Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
14. jan 2010

pridavam se k emily, davam si z tebe priklad a tesim se ... a rikam si ze vse bude ok ....

holky dneska jsem tak smejdila na netu a mrkla na tehu kalhotky, to jsou bomby 😀 nevim jestli v tom budu eroticka 😀

blondynka400
14. jan 2010

emily, zas na druhou stranu čím déle počkáš, tím bývá čárka jasnější. Takže někdy počkat není až zas tak úplně špatné 😉

schnucki, aha, ak už to chápu 😀
Jinak já být tebou bych se na těhu kalhotky vykašlala... Já celou dobu nosím tanga, co jsem nosila předtím... Jen jsem si vybrala takové ty nižší. Abych pravdu řekla, nějak si nedokážu představit, že bych přes bříško něco měla a doma je nejpříjmenější chodit úplně bez....

schnucki
14. jan 2010

a co kalhoty? mas normalni nebo ty tehu?

normalne je mi posledni dny pekna zima, zimomriva nejsem, ale posledni dny meznu uplne vsude 😝

mirusch
14. jan 2010

Ahojte, este kukam, ale len pomedzi kukania romantickeho filmu a potom pojdem spat. Uz som zrusila vsetko, co bolo naplanovane a zatial ma nikto nezabil, asi su radi, ze nepridem a nenakazim...vsak Schnucki 😀

Schnucki, no ved vravim, ze si sa prisla k susedke proste najest 😀
Inak, jasne, ze u teba bol test stejny rano a aj vecer, ty si uz nejaku dobu tehu 😵 , ale ak niekto len caka na MS, cize je pripadne tehu maximalne 2 tyzdne, tak je ciarka normalne len velmi slaba a vtedy ju najlepsie vidno prave rano. Tak ako pisala Ivus, ze normalne byva slabsia a potom silnie, ale ty si proste expert, ty si uz podla mna v 2. mesiaci....No ved uvidime.
Este s nakupmi clovece pockaj 😕

Meleri, tvoj Samik je fakt sikulka, aj mna to vzdy bavi sledovat ako deti postupne dostavaju rozum a uz nie su take len ze cumia 😀 , ale ze sa uz aj vyjadria. Tak prijemnu zabavu prajem. A rychlo sa uzdrav. Mna este len caka cela choroba, som na zaciatku.

katka, nuz, ukaze sa co to je. A ak by aj MS, nevesaj hlavu, zacni merat BT, aspon budes mat nejaku zabavu, je to napinave sledovat, ako ten graf rastie a kolise a tak. A uvidis ako si na tom.

schnucki
14. jan 2010

mirusch nechci nic kupovat, neboj, to by me ani nenapadlo, vzdyt mi ani jeste nevime na cem poradne jsme .... ale tady napravo jsou odkazy, tak me to jen tak zaujalo 😀 .... mrkla jsem ze zvedavosti .... nechci nic zakriknout .... ani nasi to jeste nevi 😀

blondynka400
14. jan 2010

schnucki, no někdy od 20tt těhotenské. Normální bokovky sice zapnu, ale není to příjemné.... Ty těhu kalhoty jsou suoer v tom, že to to bříško hezky přikryje a i hřeje. Ale to ty v létě asi ptořebovat nebudeš 😀. Každopádně takhle můžu nosit i "normální" trička a bříško mi neleze. Mně se to totiž hrozně nelíbí, když nekdo ukazuje holé těhu bříško, navíc si myslím, že to nemůže být ani moc příjemné....

schnucki
14. jan 2010

no, to bude neco 😀 doufam ze nebudou takovy vedra 😝 ..... ja si taky myslim ze je lepsi mit brisko schovane, taky se mi moc nelibi jak nektere chodi, pulku bricha vystrcenou .....

blondynka400
14. jan 2010

schnucki, oblečení může být obepnuté (když má těhulka bříško hezké a ne takové to vyžrané a pneumatiky všude 😀 ), přijde mi to skoro hezčí než ty volné haleny, to je hrozný 😝. Ale když vyloženě kouká, já nevím, mně na tom nepřijde fakt nic hezkého, jak tam jsou vidět ty žíly a napnutí kůže, pak některé mají takový ten divný pupík. Nevím, nechci se tím nikoho dotknout, ale myslím, žen a veřejnost to úplně nepatří 😝

emily327
14. jan 2010

blondy, tak to si ma uplne zaklincovala,ze nosis cele tehu tanga 😀 ja z teba umriem, ty si podla mna najlepsie vyzerajuca a najviac sexi tehotna mamicka aku poznam, este najviac sa pohybujuca v tvojom vysokom stadiu tehu a este aj cvicis, no ja nie som ani tehu a mam problem s polovicou toho co som napisala 😀

