Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
10. feb 2010

blondy- pry se dite skvele protahne a zrelaxuje....videla jsem asi 3 cviky nebo jak se tomu rika a holcicka si to uzivala......ale nevidela jsem tu reportaz, ktera vsechny tak pobourila.....ja fakt nevim, co si o tom myslet.....ja osobne bych mela strach.....

bricho jsem mela povolene po porodu, bylo sice ploche ale ta kuze kdyz jsem si lehla na bok, to byla prca 😉 😀 a paze myslim ze mam ok, od noseni tygra...prave nevim proc tak rype 😉 😀

jooo, a cviceni, davala jsem hned panevni dno a asi tyden po porodu bricho a 14dni po p.jsem zacla behat, nejdriv pomalu, pak normal...a ok....ale je to indiuvindi, jak se kdo citi......

lubinka9
10. feb 2010

zuzi, oko vidi.. 😉
no a ja som mala minuly piatok +12,5kg. Ale urco to slo o nieco hore cez vikend. Uvidime kolko v piatok, este ma caka poradna 😉

kleo, moj ma tiez take chvilky. Vseobecne sa menej hybe ale niekedy viac a niekedy proste chrni 😀 Vacsinou zacne vystrajat ked pride drahy z prace a zacne rozpravat. Maly nanho dost divoko reaguje 🙂 je to potom take vlnobitie, zapiera sa prdelkou o moje rebra. No a sem tam sa mu podari fajne hlavickou zatlacit na mechur, tak to vidim aj hviezdicky ale nevaaaa 😝 Bude to tvrdohlavec po mne 😉

lietanie babatiek?? si robite prdel, nie? 😕

zuzka11
10. feb 2010

lubi jak ja uz jsem zvedava na ty tvoje fotky.....straaaaasne napinas 😉 😀

blondynka400
10. feb 2010

zuzi, aha. Hm, tak ot není nic pro mne...
No já mám břišcho taky relativně ploché, ale prostě takový rosol, fůůj 😝 . Kdyby bylo na mně, cvičila bych klidně i den po porodu, ale bojím se, abych tím něco nezkazila. koho jsem se ptala, tak všichni se schodli, že mám alespoň 4 týdny počkat ☹ . Tak teď nevím... ale je pravda, že do 4 týdnů mi zbývá už jen pár dnů, tak tp asi vydržím 😉

lubi, on už se zas otočil hlavičkou dolů? 😕

kleopatris
10. feb 2010

zuzi ten maly je fakt krasnucky 😵 a super vymyselnik, takto maminku upozornovat na "nelichotive" miesta 😀
no ja mam prirastok asi 12 kg a vaha mi stoji asi 2 tyzdne na 71,5 kg...takze podla toho uz by tu mal byt 😝 ale kasle na nas krpec maly...
inak aj nas reaguje na tatinka, hlavne rano jak zacne kecat, tak je maly okamzite aktivny a dneska nic...asi 10 minut sme ho budili a proste nic...ja uz som fakt chcela do nemocky 😖 sak uz nas dva tyzdne nikto nevidel....

ja by som sa tiez bala toho lietania 😖 ze sa mi vysmykne, alebo mu nieco zlomim....

lubinka9
10. feb 2010

jj blondy, uz asi 2-3 tyzdne je zasa dolu hlavickou. A zatial bezo zmeny. Som nespominala?

blondynka400
10. feb 2010

lubi, možná ano. Ale já to to tady bočas čtu jen tak napůl, se přiznávám 😔 . Nebo tedy spíš si to přečtu, ale půlku věcí zapomenu 😅

kleo, vidíš, a to jsi měla z váhy strach. to já jsem naknoec přibrala víc 😝 😀

kleopatris
10. feb 2010

jej vidis lubi, uz vies presny datum? viem ze 3.februarovy tyzden, ale to uz je buduci tyzden, nie?

