Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

janulka04
13. jan 2010

no prave ten pipik, blondy...to je pre ne fuuuuj a ze to teda prebalovat nebudu 😀

schnucki
13. jan 2010

ahojik holky,

nejprve se omlouvam ze se otyvam az ted, ale vcera mi blbnul konik .... 😝

nestiham vas docitat tak jen co jsem zblejskla ....

kleo to je teda pristup 😠

lubi super ze uz mas postylku 😵 .... ja bych ji taky postavila ale nechala ji jen stat bez niceho 🙂

a vitam novou tvaricku 🙂 ...

blondynka400
13. jan 2010

janulka, aha. Tak uvidíš, jestli to bude nakonec ta holčička. 3 holky, to je stejně fajn 😎

swchnucki, a c oten test, proběhl? 😕

kleopatris
13. jan 2010

jani keby im ten fuj pocit pri pipikoch ostal aspon co najdlhsie 😀

janulka04
13. jan 2010

kleo, neboj, ja im to pripomeniem 😀 😀 😉

schnucki
13. jan 2010

joooo, vy jste vlastne zvedave na ten test 😀 .... mrknete do alba, objevili se behem vteriny ... ani jsem nemusela cekat 😀

dneska mi volali z centra, ze hcg je 4110, coz odpovida 5-6 tyden, ale to mi vubec nesedi s mym cyklem, znamenalo by to, ze jsem mela ovu tyden po ms 😝
termin u doktora mam pristi utery, tak jsem zvedava 😵

takze jsem ukaz toho, ze i presto, ze nam v centru povedeli, ze bojovnici jsou na tom spatne a ze nam pomuze jen ivf, jsme to zvladli sami !!!!!!!!

kleopatris
13. jan 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej schnucki, super super super 😵 ja vam tak moooooc gratulujem 😵 uz len aby ste to dotiahli do krasneho konca 😵

janulka04
13. jan 2010

schnucku, kraaaasaaaa!!!! Uprimne sa tesim a drzim palceky, nech HCG stupa a nech mrnusik rastie 😵 😵 😵 😵 😵 😵

blondynka400
13. jan 2010

schnucki, takže napřed velká gratulace 😵 😵 . Vidíš holka, já ti to říkala, že máš zkusit testík, podle toho co jsi mi psala, jsem to nějak tušila 😵 . Možná zabrali ty vitamíny ne? A nebo že jste to nechali jen tak, to je občas taky dobré....
Ale pak ti musim vynadat, tedy takhle se nám to oznamuje 😠 jako jen tak? 😠 A ještě s víc než s denním zpožděním? 😠 Jen počkej až se mi dostaneš do ruky 😀 😀 😀

blondynka400
13. jan 2010

schnucki, jinka ona ta hladina HCG je hodně individuální, můžeš mít rychlé embryjko... A nebo tam jsou dvě 😀

janulka04
13. jan 2010

vidis, blondy ma pravdu.... 😉 mozu byt aj dve babula... 😉

schnucki
13. jan 2010

holky dekuju moc 😵 .... blondy ja si rikala ze si z vas aspon trosku udelam srandu ... a s tim testem jsem chtela cekat az na krev, abych tu neplasila 😀

moc dekuju holky moje 😀 ... no ze dvou me klepne 😝

letime nakoupit tak se navecir ozvu 🙂

janulka04
13. jan 2010

schnucki, neklepne...dve su nahodou super 😉

blondynka400
13. jan 2010

schnucki, ty testy jsou víc než jasné.... Nevím čím by si měla pllašit. Ale ok, budu si to pamativat 😠 😀
Ikdyž já mám z tebe takovou radost, že si to ani neumíš představit, hrozně moc ti to přeju, že se na tebe nemůžu ani zlobit ... 😵 😀 😀
Taky si myslím, že by jsi dvě přežila, alespoň by si to měla hned za sebou 😀

lubinka9
13. jan 2010

ty kokso, co to tu citam?? clovek si na chvilu odbehne!
juchuuuuu, schnucki je tehula. 😵 😵 moc moc gratulujem a nech je aj nadalej vsetko v najlepsom poriadku 😵

ty brdo a teraz sa mam sustredit na navstevu 😲 😀

urobila som este jednu strudlu, co ak holka zlata pride hladna 😉 a nech vidi slovensku pohostinnost 😵

kkatka78
13. jan 2010

Schnucki tak srdecne blahozelam....jupiiii....tesim sa s tebou.... 😉

Ja stale cakam na ,,jahody,, ako to tu Emily nazvala a jahody v zime nerastu, tak dufam,ze sa nedockam.... 😉

meleri
13. jan 2010

cože cože Schnucki tak to je fakt supeeer!!! 😵 😵 Gratuluju ti!!!! tak ať se vám oběma daří, miminku a tobě!

schnucki
13. jan 2010

holky jeste jednou dekuju 😵 jste zlate ....

ja tomu stale nemohu uverit a mam obavy aby bylo vse v poradku ... uz se nemuzu dockat uterniho terminu .... nevedela jsem ale ze budu mit furt bolesti bricha 😝 nekdy prejdou, ale vetsinu casu bricho citim, nejlip je mi v lehu 😀 a tlacej me ryfle, nebo si namlouvam ze me tlacej 😀

jinak lubi dekuju za recept, pustim se nekdy do toho 😉

katko preju aby nedosli 😉

mirusch
13. jan 2010

Ahojte babule kecalky...

