Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
10. feb 2010

jooo zuzi my skouknem vsechno 😀 ... jdu na to mrknout 😀

blondynka400
10. feb 2010

kleo, ale hlavička není kruh, ale ovál.... 10cm mi přijde docela normální hodnota.... V chytré knížce jsem našla, že normální rozměr hlavičky v 40+0 je 88 - 100mm

zuzka, tak je pravda, že mně vězšina svalů zůstala, ale taky se trošku povolily 😝
Pošli mi do IP mail (někam jsem ho ztratila, jsem hrozná 😅) , něco pošlu... 😉

mirusch
10. feb 2010

Caute mrachtosky, zase pisete odusu, ked ja musim pracovat 😝 Musim vas citat na etapy.
Ja radsej netipujem nikoho, vobec netusim... U Katky sa mi to zda podozrive, aj ked bol keksik len raz, ale vyzera to dobre 😉

Emily no vsak nech sa sefovia ksichtia ako chcu, isto ze nie su nadseni, ved ich pochop, musia si zase niekoho hladat a dovtedy mozes ty len ciastocne pracovat... A este si to aj planovala a nic si im nepovedala, no taky podraz! 😀 😝 A este keby vedeli, ze sa hned podarilo, tak ich aj klepne.
To je jedno. Je to vas zivot a aj tak idete prec.

Lubi, tiez som uz Zuzke pisala, ze nech mi nehovori, ze ma take brucho po porode. Uf. Kocka a stazuje sa. Neviem naco teda. Ja nemam ziadne dieta a moje brucho teda vyzera .... skoda reci 😝

Zuzi, vidim, ze mate doma srandu velku. Si si chlapca naucila, tak mas smolu 😀 som zvedava, ci ho budes musiet hladkat, aj ked bude obedovat ako 15-rocny 😝

mirusch
10. feb 2010

Lubi, aj mne napis, ze kedy mas CS, som zvedava. nemyslim si, ze to ovplyvni stavkovanie, kedze Kleo si to moze rozmysliet kedykolvek, ze rodi...teda jej dieta. No fuuu, ale som zvedava. Ale dufam, ze nam hned ukazes fotocky!!

Blondy a ten rozmer hlavicky to je priemer zlava doprava alebo spredu dozadu, ja som si vzdy nad tym lamala hlavu, vsak 10 cm az tak vela nie je...

mirusch
10. feb 2010

Aha, jasne.... dosla som a tu ani nohy 🙄 A teraz musim zase pracovat...

schnucki
10. feb 2010

mirusch ja jsem tu, delam obed, a zehlila jsem, prave umiram u smazeni salamu 😝

uz je to doma lepsi??

blondynka400
10. feb 2010

mirusch, já myslím že je to od ucha k uchu... Ale úplně jistá si nejsem 😅 . A mám skripta bez obrázků 😝
to víš no, jsi přišla a všechny jsme se lekly a utekly 😀 😀

schnucki, smažení salámu? 😕

Já jsem akorát nakrmila a uspala to moje hladové zvíře a musím jít něco připravit, za chvíli mi má dorazit návštěva...
Jo, fo labíčka jsem dala fotku toho mého rosolu, jestli vás to zajímá 😝

schnucki
10. feb 2010

delam neco jako rizoto, nevim jak se tomu salamu co se dava do rizota rika, 😅 ... tady je neco podobnyho, tak jsem ho nakrajela a lehce osmahla ... jenze veskery maso mi smrdi, tak jsem umirala ... ale co bych pro toho myho chlapa neudelala 😀 .... no a do toho zeleninku a ryzi, akorat nestiham dat to do trouby, tak jen tak 🙂

blondy me to brisko prijde dobry, na to jaky bylo pred porodem 😀 .... a urco to pujde dolu 😉

blondynka400
10. feb 2010

schnucki, ti smrdí i salám, to jsem naštěstí neměla 😀
Tak jistá změna tam je, ale přeci jenom před těhu to bylo jaksi lepší 😝 😀 .
Ale vážně, abych pravdu řekla, nějak jsem si myslela, že to bude horší, když jsem viděla některé kamarádky... doufám, že to půjde zpevnit, přeci jenom takhle bych zůstat nechtěla.... 😖

zuzka11
10. feb 2010

blondy pry rosol 😔 je pekne v rovine, zadna vypouklina....je videt ze jsi cvicenka......

a adama nehladim ja, hladi on me 😀 ja se musim jenom pridat 😉

nekdo se ptal na tu hlavicku, tusim 36cm mel adam, pak v 6ti tydench 38?alw abych nekecala....takze cca.....

miri - ja si nestezuju, teda ne moc 😀 proste realisticky vim, ze musim zase zpevnovat.....