schnucki
14. jan 2010

ja ho teda jen tak ukazovat urcite nebudu 😀
nosit veci tak, ze je to krasne vydet, proti tomu taky nic nemam, ale jinak si taky myslim ze to vsichni vydet nemusej 😝

jsem naka unavena, tak si pujdu lehnout .... normalne jsem si natahla sval na litku, ale nevim jak je to mozny kdyz skoro nic nedelam 😝

emily327
14. jan 2010

inak prave citam, ako sa prejavuje ovulacia, je tu jedna tema a zienky v nej pisu,ze pocas ovulacie maju bolesti v podbrusku, take pichanie a skoro vzdy na pravej strane. A ze ak zacne ovulacia,ze moze byt aj vytok. Ja tak teraz rozmyslam,ze kedy ja mam alebo som mala ovulaciu. Kedze som vysadila HAK tak to je tazke ale poviem vam posledne asi 3 dni ma neskutocne boli v podbrusku ako keby som mala dostat MS ☹ ( ale cakam ju az koncom mesiaca 28.1.) je to taka silna bolest a tak sa hype z jednej strany na druhu, bala som sa ci to nie je zapal vajecnikov, alebo ze som prechladla ale asi to je priznak ovulacie.... Viete niekto presne ako to funguje? Nechcem pisat do inej temy, lebo tam som nenasla tak spriaznene duse ako ste tu a viem,ze ak mozete tak mi pomozete 😉 co si velmi vazim cmuk

blondynka400
14. jan 2010

emily, no dobře, tak aby sis mě dokázaal úplně představit, tak ještě nosím i teď poměrně vysoké podpatky 😀 😀
Nevím, ale mě ty tanga jsou fakt příjemná, byla jsem na ně zvyklá, samo nosím jen bavlněné a volné....
Jo jinak mám pro tebe jeden tip, když se snažíš, nejsou tanga moc vhodná a když tak čím volnější tím lepší 😉

schnucki, a nebude to náhodou z toho ? 😀
tak to jsem ráda, že to vidíme stějně.... Tak se měj hezky a pěknou dobrou noc 😎

blondynka400
14. jan 2010

emily, takhle po vysazení HA to může být cokoliv... Výtok jsi zkoumala? V ieálním případě, by to ale na ovu mohlo ukazovat 😉

emily327
14. jan 2010

blondy 😀 😀 ja uz nemam slov 😀 ze vysoke podpadky 😀 😀 bez komentara, uz viac nepis ty nasa tehu modelka 🙂
Co sa tyka tanga nohaviciek, kedysi som si ani klasicke nevedela predstavit obliect ale od kedy sme prisli do Irska, tak nosim iba bavlnene obycko nohavicky a tanga som uplne vypustila. Mavala som casto ( za rok 10 krat) zapal mocoveho mechura a jedna z moznosti bola,ze je to aj vdaka tango nohavickam a od vtedy som ich prestala nosit. Musim zaklopat klop klop uz viac ako rok som zapal nemala a snazim sa vyvarovat vsetkemu co by mohlo zapal privolat. Takze moja era tango nohaviciek uz davno skoncila 😀 😀

emily327
14. jan 2010

blondy teraz mam taky hm no mam taky vytok, taky tahavy a priesvitny, ale neviem ci to nie su zvysky zo vcera rana ☹ myslis,ze mozu byt?? co som si na tehu kalkulackach pozerala, tak by som teraz mala mat ovulaciu takze neviem fakt. Ale ta bolest je fakt silna a hlavne vecer hm no tak dufam,ze je to ovu co by bolo super. Kolko trva taka ovu??? Lebo ja som minuly tyzden ( 2dni po vysadeni HAK a 3 dni po skonceni MS) mala taky tmavohnedy vytok ale iba raz a potom uz nic. Pripisovala som to vysadeniu HAK ale mozno to bol symbol ovu..... Jaj no uz mam z toho chaos fakt ☹

emily327
14. jan 2010

schnucki, dobru nocku a oddychuj, dolezity je prvy trimester, tak sa opatruj viac ako inokedy cmuk drzim palce 😉

blondynka400
14. jan 2010

emily, tak to jo....
Oni tanga hold nejsou pro ty, které mají často záněty apod. Já s tím naštěstí problémy nemám, tak je nosím.... Spíš si neumím představit na sobě normální kalhotky, přijde mi to takové divné.. Ale při snažení jsem pak občas začala nosti takové ty boxerky s nohavičkami a to docela šlo.

