Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
1. mar 2010

Kleo,

tak to je super že se daří! hlavně že je malý vklidu.. určitě je to tím že ho máš u sebe. děláš fakt moc dobře.. uvidíš že bude klidnější...zkus klidně i šátek nebo něco..jen bacha na klokanky.

držím palce at je žloutenka pryč.

meleri
1. mar 2010

jo a jestli ti někdo řekne že se to nemá, hlavně společné spaní atd, tak je pošli někam... 😝

ivanajelinek
1. mar 2010

KLeo tak to je super, ze maly je dobrunky... Co k tomu dodat, ze 😉

finfrle
1. mar 2010

Ahoj tak jsem byla u lekare a mam to potvrzene 🙂 vzal mi krev,poslechl srdicko i dychani(astma) a zmeril tlak,za 3tydny me chce znovu videt.Papiry do nemocnice vyrizene a snad je to.Jen at se mimisek drzi.Taky mi napsal ze jsem v casnem stadiu tehotenstvi a ze nesmim zvedat nic tezke!To jsem rada ale znamena to,ze musim promluvit se sefem a tim padem to budou vedet uplne vsichni v tom nasem mestecku ☹

ivanajelinek
1. mar 2010

Takze super finfrle...Davaj na seba pozor...Ja ked som to povedala sefovi, tiez netrvalo dlho a vedeli to vsetci...Lenze mi sme v praci vynikajuci kolektiv, takze mi to nevadilo... 😉

schnucki
1. mar 2010

kleo moc se z vas tesime 😵 ... je super ze je maly hodny 🙂

finfrle super, takze nic nezvedat a davat na sebe pozor 🙂 .... ja netaham ani nakupy 😀 ... drzim palecky at se mimisek udrzi 😉

finfrle
1. mar 2010

Uf ted mne vylekali od doktora jeje
Doktor mi rikal,ze kdyby bylo zle z krve,ze mi zavolaji a ono najednou telefon od doktora!Ja vim vim krev by neudelali tak rychle ja vim ale v tu chvili me to nenapadlo.
Tak se mi srdicko rozjelo jeje Nastesti me chtela jedna sestra informovat a domluvit schuzku do poradny co a jak jist a o nemocnici a testech a pod...... no uf tak mam domluveny termin na pristi pondeli 😀

schnucki
1. mar 2010

finfrle v klidu 😀 ale dokazu si to predstavit 😀 .... tak to je super ze te pozvou takhle do poradny, ja dostala desky s papirama a kdyz neco, volala 😀
kdyby si si s necim nebyla jista, klidne se zeptej i tady, kdyz budem vedet poradime 🙂

finfrle
1. mar 2010

schnucki dekuji moc zatim asi ani ne nevim vazne netusim na co se ptat 🙂 ja jsem jeste mimo
Prospala jsem cele odpoledne jak jsem byla vycerpana z toho vseho,mimi,bydleni a vse
Manza zacina byt trochu nervozni,protoze jak nema ted praci zacina mit obavy jak to zvladnout a ma takove to muzske ...vycitky ze on je chlap....no chapete ja ho moc chapu ale myslim,ze kvuli tomu nemusibyt tak nervozni a zamlkly.Z mimiska ma radost a moc vlaste jsme sli do toho na jeho popud 🙂
Termin mam na 7.11. 😵
Nejvice me desi ty bolesti v tom podbrisku ale nic hrozneho jen neprijemne.GP rikal ze je to normal.
Budu rada za radu ci doporuceni,ktere vas napadne 🙂 Jsem rada,ze jste me tu prijali je to hned lepsi a Emilka je uzasna holky aninevite jak mi pomaha a hlavne psychicky 😵

schnucki
1. mar 2010

finfrle od toho jsme tady, aby jsme si pomohli a poradili 🙂
manzelovi obavy jsou pochopitelne, ja treba studuju a predstava ditete pri studiu byla pro me neprijatelna, ale vse jsme predem probrali a zmaknout se to da .... myslete pozitivne .... moje kamaradka otehotnela kdyz byli oba s pritelem bez prace a zmakli to, 🙂

jedine co me napada jsou takove zaklady, nic tezkeho netahat, nejist syrove maso ani syry, davat si treba pozor na veci od stanku, a papkat hodne ovoce a zeleniny ... me doktor rekl ze male si vezme co potrebuje ode me a ze jsou dulezite vitaminy ... a nezapomen na kyselinu listovou, ta je hodne dulezita, ja ji mam v kombinaci s jodem .... urcite jsem na neco zapomela, az me neco napadne, pisnu

jinak ty bolesti v podbrisku jsou normalni, vetsinou to prejde po 3 mesici, me pomalu opoustej, az jsem se toho zlekla, 😀

jinak me jeste doktor poradil stale neco zobat, ja ulitavam na slanych tycinkach .... je to dulezite pro pocit ze jsi syta, hlavne neprestan jist jako ja ... i malickosti stacej 🙂

uz ulitavas na okurkach??

