Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
11. feb 2010

meleri, to mně tedy docela taky 😝 , ale v It se dá za tuhle cen sehnat velký apartmán třeba pro 6 lidí, to mi přijde jako lepší alternativa, já takové ty klasické hotely stejně nemusím. Když už, tak mám ráda velké komplexy al- inlusive... Ale na týden to stačí, ale jako relax je to super, když nic nemusíš a všechno máš pod nosem a nemusíš se nijak omezovat... Jen jsem si vždycky nějaké to kilčo navcí přivezla 😀
Severní moře je prý hezké, ale ještě jsem neměla tu čest. Každopádně nejhezčí moře a pláž jsem viděla asi na Bali nebo Maledivách, tam jsme měli dokonce poměrně velký kus pláže jen pro sebe a nikdo jiný tam nesměl, to bylo super... 😵

mirusch
11. feb 2010

Ahojte, ja som len prisla suhlasit, ze more v zime je fakt super a ine ako v lete. A hlavne tam je malo ludi 😀 My sme boli teraz pri Baltickom mori - hore na severe, vsak ste videl fotky na mojej stranke. A hlavne v ten den, ked vyslo slnko, to bolo zuuuuzo. A raz vecer sme tam boli uplne sami, na tej niekolkokilomentrovej plazi a more tak divne dunelo (fukal silny vietor), to clovek cez den nepocuje. Bolo to fakt strasidelno-uzasne. 😉

meleri
11. feb 2010

blondýnko,

tak Bali.. 😵 to musí být nádhera..asi se to středozemní moře musí schovat...jo to je fakt to mi říkal manžel že by se to dalo domluvit s více lidma na týden jeden byt..ale nevím no..moc se mi do toho nechce, radši jezdím do Ostravy! 😅 ..
jo je to hezké no na koupání moc ne, fakt jedině v srpnu tak...

Mirusch,
jo je to krásné, holky vy ste mi to tak připomněly úplně se mi stýská po Walesu! tam bych si zas ráda zajela....ale taky je tam mastno...moje teta je z Hamburgu a taky si to moc chválí to Severní moře..já to viděla jen jednou a to ten přístav a je to fakt krásné...

a co norsko švédsko byli jste někdo? to je můj sen... 😵

blondynka400
11. feb 2010

meleri, ono když se domulvíte víc lídí a veme se něco v soukromí, cenově to vyjde vždycky docela přijatelně. Jenže občas je problém ty lidi sehnat. Vidět někoho den dva, proč ne, ale celý týden a dělit se s ním o koupelnu, kuchyň a tak... 😖
Já tedy byla ve Finsku a Švédsku, ale vždycky jen ve městě, trakzže to je takové o ničem. Chtěla jsem poznávačku po Norsku, na vlastní pěst, ale když jsem si spočítala, co by to stálo, tak jsem radši jela na ty Maledivy a vyšlo mě to levnějí 😝

meleri
11. feb 2010

blondy,

v našem případě by to byli moji rodiče jinak to nevidím ...ale moc se nám do toho už nechce...

tý jo fakt to Norsko dražší než nějaký ostrov, no to jsem netušila...čím víc na sever tím dražeji teda! ☹ škoda, musí to být krásné...

blondynka400
11. feb 2010

meleri, ono je tam fakt draho. Možná by to šlo pořešit nějak levnějji, ale já jsem názoru když už tak už. A když někam pojedu, chci něco vidět a ne psát někde u poplenic, to můžu zůstat doma 😝

kleopatris
12. feb 2010

Ahojky

u nas stale nic nove a tak skoro ani nebude, ale nevadi...kto si pocka ten sa docka 😵

aj ja by som isla k moru a hned, aj s rizikom, ze by som im tam porodila 😅 ale tento rok more asi nehrozí.....predsa len budeme este moc malicky 🙂

emily dufam, ze uz sa ti polepsilo aspon troska 😉

meleri
12. feb 2010

Blondy

jo..no to jo, to bych tak nechtěla spát někde u popelnic.

