Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

lubinka9
3. dec 2009

som si priniesla magnezko z lekarne.
Blondy, Kleo kolko tabletiek kolko x denne beriete?
Mne Dr. povedal max 3x denne ale nepovedal kolko tbl 😠 Ale asi si dam len 3x denne po jednej tbl. a ked tak o 2 tyzdne sa spytam a pripadne zvysim. Ja totiz beriem este aj ten Femibion 400
dufam, ze ma nezacne z toho zapekat 😕

mirusch
3. dec 2009

Lubi, z predavkovania magneziom byva hnacka, nie? 😝 Radsej si kukni kolko mg a spytaj sa, kolko mozes najviac a hotovo.

lubinka9
3. dec 2009

aha, jani tak to uz nestihas 😝
a na Tripple test sa chystas? ten je tiez nepovinny. Robi sa okolo 16tt, nic ti Dr. nespominal?

lubinka9
3. dec 2009

miri, z niecoho zapeka, teraz neviem ci je to horcik alebo zelezo 😝

blondynka400
3. dec 2009

meleri, no je pravda, že v konečném důsledku to jedno je. Hlavně že to zabralo 😉
Vidíš, tak víš něco nového 😉

mirusch, no kvalitní bílá čokoláda je pravá čokoláda, dokonce je tam více kakových bobů než v čokoládě normální. Ale to si musíš koupit tu fakt drahou, jinak je to to co píšeš 😝

blondynka400
3. dec 2009

lubinka, já beru 3x denně 1 tabletu. Ale záleží jak máš silnou. Já mám 500 mg, myslím. A co vím tak max se berou 3x denně 2 tablety... 😉 . Ale v těžkých případěch ecxistuje i něco silnějšího...

lubinka9
3. dec 2009

blondy ja mam 205mg Mg v jednej tbl.. A v letaku sa pise, ze 3x denne 1-3tbl. Ja to budem brat ako som pisala. Nechcem viac i v tom Femibione je nieco malo Mg.
blondy asi po jedle je najlepsie, hmm?

nezacinajte zas s tou cokoladou, zatial som odolala ale dlho uz pri takomto natlaku nevydrzim 😝 😀
ale idem si dat kuracie s mozarellou, nech zazeniem chut na sladke.

blondynka400
3. dec 2009

lubi, já jenom odpovídala Mirí 😀
Abych pravdu řekla, já ho beru tehdy, když si vzpomenu, jsem na tohle hrozná 😅
ale je zajímavý, že i když ho beru, tak jsem i minule měla hodnoty z krve nízké, dokonce ještě nižší, než předtím.... Zajímalo by mě, kolik si toho tělo z toho veme, nebo jestli mám tak velkou spotřebu, no nevím 😀
Každopádně já jsem žádné problémy neměla, kdyby se to nezjistilo z krve, ani bych to nevěděla...
Hlavně se může brát je do 36tt, pak už ne 😉

lubinka9
3. dec 2009

blondy, to bude mozno aj tym, ze ho uzijes len ked si spomenies 😝 😀

no a ja citim, ze prichadza zaha 😖

mirusch
3. dec 2009

Lubinka, zapeka zo zeleza, z magnezia je hnacka 😉
Ja beriem 1x denne 250 mg, celkom dobre mi to robi proti migrene.

Blondy aha, ale ako hovorim, mne je jedno, hlavne ze chuti 😅 Ale uplne najviac mi chutila cokolada Bona, uz ju nevyrabaju, ale v Aldi som nasla prakticky to iste - Kaffee-Sahne cokolada. Bona bola polovica tmava, polovica biela, tato ma dve vrstvy, ale chutovo to iste. Mnam.
Lubi, este nic? Kasli na to, daj si kastany a pokoj, nie?

