Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
1. jún 2010

Ahojte, tak ja som este nachvilkocku zadriemala.Ale nebol to uz taky normaly spanok a teraz sa citim akosi unavenejsia nez o pol piatej rano 😀
Tak to by bolo super, take stretko niekde...Nenajde sa nejake miesto kde moze prist kazda?
Jani myslime na vas...
Dnes musim ist aj nakupit, zasa mame prazdnu ladnicku.
Schnucki a ake veci budu mat zajtra v LIDL?

schnucki
1. jún 2010

http://www.lidl.de/cps/rde/xchg//lidl_de/hs.xsl...

ivus me se taky nekdy stane ze se pak citim jak prejeta kombajnem 😝 ale nekdy se proste neda a usnu i pres den 😀

poslala jsem ti link, vpravo si muzes zmenit filiale, ale melo by to byt vsude stejny ... ja se chci mrknout na tu kuscheldecke, na ty spieluhr, kdyztak ponozticky a ty kalhoty s tou bundickou na doma 😀 ... znama uz nekolikrat takhle veci na deti koupila a nestezuje si, ale clovek si to musi osahat, nekdy je to blbej material ... ja jsem si tam takhle uz dvakrat koupila teplaky a maj je doted 🙂

mam pocit ze dneska asi dojidam jeste ten zitrek, mam furt hlad .... ale uplne v poho jeste nejsem, tak zvlastne me tresti hlava 😝

barbora87
1. jún 2010

Dobre ranko
tak ja som bola hore uz o4!bola som hrozne smädna tak som
musela ist do kuchyne lo ceste som sa maznala s hafanmi a bola som zobudena...zasoala som nejako po5ked manzelik vstaval...no ale teraz som uz hore...zase som mala nejake divne sny...fuuuj

emily no ale je to sila ze ta nechaju tehulku samu makat...drzim palceky aby ste to dobre zvladli

@kleopatris jasne stretko u nas neni problem ved sme kusok od seba🙂
a s ostatnymi ked sa bude dat tiez mozme dohodnut nieco

@janulka04 drzime palceky!super to zvladas!!!no to ti verim ze ti to bude luto...aj mne to bude po tehu...lebo ja som taka ze rada spominam na minulost na pekne veci a vela si pamätam aj z dectva...a kolko krat mi je to luto ze uz cas nevratim a uz to znovu nezazijem...ale stellinka ti bude pripravovat radost!drzte sa

schnucki tak manzelik ti zajtra pride tak super!ja sa mojho dockat dnes o pol6🙂skocim
na neho a uz ho nepustim

ivi no nieco mozme vymyslet kde sa stretnut...tak aby sme to mali vsetky priblizne na pol ceste...len to uz asi teraz nestihneme

ivanajelinek
1. jún 2010

Schnucki, ja tiez akosi dnes mam stale hlad.uz som zhltla 2 zemle, teraz jogurt a este mam hlad...Je to normalne? 😝
No ta deka vyzera dobre.Tu kuknem aj ja...Aj tie bundicky s tymi nohavicami...
Barbora no tak kde dame to stretko? 😀

barbora87
1. jún 2010

No ja sa len chystam ist jest zazrak ze som este neodpadla od hladu🙂
ivi no chceme dat stretko s mimcami alebo bez?A ty kde byvas presne?

ivanajelinek
1. jún 2010

barbor, ja byvam v nemecku...Pri francuzskych hraniciach...Od Schnucki a Mirusch to nemam az tak daleko, ze?Ale od teba hej...Neviemci by sa nam podarilo najst nejake miesto, kde by sme mohli vsetky prist.Ale asi nie.. 😒

barbora87
1. jún 2010

Hmm no ja si myslim ze vsetko je mozne🙂alebo ked pojdete na slovensko

blondynka400
1. jún 2010

Ahoj holky,
janulka, držím ´paleček, ať je vše ok 😉

schnucki, vidím, že lidl má ty akce asi všude stejné 😀. Já jsem ho tady nedávno taky objevidla a jsem fakt ráda, protžoe tu prodávají dost německých věcí a ty jso přci jenom trošku bližší, než některé IT... Ono italové mají dobré věci, některé bezkonkiurenčí ale přeci jenom ono je to fajn tak první půl roku a pak už se po některých věcěch stýská 😝 . Jojo, to vy asi v německu neznáte 😀

Tak na mně holky myslete, v noci vyrážíme 😝 😀

schnucki
1. jún 2010

barbor ja doufam ze to zitra stihne domu, to bych ho mela doma i ve ctvrtek 😀 ....

bylo by to super kdyby jsme se mohli sejit vsechny, ale to by se asi muselo udelat na vikend s prenocovanim .... prece jen jsme kolikrat i tady v nemecku daleko od sebe 😝

ty veci vypadaj dobre, vid ivus, tak uvidime s cim zitra prijdeme domu 😀 ... my jsme od sebe dve hodky, takze klidne az bude pritel zas cely tyden pryc, sednu rano do auta, vyzvednu mirusch a jedem 😀

schnucki
1. jún 2010

blondy jedete uz dneska?? budu na vas myslet, pisni pak jak jste dorazili, ju 🙂 .... ja jedine co tu postradam jsou veci k jidlu co jsou v cechach a tady ne, jinak jsem se vsim spokojena 😀

barbora87
1. jún 2010

Blondy budeme na vas mysliet!a davajte si pozor!

