Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
23. apr 2010

jinak emily podle me neni sem tam sladke nic spatneho, pokud nebudes nejak ohromne pribirat, nebo ti to doktor nezakaze, tak to podle me nevadi, ja na zacatku sladke vubec nejedla, az od 5mesice, takze si hlavu nedelam ... a telo si rekne co potrebuje 🙂
ja se treba bala colu, kavu vubec nepiju, ale kdyz jsme byli posledne na ceste k nasim tak jsem mela taaakovou chut na colu, ze jsem si par loku dala, asi mi neco chybelo ....

barus bereme se tady v nemecku 🙂 ... presne tak, budou tam pro nas duleziti clovickove s kteryma si to radne uzijem 🙂
fotky vam sem hned hodim, neboj 😉

ivanajelinek
23. apr 2010

Emily no nejake foto pridam.Musi ma manzel pofotit...Normalne nikde nechodime tak ani nemame foto.naposledy na lyzovacke.Ale zajtra ideme ku kamoske na narodeniny aj ked mi pride buduci tyzden kamoska tak pofotim a hodim sem nejake foto...Len na mojasvadba mam album zo svadby...Alebo z kamoskinej svadby ona mala svadbu v oktobri, ona tam ma tiez nejake foto moje..

emily327
23. apr 2010

inak predstavte si,ze v hlavnom meste slovenskej republiky nie je ziadna sukromna klinika, kde by mamicky mohli rodit. Tak toto vobec nechapem ☹

ivanajelinek
23. apr 2010

Emily ja teraz robievam tych 6-8 hodin..Tak uvidim dokedy.A sladke jedavam aj ja .Uz som pisala kamoske nech mi buduci tyzden donesie kavenky, tatranky a zlate oplatky 😀

barbora87
23. apr 2010

jeee tak schnucki to bude urcite nadherne...a poplac si 😉

emily327
23. apr 2010

schnucki, nevadi,ze mi s tym nevies pomoct pohoda. Ja dufam,ze vsetko je ok. Snazim sa nepripustat si inu moznost, ale vzdy ma to pocas dna napadne, co ak.... No hned tu myslienku vymazem a idem dalej. Ved co ine mi zostava???/
Inak co sa mojho lekara tyka, tak ti poviem,ze ten odkedy som tehu sa ma vobec neopytal na to, ci nemam problemy s jedenim, stolicou, nejake kozne problemy NIC. Kontroly u neho vyzeraju tak,ze mi zmeria tlak (nikdy mi nepovie,ze aky je) a pocuvame srdiecko babatka, Naposledy mi dal nadobku na moc,ze ked nabuduce pridem,ze ju mam priniest. A pytal sa ma,ze ci som priniesla so sebou teraz nejaky moc, tak som mu povedala,ze mi nic nekazal priniest tak sa len pousmial,ze nevadi nabuduce. Takze asi tak. No bez komentara, uz to tie 2 mesiace nejako vydrzim a potom uz budem doma v rukach gynekologa a uz budem pokojnejsia.

Ivana, daj nick na album zo svadby pls a aj z kamoskinej svadby kde si na fotkach 😉 Rada pozriem cmuk
Inak ja nie som moc na keksiky. V poslednej dobe mi ide dost na chut zmrzlina a tie kolace domace. Ale mam vzdy vycitky,ze ked nieco take zjem,ze len zbytocne kalorie do seba hadzem a nemusela by som. Smiem sa opytat kolko si zatial pribrala ty? Chcela by som vediet, ci to co som pribrala ja je ok v porovnani s inymi 😎 Chuda tolko hodin na nohach no drzim palce, aby si to aj neskor s bruskom zvladla. Ja budem rada, ak zvladnem tie dalsie 2 mesiace, zatial sa u nas sezona nezacala, tak dufam,ze sa ani nezacne a nebude vela ludi, aby som to zvladla, hlavne nech sa moc neotepli, nech mozem dychat, kedze v praci nemame ani okna ani klimu. hm

ivanajelinek
23. apr 2010

Ja som zatial pribrala tak 3-3,5 kg...Ale dneska som zasa cely den jedla. Este pred spanim asi nieco zjem... 😀 Ale neviem co...

schnucki
23. apr 2010

holky jedem na nakup, doctu vas az prijedem ....

barbora87
23. apr 2010

co hovorite na tuto izbicku?mne sa hrozne paci...
http://www.bambini.sk/sk/product/2413/klups-det...

barbora87
23. apr 2010

ivana ja ked som prisla domov z heilgymnastik tak som si dala dve chlebiky s cesnekovou pomazankou a paradajkami, cibulkoua paprikou potom som piekla pizzu tak som si tiez dala a teraz rozmyslam ze asi este nieco zjem nez pojdem spat...na vahu som sa este neodvazila postavit aj ked mala by som 😀 ale aspon neviem ci nieco teraz priberem hihi

ivanajelinek
23. apr 2010

Barbora, pekna izba.mne sa paci tiez kombinacia bielej s tmavym...Ale rozhodnut sa neviem...Ale pomaly budem musiet, lebo cakacie doby su 12 tyzdnov a viac..