lubinka9
10. feb 2010

fiiha, nejako som moc +, nie? Ked porovnam vase vysky a moju.. 😕 Ale ked mne sa to nema kam rozlozit, teda ak neratam stehna a zadok 😝

kleo, to ti uz tak stoji dlho vaha? ja som tusim za posledne 3-4 tyzdne najviac pribrala a stale je tam nejaky narast. Mrnavy asi dobieha 😕

lubinka9
10. feb 2010

kleo, nemozem vyzradit ked sa tu stavkuje, nie? 😎 😀 😀

kleopatris
10. feb 2010

no ja zase dufam, ze moj drobec uz stoji 🙂 ze mal proste ten narast skorej a teraz cusi 😅 si meriam aj brucho kazdy den a to mam tiez rano 99 a vecer 101 uz asi 2 tyzdne, tak dufam, ze uz nerastieme 😝
inak moj drahy ma obvod brucha furt vacsi jak ja 😀 a to neni nejaky tucny, a nejde mu to do hlavy, ze ja s mojim megabruchom mam mensi obvod jak on 😀

kleopatris
10. feb 2010

tak mi vyzrad do IP 😵 nech nepokazime stavky, nech viem kedy mam na vas myslet a drzat prsteky

kkatka78
10. feb 2010

Caute babiky, mne by sa najviac ratalo keby Kleo a Lubi porodili v jeden den ... 😉

Ja som dnes pozerala moj graf BT...ak som to spravne pochopila,tak ak je tehu teplota by sa mala drzat na tou cervenou prerusovanou ciarou ???? Lebo moja sa drzi,mam aj taku slabsi biely vytok,ale nic vazne, zaludok ako na vode,ale neviem,ci s tej choroby alebo z niecoho ineho.... 🙂

Inak ja si spominam na tohto mesacnu ovu,v ten den som mala taky starsne zvlastny pocit,bola som cela happy a taka som nebola uz dlho, taka plna energie, este sa mi kamoska smiala,ze co so mnou je...fakt bol to taky skvely den.....ale nechcem si namyslat...i ked si uz namyslam 😀 ako prekvapim draheho na narodky 27.2.
MS by som mala dostat 19 a 23 by som mala robit test,ale to je teoreticky,prakticky to nechame na prirodu 😉

Lubi, Kleo kolko ste cca za tehu pribrali???

lubinka9
10. feb 2010

kleo, tak ja mam vecer 102 cm. A draheho som uz predbehla davnejsie 😀 😀 A zacinala som na nejakych 62cm 😕

blondynka400
10. feb 2010

lubi, ale přibírání přeci není o výchozí výšce. To tak nefunguje, že ten kdo je vyšší přibere víc, naštěstí 😀
Tedy ty mrško, ty nám to jako nechceš říct jo? 😠 😀

kleo, ono to bříško roste, ale mění tvar, jde víc dolů, proto ten objem je pořád stejný...
Ale 101 mi přijde tedy docela málo. Já se tedy neměřila, ale mylsím, žej sme měla víc 😀
K té váze, mě se to taky na chvilinku zastavilo a pak těsně před koncem šlo zas dsot nahoru 😅

schnucki
10. feb 2010

ahojik holky, teda vy jedete ...

zuzi prej olivu 😀 ... jinak si me pobavila, s tema prdikama 😀 .... a takhle te ponoukat, koukam s nim sijou vsichni certi 😵

ja uz chci mit taky velke brisko a citit prcka, dohadujeme se s pritelem kdy ho dozenu 😀
jinak pristi stredu mame termin, tak na me myslete, bojim bojim .... dozvim se taky kdy pujdu na NT ....

kleopatris
10. feb 2010

lubi no som zvedava aj ja uz na tvoje fotecky 😵 tak to mame asi rovnake brucho, lebo ja som zacinala tiez na nejakych 65cm alebo tak nejak, takze mas aj ty vsetko asi len v brusku a to nechame v porodke a budeme jak zuzka a blondy 😀
kati vahu sme rozoberali o kusok vyssie, kukni 😉

schnucki
10. feb 2010

katka hod sem link na graf, mrkneme na to ... ale pokud se drzi nahore, tak by to mohlo bejt dobry .... hlavne aby se drzela nahore i po ocekavanou ms, me vzdy pred ms teplota klesla .... drzim palecky 😉

lubinka9
10. feb 2010

blondy ja viem, len ked sledujem vas, aky mate narast a odratam moju vysku, som jak taky zemiakovy knedlik 😀 A vcera som doma pobehovala v zupane a sa mi drahy smial, ze do komixu by to nikto lepsie nenakreslil 😖 😀 😀