Kleopatris,

a nemůžou ti ten porod vyvolat? já ani nevím dokdy se vlastně čeká na to vyvolání snad do 42 tt?

už se nemůžeš dočkat že?

jo moře je fajn ale fakt pro malé miminka nic moc.

blondynka400
12. feb 2010

kleo, jasně, kdo si počká, ten se dočká 😀 . Až budeš přenášet, bude to horší 😀 . Tedy ne že bych ti to příála.... 😉

meleri, ale náhodou udělat si dovolenou jako bezdomovci, rto by taky nemuselo být špatné 😝 😀 😀
V čechách když je vše ok, se čeká 10 dní po termínu, pak se vyvolává. Ono to vyvolání ale ne vždy úplně jde, když tělo ani mičo není připravené, moc to nefungue 😝
Já tedy s malou chci v létě chodit k moři, ale buď jen ráno nebo pozdě odpoledne. A koupám jí takový ten UV obleček... Hlavně bych jí chtěla i v moři koupat, italové to dělají a hlavně i s malými miminky se přeci chodí na plavání, a to mi přijde tedy moře lepší než nějaký bazén... 😝

ivanajelinek
12. feb 2010

Ahojte kocky aj ja sa hlasim...U nas tiez nic noveho, vsetko po starom...Uz sa ale neviem dockat dalsej navstevy u mojej dr...Aby som vedela ze ci je vsetko v poriadku a tak...
Inak nooo more, aj ja by som hned isla...Ale toto leto mozme asi tiez zabudnut..
A vy co u vas nove?
Kleo uz sa ti to blizi, ze?
Schnucki a ty sa ako mas? Co mas noveho? Je vsetko v poriadku u teba?
Emily a ty ako? Uz je lespie?
Ja mam dnes volno, a chcem dnes poupratovat byt,,ale sa mi hroozne nechce 😵

meleri
12. feb 2010

Blondy,

no a nejezdilo se tak nějak po revoluci? že spali na parkovišti atd? 😝 my taky vyjeli tenkrát po revoluci ale měli jsme štěstí spali jsme v nějaké vilce v Bibione..

já jsem slyšela že ten prostředek na vyvolávání dost bolí. ale ono asi bolí všecko při tom porodu tak si to člověk nevybere jakou bolest bude mít...

jo, u moře je fajn vzduch..hele kupte si ten UV stan je to super, my to měli loni u moře ale my jsme chodili jenom dopoledne..ale my měli štěstí bylo celou dobu pod mrakem, i když pečák slušný...

Ahoj Ivčo..

blondynka400
12. feb 2010

ivana, proč by si měla na moře zapomenout? 😕 Když nepojedete někam daleko, myslím že by to šlo. Mně tedy bylo nap láži fajn, plavání v moři bylo úplně super... Většinu čase jsem trávila sice ve stínu, ale to mi nevadilo 😉

meleri, no nekcej že jsi byla hned po revoluci taky v bibione 😀 . My taky, hned to první léto, co to šlo. Byla jsem poprvé u moře a horozně ráda na to vhzpomínám. Mněli jsme pronajatý apartmán, ale z finančích důvodů jsme tam byli na konci května. Ale bylot to úplně super, protože vyšlo počasí a bylo krásně teplo, na pláži jsme byli skoro sami, všude čisto, fakt to tenkrát byla bomba. A to nás ještě dali do jiného apartmánu, protože ten co jsme měli zaplacený, jetě neměli připravený, tak jsme byli v nějakém luxusním. Hrozně ráda na to vzpomínám 😵
Myslíim,že se nějak na parkovištích přespávalo, ale ještě snad za komoušů, když se jezdilo žygulíky do bulharska, ne? 😀
Já vyvolávaný porod měla (ale děloha i plod byl na porod plně připravený), bolelo to zavedení tablety a pak nastoupily silné a hodně časté kontrakce, takže člověk si neměl čas oddechnout, jako při normálním porodu. Proto se podle mě říká, že vyvolávaný porod více bolí, jinak nevidím důvod....
Mně právě přijde ten stan divný, neudělá se tam blbý vzduch? 😕 Já právě myslela spíš ten Uv obleček a UV slunečníček....