mirusch
1. mar 2010

Prekvapenieeeeee 😵 😀 Som online! Moj brat urobil cary-mary fuk a zrazu mam internet aj na notebooku, cize mozem nepozorovanie ... (dnes tu montovali extra internet).
Ale nestiham, tak sa velmi neteste, akurat som vas prebehla. Mam tu trosku vybavovacky, potom stretavam vsetkych moznych a zaroven tento tyzden pracujem - cez internet, takze tak.

schnucki
1. mar 2010

jeeeee mirusch 😵 ahoooooj .... to se dela na dovce pracovat??? .. a jak se mate? radne si vse uzijte a sem tam nam pisni jak se mas 🙂

mirusch
1. mar 2010

Schnucki, ja dovcu nemam 😀 Ja som predsa doma. A robim to iste, co v nemecku. Ok, priznavam, ze nemusim tolko varit, ze to nechavam na rodicov, ale pre mna to proste dovca nie je. Tak coze, mozem aj zarabat, nie?
Dnes tu bolo teploooo a cely den prazilo slnko! Som sa tesila ako male decko.

schnucki
1. mar 2010

ja to myslela vtipne 😀 ... jasne ze muzes pracovat ....
bud za slunicko rada, tady uz dva dny fici jak ja nevim kde, hroznej vitr, az stromy padaj 😝 ... kdyz nemusis, nevylejzam .... a hlasej ochlazeni 😠

finfrle
1. mar 2010

schnucki no prave ze nemam chut moc jist vlastne jim o dost mene ani nevim proc ale treba vecu jsem do sebe celou nedostala a to ze nejsem drobek,no ted si dam tvaroh mam na nej chut ale okurky me vazne nelakaji a vlastne ted nic 😕
No budu se snazit jist
syr se nesmi proc?

schnucki
1. mar 2010

ja jim taky mensi porce, blbe jsem to popsala, promin .... ma se jist mensi porce ale casteji, treba nasnidas se, nakrajis si jablko a sem tam si zobnes .... proto si kupuju slany tycinky, pomahaj mi ... me se uplne zmenil jidelnicek, spousta veci mi prestala chutnat a naopak, koupila jsem si treba hroznove vino a pak hovyhodila 😝

takze mensi porce, neprejidat se, ale jist casteji ... me trvalo tak dva tydny nez jsem si nasla system, takze zadny stres 🙂

syr se muze, ale ja si ted nevzpomenu jaky ne, mam takovy pocit ze ne vsechny .... ja si kupuju gouda syr, ted se 100% muze ....

doufam ze ted jsem to napsala srozumitelneji 😅 ... tresti me totiz z toho pocasi tady hlava 😝

finfrle
2. mar 2010

Krasny den 🙂
schnucki dekuji za rady 🙂 no ja se priznam ze vazne jedlik nejsem ale budu si to hlidat a pokusim se at to slape 🙂 polevku nemam problem snist ale zbytek nejak neni chut

blondynka400
2. mar 2010

Ahojky,
tak jsme vás v rychlosti dočetla..

lubi, brzy se uzdrav a ať je vše ok. 😉. hold občas věci nejsou, tak jak si ječlověk představuje, ale všechno bude určitě v pořádku...

finfrle, velká gratulace k pozitivnímu testíku 😵

finfrle
2. mar 2010

ahoj blon dekuji jsem rada,pan doktor byl ze me taky nadseny a jak videl jak jsem stastna mel slzy v ocich to mne docela sokovalo 🙂

finfrle
2. mar 2010

super povidani o postylce a prebalovacim pultiku
www.novinky.cz/bydleni/tipy-a-trendy/114390-pok...

meleri
2. mar 2010

Blondýnko,

jaká byla cesta? co malá, jak to zvládla, měli jste turbulence?

mě čeká dneska jízda vlakem 😀 no taky to bude zážitek...

