Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
22. jún 2009

Ahoj holky,

kleo, vidíš, já ti to říkala. tedy ne, že bych ti to přála 😀

mirusch, tedy co jsi to měla za áladu, už je lépe?
😵

zuzka, o žádných záplavách nevím, tady nic není, možná severněji. Ale toršku tu občas prší nebo je bouřka, to tu v tuhle dobu nebývá...

S tou fotkou udělaal jsme to schválně, jste mě správně odhadli 😀

Jinak já zas včera toršku špinila, dneska už to vypadá ok, tak snad bude všechno v pořádku 😉

mirusch
22. jún 2009

Ahojte babule, normalne ste ma dneska vydesili 😕 😔 Asi nejake vybuchy na slnku, ako hovori moja mama, vsetko naprd.
Musi byt nieco vo vzduchu, vsetkym hrabe a my mame depky.

Simonecka, moja zlata, je mi to luto, ved si pisala, ze ste tak dobre spolu uz predtym vychadzali. Ale kaslat na takeho chlapa, mas uplnu pravdu, pekne sa venuj sebe, mozes cestovat kolko len chces a netrapit sa s nejakym onym, ktory nevie cakat. Ja si aj tak myslim, ze to nie je skutocny dovod. Chlapi maju strasne debilne myslienkove pochody niekedy, no skoda reci. Je dost mozne, ze sa zlakol tvojej energie, planov a pod. Tak nech najdes raz nejakeho uplne super praveho!!! Teraz si pekne uzivaj sveta.

Zuzka, uz ti je lepsie? Netreba ti vyssie davkovanie magnezia na to tvrdnuce brucho?

Babule moje, neblbnite. Ja som ok, zhruba, svokra asi trucuje, lebo dneska nezavolala a ja teda nemam najmensiu chut sa nou zaoberat. Nech sa tam rozpusti od jedu. 🙄
Dnes som bola na nakupe v Baumarkte, nejake drobnosti, tiez na prieskum cien laminatovej podlahy. Zajtra ideme do ineho Baumarktu s manzelom a uvidime kde to kupime. Musime si svihnut, v sobotu sa to kladie. Okrem toho som nalepila foliu na dvere, idem este izolaciu dookola. Manzel pokracuje v tapetovani. Boli ho chrbat chudaka.
Ale viete co? skoro ma dnes porazilo, ked som kukla na tapety a zistila som, ze jedna rolka bola sice rovnaka, ale vyrobena asi v inej serii, je proste o trochu svetlejsia. Proste mame na stene 4 pasy svetlejsie ako ine. Na zabitie. Ale seriem na to, bud od toho odputam pozornost polickami alebo niecim, isto to nebudeme davat dole. Su dolezitejsie veci na svete.

Lubinka, tesim sa, ze sa ti pacil moj dennik 😵 . Zuzka, Blondy, Kleo....dostali ste maila? Pacilo sa? 😕 😅

zuzka11
22. jún 2009

Miri ahooooj! Dostala, ted se zacitam🙂))) Jsem rada, ze jsi OK.....bricho bude snad OK, ale ted se srovnavam s temi ostatnimi vecmi, ktere vim, ze budou uz jen horsi....ale bude to OK 😉
jste teda byli pekne akcni! ta tapeta je opruz....ale mas prvadu, on si toho nikdo, kdo nebude vedet, nevsimne, jen ty budes vedet a necim to zamaskujes........

Kleo - takove vykoristovani taky znam, clovek se sebou nekdy necha delat veci............hledalo se ti misto v RA lehce? 😕

Mony - super vikend! my jsme chteli jit vcera do letnaku, ale byla takova brouka, ze se nehralo...a ochladilo se, takze nalada na letnak presla.......