meleri
12. feb 2010

Blondy,

tam jsme poprvé jedli pizzu! teda za komančů se dala koupit taková placka..vím že to slovo pizza bylo skoro jak sprosté slovo kvůli té podobnosti s pi..ou.

jo bylo tam krásně! už si moc nepamatuju na vše..jen že jsem tam taky poprvé viděla kiwi..

sakra malý se vzbudil a pláče musím jít..

jenom sem chtěl ešět napsat že je mi líto žes měla ten vyvolávaný porod, a jak to popisuješ tak to asi taky nebylo nejlepší..

ne ani ne ale je tam po chvíli celkem teplo, prostě to brání před sluncem jenom...ale my to používali jenom ráno, odpo jsme nechodili

čau 🙂

blondynka400
12. feb 2010

meleri, já už si taky nepamatuju všechno, ale vím, že to bylo fajn...

Vyvolání hold byla nutnost, kvůli té poloze musela malá ven. Protože pak hrozilo, že by bymal málá pak velká, a u KP je každý gram pak znát... Jinak v pohodě, hold to byla trošku zabíračka, ale šlo to, nestěžuju si 🙂

No tak já se na ten stan ještě kouknu, nejsi první, kdo mi to doporučuje 😎

kleopatris
12. feb 2010

jeee aj my sme spali na parkovisku v skodovke 😝 ked sme isli do Jugosky 😀 to boli casy....

ja dufam, ze sa vyvolavaniu vyhneme 😅 ale do terminu to isto krpec nestiha a moja nemocka caka za normalnych okolnosti 14 dni po termine...takze marec to isti 😀 ja by som ho uz taaak rada mala pri sebe, a uz mu je tam aj dost tesno chudakovi a dost to boli ked si natahuje nozicky 😖

blondynka400
12. feb 2010

kleo, v rakousku se čeká 14 dní? To už je docela risk, ne? 😕
Jaké to bylo spát ve škodovce? 😀

lubinka9
12. feb 2010

nazdaarek,

my mame po KO, zatial vse OK, nic sa snad nechysta. Mrnus bude mrnus, zhodli sme sa s Dr., ze sice Klein aber Fein 😵 I ked myslim, ze bude tak akurat ku mne 😉 A mozno prekvapi, ved tie merania mozu byt nepresne. Nech je hlavne zdravy, prdelacka.

poviem vam mam sexy Dr. ale posledne KO uz mi prisli trochu divne, teda nie zeby som sa zrovna hanbila ale vlastne hej, taka antisexy a nemotorna.. Nez pod mojou vahou zabrala hydraulika a zdvihol ma vyssie na tom kresle tak som bola uz aj vysetrena, tak ma zasa spustil 😀 No aspon ma povozil 😀 😀

aj ja chcem k moruuu, DE zrovna dovolenkova destinacia nieje 😒 Pred rokom sme planovali s drahym trek po Svajciarsku, mozno sa raz k tomu dostaneme. Moja lektorka bola v lete v Norsku-Fjordy karavanom na 3tyzdne. A ozaj je to vraj nehorazne drahe ale prekrasne.
Ja si moc chvalim Grecko, konkretne Samos. Som si ale vsimla, ze slovenske cestovky ho uz neponukaju, kupili to Nemci a draho predavaju. Ale to bola kvalitka, ked sme tam boli fakt tam boli sami Nemci. A ti su narocni co sa tyka kvality.
Tento rok zbehneme asi tak nanajvys k nasim na bazen 😀 😀

kleo, kukam "styridsiatka" na krku 😀 😀

kleopatris
12. feb 2010

jeej Lubi super, ze kontrola dopadla ok 😵 snad vydrzite do planovaneho terminu 😉
teeeda mna nikto na hydraulike nevozil 😢

no blondy len moja nemocka caka 14 dni ako jedna z mala v AT...oni su akoze megababyfriendly 😝, ale u mna dufam nikto tak dlho cakat nebude, lebo vaha maleho je uz dost velka a snad nie su taki tupci, ze mna nechaju rodit 5 kilove dieta 😖

ja ani neviem jake to bolo, som mala asi 4 roky, ale kazdopadne som bola nadsena podla opisu mojich rodicov 😀

