Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
14. dec 2009

lubi a poslední měsíc každý týden ne?

lubinka9
14. dec 2009

ech prave som si objavila, ze sa mi spravili strie. Nejake 2-3 😒 Ale na zadku a na takom mieste kde by som veru necakala. A to mazem 2x denne. Ach jooo...

lubinka9
14. dec 2009

no asi ano blondy, len musim zajtra vyzistit od DR. ci budem chodit do konca az k nemu alebo do nemocnice. To neviem jak tu chodi.

blondynka400
14. dec 2009

lubi, strie? 😕 Já tedy naštěstí žádná nemám, zatím... Ale mám takový blbý pocit, že to bez nich taky nepůjde.... 😔
On ti to určo poví 😉

schnucki
14. dec 2009

jani tak to je teda dobry, takhle utikat 😀

blondy ja kabely mam, minuly tyden jsem to 2x musela startovat kabelama, rano jsem normalne jela a odpoledne se mnou auto nemluvilo .... pritel povydal ze je baterie v haji, a soused ma tu kterou mi potrebujeme, tak doufam ze je funkcni 😝

lubi tak ja drzim na zitra palce 😉

kamaradka je mela jakoby pod brichem, takze je vubec nevydela a po porodu se zhrozila ....

janulka04
14. dec 2009

babulky, z vlastnej skusenosti..mozete sa kremovat, kolko chcete, ak sa maju spravita koza sa nema ako dalej napnut, popraska.... 😖
je to smutne, ale je to tak..ja som kupovala speci krem z lekarne a mam stehna aj brusko cele dopraskane a kremovala som sa naozaj stale, len sa vstrebalo a davaj znova....a ani sa mi nechce pisat, ako ma primar doslova sprazil po porode pri vizite, ze: Fuj, ake brucho a stehna, ze ci som sa NIEKEDY aspon nakremovala.... 😢
baby, mne bolo do placu, lebo naozaj som sa mastila o dusu a tie kremy nestaly 2,5o€ a mala som viac druhov, no vsetky z lekarne...komu sa maju spravit, sa spravia... ☹

blondynka400
14. dec 2009

schnucki, hm, tak to by faht asi chtělo novou....
Tak to tedy asi nebylo pěkné překvapení.... Oni takhle pod břichem dost často vznikou proto, že když se mažeš, tak to úplně dole nenamažeš, protože když máš větší bříško, ani tam pořádně nedosáhneš a pak to takto dopadá 😝

janulka, no já bych ty krémy až zas tak nezavrhovala, oni fakt docela pomáhají, ale nezvládnou všechno. Každá máme totiž k tvorbě strii jiné vlohy, každá kůže je jinka průzžná, můžou za to i dost hormony a ty také každá snášíme jinak.... A pak je to samo i o přibírání.. Ale po dvojčátkách je bříško popraskané skor výdy, přeci jenom je to extrém... 😒

janulka04
14. dec 2009

jasne, akoze, urcite mazat 😀 , aj blondy kremujem aj teraz, lebo vlastne ja sa kremujem stale po kupani a teraz musim, mam stale pocit, ze ma svrbi brusko, aj len vravim, ze niekedy, naozaj clovek robi mozne nemozne a akoze som sa potom citila fakt strasne 😒 ...ale ked som schudla, tie na brusku zahadne vidno nebolo...stehna uz nekomentujem...a mas pravdu, ze aj s tym mojim balonom som to mohla ocakavat 😵

blondynka400
14. dec 2009

janulka, právě to svrbění je špatné. to znamená, že se kůže moc napíná....
Tak oni pak časem tak úplně vyblednou a nejsou skoro vidět (mám nějaké z puberty).... Ale třeba ségře se udělaly takové velké asi centimetr tlusté na břiše a i po skoro 10 letech je to hrozně vidět... A druhá s=gra po třech dětech ani jedna (a to měla mega břicho). Tak je to pak nějaká spravedlnost 😀

janulka04
14. dec 2009

hej, ved prave preto ktremujem aj teraz, lebo by som nevydrzala...a vecer aj olejujem 😀
to teda...inac ja poznam babu, co mala 40kil aj s postelou a mala stehna samu striu...a ja som nikdy nebola vychrtlinka a do tehu nic...inac, mne sa tiez pri malych urobili az na konci tehu...cele tehotenstvo nic a zrazu som ich nestacila spocitat 😠 😠

blondynka400
14. dec 2009

janulka, on ise dělají většinou až koncem, ale je to individuální....
Mně se tenkrát udělali v pubertě, protžoe jsem měla poruchu metabolismu tuků. Ale jinak to není o váze, ale o tom, jak ryhle přibereš a jestli se kůže dokáže tak rychle natáhnout a nebo ne....