Mne je zase lepsie, tak idem rychlo ozehlit.

kleopatris
3. dec 2009

ahojky 🙂

boooze vy furt len o sladkom a o nutelke 😝 a ja sa tak premaham si nic sladke nedat....no ale uz som aj tak zase zrala Baumkuchen...aaach jo, este plus minus 11 tyzdnov vydrzat a potom blondy 10 kg nutellu si prosiiiiim 😀 😀 to bude mliecko, jak cukrik sladke ked ju zozerem 😀

lubi ja berem take jakesi sumive magnezko a ani neviem kolko je tam dokopy, ale beriem len jeden sacik denne a je tam asi 500 mg, teda pokial to dobre chapem 😅 a jedine, na co by si mala davat pozor je dve hodky pred a po nejest mliecne produkty 😉 a magnezko prehana a zelezo zapeka, ale mna prehanalo, ked som jedla oboje, teraz ked len magnezko, tak som v pohode 😅

meleri uzdravte sa rychlo a mirusch oddychuj 🙂 hlavne psychicky 🙂

ja som dnes leniva ... mne sa vobec nic cely den nechcelo :(

meleri
3. dec 2009

tak manžel volal doktorovi ohledně toho co to teda je, a řekl že je to prasečinec..že ho má celé městečko, protože na klasickou chřipku je ještě brzy a hlavně tato je hodně nakažlivá má velmi rychlý spád ale přitom se z ní člověk velmi rychle dostane..což můžu potvrdit.. 😅 hm tak aspon nemusíme řešit to očkování.. 😝

lubinka9
3. dec 2009

meleri? 😲 😲 tak to je pecka, ako to ale mozu naisto tvrdit bez krvnych testov? 😕

kleo, to bude tazke, ja furt nejake mlieko a jogurt 😒 Budem sa musiet trafit + -.
aaa tak lepsie nech v tehu prezenie ako zapecie, nie? 😉 😝 😀

a inak ten Baumkuchen, to vyrabaju tu v DE rucne v dedine Salzwedel, cca 50km od nas 😵 . Uz som si ho dala ale nie handmade ale strojovy, kupeny v REWE. Handmade je hrozne drahy a cestovat pon sa mi nechce.

mirusch
3. dec 2009

Meleri, takze krochkas 😀 Ved ako hovorim, virus je svina. Tak nech sa rychlo zotavite.

Trosku vas rozveselim. Predstavte si chlapa, ktory ide do obchodu, aby si kupil kredit na mobil. Kupi, vracia sa domov a cestou vyhodi blok do kosa, sice do kosa pre psy, ale to je jedno. Pride domov, chce si nabit mobil a zisti, ze vyhodil aj ten blok, kde mal kod na mobil. 😀 Zoberie gumove rukavice, multifunkcne naradie (take to, co je v jednom viacero) a ide sa hrabat do odpadu pre psy 😀 😀 Tak to bol moj chlap dnes rano. Ale nasiel! A asi za odmenu sa mu dobil bonus 2x, cize zarobil 20 EUR.

lubinka9
3. dec 2009

hehe, miri, sikula ten tvoj. Ale kazdemu sa obcas podari 😉 A to sa ti priznal az teraz vecer? A lepsi kos si uz ani nemohol vybrat 😝
ale zasa keby sa mu to nestalo mozno by nemal dvojnasobny kredit 😎 😀

meleri
3. dec 2009

Lubinko,

doktor říkal že zezačátku ty testy robili ale pak přestali protože to měl každý identické ty příznaky, takže už stačilo když pacienta viděli, začal to popisovat, a věděl která bije...jak sem šla k doktorce tak to tam vypadalo jak v nějakým katastrofickým filmu, čekárna napráskaná lidma s maskama... 😖 😅 fakt prasečinec přijde strašně rychle, ta normální chřipka chvíli trvá, a nemáš takové bolesti. ty bolesti to je fakt síla..

Mirusch,

děkuju..jo prasečí je to asi i podle toho jak z toho člověk prdí.. 😀 😝 ale už mlčím... 🤐 🤐

😀 😀 tak fakt super zážitek! a k tomu ještě odměna!

mirusch
3. dec 2009

Lubi, nie, on bol z toho rano taky strasne vyplaseny, az sa spotil. No coze, v najhorsom by sme stratili 30 Eur. Ale zachranil 😉

Meleri, ake presne bolesti? Coho? Svalov? Uf, tak tu to nie je take brutalne. Akurat ked mal ist manzel na tetanove ockovanie, tak ho zrusili, ze je to tam plne ludi, co sa ockuju proti chripke. A teraz je chory, tak nemoze, na nervy.