My chceme ist do nejakeho welness hotelu na par dni, ktory ma teda aj detsky bazenik a zariadenia pre babatka. Tu v AT ich je pozehnane, sice draho ale fajn. Sme boli s drahym oslavovat jeho 30tku v jednom welnesse a tam by som chcela ist znova 😵

blondynka400
12. feb 2010

lubi, hele jaký je ten plánovaný termán, já pořád nic nevím 😠 😀
Tak sexy dr. tě povozil, jo? A jaké to bylo? 😀
K tomu meření, ona délka a pod většinou sedí, ale co mám mimčo na kostech, to už žádný UTZ zjistit nedokáže.... 😉

kleo, no ono se říká, že když přenášíš, že už to mimičo tolik nepřibírá...
Tedy tomuhle říkají megababyfriendly? 😀 , já bych řekla, že je to zbytečný risk... Kontorlují pak alespoň každý druhý den průtoky a kvalitu plodovky? 😕

kleopatris
12. feb 2010

blondy to netusim, ci kontroluju kazdy druhy den 😖 viem, ze castejsie, ale nemyslim, ze kazdy druhy den...tu maju tak nejak vsetko na haku, sak priroda zariadi 😠

blondynka400
12. feb 2010

kleo, tak uvidíš, jak to bude... Já osobně bych na tom skoro ale trvala.
Ono zas na sdruhou strani kdysi to příroda vždycky nějak zařídila, jenže s jakými následky 😝 . Tedy abych ti pravdu řekla, myslela jsem že už mě to zdravotnictví v RA nemůže překvapit, ale mýlila jsme se 😝 😀

mirusch
12. feb 2010

A my sme spali v Trabante, ked sme sli do Juhosky 😀 Zaparkovali sme niekde na luke, chlapi spali v stane a ja s mamou v Trabante, tam sa dali sklopit sedadla uplne do roviny. ale bola strasna kosa, skoro som dusu vypustila, pod hlavou sme mali len uteraky, no sranda, sranda. 😝 Ale zazitok.

Mne sa tiez pacilo v Bulharsku, to bola moja idealna plaz, ziadne kamene v mori a tak. A plna penzia, letecky, vtedy stala 3600 SK. 😀 To uz je 20 rokov! 😨

Inak moj manzel bol kedysi v Norsku, vraj fakt velmi drahe. Chcela som tam ist na Vianoce, ale ma odhovoril. Ale tiez by rad kukol fjordy, vraj robia tie vylety lodou, ale nuz...drahe.

Lubi, dobre ze kontrola dobre, neboj nic, su ovela tazsie od teba, skor by som mu navrhla, nech si kupi nove kreslo 😝 A kedy mas ten termin??? Si neodpovedala!

Kleo, ja by som si tiez na tvojom mieste dupla. 14 dni je hrozne dlho.

A co Schnucki? Musim zistit, ci vobec zije.

Mne je dnes dost naprd, chyta ma migrena, uz som zobrala tabletku, ale aj tak som musela oducit v takom blee stave. Ale dostala som kvietok k Valentinovi. Som to uz ani necakala, lebo moj manzel vyhlasil, ze on v nedelu kvety zhanat teda nebude. Hm.

schnucki
12. feb 2010

ahojik holky,

mirusch ziju, jen jsem se vcera snazila udelat par veci ... jsem posledni dobou jak sipkova ruzenka, vecer moc dobre nespim tak vstavam normalne kolem 11h 😅

ja teda autem nikdy u more nebyla, ale busem, kde jsem spala mezi sedackama na zemi, spali jsme takhle za sebou 3 deti ....

dneska mi neni moc dobre, boli me zas brisko vic nez normalne tak se jdu natahnout ....

no holky jsem na vas zvedava ... je dobre ze kontrola ok ... uz se ted vasich spuntu nemuzeme dockat 🙂

meleri
12. feb 2010

Schnucki,

a z čeho tě bolí břicho? Tak ti přeju ať je už líp..