Emily toto je moj album http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum... tak pozri.

ivanajelinek
23. apr 2010

A od kamosky tam som bola svedok http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum... Ja som ta s tymi kratkymi vlasmi, ale teraz ich mam zasa dlhsie..ja ich mam kazdu chvilu ien, ale odkedy som tehu, tak az tak neexperimentujem..

barbora87
23. apr 2010

jeeee ivana nadherne fotky....
to vazne je tak dlho cakacia doba???ty brdo to je dost to aby clovek v strede tehu naozaj uz zacal objednavat...mne sa hrozne paci aj ta zirafa

ivanajelinek
23. apr 2010

No neviem ci na vsetky, ale co som sa ja tu bola pytat v obchodoch tak to bolo na tie, ktore sa mi zrovna pacili.

barbora87
23. apr 2010

fiha no dobre vediet...no my teoreticky ani nepotrebujeme izbicku lebo postielku mam po bratovi a skrinu a prebalovaciu komodu dostanem od jednej znamej ale ked som videla tuto izbicku...lebo mame cely byt v takom style tmave a svetle...

barbora87
23. apr 2010

babule idem hajat...prajem vam dobru nocku....

emily327
23. apr 2010

Ivka velmi pekne fotky 😉 My zatial nad detskou izbickou neuvazujeme, babatko bude prvy pol rok asi s nami v izbe. Inak 3,5 kg nie je vobec vela, to nie ako ja 😀 Ale nevadi kojenim vsetko zhodime dufam. Ja len nechcem vela nabrat, aby sa nepridruzili vdaka tomu nejake tazkosti ako vysoky krvny tlak... Zatial to nie je take zle, tak to neriesim.
Ja som pred chvilkou dojedla dva krajce chleba, nejako ma prepadol hlad, popri tom som si pozrela reflex, kamoska mi pisala,ze tam budu s malym tak to bola velmi zaujimava cast o kojeni babatiek. Dokonca tam ukazali zenu, co si adoptovala 4tyzdnove babatko a zacala ho prikladat a po nejakej dobe aj vdaka liekom od laktacnej sestry sa jej mliecko spustilo. No to by ma nikdy nenapadlo,ze aj ked zena neporodila dieta moze kojit. A este jedna zena tam bola a ta koji v kuse uz 16 rokov 😲 No to je aky extrem. Dokonca kojila pocas tehotenstva a 2 deti naraz. No tak toto si fakt neviem predstavit 😎

emily327
23. apr 2010

barbora, dobru nocku 😉

ivanajelinek
23. apr 2010

16 rokov?????Boze ved to si neviem ani predstavit...Ja som tiez dojedla chcleby s parenicou a redkovkami.. 😝 Ale este by som si nieco dala, nejaky kolac ale nemame...tak musim pockat do zajtra..

ivanajelinek
23. apr 2010

Ja pozrem este co ide na jojke, lebo mame len slovenske programy, nemecke nam vypadli, tak musi ist manzel zajtra na strechu pootocit satelit.Teraz neni doma, isiel hrat inline-hokej...Juj a zajtra do prace.ale sa aj celkom tesim, ved som bola 2 dni doma.Aj mm ide do prace, takze by som bola aj tak sama..

emily327
23. apr 2010

Ja by som si tiez nieco este za tym chlebikom nieco dala... ja este zajtra do prace a potom mam nedela a pondelok volno. Dufam,ze aj drahy si vybavi volno aspon na pondelok, nech tu netrcim sama fnuk. Tato samota ma zabija, esteze existuje internet a vy 😉

schnucki
24. apr 2010

dobre ranko,
tak ja jsem uz od 7h vzhuru ...

ivus fotecky jsou mooooc krasne 😵 .... to se tak dlouho ceka na pokojicek?? no to abych se uz zacala pokukovat ....

my potrebujeme skrinku a prebalovaci pult, postylku dame do pokoje uz po svatbe, jinak ten pokojik je hezky, ale ja chci svetle veci, i obyvak mame svetly, takove svetle drevo 🙂

dneska mame zas litani, tak si mazu chlebiky na cestu 😀

jinak vahu neresim, zatim tolik nepribiram, i kdyz bych par kilo navic brala, ale pry to prijde ....