kleopatris
10. feb 2010

no k tej hlavicke, nas mal pred dvomi tyzdnami z predu do zadu 10 cm a z boku do boku 9,45 cm 🙂 teda podla toho jak to dr. na UZV odmerala...blondy ja viem, ze je oval, ale berem radsej ten vacsi rozmer a akoze kruh 😅 ja mam tak nejak furt hrooozu z tej jeho gebulky 😝 a neviem sa uz dockat 😵 tak vymyslam blbosti....

blondy ze rosol 😲 co by za to miliony zien dali, mat take brusko pred tehu jak ty mas po tehu 🙄

mirusch ja uz som si rozmyslela, kedy chcem rodit 😀 este mam 7 hodin cas 😀 ale jak pises, to moje dieta ma vlastnu hlavu...

zuzi aj si nejak pocitovala, ze to ma prist? alebo to proste prislo bez varovania a isli ste rodit?

zuzka11
10. feb 2010

Kleo ja neporadim, ja ho mela vyvolavany.......bohuzel, ale ty posledni dy me tlacila stydk kost - adam tam mel oprene celicko a bolely me zada, uplne dole, takova ta menstruacni bolest........jsi uz nercozni? Uz bys chtela mit maxulatko doma, vid?

meleri
10. feb 2010

čaute holky,

vy jste toho napsaly..🙂)
jinak co se toho cvičení týče tak já občas dám sklapovačky ale vůbec mě to nebaví..břicho mám relativně ploché, ale ta jizva mi to půlí vejpůl takže to prostě už asi nebude jako předtím..ale mi je to celkem jedno (jak kdy) snažím se plavat jak to jde, ale na monoploutev už můžu zapomenout... ☹ vyšla jsem ze cviku a nemám kde..možná v létě u moře..

Zuzko
tak oslava byla fajn, přišlo dost lidí, jen naši tu samozřejmě nebyli.. ☹ malý byl trochu vyděšen tou spoustou lidí a celkem dost ho to unavilo. hraček se dlouho bál až po nějaké době se osmělil a začal s nima řádit...🙂

zuzka11
10. feb 2010

Mel kazdopadne ty fotky jsou paradni! I ja jsem lina cvicit, bricho delam semo tamo...ach jo.....delala jsem ho po porodu i s tim panevnim dnem, aby se to srovnalo a ted to flakam....

Co vubec vyslapy do hor, uz jsi byla? nebo neni se Samikem sance, nikdo nepohlida?

emily327
10. feb 2010

Ahojte, citam vas ale dnes je mi velmi zle, tak som rada,ze zijem ☹ Dufam,ze mi zajtra bude lepsie ☹ Dobru nocku.

zuzka11
10. feb 2010

Emily... ☹ vydrz, zaspi to, chudatko...at je lip.....

blondynka400
11. feb 2010

meleri, co je to monoploutev? 😕

zuz, ty jsi měla taky vyvolávaný porod? To jsem ani nevěděla... Ale to bylo ještě před termnem, ne? A to ti bůhví kdoky hrozili předčasným porodem 😀

kleo, vykašli se na rozměr hlavičky, stejně s tím nic neuděláš a v konečném důsledku je to jedno... Jo a k těm odhadům, jedna holčina v únorovkách měla odhad nějakých 3,6 a nakonec to bylo 4,5. Takže je krásně vidět,jak je to přesné 😝
jojo, jenžže já nejsem ten miliony žen 😝 😀 😀

meleri
11. feb 2010

Zuzko,

jo na hory jsme chodili poměrně pravidelně, ale jenom na odpoledne..ale pak se strašně ochladilo a ted se to fakt nedá...

Blondy

to je taková velká ploutev vypadá to jako ta od mořských panen nebo delfínů..dáš do toho obě nohy, šnorchl brýle a plaveš, nic lepšího na záda a na břich jsem fakt neměla...hold už je konec no... 😢 😢

Emily
a je ti na zvracení? a co v té práci co ti řekli? no už se blíží víkend snad si už odpočineš..

Kleo určitě to bude v pohodě, neboj!

blondynka400
11. feb 2010

meleri, aha, to zní docela dobře, to vůbec neznám... A myslíš, že by se to dalo používcat i v moři, kde jsou větší vlny? 😕

meleri
11. feb 2010

blondýnko

jo dalo, jde tam jenom o to aby si člověk zvyknul na šnorchl..se šnorchlem se v moři dá plavat dobře, jen bych s tím asi nešla moc daleko..pro mě to byl fakt nejlepší sport, protože děláš jako ty pohyby jako delfín takže maká pánev hodně a vůbec celé tělo za pár měsíců se zpevníš skvěle..ted by mi to bodlo.. 😝

blondynka400
11. feb 2010

meleri, no já právě když jsem si to představial, tak mi ten pohyb přijde právě ok...Šnorchl mi nevadí. Ale u nás jsou fakt dost velké vlny, tak abych neměla pořád v puse vodu, fůj 😝 😀

meleri
11. feb 2010

blondýnko

aha tak co jsem to zkoušela tak to bylo v chorvatsku a tam moc vlny nebyly a pak ještě tady a teda je fakt že nevím proč ale záleží na tom kde jsi...jako s těmi vlnami..