Prave som vypila nejaky energeticku flasticku od Dr., skoro som sa z toho pozvracala. A ona, ze to vraj dobre chuti. Asi to este neskusila. Este mam 6 😝 No ale ak pomozu, tak nedbam.

kleopatris
3. dec 2009

mirusch super, ten tvoj manzel 😀 to si si nasla vykvet nemecka 😀

inak aj tu v AT uz netestuju krv na prasacinu, vraj mali 100 percentnu "uspesnost", tak teraz kazdu chripanu identifikuju jak prasaciu....
meleri, aspon to uz budete mat za sebou a ako pises, ockovanie je tym vyriesene 😉

blondynka400
4. dec 2009

lubi, to zas ne, 3 denně sním, ale ne v pravidelném intervalu 😀

meleri, tak ne že na nás tu tvojí prasečinu po netu naprskáš 😀

kleo, v čechách už testy z krve taky většinuo nedělají, laborky prý nestíhají... 😝

lubinka9
4. dec 2009

caaauky,

dnes je piatoook 😝 😝 😀 Aby som ale nezabudla ako minule 😀

blondy, teda beries 3x500mg? Alebo je to dokopy tolko?

noo, ja by som teraz nechcela nic chytit a to nas cakaju zajtra nakupy v tom velkoobchode. Ludi milion.. 🙄

blondynka400
4. dec 2009

lubi, já beru 3x 500mg. V čechách se to dáva jako standartní dávka u těhu, když jsou problémy, ještě se to navyšuje...
To nezapomeň, to by byla chyba 😀
Jaký ten velkoobchod, jdete nakupovat pro malého? 😕

lubinka9
4. dec 2009

no jo ideme nakupovat pre maleho. Chcem hlavne tie velke veci, kocik, postielka, vanicka a prislusenstvo k tomu. Oblecko budem este priebezne kupovat.
Cez Vianoce bude v obchodoch blazinec a v januari uz mozno s nakladom neprejdem ani krok 😝

blondynka400
4. dec 2009

lubi, ale nestraš 😀
Ale myslím, že na tyhle věci už je čas. Hlavně v tom mít jasno co chcete, koupit se to pak dá vždycky....

meleri
4. dec 2009

MIrusch,

nejdřív velká únava, pak mě trošku bolelo na průduškách, druhý den během jednoho rána začlo bolet celé tělo, závrať, chtělo se mi zvracet, pak mi stoupla teplota, bolest hlavy, rýma a zimnice, potíž z dechem, průjem.

Lubi tak at dobře nakoupíte!

Blondy,

zdravím! přeju všem pěkný víkend, bude asi dost studený..

jinak malý je v poho pediatrička říkala že se mu zvětšily uzliny akorát, ale že jak bere to tamiflu tak to bude ok..

schnucki
4. dec 2009

ahojik holky,

jak se vsechny mate???

tak mame konecne normalni internet, pritel u toho cely odpoledne sedel, ze prej musi skouknout vsechno co predtim nemohl, konecne me k tomu pustil .... pokusim se vas docist 😝

mirusch
6. dec 2009

To tu cele 2 dni nikto nebol???? 😕 Flakate sa?

schnucki
6. dec 2009

ja hlasim ze jsem dneska makala, nejdriv jsem se vyspala do ruzova, pak vyzehlila pradlo za dva tydny, vyprala zbytek ... uvarila, ucila se, pak prisli pritelovi rodice a ted cucime na telku 😀

mirusch
6. dec 2009

Schnucki, ok, ok, tak ti teda verim, ze si sa nehrala hry na telefone 😀 😝
Ja dnes trosku relaxujem. Ale stihla som oprat a prezliect periny, umyt riady a tak. Boli sme aj na nasom mini vianocnom trhu s desiatimi stankami, ale prsalo a celkovo nic moc, tak si to vynahradim vo vedlajsom meste. Este som ani Glühwein nemala...

schnucki
6. dec 2009

opravdu jsem telefon nehrala 😀

jdem do hajan, rano brzo vstavame, pritel je zas celej tejden pryc a rano ho vezu k nakladaku 😝
preju vsem dobrou noc ....

blondynka400
7. dec 2009

schnucki, tak snad už tu budeš konečně častěji, když máš "normální" internet 😀

meleri, tady bylo hezky 😎

Ach jo, od rána mi jě nějka divně, tak blivno 😝