Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kkatka78
12. feb 2010

meleri 😀 😀 😀

mirusch
12. feb 2010

No, k tomu Trabantu 😀 Tak sme dosli, aj ked v Madarsku nam natankovali blby benzin a nam kazdu chvilu vyhoreli sviecky, sme museli stat a vymienat, az kym sa na to neprislo, ale podrobnosti uz neviem. Aj tak sme dosli, len to trvalo, predsa len Trabant mal normalnu rychlost 80 km/hod. A sli sme cez Sarajevo, velka vec to vtedy bola, si pamatam. Az o vela rokov neskor sa tam bojovalo a mne bolo smutno, ze ktovie co je s tymi ludmi, co sme postretali. A sli sme az do Makarskej. Bola to fasa dovolenka, pamatam sa na to velmi dobre. A cestou nazad sme nocovali niekomu v zahrade, sme si museli pytat povolenie 😝 Vtedy tam este mali nejaku divnu menu a ked sme chceli kupit chlieb, tak to stalo vela tisic niecoho....

Ok, idem si lahnut, ta hlava ma trapi 😖 Nuz, ako vzdy, ked mam MS, s tym nic nenarobim. Bru noc.

meleri
12. feb 2010

Mirusch,

jak to čtu tak teda pěkné dobrodružství! 😵 a kolik ti bylo?
moje mamka byla celkem hysterická takže se nikdy nic takového nekonalo..jinak si myslím že tatík by aji vyrazil někde pod stan a tak...tak ti řeknu že mi to celkem chybí takové zážitky...
a jelikož je manžel stejný jako moje máti 🙂) tak už to asi nezažiju..

odpočin si Mirusch jak to jde..přeju dobrou noc a at je líp!

my se těšili že zítra konečně zajedem do města ale je tu taková zima, mrzne, tak radši ne, kvůli malému..

kkatka78
12. feb 2010

Veru Mirusch to uz tieto deti,tak lahko nezaziju...vtedy to bola parada,vselico sme zazili...
Ale oddychuj pekne cez vikendik a nech sa mangel o teba stara...

Meleri,tak s tou manzelovou hysteriounic moc,ale urcite zazijete nieco ine a zaujmave 😉

Dobru noc dievcata...

zuzka11
13. feb 2010

Jeeej, kocky, vy jste se rozkecaly a tech zazitku 😉 😀 Jsem se nasmala 😀

Na Sibiri se nesejdeme, ja jsem holt morsky clovek, ale videla jsem dokument jak s edelaji zaocenske plavby za teplem, tak ted frci Antarktida, vypadalo to uzasne...lidi vyfasovali kombinezy, nalevali je svarakem a koukali na kry a ledovce, tucnaky.....a kamarad byl loni na Spicberkach, 5dni a bylo to drazsi nez 3tydny v Thajsku....ale jeli se psim sprezenim, fakt si to uzili....sen meho muze je Island, tak tusim, ze jak tygr povyriste......v lete bude more, aspon doufam...

katy - vypada to nadejne!!!

Schnucki - at je lip, ten maly terorista.... 😉

mirusch
13. feb 2010

Bre ranko, mne je uz dobre 😀
Meleri, mala som vtedy 13. Bola to nasa prva dovolenka pri mori. Nasi zobrali jedlo so sebou - mama navarila do sklenych poharov, sackova ryza, akurat ovocie, zeleninu sme kupovali a kazdy den sme mohli jednu zmrzku - na pridel. Byvali sme u niekoho v dome (znami znamych znamych 😀 ) a v zahrade sme mali dve korytnacky, palmu a figovnik, cize sme mali cerstve figy rovno zo stromu, straaaasne dobre (teraz z obchodu nemozem jest, tie su hnusne, ludia nevedia ako ma figa chutit). A cerstvy chlieb sme si u niekoho namacali rovno do velkej kadi cerstveho olivoveho oleja..... Aaaaaach, veru, to su zazitky, ktore dnes uz malokto ma. Vlastne nikto, lebo to bola vtedy taka vzacnost, tazko vybojovana. A aj sme si to teda viac vazili.
Ono teraz sa toho da tiez vela zazit, clovek moze viac cestovat, ale tie pocity su uz ine.
Pamatam ako sa mi kedysi Anglicko zdalo na inej planete a ked som potom zila v Londyne, tak som bola najvacsia macherka na svete (v mojich ociach) 😝
Alebo si pamatam ako nam na zakladnej drvili do hlavy, ze Nemecko a zapad je hnusny kapitalizmus, aki su to chudaci, som si to predstavovala ako v tych vojnovych cierno-bielych filmoch. Uf. 😕

Inak Meleri, ked bude synator trosku vacsi, tak ho proste zbalis do kufra a chodte sami. Nie vzdy sa da vsade chodit spolu s manzelom. Ja napr. hladam niekoho, co by siel so mnou na tyzden na Mallorcu. V najhorsom pojdem aj sama.