Lubi, super ze dosla postielka. A preco si to vlastne objednavala az z AT? Nabuduce si to asi rozmyslis, ze odkial, co 😝 A ako hebamme? Strudla chutila? A uz vam burali tu kupelnu?

Janulka, no teda som sa zabavila na pribehu ako sa tvoja dcera hrala na Hudiniho (ten co sa vyvliekal z kazajok a tak, kuzelnik), sikulka 😀

Meleri, zase chori? 😔 No ved aj ja som sa dnes rano zobudila s tym, ze som zachripnuta a iba som nadavala, az sa manzel zobudil chudak. Tak som zvedava co z toho, lebo ak ano, tak musim v piatok Schnucki zrusit.

Apropo Schnucki, s tou som uz kecala...vcera aj dnes, ale musela som cusat, dufam, ze ma neukamenujete 😀 Ale chapem, ze to chcela mat potvrdene z krvi, istota je gulomet. Uz sa tesim na ultrazvuk, ze co sa to tam skryva a kolko toho bude 😀 😵 Ak dve, tak mi hadam jedno prepusti 😀 😀

mirusch
13. jan 2010

Emily aj ty migrenujes? A mas na to lieky? Lebo teraz ich nesmies brat, ked sa snazis.... Ja som takto trpela 2 roky, kym som sa dozvedela, ze aj tak nic a tak som zase zacala brat triptany, tie prakticky vzdy pomozu.
Aj dnes ma boli hlava 🙄 No nic zo mna. A v noci som spala 5 hodin, manzel chrapal, ale strasne, potom sa prestahoval do obyvacky a neskor mi vynadal, ze to preto, lebo som ja kaslala. 😀 😅 Ach jo.

lubinka9
13. jan 2010

taaak holky navsteva za nami.
Hebamme velmi mila, vek asi jak ja a jasna Nemka blondava 😀 Takze sme si ju najali 😎
A strudel mi zjedla skoro cely, velmi jej chutil, sa cudovala, ze take nieco si clovek moze sam urobit 😀 😀 Ta asi denne varit nebude 😕 😀 No a nastastie kavu nechcela lebo ju vraj nepije. Tak sme si padli do noty a pride zasa v piatok mi doniest nejake veci a zoznamy.. tak som radaaa..
a hlavne zmiernila moj strach z CR a to som potrebovala 😉

burat kupelku pridu zajtra rano. Kvoli tomu musim skoro vstavat. 😠

miri dobre vediet, ze vies drzat tajomstvo ale svrbiet ta muselo veru.. takuto vec udrzat 😵
no postielka isla z AT lebo az ked som objednala som zistila, ze stranka je z AT. Nemcina jak nemcina. Ale prisla skor ako matrac, ktory som objednala v ramci Nemecka.
a uz stoji 😵 , dali sme aj kolieska a teraz ju tu mame zabrzdenu v izbe. Este ju musim pretriet trochu.

schnucki, tie bolesti su normal 😉

meleri
13. jan 2010

Schnucki,

tak si odpočiň, určitě to přejde, ono ten první trimestr je takový divný. ať ti to rychle uteče a jsi už ve druhém! 🙂

jo začíná mi být fakt pěkně blbě..tak sem to riskla a vzala si ibuprofen..ale už mě to fakt nebaví..

Mirusch
ted si uvědomuju že sem ti neodepsala na IP tak se nezlob, nějak ted nemám sílu...
Malý Sam se snaží dělat krůčky, udělá tak tři čtyři a pak se plazí ale jsem fakt štastná že se o to pokouší..hodně pomohl syn od kamarádky, on už totiž chodí od 10 měsíců a Sam se ted začal snažit s ním.

mirusch
13. jan 2010

Meleri, to je v pohode, netrap sa nad IP. A blahozelam k prvym krokom! 😵 Ale je fakt naprd, ze si chora. Sme to asi chytili jedna od druhej 😕 Ale nie, ja nie som chora, nie som chora, nie som... Zajtra uvidim 😠

