, Lubinku..mějte se pěkně holky a dobrou chut!

zuzka11
26. máj 2009

Meleri - aspoňj to kilo, už to pěkně jde a bude líp, uvidíš, teď v létě to jsou zase otoky......to cestování pro tebe musí být opruz 😒 Co oběd u tchýně, už jsi byla, nebo tě čeká? A jak s manželem, jste v pohodě, vše vyříkané? U nás se s počasím sekli, je pořád vedro......

Jinak jak jsem si myslela, že už mám VELKÉ břicho, tak dneska jsem nastoupila do metra, VŠICHNI si pěkně posedali a já nad nima stála a nikoho ani nenapadlo se mě zeptat, jestli bych třeba náhodou.....a já zrovna byla KO 😖

Blondy - šťastnou cestu, přidávám se ke Klee - ať toho bojovníčka nevytřepeš 😉 Když bys měla chvilku, zkusila by ses prosim podivat na ten kontakt na tu tvoji kadeřnici? Moc moc diky....

Simi - budu moc rada když mi ten kontakt pošleš, zní to super! Co jinak škola, co je nového?

Schnucki - co ty kočko,hlídáš nebo přednáškuješ?

O víkendu vyrážíme směr dovolená - Lindau, tak se těším, comp ale beru sebou, nemůžu nebýt v obraze 😀

meleri
26. máj 2009

Ahoj Zuzi,

jo..dík za povzbuzení..kéž by to šlo..myslím si ale že to jen tak hned nezhubnu..na neděli jsem domluvená aspon na ten bazén že zajdu tak snad to bude k něčemu. nejhorší je, že mi strašně chutná sladké..:(

Jej tak to jsou pakoši ti lidi, to si mohli snad všimnout?a jak ti je? já s tím nemám vlastně zkušenosti, mi bylo furt dobře páč sem ležela v nemocnici a nedělala nic, takže sem měla energie plno..ale ještě než jsem tam nastoupila tak si pamatuju že jsem byla taky furt unavená.

Jinak malý váží 7060 a měří 68 cm. šli jsme projistotu k doktorce, protože měl praskou cévku v oku.

tak se šetři!

meleri
26. máj 2009

jo jinak s manželem jeto lepší, chodí tady na oběd ..s tchýní je to ale na bodu mrazu..sice jsme ji ve čtvrtek "vyžrali"..ale jinak tam fakt nemusím..má pitomé kecy..a i na malého a to mě s...ere nejvíc..

schnucki
26. máj 2009

ahojik holky,

blondy nejak mi uteklo ze odjizdis, takze preju hezkou cestu, davej na sebe pozor a vrat se v poradku .... 😵

zuzi hlidam az zitra, dneska jsem prednaskovala 😝 a umirala, vim ze si za to muzu sama, ale ja nemuzu pomalu ani poradne chodit, na patach mam 2 kola, boli jen pri dotyku a tahnou se ke spodu, takze umiraaaam ....

teda zuzi, nekdy jsou ty lidi fakt pitomy, to snad neni mozny 😠

meleri ono to s tchyni asi nikdy nepujde, dulezity ale je, ze s manzou je vsechno v pohode, na tchyni se vyprdni a hazej to za hlavu, .... vim ze je to tezky, ale zkus se nad to povznest 🙂

jinak vas mam vsechny pozdravovat od mirusch, do soboty se ke kompu nedostane .... maj se krasne, jsou ted u mirusch rodinky a pojedou s lodi na more .... drzi blondy palce aby se to udrzelo 😉

simon co to je za stranky???

jdu se ucit, kouknu na vas pozdeji ....

jeeee, ahoj lubi, jak bylo???

kleo jak se mas ty, neco noveho????

lucilulu bohuzel tu nikoho z L.A. nemame, ale klidne tu s nama muzes zustat jestli chces 🙂