Katka, zatial mas krasny graf, uvidime 😉

Schnucki, aj ja ti prajem, nech ti je uz lepsie. Uz sa chcem s tebou stretnut 😀

A Emily? Ako?

kkatka78
13. feb 2010

Ranecko babulky,

Zuzka, Mirusch dakujem za pochvalu....no tak snazim sa 😀 uvidime....drzime si palceky aj na nohach 🙂

Mirusc ti poviem,take zazitky su na nezabudnutie...a presne ako pises,sme vnimali vsetko uplne inak...a ine krajiny tiez. Ja tiez ked som isla prvy krat do Anglicka,tak to bolo nieco special a hlavne ked sme autobusom presli Dover a tie pocity...fakt na take zazitky nikdy nezabudneme a mozeme ich podavat dalej...Super,ze je ti uz lepsie. My sme boli na Mallorce v 2008...nebudete mi verit,ale bola to moja prva skutocne dovolenka pri mori...i ked ubytko bolo trochu shit,ale bolo v pohode...

Schnucki, nech sa polepsi... 😉

mirusch
14. feb 2010

Na 3. strane! 😨 Co vyrabate?
Manzel chytil nejakeho virusa, zle mu je na zaludok, kurnik, tato zima je dost naprd co sa tyka chorob. Ak musi zase zostat doma, tak neviem ci uz v praci nebudu brblat....
Inak snezi 😵

blondynka400
14. feb 2010

Ahoj holky,
tedy koukám tenhle víkend moc ukacené nejste 😀

mirusch, tak další choroba? Se vás to nějak drží, co? 😝

Tady taky lehce sněžilo, ale ne moc, jen tak, aby zas byly silnice a chodníky bílé. A jak je tam poměrěn zima, drží se to. Ale už to začíná být docela otravné, pořád sníh. Už se docela těším do It na sluníčko, jsme vybledlá jak bledule. Konečně se zas letos budu moc vypékat na slunčku, už se těším 😎
Jinka malá je v noci stále hodná, už jsme si najeli na docela dobrý režim, takže vstávám tak jednou, max dvakrát, nají se, pak jí dám do postýlky a usne (tedy občas protestuje, ale vždycky celkem ryhcle usne 😀 ). Ale tedy přes den se z ní stává teroristka, vůbec nechce spinkat, jen tak ležet v psotýlce taky ne. Takže se buď chovat, nebo si hrát a nebo na něco koukat, ale ne sama z postýlky, takže to s ní začíná být docela legrace 😀

mirusch
14. feb 2010

Blondy a ono to bude stale horsie 😀 😝 Co sa tyka toho, ze dieta vyzaduje pozornost. Ale o teba sa nebojim, ty zvladnes 😉
No, my sme museli dnes odhrnat chodnik, teda manzel nejako zvladol a teraz uz len lezi na gauci a chrape. Ja som to bola este posolit, nech nemusime kazdu chvilu odhrnat. Teda....posypacia sol nie je nikde v obchodoch, tak som kupila najlacnejsiu v obchode a pekne posolila chodnik jodom 😝 Ja viem, ze to nie je dobre pre zivotne prostredie - solit, ale dnes fakt nezvladame odhrnat 😅

Ja len dufam, ze o dva tyzdne budu dobre cesty, ideme do SR 😕

meleri
14. feb 2010

Mirusch,

no asi je to pravda jak píšeš, lepší sama než vůbec, ale je to smutné no...sem si dycky představovala že všechno budem dělat spolu, ale asi to tak v manželství nechodí.
možná jsou takové páry ale my jsme hold každý jiný..

kleopatris
14. feb 2010

ahojte

my sme stale 2 v 1 a uz mi to riadne lezie na mozog 😖, do konca 39.tyzdna bolo vsetko super, ale tento 40ty...zacinam nenavidiet svoje telo ☹ nemozem spat, lezat, sediet....som unavena uz jak po porode a to ho mam este len pred sebou 🙄 jak mam toho svojho synatora vystvat von???