Finfrle,

přebalovací pult je celkem naprd, je to sice hezké, ale stačí obyčejný stůl..pak jak vyroste tak je to vlastně krám navíc...ale na těch fotečkách to vypadá moc pěkně!

Schnucki,

takže už je ti líp? to je dobře! 🙂

schnucki
2. mar 2010

ahojik holky,

tak jsem se zas vyhrabala z postele, musim se normalne pokusit chodit driv spat, hruza se mnou 😀

blondy vy jste leteli? a jake to bylo s malou, ja myslela ze takhle male deti jeste nesmi ....

finfrle nemas zac, polivka je super, ja je na zacatku taky hodne jedla, protoze normalni jidlo mi nechutnalo .... co jsem si taky casto delala byli brambory na loupacku 🙂

meleri a kam se poritite vlakem? to je pro deti vzdycky zazitek 😀 ... jojo, uz je mi diky bohu lip, myslim ze i ty bolesti se mi pomalu vytracej, sice spodek casto citim, jak se roztahuje, ale je to o mnoho lepsi jak predtim, i normalni jidla uz jim 😀

dneska musim asi po 100 letech zehlit 😝

finfrle
2. mar 2010

No ja si dam dnes bramborovou kasi s Gravy mnam uz se na ni tesim 🙂
Do CR musim letet 12.-26.4. k lekari a pri te prilezitosti musim zvladnout za 14 dni ridicak me z toho picne 😀 ale hrotit to nebudu nejdulezitejsi je mimisek 🙂 a byt v klidu
Takze dalsi dva mesice me ceka byt opatrna na mimiska a stehovani let do CR a ridicak 😀 😝 no je toho dost ale to zvladneme 🙂 manza odstehuje vse a ja pomalinku budu vybalovat 🙂 ridicak snad taky dam 🙂 ale jizdy bojim bojim a uz jen vysetreni u pana doktora.
Bez toho ridicaku to tu nejde a zvlaste kdyz bude mimi ale kdyz to nedam dam to priste 🙂

meleri
2. mar 2010

Schnucki,

to jo, bylo to úžasné! venku bylo 22 stupnů, já se pařila v bundě.. 😅 ale naštěstí jsem měla batoh kam ty krámy dát..sem fakt čuměla, malému se to tak líbilo! že mu ani nevadilo že s ním v nosítku sedím (většinou to nenávidí a řve)..pak jsme vystoupili, poprocházeli se, koupila sem si supr boty značky Dr Martens, a jeli sme domů...

ale tedkom sem úúplně hotová, jako jarní únava jak cip jak se říká u nás v Ově..

tak to je super! s tím spodkem, já to nikdy neměla, mě to chytlo normálně v zadku kde jsou asi pánevní kosti, sem kulhala..ono ten první trimestr je na prd..

Finfrle,

jejda, gravy, to sem jedla naposledy před deseti lety a pak nějaký ten yorkshire puding k tomu.. 😵

finfrle
2. mar 2010

jsem si snazila dat jak k nick i ty tydny a nebere jsem ve 4 a stale tam pise blbe 5tt

meleri
2. mar 2010

já to taky tak měla, dycky o týden dřív! zkus bud od mencků nebo od ovulace, já už nevím ale bylo to jedno nebo druhé snad..

emily327
2. mar 2010

ahojte zienky, tak som vas docitala a poviem vam som dnes uplne mimo, som hrozne unavena a tak nebudem odpisovat na vsetko co sa tu napisalo.
Blondy, ako je v IT? Mate teplucko?

Shcnucki, ako moja? uz je ti lepsie? Aj papkas viac ako predtym?

finfrle, ahoj moja no tie tyzdne ti pise dobre 😉 Lebo ty si momentalne v 4tt + nejaky ten den a to je v podstate 5tt 😉

Mirusch, tak vidim ze doma nezahalas a pracujes aj ked si mimo Nemecka 😉 Treba treba, akje moznost si zorobit korunky, tak preco nie 😉 Ale najdi si cas aj na oddych cmuk

Meleri, ako sa mame? Kedy to ma prist tvoja MS? Nech mozem potom pocitat tych 5 dni a potom budem velmi velmi drzat palceky 😉

Ivanajelinek, ahoj moja ako sa mas?