Lubi, svrbelo, svrbelo, 😅 Raz som bola v takej situacii, ze v nasej parte otehu 2 kamosky tesne po sebe a obe mi to povedali a nesmela som to nikomu povedat, az kym neprejdu 3 mesiace, skoro som umrela 😅 a potom sa naraz rozhodli, ze uz to daju vediet, tak prve co bolo som vypustila ako z parneho kotla bolo, ze som to oznamila tym dvom, ze ved aj ta druha je 😀
A ta strudla, vidis, hovorim ti, ze nou mozes podplacat. Zvysilo ti pre robotnikov na zajtra? A nezabudni na nevinny usmev a vytrcanie brucha, hadam si poupratuju za sebou. Aj ked verim, ze na postarku-zenu to ucinne nebolo 😠

mirusch
13. jan 2010

Ozi, prave som objednala stolik do obyvacky. Sedy sme nenasli, tak teda tmavo hnedy, no co uz. Lebo stale mame cierny nabytok, este z ery, ked moj manzel bol single a velky rocker 😝 a budeme ho menit az o par rokov. Nuz tak bud potom kupime tmavo hnedy alebo vymenime vsetko aj so stolikom, ale na ten nas stary sa uz proste neda pozerat a navyse potrebujem v malom byt kazdy cm2 ako ulozny priestor a tento novy ma az 3 urovne a aj kosik. No som zvedava.
Chcela som vam len povedat 😅 Budem spolu s Lubi cakat na zasielku...

emily327
13. jan 2010

ahojte zienky, tak som tu 😀 idem si precitat o co vsetko som prisla 🙂 Ako sa dnes mate?

emily327
13. jan 2010

lubinka: super, tak postielka dorazila 🙂 Konecne si sa dockala 😀 Inak s tou strudou mi robis dobre chute 😀 Ozaj mohla by si aj mne poslat receptik 😉 Ja milujem varenie a pecenie, tak vyskusam cmuk dik vopred

si: vitaj medzi nami 🙂

schnucki: jej gratulujem 🙂 velmi sa tesim spolu s vami, teraz sa hlavne opatruj a nech vsetko klape ako ma 🙂 cmuk

mirusch: coze????? ak mam migrenu pocas snazenia tak nemozem brat lieky???? Preco? Dobre,ze si napisala,lebo ked je fakt silna bolest, tak ja viem do seba napchat aj 2000 ibuprofen ☹ ale uz aj ten pestava zaberat ☹ To ma mrzi,ze si sa poslednu noc nevyspala ☹ ja spim ako zabita, co je super, lebo casto som mavala problem zaspat, kedze ja stale nad niecim rozmyslam 😀 co moj drahy nechape, on lahne a je tuhy, jaj zavidim tisko taky spanok.

schnucki
13. jan 2010

meleri super ze se mali pokousi chodit, at se mu to brzo povede 😉 .... a brzo se uzdrav ....

mirusch super, jsem zvedava kdy dorazi, ktera z vas dostane zasilku jako prvni 😀

normalne se musim priznat, ze jsem dneska v pul 7 otravovala sestricku u doktora 😀 povedlo se mi totiz pred silvestrem snist tatara, nikdy jsem ho nejedla a jist nebudu, ale nase napadlo ze by jsme mohli ochutnat jak se ji v cechach, tak jsem zbagrovala chleba s nim .... no a v tehu se to nesmi, tak jsem hned dostala paniku .... no ale prej si nemam delat hlavu .... asi bych se propadla kdybych tim vsechno pokazila ....

emily dekuju moc 😵

mirusch
13. jan 2010

Emily, nuz ak otehotnies (a nevies este o tom) a medzitym si zobrala tabletky, tak je to dost naprd. Pocas tehu nesmies brat ziadne tabletky, co ti nepredpise lekar!!! A proti bolesti max. 1 Paracetamol denne a aj to len s dovolenim lekara. No a preco si vlastne este nesla s migrenou k neurologovi?!! Ibuprofen velmi na migrenu nezabera. Na to su specialne lieky, co sa volaju triptany, su rozne druhy, ja beriem Relpax, ten zaberie najneskor do 2 hodin a mam pokoj, ale ma velmi silne vedlajsie ucinky a NESMIE sa v tehu brat! Preto som pisala, ze ked sme sa snazili, tak som si vzdy migrenu pretrpela, 2 dni bez jedla a vody, brutal, a vsetko zbytocne 😠

mirusch
13. jan 2010

Schnucki, ako som ti povedala, kasli na to, uz to nezmenis a kolko zenskych aj pije, aj fajci cele tehu a narodi sa im zdrave dieta, co sice nechapem, ale chvalabohu. Vsetko bude ok, uvidis. Akurat si uz davaj teraz pozor.

emily327
13. jan 2010

schnucki: vela som citala o tom,ze ak zena zje nieco co sa pocas tehotenstva nema, pije alkohol ak este nevie,ze je tehotna, ze to by nemalo ohrozit babatko. Tak ja verim,ze si nic zle neurobila. Kedysi ludia nevedeli, co sa moze nemoze, nase babky pocas tehotenstva papali vsetko co bolo dostupne a bolo vsetko ok. Takze sa tym netrap a teraz ked uz vies,ze si tehu, tak si budes davat pozor a vyhybat sa jedlam co by tehulky nemali a vybavene 😉 Uz na to nemysli a tes sa 😉