mirusch tie tvoje migreny a tie choroby co vas prenasleduju ☹ chudatka, ale aspon, ze tebe uz je lepsie

blondy super, ze malicka je taka zlatucka a vyspela na svoj vek 😵

meleri to je tazke s tym tvojim manzelom, ale aj my robime dost veci kazdy sam, ale dovolenky travime spolu...v tom mame nastastie rovnaky vkus

inak u nas je len zima, ale sneh nepada

blondynka400
14. feb 2010

kleo, myslíš že je zlatá jo? 😀 Dneska jsme jí dala druhé jméno, teroristka a myslím, že se ho jen tak nezbaví 😝 😀
Ono metod jak vyštvat mimi je dost, ale když se mu nebude chtít, stejně nevyleze... Řekla bych ti, buď ráda, dokuď je ještě vevnitř, ale to asi slyšet nechceš 😀... Neboj, on vyleze a pak to bude ještě horší 😀

mirusch, no to já taky doufám, že za necelých 14 dní bude počasí lepší, přeci jenom nám čeká dlouhá cesta, ještě k tomu přes Alpy a k tomu s malou, nějakou sněhovou kalamitu fakt nepotřebuju 😝. Navíc ono je dost rozdíl, jestli člověk jede 80 nebo 150 😝. I tak to bude pro malou asi dlouhý, budeme muset jet asi spíš v noci, s tím jak přes den nespí, to by se chudinka asi uřvala. Ikdyž pořád jakmile se jede nebo slyší motor, tak je hodná, zastavím, vypnu motor a začne 😝 😀. Ale i tak to budu muset nějak vymyslet...

meleri,no my tedy děláme skoro všechno spolu, máloco zvlášť... Tedy každý chodíme občas single na pánské a dámské jízdy, každý rok jezdím s kamarádkama na dovolenou, na víkendy a tak, každý máme svoej sportovní aktivity ale všechno ostatní děláme jedině spolu. Nějak si to ani nedovedu představit. Ale je pravda, že znám spoutu manželství, kde spolu nejezdí na dovolenou a tak..

emily327
14. feb 2010

ahojte, ja len ze zijem a citam vas. Ale nechcela som vam kazdy den pisat to iste, ze mi je blbo ☹

Vcera sme mali s drahym konecne spolocny den volna ( zobrala som si z prace 3 dni neplatene volno) tak som bola rada,ze som tu nebola sama. Ale dnes uz odisiel do prace a ja som zase zostala "sama" ☹ Ten zaludok ma pekne hneva fnuk Dufam,ze to koncom prveho trimestra prejde,ze mi nebude zle cele tehu takto.

kleo, este to moja vydrz, dufam, ze coskoro sa babo uz vypyta von a budes to mat uz za sebou cmuk 😉

blondy, ze mala teroristka 😀 musi to byt zlate 🙂

katka, drzim palce moja, nech MS nepride koncom mesiaca cmuk

mirusch, chuda moje, tie choroby sa vas drzia ako kliest ☹ Nech ste cim skor ok a dufam,ze ta migrena uz ustupila 😉 Na ako dlho idete na sk?

Inak co sa dovolenkovania v zime tyka, mozem iba potvrdit,ze je to super a ine ako v lete. My sme boli v polovici novembra v Egypte a bola to moja najlepsia dovolenka v zivote. Bolo super teplucko 28 -30 stupnov a 100% zaruka toho,ze nebude prsat, ked sme bookovali tuto dofcu, tak to bola podmienka aby tam urcite neprsalo 🙂 Kedze sme v Irsku a v meste o ktorom sme sa docitali,ze tu z 365 dni v roku 238 dni prsi ☹

blondynka400
14. feb 2010

emily, klidně nám napiš každý den to samé, my to přežijem 😀 Msíš si zas někde postěžovat 😀
Není to malá teroristka ale velká 😝 😀
Jo a v Egyptě sand neprší nikdy ne? Já tam byla tedy hodněkrát (ani nevím kolikrát 😀 ) a nikdy tam nepršelo, ani se nepamatuju, že by bylo třeba zataženo nebo nějak zima... Jen když se jede na jaře, hodně tam fouká a voda je ještě studená (ale tedy co bychom třeba v čechách za 22 stupnu teplou vodu dali někde i v létě 😀 )

emily327
14. feb 2010

blondy, dakujem pekne. Stazujem sa drahemu a ten je chudak bezmocny lebo mi nevie ako pomoct ☹
Ano v Egypte nie je nikdy zamracene ani zima 🙂 Je to super krajina na oddych a hlavne vela moznosti vidiet krajinu a na snorchlovanie ( to sa mi velmi pacilo). Ale zase ist do Egypta v lete by som nikdy nesla - viac ako 40 stupnove teploty hm no to ja nemusim to sa clovek vari za ziva a neuzije si tu dovolenku.
Ozaj uz si pridala nejake to foto malej - aktualne? Ked je to uz velka teroristka :p