jo je to super...stejně se dá plavat i s obyčejnýma ploutvičkama, ale už to není taková rychlost..

blondynka400
11. feb 2010

meleri, s normálními ploutvemi jsem občas plavala, ale to jsme zvládla i bez šnorchlu 😀
Tady když jsou vlny, tak jsou takové ty velké přesípavé... 😖
Hele a ke se to kupuje? Normálně ve sportu? 😕

meleri
11. feb 2010

blondýnko,

jo ta monoploutev to nevím! já ji měla objednanou přes klub kde jsem plavala. jinak totiž vůbec nevím kde se to dá koupit. ale jestli jsi v Praze tak tam se dá třeba sehnat vše. ale bacha je to dost velké tak metr to bude mít.

jo normální ploutve jsou taky supr! celkem ti závidím to moře. my ho sice daleko nemáme ale je to dost drahý.

blondynka400
11. feb 2010

meleri, metr? 😕 No to bych těžko převážela, já už takhle budu mít problém, abych to kufru všechno narvala a to ho mám poměrně hodně velký 😝

Drahý? Myslíš jako ubytování? No mě v naplesu trošku vadí, že musíš jít na placenou pláž a v podstatě na pláž se třeba ani večer nedostaneš, protože to mají všechno oplocené a večer to zamknou. hlavně to taky není nejlevnější, když chce slunečník a lehátko, dáš za to 15 EUR, když jdeš ve dvojici, je to 25, což mi přijde na den docela dost... Tedy jsou i o něco levnější pláže, ale tak je ta kvalita nic moc 😝
Tedy jsou i neplacené pláže, ale tam by mě v životě nikdo nedostal, protože to je samá injekční stříkačka, hovna a další podobné věcí 😖

zuzka11
11. feb 2010

ta monoploutev zni fakt dobre......ze bych si ji poridila na dovcu? palnujeme more.....ale nejlepsi by bylo jako blondy, bydlet u more......

Blondy - nic nedoslo ☹ Zkusis prosim jeste jednou?

blondynka400
11. feb 2010

zuzi, to není možný 😖 . Ok, zkusím...

meleri
11. feb 2010

jo ono je to fakt enormní! a navíc je to ostrý takže se s tím mezi lidi fakt nedá jít, prostě jedině v klubu kde je rozestup nebo někde na moři kde není moc lidí.

jo ubytování je fakt děs tady.jako nejlevnější fakt největší sockárna někde za městem 60 eur za noc,t akový ten hotel typu Formule, tak jsme trávili víkendy občas u moře..samozřejmě jsme pak šli na neplacenou pláž což mi nevadilo protože jsme tam navíc jezdili v červnu mimo sezonu ještě, ale hovna už jsem taky viděla..to co píšeš je taky celkem dost teda!

tak jsem zjistila že líp je na horách tady,kde skoro nikdo moc v létě nejezdí..ale moře je fakt krása!! 😵

blondynka400
11. feb 2010

zuzi, tak jsem to poslala, ale vrátilo se mi to... 😖

meleri, no ale fakt se potom zkusím podívat, docela mě to zaujalo...
Tak já mám štěstí, protože na tu jednu pláž máme zlěvněný vstup, takže to pak docela jde. Tedy já bych chodila i za plnou cenu, když to má člověk takhle blízko, musím si to zas užít, i když se mi to zdá dost...
U nís když se chceš ubytovat, tak je to taky drahý, pod 100 se skoro nedostaneš... A přitom mi přijde, že jsou ty hotely prázný i v sezoně, hold pračka peněz pro mafii 😝 😀
Já mám hrozně ráda moře v zimě, je to zas takové jiné, nikdo tam není a jen tak na procházku je to super... A když svítí sluníčko, člověk se i trošku opálí 😎

meleri
11. feb 2010

blondýnko,

právě to nechápu kdo se může takto ubytovat na 7 dní třeba jako 700 euro to mi přijde mooooc..aspon pro nás no...
to středozemní moře je krásné ale taky jsem ještě viděla ve Walesu Keltské moře a to se mi líbilo víc, od té doby mám moře strašně ráda, ale štve mě ten byznys kolem...nejradši mám takové ty opuštěné místa někdo v chorvatsku..kamarád byl ještě na hranicích s Albánií a tam prý to byla úplně divočina..