lubinka9
14. dec 2009

no ja mam prave kozu dost pruznu, mam jej jak keby navyse, aj na prstoch to vidiet 😀 Ale toto je fakt na takom divnom mieste. Mojej mame sa spravili len trocha na prsiach, tusim az po porode. Ja sa preto snazim kremovat a nosim aj sportovu podprdu den/noc nech sa koza nenamaha.

blondy, jasne predispozicie su hlavne, kremy mozu trochu pomoct/zmiernit. Ja mam aj speci proti striam a i tak..

jani, tak po dvojickach to je fakt napor na tu kozu a ten Dr.musel byt pekny blbec. Zdravie deticiek je na prvom mieste ale predsa len sme zeny a chceme sa pacit, nie? 😉

kleopatris
14. dec 2009

ahojky 🙂

ja som bola nejak mimo cez vikend, tak som ani nejak nepisala 😅

meleri dufam, ze malickemu je uz lepsie, chudatko, taka vysoka teplota ☹

ahoj blondy, tak konecne doma 😀 super, ze ste dobre dosli a cesta prebehla ok 🙂

mirusch na dovolenku urcite pocitac neberte 😠 aj moj ma vzdy taky super napad, ale ja som proti...sak idete oddychovat a nie sediet na zadku za pocitacom...

schnucki to je na prd s tou baterkou...a vzdy sa musia svine pokazit v zime, ked sa chce clovek v teplucku odviezt 😝

inak s tym lietadlom, ja verim tomu, ze je to pre deticky strasny stres a bolest...jak sme leteli do dubaja tak tam bola mama s malinkatym miminkom a to plakalo cely let v kuse 🤐 chudatko, sa pri nom len striedali obaja rodicia a ono plakalo a plakalo...nic moc pre vsetkych zucastnenych teda...

janulka he he, to vase mimco je presne jak nase 😀 tiez sa nechcel ani bohovi ukazat a dokial mal miesto tak zdrhal pred tym snimacom 😀 ale jak pise blondy, aj na neho pride, ked nebude mat miesto 😀 ale hlavne, ze ste ok 😵

lubi ci tam maju take nieco jak horalky pochybujem, lebo moj drahy to nepooznal a aj jeho dedovi to vozime zo slovenska 😒 a ja som tam nic take tiez nenasla

a strie...ja zatial asi nemam, teda neviem ci sa mi neurobili na pupku jak sa natiahol...mam tam take dve ciarocky a furt to studujem, ci sa len tak divne pupok natiahol, alebo sa praskol 😖 a zadok a stehna a prsia mam aj tak popraskane este z puberty...dokonca pod kolenami mam strie 😠 takze ocakavam aj ked sa kremujem, ze niekde prasknem 😠

blondynka400
14. dec 2009

lubi, já má taky speciální a krém a zatím jsme spokojená. Ségře pomohl, tak snad mě taky 😀 V podprdě bych se tedy nevyspala, to jsi dobrá... 😉

kleo, ty máš strie i pod stehny? 😕 To jsi tenkrát tak přibrala nebo prostě kůže změnou hormonů popraskala? 😕

janulka04
14. dec 2009

jasne, blondy..som tym cgcela povedat, ze si neviem predstavit, ako to dievca vyzeralo pred striami...lebo, ze vraj moooc zacaa priberat 😕
je to dost indivindi..a lubi, to mas pravdu...ze sa chceme pacit, ved ja stale inac stupam na vahu...a uplne trpnem, ako to ide hore...ale zasepodla mna sa to este da... 😀

janulka04
14. dec 2009

keo, tak dufam, ze aj nadalej bude nasledovat teba...na 60% by som brala viac chlapceka...
fuuu, lubi a ja niekedy aj cez den nedam podprdu, lebo nemozem....mna to stahuje...mam co robit, aby som vydrzala cez den
a baby, co varite? mne uz sibe, uz nemam vobec chut nieco vymyslat...

kleopatris
14. dec 2009

blondy ja som tak rychlo vyrastla, pribrat som nepribrala poriadne nikdy ... aj na zadku a na bocniciach, ci chrbate ci co to je mam strie a vsetky v protismere jak maju baby co rychlo priberu.....proste moja koza nezvladla ten napor, ze som z nicoho nic mala 180 cm 😒 ale vybledli a je to ok, len na zadku mna stvu, lebo vyzeraju jak celulitida a pritom su to svine strie 😠

jani, ale ten doktor fakt debil....jak si moze nieco take vobec dovolit 😠

lubinka9
14. dec 2009

blondy, spim ale v sportovych, tie niesu nijak vystuzene ani kostice nemaju. A da sa zvyknut, uz mi to ani nepride.