Inak som rada,ze finfrle je tehu 😉 Apon nie som posledna v tomto nasom rebricku 😀 Sefovci odisli na 2 dni prec si oddychnut, tak sa uz velmi tesim, ako budem mat v praci pokoj. Mame sa s fazulkou ok, je pravda,ze cez den fakt ani neviem,ze som tehu a vecer to pride ☹ Neskutocna tazoba na zaludku fnuk uz fakt neviem co mam robit, snazim sa nekecat s misou ale najradsej by som to zo seba dostala. Nie je na tu tazobu nejaky caj, co by pomohol? Budem vdacna za kazdu radu. cmuk

meleri
2. mar 2010

EMily,

jo asi na nás všecky padá ta jarní únava, do toho ty ještě těhotná a k tomu pracuješ! Je ti už líp?

Jo tak mencky bych měla dostat ted v sobotu, ale kdo ví, třeba si naschvál dají načas...🙂))

dneska bylo konečně nádherně, tak jsme byli na menším výletě, asi to zas zopakuju...🙂

jinak já nevím, mi na blití pomohl dycky mátový čaj, ale nevím jak v těhotenství, člověk musí na to dávat bacha na bylinky a tak...
jo prý je dobrý zázvor (ginger) na nevolnost v těhotenství..určitě to už brzo přejde!

finfrle
3. mar 2010

Krasny den preji 🙂
Dnes jsem mela silene sny a vstala jsem jako kdyz me prasti palici.
Zacinam byt nejak nervozni z toho stehovani.....musime se do patku rozhodnout a ja jsem navaskach.Az jsem z toho mimo....Si rikam,ze jeste par mesicu by slo vydrzet tady v tom pidi bytu a ze to mam 2min do prace ale pak si rikam,ze stejne se budeme muset stehovat a zebychom uz nemuseli tak novy dum najit a pak ze uz budu v pokrocilejsim tehotenstvi a tak...???????????????????
Ja vazne nevim trochu me odrazuje ta dalka ale treba v CR jsem dojizdela pres hodinu takze 10min neni nic az teda na ty spoje jojo a taky co udelam s malou?(mame cicu,ktera se k nam prifarila asi pred 5lety na strechu a od te doby uz je vlastne jen u nas doma)Manzel ji sebou brat nechce a ja jo ale i v tom jsem navaskach,kvuli mimiska.Holky co mam delat?Ja jsem mamlas co 😅
Emil no me je taky tak nejak ouzko,snad je to jen tim bydlenim.Zkusim se tu poptat co pomaha na nevolnost ale asi si to musime vsechny protrpet ☹
Ja jsem zase rada,za to,ze jsme spolu dve v Irl,nejak me to uklidnuje.Preji ti i vsem kopretinkam tady klidny den a hlavne at nevolnosti nejsou.
U me je hlavne ta zmena,ze jsem unavena a odpadam brzy ale pak si lehnu a ne a ne zabrat ☹

blondynka400
3. mar 2010

Ahoj holky,

tak u mne pohoda, počasí je tu krásné, teplo a sluníčko, i když dneska se to lehce zkazilo. Každopádně s čechama se to nedá srovnat.
Vybaleno většinu věcí už mám, v životě by mě nenapadlo, co se dá do osobáku naložit
Akorát malá přes den nechce moc spát, většinou tak kolem poledne a tím to končí. Ale spinká krásně celou noc s jednou zastávkou. Každopádně už hodně kouká, začínají jí zajímat hračky, když jí člověk něco povídá, ukazuje, no prsotě už to není takovéto malinkaté miminko co jen kouká, spí a jí
Akorát mi je najednou ten domeček nějaký velký
A taky hrozně vyrostla, už má 58cm a 4,2 kg. Je hrozně dlouhá a hubená . Už jí jsou na délku malé oblečky na 3 měsíce

schnucki, nene, my jeli autem... Malá miminka létat můžou, žádná omezení tam nejsou. Ale já bych takhle malé mimi do letadla v životě nevzala, chudinky trpí a může se jim poškodit nenávratně sluch...
😝 . Bezpečné je to až zhruba od jednoho roku 😉

meleri, my jeli autem 😀 , takže turbulnce žádné... Cestu zvládla v pohodě, skoro ani nebrečela, buď spala nebo koukala. Ta ležící sedačka je super, hlavně jí má ráda, takže pohoda. A cestování autem se jí evidentně líbí 🙂
Hele pochopila jssem správně že jsi byla na ET? 😕 😵. Jestli ano, tak držím palec 😀 😵