emily327
24. apr 2010

ahojte, tak ako pozeram dnes vsetky oddychujete alebo si uzivate vikend. Ja som sa prave vratila z prace a mam fakt dost. Neznasam soboty, su to neskutocne dlhe dni v praci ☹ Ako vikendujete?
schnucki, to tak skoro vstavas? Aj si poobede zdriemnes alebo v pohode vydrzis do vecera? O kolkej chodis buvat? hm no ja spim stale do 9:00 vzdy sa zobudim v tu istu hodinu rano ako na budik, hoci ziaden nezvoni. Tesim sa mam 2 dni volna a sefovci idu od buduceho tyzdna na 2 tyzdne na dovolenku, konecne bude pokoj v praci 😀

schnucki
24. apr 2010

ahojik emily,

jojo, mala me budi uz takhle rano a pred 11h vecer neusnu 😝 .... vetsinou vydrzim az do vecera, ale musim se odpo aspon na pul hodky natahnout, dneska jsme cely den nekde jezdily, ted jsme dorazili domu a ja jsem uplne vyrizena, takze se jdu natahnout na gauc, mozna i usnu .... nekdy se mi stava ze zaspim u televize, ale vetsinou vydrzim ....
mam treba obavy z toho pristiho tydne a ze svatebniho dne, ja jak se odpo nenatahnu, tak jsem uz v 8 vecer vyrizena ....

tak to je super ze budou pryc, budes mit klid 😉

barbora87
25. apr 2010

dobre ranko...no ja vstavam kazdy den medzi 7 a 7.30....neviem preco 😒 ja by som rada vyspavala aj do obeda:D no vcera sme boli nakupit potom manzel isiel na trening tak som si 2 hodky pospala a isli sme na oslavu ale to uz prisla moja hodina unavy...tak 21.30 az 22 zaspavam no nejako som to prekonala a vydrzala som tam do polnoci...no a doma to bol nadherny pocit si lahnut ale zaspala som az o 1 a uz som o pol 8 zase bola hore...ale ako to vidim dneska sa bude spat este aj doobeda a este aj poobede 😉

emily tak si to uzivaj bez sefovcov!

schnucki no take obavy poznam som rada ze to uz mam za sebou....ale neboj vsetko bude oky doky

tak prajem vam peknu nedelu

schnucki
25. apr 2010

ahojik holky,

prisla jsem se rozloucit, jedeme k nasim a prijedeme az nekdy v utery v noci no a pak nas ceka doladit malickosti ohledne svatby, takze nevim kdy se presne ozvu 😝

kazdopadne preju krasny zbytek vikendu a mejte se vsechny mooooc bajecne 😎

barbora87
25. apr 2010

tak schnucki prajem ti este pekne pripravy a nech ti vas den d dopadne podla predstav! drzim palecky!

blondynka400
25. apr 2010

barbora, tak zůstaň jak oblondýnka a je to 🙂
Jojo, mám české občanství, jsme tu jen na dobu určitou a pak se vracíme do čech, naštěstí 😀

emily, tak z toho co jsi napsala, měřila rozměry miminka jsou v pořádku a šíjové projasnní je tam taky 1.2mm je pohoda a úplně v pořádku. jediné co z toho neúoznám, je přítomnost nosní kůstky, ale to by ti snad řekla... Takže neboj, nejdůlěžitější na NT je to šíjové projasnění a to máš fakt dobrou hodnotu, takže se neboj, na nějakých 95% budou konečné vyýsledky negativní.

blondynka400
25. apr 2010

emily, no 16 let je foat síla, ale moje ségra už taky kojí v kuse skoro 6 let 😝 😀 A ještě rozhodně nějakou dobu kojit bude 😀

emily327
25. apr 2010

blondy, ani si nevies predstavit ako si ma potesila tymi pismenkami, dufam,ze mas pravdu a ze to aj tak bude 😉 Cakala som tu na teba, kedy si to pozries a fakt si ma potesila cmuk DAKUJEM 😉
aj ja zostanem blondina 🙂 Dnes si idem farbit vlasy, uz to mam fakt dost odrastene a od decembra som si nefarbila, tak ti verim a verim aj tomu,ze tym neublizim babatku.
A vy sa mate ako blondy? Co malinka? Ja sa uz nasho drobceka neviem dockat, kedy pride na svet. Citim neskutocny pocit stastia a naozaj si tehu uzivam. Uz mi aj brusko vidno v praci, tak je to take mile, vzdy ked som chodila po ulici a videla som tehulku, tak som jej tisko zavidela a drahemu som vzdy vravela,ze uz aj ja by som chcela mat take brusko 🙂 A uz ho mam
😎 Vsetko sa stalo tak rychlo,ze stale tomu nemozem uverit. Od posledneho UTZ preslo uz skoro 5 tyzdnov a ja pohyby citim iba ako take steklenie este to nie je take jasne, tak sa uz neviem dockat dalsieho UTZ a prvych kopancekov. Uz aj v noci sa mi tazko spi na brusku, tak hladam polohy. Pozerala som taky specialny vankusik pre tehu na spanie vyzera ako taka husenica, pouzivala si aj ty take nieco v tehu?
Inak tvoja segra je fakt dobre,ze 6 rokov fuuha no pekne ale je to zodpovedna mamina, nie ako moja sesternica, mala dost mlieka a nekojila lebo nechcela aby jej ovisli prsia, no bez komentara to nikdy nepochopim. Ty mas v plane ako dlho kojit? Rozmyslala si nadtym?