emily327
14. jan 2010

je mi to jasne blondy,ze ty takove problemy nemas, ty veskere zadne problemy nemas 😀 ale nie robim si zarty moja, som rada,ze si ok a ze nemas ziadne problemy, to je len super. Ja som do mojich 25 rokov tiez nemala a potom sa to zacalo, 2 operacie, caste zapaly mocovych ciest, silne migreny ☹ no ale co uz, tak to je, som uz stara a bude to len horsie 😀 ozaj blondy kolko mas rockov??? ak to nie je tajomstvo.
Inak si presne pamatam ako som si prvy krat oblikla nohavicky xixi som mala pocit, ze mam na zadku nieco nasite 😀 je to nezvyk ak si po dlhom case oblecies ine ako tanga 🙂

kkatka78
14. jan 2010

blondy ja plne suhlasim s Emily....naj sexi tehulka pod slnkom 🙂

Emily drzim palceky,dufam,ze vam to ,,vyjde,, tento mesiac 😉 a v Uk.Aspon na to budes spominat ako si si robila test u kamosa na wecku a bol pozitivny 😀

Jasne ja pockam,ale mam z toho taky iny pocit...asi na jahody,mne sa to uz stalo aj pretym...a nic. 😒 Ale este nehadzem flintu do zita....

Schnicki oddychuj, to je dolezite....relax, ci pre tehulky alebo snazilky... 😉

blondynka400
14. jan 2010

emily, to by jsi se divila, co já mám všechno za problémy 😀 A co mám ze zdravotního hlediska všechno za sebou... Ale těď jsou v tomhle směru lepší časy...
Tajemství to není, v podstatě 28 😉

Tak ten výtok vypadá, že by mohl být bílkový... Ovu je otázka vteřiny, kdy vajíčko vystřelí z folikulu. Ale předtím se nějakou dobu tělo připravuje, folikul na vaječníku tlačí, pak vystřžíkne do břisní dutiny kapalina... No každopádně je to inidividuální a nedá se to nějak přesně popsat....
Já být tebou bych to až zas tak neřešila, hezky se sanžte, jesttli máte náladu a uvidíš, jak to dopadne 🙂

emily327
14. jan 2010

Dakujem Katka dakujem. A ty si nejaka ticha dnes. Co hlava? A ako dopadlo popijanie vinka s kolegom? 😀

emily327
14. jan 2010

😀 tak to si mladsia ako ja 🙂 Hlavne,ze si teraz ok cmuk
ano ano kaslem na sledovanie, snazilkujeme a uvidime koncom mesiaca 🙂

blondynka400
14. jan 2010

emily, tobě je kolik? 😕
Vidíš, tak je to správně 🙂

emily327
14. jan 2010

mne je 31 v juni 🙂 ale nevyzeram, vravia,ze vyzeram na 25 najviac 😀 tak som rada 😀

kkatka78
14. jan 2010

A ja stara korcula tiez 31...v okt.32 😖 Tak to bud rada Emily..inak aj na fotecke vyzeras taka zrela 25 ka 😵

Kolega 😀 alebo Sperminator 😀 to je vtedy taky pysny ....chlapi 😉 No moc sme toho nepopili,lebo obaja pracujeme,to mi len tak za poharik....na dietku...vraj to pomaha spalovat tuky...a nam ich po sviatkoch treba vela spalit. 😉

Hlava presla,dnes som si davala pozor,aby som pila viac vody a v poho.

blondynka400
14. jan 2010

emily, to je dobře.... Mně vždycky hádali víc,ale ono to bylo spíš asi chováním a oblékáním, ale já byla zvyklá z práce... No a teď se to nějak otočilo a spíš si myslí, že mi je méně, tak jsem jedině ráda. Ale mě přijde, že už roky vypadám pořád stejně 😀

katka, to je ještě v pohodě, kdyby tě slyšela naše mirusch, prý stara korcula 😝 😀

kkatka78
14. jan 2010

no dufam,ze nas zajtra dobehne a docita...aspon sa zabavi 😝 Dufam,ze este neplace pri tych romantickych filmoch 😉

emily327
14. jan 2010

jaj zienky, mne dosiel moj drahy a je dnes ako keby mal MS, tak sa mu idem venovat 😀 a idem zistit ako velmi je unaveny 😀 tak vam prajem dobru nocku a tesim sa na vase pismenka zajtra cmuk pa pa

blondy, aj ja mam pocit,ze vyzeram v tvari stale roky rovnako ale co sa postavy tyka, tak vidim,ze to uz nie je to co byvavalo ☹ hm no mozno pri detoch budem zase stihla ako lan 😀

kkatka78
14. jan 2010

budes Emily budes 😉

Idem aj ja bambulky do hajan,postiskat mojho Macika.... pekne sniky 🙂

emily327
14. jan 2010

Inak zienky, mohli by ste si do albumu vlozit aj nejaku fotku kde vam je vidno tvaricku 🙂 hlavne blondy, uz viem ako vyzera tvoje stehno z boku, tvoja prdelka, tvoje brusko a ake spodne pradlo nosis ale ako vyzeras to neviem 😀 😀