Blondy - fajn ze jsi OK, tady v tech zpravach to fakt vypadalo osklive.....a zaplavy......

blondynka400
22. jún 2009

mirusch, já abych se přiznala jsem to tohohle mailu ještě dnes nekoukala, ale jdu na to 😎

zuzka, a vidíš, já o ničem nevím 😀

kleopatris
22. jún 2009

mirusch ja som sa vcera vecer dostala asi na 3. stranu a potom som len preletela fotecky, ale dnes docitam aj textik 🙂 ale zatial bol tvoj dennicek super, som ta chcela sice az na konci pochvalit, ale si velmi sikovna 😵 ja som na take veci straaasne leniva 😒

zuzi lahsie jak v DE, ale si myslim ze to bola zhoda nahod a otazka pracovneho povolenia, ktore som sobasom ziskala a mala ho uz v AT a v DE este nie...

blondy davaj si na seba pozor 🙂 ja ta fakt obdivujem, jak ty to beries vsetko super v pohode 😲

blondynka400
22. jún 2009

kleo, a co mám dělat, na lampičce se tu fakt vešet nehodlám... V životě se stávají i horší věci 😀

mirusch
22. jún 2009

Dik babule, spisala som to aj kvoli sebe, aj kvoli tym, co chceli vediet co sme zazili, tak preto. Fotiek som nedavala vela, aby to nebolo prilis velke na posielanie mailom.

Blondy, veru, na lampicke sa nevesaj, to by aj tak nebolo k nicomu 😝 😀 Teraz som aj ja kukala, ze co ste to tam mali za vetrik 😨

Hlasim, ze manzelik ma posledny kut na zatapetovanie! Hrozne vela vyrezavania ma, normalne sa sam pochvalil, ze je na seba hrdy 😀 Ale ved ma byt na co. Musim ale kupit nove tesnenie na dvere, lebo je hrube 😠 A nejakym zazrakom vydrhnut okno, ktore nebolo umyvane niekolko rokov... Ale dnes nie. Dnes musim zehlit.

Ozi, zajtra tu budem az vecer, cez den som v muzeu, musim zaskakovat za kolegynu a poobede nakupujeme podlahu. Drzte palce.

kleopatris
22. jún 2009

ja viem, ze sa stavaju horsie veci, ale aj tak ta obdivujem a obdivovat budem 😵

blondynka400
22. jún 2009

mirusch, já o žádném větříku nic nevím. 😝 😀
To je jak s těmi záplavami Zuzky. Tady unás byla kaorá bouřka a toršku se ochadilo, jinak nic víc 😉

monasek84
22. jún 2009

Mirusch: tak jsem tam ted volala a maji posledni lahvicku, tak mi ho rezervovala 🙂

monasek84
22. jún 2009

Damy, jdu do lekarny a pak domu 🙂 takze preji krasny zbytek dne 🙂

simonecka91
22. jún 2009

mirusch proste mu hrablo nebo co ja vim, me to nechava chladnou. Mi napsal jak se mi dari, tak jsem odepsala ze velmi dobre proc se pta? a on ze ho to zajima, tak mu odepisuju ze to tak vcera nevypadalo a on ze vi ale ze ho to zajima. a ze nevi co se s nim deje a ze promin ze k tobe nejsem fer, pak mi napsal ze musi jet cau tak jsem mu odepsala tez cau a on zase sorry na to jsem neodepsala nic neb er geht mir am arsch vorbei!!!

mam to na haku neprosim neskemram nedolizam jak chce muze se omluvit ja hluboce zapremyslim a mozna jak se bude hodne snazit mu dam sanci jinak es tut mir leid!!! ale on stejne nedoleze takze nebudu muset hluboce premyslet a pak z toho mit jeste kopfschmerzen 😀

schnucki
22. jún 2009

ahojik holky,

nejprve dekuju mirusch za maila, jsi borec, je to krasne napsane, zasmala jsem se i jsem u toho snila a slintala zase u obrazku 😵

simon to me moc mrzi, jsem rada ze to takhle beres, protoze tohle fakt nechapu, tohle nejsou duvody pro rozchod a hlavne se da mluvit, ne .... no fakt to nechapu .... ale prd na nej, .... no ja jsem uplne zaskocena ....

nechtela jsem dneska psat, protoze mam uz od vcera den debil, mam tak menavou naladu, z to snad ani neni pravda, bejt tehotna tak to pochopim, ale takhle ..... je mi smutno, je mi naprd, pak tu brecim ze jsem tu furt sama, ac chapu to co pritel dela, ten pak na me chudak kouka jakoze co ma delat .... ja pak ani nevim co chci ..... no hruza, fakt nevim co se mnou je ..... ale kaslu na to, jdu zehlit a ucit se, zdlabnu celou cokoladu a bude mi lip .....