blondynka400
10. feb 2010

katka, pochopila jsi to správně. Teplota nesmí jít pod tu čáru. Ta čára je přerušovaná proto, protože fertility jí vyhodnotil jako prvděpodbonu ovu, ne úplně jistou (ale podlě mne je jistá 😀 ). LF by měla být minmálně 10 dní, většinou ale bývá tak 14 dní. Ten žaludek jako na vodě asi z těhu nebude, protože i kdyby jsi měla rychlé embryjko, teprve dnes (mix včera) začalo HCG vylučovat 😉 . Každopádně ten bílý výtok je dobré znamení, za ten může progesteron vyloučovaný žlutým tělískem, tak snad žluté tělísko vydrží a neodumře 😵

schnucki
10. feb 2010

kleo me to tvoje brisko prijde jako radnej balon 😀 .... lubi nas s fotkama hodne napina 😝 😵

schnucki
10. feb 2010

lubi aspon ze z nas maj srandu ... ten muj se mi casto smeje, kdyz rano cela ochrapana sedim v posteli a laduju se jablkem 😝

kleopatris
10. feb 2010

no blondy mne vsetci hovoria ( aj moja dr., v nemocke ...), ze kde tam take velke babo schovavam 😝, ze to brucho na to nevyzera, ja som fakt zvedava kolko kg bude nakoniec mat, nejake slabe 3 kg a 40 cm obvod hlavicky 😀
blondy nevies nahodou kolko mala tvoja malicka obvod hlavicky pri narodeni? ja netusim kolko je tak bezne

blondynka400
10. feb 2010

kleo, koukala jsme, máš pořádné bříško 😵 😀
Jo jinka mě se Zuzkou nesrovnávej, mně zůstalo nahoře nějakých 5kg. Ale jen co budu moct začít cvičit, půhdou dolů 😠 . Ale tedy zas na druhou stranu je fakt, že ta váha jde dolů pořád sama od sebe, sice pomlau, ale jde... Od té doby co jsem přišla z porodnice zhruba 0,75kg týdně...

kleopatris
10. feb 2010

no mam balon jak svet a im sa zda este male 😖 ale to bude asi tou vyskou, ze sa to tak opticky straca 😝

a s tym zupanom, ja som vcera otvorila v zupane postarovi a ten chudak cumel jak tela, ze co za monstrum tam pred nim stoji 😀

blondynka400
10. feb 2010

kleo, no možná ta fotka zkresluje, ale mě tedy to bříško přijde fakt velké... Tedy tak normální na dobu těhu...
Že jsi to ty, tak jsem se koukal do zprávy z porodnice. Takže obvod hlavy 32,5 a obvod hrudníku 31,5 😉

kkatka78
10. feb 2010

Blondy dik za vysvetlenie 🙂

Tu je link:

http://www.fertilityfriend.com/home/Kkatka78

kleopatris
10. feb 2010

blondy myslis, ze ked pouzijem normalny vzorec na vypocet obvodu kruhu, ze sa dopracujem k obvodu hlavicky nasho maleho? lebo minule jak mal priemer hlavicky 10 cm, tak mi vysiel obvod okolo 31 cm a to sa mi zdalo celkom ok...teda v tom pripade, ze by mu uz nerastla, len neviem, ci sa to da tak zovseobecnit 😅

zuzka11
10. feb 2010

blondy - ja jsem proti tobe trpajzl.....a me odesy svaly, ted je zase pomalu nabiram a ti i pribiram.....co aninka?nedas nejake nove fotecky?

lubi - 😀 si te jako pobihajici zive predstavuju 😉

joooo, a je to bordel, vsechny hodnotite moji postavu...ja myslela ze petrunu zakousnu za ty fotky tam, mam tam historicke plavky a vubec...a on na to, ze na me stejne nikdo koukat nebude, jen na adama....prrrrd, nezna vas 😀

schnucki
10. feb 2010

katko tak to vypada nadejne 🙂 ... budem drzet palecky aby se teplota udrzela nahore 😉

s obvodem hlavicky vam neporadim 😅