blondynka400
14. feb 2010

emily, nechci ti radit, ale stěžovat si chlapovy jaksi nemá cenu. Stejně to úplně nepochopí a pak je ještě "divnej", protože ti stejně nemá jak pomoct, tedy to je moje zkušenost 😀
Já bych tam v létě taky nikdy nejela, vždy buď na jaře nebo na podzim (vyloženě v zimě už taky ne, to už tam přeci jenom zas takové teplo není). Ale i na zčátku dubna jsme tam jednou zažili teploty přes 40, takže ono si nevybereš 😝 A to jsem si i já schovala do stínu, což nikdy nedělám 😀
Hlavně když si vemeš kvalitu pětihvězdočkových resortů a srovnáš si to s cenou, je to bomba, navíc je to letadlem kousek... Na potápění je to super (i s bombou), ale dodneška si budu pamatovat, jak mi pod břibem normálně na mělčině podplaval rejnok a nebo manžel chtěl vzít do ruky murenu. Nějak se mrška zatoulala ke břehu a vypadala fakt jak hadice. Tak to chtěl vzít, že to vyhod na břeh a ona to byla murena, měl docela štěstí, že ho nekousla 😝 😀
Já sem moc fotky dávat nechci... Ale jestli chceš, hoď mi do IP mail, něco ti pošlu 😉

emily327
14. feb 2010

blond, u mojho draheho je to inak, on je rad ked sa mu postazujem a snazi sa mi pomoct, ale je pravda,ze velmi nema ako ale aj pritulenie a hladkanie pomoze.

Inak pred chvilkou som prvy krat zvracala ☹ Dnes mi je fakt,ze dost zle ☹

meleri
14. feb 2010

jo tak my sme s manželem taky pořád spolu, ale prostě ty výlety do přírody jsou za cenu kompromisu.
ale zas je zlatý v tom že se o víkendech stará o malého. jasně má své mouchy, třeba právě asi nikdy nevyrazíme pod širák ani nestrávíme týden někde na tůrách, ale co se dá dělat..zas sem to věděla předem...nikdy jsme neměli moc společných zájmů.
tak abych si zas furt tady na něho nestěžovala tak co se týče malého tak se o něho krásně postará..

Kleo
tak to zkus ještě přežít snad už se malý odhodlá!

Emily taky doufám že už bude líp! Já teda neblila, ale bylo mi divně ten první trimestr..určitě se to spraví!

blondynka400
14. feb 2010

emily, ono je to možná tím, že já ho nechci zbygtečně zatěžovat, když mi stejně jak nemá pomoct. Ale on už to za ty roky na mně stejně pozná, že něco není ok.... 😅

meleri, tak to my spolu pořád nejsme, naštěstí 😀 .
Ono tohle je problém, taky mám známe, kteří mají fatk krásný vztah. Ale ona si předtavuje dovolenou typt lehnout si v hotelu na pláž se skleničkou a kdyby nebyla v noci zima, po 14 dnech jí najdeš pořád na stejným místě opečenou jako topinku. On na tohle není, nevydrží ležet v klidu ani 5 minut. Jednou spolz zkusili jet na dovolenou a byl z toho málem rozvod. Takže teď si každý jezdí zvlášť a je to... Prostě se tím člověk musí smířit, když je jinak vše ok ...
My jsme naštěstí oba dvea stejní, máme i stejný režim co se týče usínání a vstávání. Možná já bych někde občas dýl "pařila", ale to je asi věkem a nebo tím, že jsem takový nezmar
😀

emily327
14. feb 2010

meleri, dakujem pekne moja. Dufam,ze to tych dalsich 5 tyzdnov zvladnem :-/

blondy, tak to vidno,ze ste spolu dlho a ze sa dobre poznate 😉 Moj drahy sa o mna neskutocne stara od kedy sme sa dozvedeli,ze som tehu. Je to moje zlaticko.

lubinka9
15. feb 2010

ahojte babulky,

kukam, minuly vikend bol akcnejsi 😉

co mate nove? aky ste mali vikend?