budu se snazit drzet hesla, ze zivot je moc kratkej na to, abych ho promrhala premejslenim nad blbostma

jinak jak se maj nase tehulky a zbytek????

neco malo jsem si precetla, takze doufam ze vas opustili depky, ja se jdu nacpat cokoladou ....

mirusch
22. jún 2009

No Schnucki, prosim ta, co sa radis do radu s takou naladou? To su hormony, neboj 😉 Alebo vybuchy na slnkul.... to prezijeme vsetky. Sme proste vsetky uzasne, no nie? A ked sa ti zda, ze si sama, tak sa zbal a prid prespat ku nam!!! A basta. Pustim ti video z Ameriky a mozes snit dalej 😀 Dnes som si ho pozrela, no zdalo sa mi to ako pred storocim, ze sme tam boli. Take pocasie, to ani pravda nie je. Horuco, super spica a tu mame december 😠 😠

My sme dotapetovali. No zazitok, take krive steny. 🙄 Idem sa navecerat, lebo umriem. a potom este zehlit. A pomedzi to periem... Som proste superzena.

Simon, inak super pristup mas, si silna zena. Aj som sa zasmiala nad tym hlboky premyslanim 😉 Neboj nic, si kocka, sikovna, najdes chlapa, co si ta zasluzi.

zuzka11
22. jún 2009

Miri kez by prosinec, to by snad byl snih....mame hnusny listopad, samy dest 😝 Ale ja hlasim zmenu k lepsimu 😀

Ale na zehleni se dneska vykaslu a budu si cist 😀

kleopatris
23. jún 2009

Dobre ranko 🙂

hlasim ze pocasie je u nas na h...o, prsi uz asi 48 hodin v kuse, za chvilu nebudem potrebovat auto, ale lodku. som sa ani z postele nevedela jak dobre sa spalo a to je jedine, co ma v tychto dnoch bavi 🙄
a u vas ako?

lubinka9
23. jún 2009

ahoj kleo,

u nas slnecno a zatial 20 stupnov. Dufam, ze to este stupne. to verim, ze v dazdi sa dobre spi.
Tesis sa uz na UTZ? v kolkatom tt vlastne vtedy budes?

blondynka400
23. jún 2009

Ahoj holky,

tak u nás hlásím sluníčko a 25 a to mělo dnes taky pršet 😎
Včera jsem vyjimečně něco dělala, asi hodinu žehlila a dnes a zítra musím taky pár věcí udělat, protože mi ve čtvrtek přijedou na týden na návštěvu moje nejlepší kamarádky, tak už se těším 😅

schnucki, no co to čtu, neboj, bude líp 😵

zuzka, tak už vím o jaké dětštíku a větříku jste to mluvili 😀 . Ale přímo v Neapoli byla fakt jen taková větší bouřka, což je tady klasika a na telku jsem zrovna nějak nekoukala, tak to šlo úplně mimo mne 😀

kleopatris
23. jún 2009

no tesim 😵 neviem sa uz dockat, mala by som byt v 7.tyzdni, teda podla netu 😀 v kolkom budem naozaj neviem. uz aby som to mala aspon potvrdene, ze je to tam kde ma byt, lebo akosi to tesenie sa este nejak brzdim....

kleopatris
23. jún 2009

baby vy sa mate, ze mate pekne pocko 🙂 ale zase k mojej nalade pasuje viac dazd 😒

zuzka11
23. jún 2009

Dobré ránko!

zapojuju se do meteo krouzku - Kleo, mame asi stejne pocasi, uz druhy den prsi a prsi a prsi......

Blondy - vidis, a u nas v TV to podavali jako kousek od neapole a neapol a jako strasne veci........ 😀 To budes mit super...kolik ti jich prijede?