Mirusch,

ty brďo vy jste Trabantem dojeli až do Jugošky! My s tím jeli na jižní Moravu a málem se všichni otrávili výfukovými plyny..

ale náhodou jsou to hezké vzpomínky na dětství a tak..

tak fakt nějak nechápu proč je to tak drahé! dyť to zas tak populární jako třeba Středozemní moře nebude ne? ty fjordy musí být nádherné..

Mirusch ty migrény ajajaj ty je máš tak často... ☹

blondynka400
12. feb 2010

schnucki, to je dboře, že žiješ 😵

mirusch, heel a jste tím trabantem do jugošky dojeli? 😕 😀 😀

meleri, tak koukám, máme stejn=é myšlení ohledně trabantu 😀
Ono to Norsko je drahé proto, protože na severu je všechno drahé... 😝 Třeba si pamatuju, že ve Švédsku bochník chleba stál v přepočtu na naše 250 Kč, pivo v restauraci 500kč a tak... Takže když jedeš na dovolenou, prostě se ti všechno prodraží 😝

schnucki
12. feb 2010

meleri malej me trapi, nevim co tam dneska vyvadi 😝 ... tak maly a tak me to zlobi, uz ted 😝 😀

mirusch preju at te migrena zas rychle prejde 🙂 ...

my meli tenkrat skodovku, takovou barvu jako svestky ....

jinak co se more tyce, me se moc libilo u cerneho more, dokonce jsem zblizka vydela delfina, kazdy den pluly z jedne strany na druhou docela blizko lidi ... tak kdyz jsme je zahlidli odvazila jsem se do more a vynoril se tak metr ode me 😵 ... nezapomenutelnej zazitek .... a taky jak se cerne more sleva s azovskym, to me taky nadchlo 😵

kkatka78
12. feb 2010

Ahojte dievcata, no Mirusch dufam,ze migreny prejdu...Kvietok si jednoznacne zasluzis...to musi aj manzel ocenit...
Jeeej ta dovca trabantom musela byt skvela,my sme moc pri more s rodicmi nechodili,teda vobec...Ale moja najnovsia tuzba je ist k tete do Kanady, asi som to aj tak presvihla,zije vo Vancouvri...je tam teraz olympiada...a este moja super kamoska ma uz asi 2 roky taka do Kapskeho mesta(Juhoafricka republika),lebo tam ma dom a pochadza odtial,tak z drahym uvazujeme....

Kleo a Lubi...stale na vas myslim...

No moj grafik...zatial...drzime si palceky...thuj thuj...

Inak mam bratranca uz roky v Norku,pracuje tam,videla som fotky,nieco uzasne...ale tiez vravel,ze neskutocne drahe...

meleri
12. feb 2010

Blondýnko,

to je drsné teda tak si říkám jak se tam ti lidi uživí? no asi mají k tomu úměrně vysoké platy...

fakt jo, ale my ten trabant měli nějaký špatný asi ten smrad z výfuku nám lezl dovnitř...takže se podnikaly výlety po Ostravě a jejím okolí a stačilo! 🙂)

škoda, třeba se jednou na sever podívám..

hele třeba Sibiř, tam je to možná levnější! 😀

kkatka78
12. feb 2010

Meleri, tak na Sibir pojdem s Tebou...postavime si tam snehuliaka 😀 😀 😀

meleri
12. feb 2010

kkatka!

jo a můžem si zahrát na zmzlého muže..teda ženu spíš... 😅