o mna sa pokusa choroba, kycham, tecie mi z nosa, je mi zima.. 😒 to teraz ozaj potrebujem 😠 A od vcera ma nejak boli hlava, migrena to nieje ale i tak som si odvykla. Mam pocit, ze ma cochvila zdrapne poriadna choroba. Som total nevyspata, za pol hodku asi pojdem zasa do perin 😝
a este to pocasie, stale sneh a kosa. Chyba mi slniecko ☹

inak nam v piatok zasa rozburavali kupelnu lebo to zasa susedovi tieklo. Tak uz nasli kde presne to je ale vraj je to vacsi problem a nateraz to nevedia opravit tak sa musia poradit a bla bla. Tak ja mam zatial dieru v kupelni a odobera mi to teplo z kupelne.

tak som sa postazovala a mozem ist.. 😀

emily, takze nevolnosti uz nastupili v plnej sile? tak sa drz holka.

kleo, myslim na teba. Ale Maxicek za to stoji 😉

zuzka11
15. feb 2010

cauki kocky!

Blondy- neber mi teroristu a neber "jmeno bozi nadarmo" 😀 mam snad popisovat, co znamena mit doma teroristu? neeee vstavat 1-2x za noc, ale moooockrat vic, v postylce pres den neni NIKDY atd🙂))a je narozeny 11.9.co muzu chtit jineho? 😀 Ale abych ho chudaka jen nepomlouvala, super se zabavi sam, rehta se o 106 a je k sezrani 😉 😵

Kleus - a vsechny ty babske rady jsi vyzkousela? zahrat si na uklizecku - pekne na kolena hadrem vytrit podlahu a tak? Pak uz jedine - charitativni sex 😀 , proste znasilnit manzela, on ten ejakulat stimuluje porod 😉

Lubi - tak zla choroba? my taky oba prskali, Petas od nedele, ja to chytla od stredy, ted uz snad dobry.....ale je to opruz ta zima, ja uz taky chci silene slunicko......

tak dovolene spolu a bez sebe ze sveho okoli taky znam, mam stesi ze my jsme v pohode spolu a to jakoukoliv dobu.....ale pokud se proste ti dva neshodnou, tak proc ne, oba budou na dovolene podle sveho, budou spokojeni.......jak rikam....proc ne....

blondynka400
15. feb 2010

lubi, tak už zas problémy v koupelně? Hele a nepřijde ten sexy pracovník? 😀

zuzka, no v noci je zlatá, to si na ní nestěžuju. Ale přes den je to fakt teroristka, navíc jaksi se ještě sama nezabaví 😀
Hele náhodou tohle datum narození nepomlouvej, manžel je narozený hodně podobně. Ale tedy zas na druhou stranu, nebude to mít v životě lehký. Tedy spíš ne až zas tak on, ale jeho okolí 😀 . A jak tedy na horoskopy moc nevěřím, tohle zorvna fakt sedí 😝 😀

lubinka9
15. feb 2010

blondy, ten sexos tu bol uz v piatok ale za par minut prisiel drahy z prace 😝 😀 😀
ale mal by prist este to opravit po tom jak pridu na to ako "na to". No neviem ci ho stihnem.

rozoberate znamenie Panna? ja som tiez a veruze to okolie nema lahke 😀 a niekedy ani ja 😝

blondynka400
15. feb 2010

lubi, tedy to je smůla co? 😀 😀 😀
Jé to mi ani nedošlo, že jsi taky ve znamení panny... Tak víš, o čem mluvíme 😀. Ale já bych řekal, že to okolí to má občas fakt horší. Ale už jsem si zvykla 😎

lubinka9
15. feb 2010

blondy, ved ja sa nehadam 😀
aj moj tatko je rovnake znamenietakze to bracho a mama maju 2 nasobne 😝. Len teraz je to lepsie ked som ja z dohladu a z dosahu 😀

meleri
15. feb 2010

blondy

jo je to složité ty vztahy..co se dá dělat...

Emily,

ještě 5 týdnů budeš v práci?

no nevím co napsat, včera jsme měli s malým katastrofickou noc, asi ty stoličky..
jsem celkem KO a venku je pořád taková zima to taky energie nedodá..

blondynka400
15. feb 2010

lubi, tak to si asi oddychli, co? 😀 😀

meleri, hlavu vzhůru... to počasí je blbý, tady je sice asi -2, ale takové šedo a když jsem otevřela okno tak i divný vzduch, že se mi ani nika ven nechce...

meleri
15. feb 2010

tady je furt hnusně a už mi z toho hrabe protože se nedá nikam jít max na hodku na dvě pak už je mu zima..
tak tady je taky mínus, no už tak přituhuje asi týden, dokonce i sněží, už mě to fakt nebaví...ale furt lepší než ta strašná vedra, to se nedalo nikam jít..