Lubi - tak vidis, dneska jsi na tom s Blondy s pocasim nejlip 😉

Zitra mam kontrolu Gyroska....Kleo, kdy ty? Jinak v nedli je tu velka akce - Stadtlauf - pulmaraton, my z kripl tymu mame ukol fotografa 😀

kleopatris
23. jún 2009

kripl tym 😀 to je dobre 😀 tak poriadne pofotte

ja mam termin az buduci pondelok a ten cas sa tak vlecie ☹

blondy a kolko ich bude? ale super aspon budes mat vzruuuuso 😵

blondynka400
23. jún 2009

kleo, tak alespoň bude už vidět srdíčko 😵
Budou 3, jsme nejlepší kamarádky už asi 12 let, máme toho zasebou fakt hodně 😅

zuzka. no já včera koukala na české zprávy a tam to taky tak podávali. A pár lidi se mě už ptalo, zda jsem ok. Tak nevím jak to zpravodajství dělají 😀

zuzka11
23. jún 2009

Az uvidis prcka na UZ, tak pak to bude od kontroly ke kontrole utikat, uvidis 😉 ja ji mam ted kvuli dovolene dr. po 5ti tydnech a prijde mi to jako mzik....ale ty zacatky byly silene.....tyden byl jako pul roku...a clovek se bal...ale dulezite je myslet optimisticky - ze jo - ze ti tam dneska nikdo nezvyka? 😉 A to uz je ta porvni vlastovka 😀

kleopatris
23. jún 2009

no nezvyka 😀
ale super novinka 😀 mam tu tehulku kolegynu a je v 22.tyzdni a dnes oznamila z nicoho nic, ze od zajtra je freigestellt :DDDDD jeeej jak ja sa tesim 😀 skodoradost je najkrajsia radost, som hnusna ja viem, ale ona uz ma skoro 40 a si to podla mna zasluzi a stale mala snahu aby jej niekoho dali, ze moze zaskolit a sefovci mali stale casu a casu tak sa im troska pomstila a ma recht 😀 to tu bude este zabava dnes 🙂 aspon dostal dnesny den troska spad 😀

ja dufam, ze uvidim uz srdiecko, lebo sa tak nejak bojim aby to nebolo mimomatrenicove alebo take nieco a ked tu citam vselijake strasne scenare tak sa tej kontroly fakt neviem dockat 🙂

blondynka400
23. jún 2009

zuzi, no já už prcka viděla a utíká to pořád stejně 😀 . Ono je pak asi něco jiného, když už citíš, jak se v bříšku hýbe ne? Protože pak máš "jistotu" že je ok...
Ale já si nestěžuju, ono buď bude všechno v pořádku nebo nebude. A to že bych chodila na UTZ každý týden mi nezaručí, že mmi v pořádku bude...
Ale taky už se na něj za necelých 14 dní těším 😵

zuzka11
23. jún 2009

Presne, Blondy, nejak po tom 20tt se to uklidni.......jistotu nemas nikdy, ale citis ho......

blondynka400
23. jún 2009

zuzka, jojo, přesně tak jsem to myslela....
V životě člověk nemá nikdy nic jistého.....

lubinka9
23. jún 2009

hey tehule,

ved konecne mam lepsie pocasie ako vy. Doteraz to bolo naopak. Ale urcite to od vas zasa pride sem 😠

zuzka a robili ti nakoniec ten test na zistenie tehotenskej cukrovky? Ale to uteka tie tt. Uz mas 100% rozhodnuty kocik?

blondy, je to tak nikdy nemas nic iste ale kde by sme boli keby sme takto rozmyslali. Bude vse OK! 😉

kleo, pondelok je tu co nevidiet a budete sa vytesovat s mm na monitore.

zuzka11
23. jún 2009

Lubi - dneska jsi s pocaskem vyhrala 😀 Koukej si ho uzit, me se ani nechce ven, fakt proudy deste.......

Kocarek Lubi porad stejny, jenom pokukuju po barve a cene.....jak jsem koukala tak snad jen olivovou bych mit nemusela, ale nevesela bych se, kdyz by byla ona........A musim se priznat - vcera jsem Gyroskovi na ebay koupila dziny a svetrik, k sezrani 😀

Jinak cukrovku mi nedelali, delaji pokazde moc a kdyz by nasli neco tam....a minule nabirali krev, tak doufam, ze dali cukr i ze sera a zitra mi reknou...ale doufam, ze OK, slonice nejsem a to bych pri tom byla.......