janulka04
14. dec 2009

kleo a to bol primar, prosim pekne.... 😖
sportove teraz nosim aj ja, kedze som hore dooost pribrala a tak nejak som pretekala na vsetky strany, tak som nakupila sportove a je to...a nayvse, mi strasne zacali vadit tie krajky...skoro som sa udriapala 😀

lubinka9
14. dec 2009

jani tak mne zostala paradajkova polievka a zapekane spagety s mletym masom, mrkvou a porom. Takze dnes neriesim, zajtra si dam lososa so zemiakmi 😝

no ja sa odvazim zajtra rano po wecku, pred kontrolou. Sama som zvedava. Ale mam cca + 8,5 kg.

blondynka400
14. dec 2009

janulka, já nic. Ale k večeři si udělám lososa s teplou baby mrkvičkou, mám na ně hrzonou chuť 🙂

lubi, já vím jak vypadá sportovní podprda 😀 Ale to bych taky nedala, já jsem jak Janulka, doma chodím zásadně bez, i teď 😅

kleo, tak to mě naštěstí nepotkalo, a to jsem za jedno léto tenkrát taky vyrostla asi o 10cm a pak už jsme od nějkých 13 nevyrostla ani o cm. Tedy naštěstí, 180 mi stačí 😀

janulka04
14. dec 2009

tusim mate blondy a ubi podobne chute 😀

janulka04
14. dec 2009

malo tam byt Lubi..len moje male mi nieco nacgali pod klavesnicu pod L a ked pisem rychlo, tak zabudam nan silnejsie potlacit 😉

blondynka400
14. dec 2009

janulka, koukám že tedy máme 😀

lubi, no já se vážila včera, skor jsem přestala přibírat, ale i tak je to +10,5 kg... Ale neřeším to, navíc mi každý říká, že krom bříška jsem tedy určitě nepřibrala, že vypadám na těhulku nějak hubeně 😀

lubinka9
14. dec 2009

blondy, no ja mam brucho tiez ale i do zadku a stehien mi to ide. Ved aj tie strie. Na takom malom cloveku ako som ja sa to niekde musi prejavit. Vo vasich vyskach sa to strati, resp. priberiete len do brucha.
A urcite este takych 5kg priberiem, pocitam.. Ale to je tak maximum co by som chcela. Zacinala som na 49,3kg. 😕

no idem sa ja pustit do dalsich pokusov v peceni, drzte palce 😝 😀

blondynka400
14. dec 2009

lubi, jasně že držíme 😀
Já bych řekla že u mě část váhy je vody, jinak si to fakt nedokážu vysvětlit... Ale nohy taky vypadají lechce jinak, ale spíš bych řekal, že my povolily svaly... No uvidíme, kolik mi potom zbyde 😝 😀

lubinka9
14. dec 2009

tak uvidime co z toho bude az to vychladne a ztuhne 😕 😝

blondy aj mne sa zda, ze chodim na wecko menej jak predtym a to pijem tolko isto.
A do toho vsetkeho idu Vianoce a kopec dobrot 😝

len mna zacina stvat to tvrdnutie brucha pri vstavani zo sedu a lezma, nejak mi to zacalo jak som zacala uzivat magnezko-sranda nie? 😕 Ale nestvrdne mi cele brucho len dolu a trochu po stranach, nad pupkom je pekne makke.Je to akoby sa maly dolu vzpriecil. Som zvedava co mi povie Dr. ..

janulka04
14. dec 2009

babulky, nebojte...ja som pri malych koncila tehu 4kila pred stovkou !!! 😲
A sice som chudla pomalsie, ale do dvoch rokov som mala 62kil, co bolo moje minimum zatial, pred tehu som mala nejakych 75,ci 76kg... 😉

blondynka400
14. dec 2009

lubi, to je divné, když tvrdne děloha, ztvrdne celá a ne jen část... tak pak cshválně dej vědět, co ti řekne, to mě docela zajímá...
Já chodám na záchod o hodně méně, než jsem chodial předtím....

janulka, kolik že jsi to tedy celkově přibrala? 20? Můžu se zeptat kolik měříš?

janulka04
14. dec 2009

pri malych 20kil... ale celkovo 30, kedze najprv som tusim 9, ci 10 schudla....
ja meriam 166, ale mam tazke kosti, bo vsetci, aj ked som tolko schudla, ze nemozem mat az 62kg, ze si pridavam, ze mam tak 56 maximalne...mile od nich 😀