Schnucki hej jedine s prenocovanim inak by to bolo tazke len otazka je ci este ked tehulkujeme alebo s mimi

blondynka400
1. jún 2010

schnucki, jojo, v noci.... Určitě pak napíšu, že jsme ok a jak to probíhalo 😀
Tak ono přeci jnom DE je nám o hodně bližší, tady je to fakt úplně jiné a to všechno... Je to tu fajn, ale už se těším, až se natrvalo vrátíme domů... Tedy jestli si na mne nevymyslí zas další stát 😝 😀

ivanajelinek
1. jún 2010

Blondy a ako dlho planujete byt este v IT?
No Schnucki, to by sme mohli tak niekedy urobit.Co ty na to?

blondynka400
1. jún 2010

ivana, my neplánujem, my to máme pevně dané 😀 . Zatím to vypadá to léta příštího roku, ale je možné, že se to o rok protáhne, což ale doufám, že ne... Chci nazpátek do čech, do práce a tak 😎

schnucki
1. jún 2010

barbor ja bych to prenocovani dala asi s mimcama, nevim jak ostatni, ale ja bych radeji treba na jare, kdyz uz by jsme planovali neco pres vikend, nebo v lete ... a tohle leto to nepujde, ... ja pojedu 10.cervence do cech na svatbu, ale pak uz zadne dlouhe cesty poradat nechci, pro jistotu ....

ono pres noc je to s malou asi lepsi, ze .... to jo, to mas pravdu, nemecko je cecham hodne podobne co se veci tyce 🙂 ....
blondy tak budem drzet palce aby se to neprotahlo 😉

ivus urcite, uvidim kdy zas pritel pojede dalky, dohodnu to s mirusch a prijedem 😀

kleopatris
1. jún 2010

blondy prosim ta, myslis, ze ked som prechladnuta, moze to maly odo mna chytit? a paralen sa u kojenia moze, ci?
akurat mame dnes prve plavanie a ja som prechladla...ide ma porazit, som zvedava ci sa neutopim 😀 😝

janulka04
1. jún 2010

ahojte zienky, ja len tak sup sup pisem...takze na CTG kontra po 12 minutach, otvorena na 4 prsty, no nieje to vraj este prodny nalez, tak som doma...hnusne ma inac rozkutrala, vam poviem, ze naozaj chlap lekar je milionkrat lepsi...este stale mamz vysetrenia bolesti 😔
a mala ma 3500g a okolo 51 cm...musim varit, lebo zajtra mam poradnu o pol tretej a vo strvtok v nemocnici...keby nahodou sa to rozbehlo, nech maju "moji" co papat

barbora87
1. jún 2010

Jeee jani super!!!tak som rada ze je vsetko v poriadku...no tak malinka je uz dopecena🙂uz to dlho nebude trvat!

Schnucki tiez by som povedala ze by to bolo lepsie bud rok...to by sme na vikendik mohli nieco dohodnut...tak na maj jun...to budu vase mimca väcsie a moje bude tiez uz zvyknute tak to bude pohodicka🙂bolo by to super keby sme sa vsetky nejako dohodli

schnucki
1. jún 2010

kleo neutop se nam 😀

jani hezke miry ma mala 😵 ... ja myslela ze na 4 prsty staci 😕 .... ja casto slysela ze zenska lekar je hosri nez chlap, ja mam doktora chlapa a jsem spokojena 😀 ... ja uz jsem napjata jak ksandy ....

ivanajelinek
1. jún 2010

Ahoj Janulka 😉 Takze mala Stelinka ma uz ukazkove miery, ze? A to je dobre ze kontra po 12 minutach ci nie? tomuto sa akosi este moc nerozumiem...A co ides dobreho varit?

ivanajelinek
1. jún 2010

ja mam doktorku, a tiez som s nou moc moc spokojna...To je fakt rozne. Na slovensku som mala prvu tiez babu a poviem vam, ze ta bola hrozna... 😝

ivanajelinek
1. jún 2010

Baby a co porabate? lebo ja neviem ze co zacat robit...Uz som si dala tretiu zemlu a asi si idem urobit aj tu stvrtu 😝 Moj prcek je od vcera vecera v brusku akysi aktivny...Kopcuje o sto sest 😀

schnucki
1. jún 2010

ivus ja delam seznam veci co chceme jeste koupit, jako vanicku, hraci deku a tak a hledam k tomu ceny, kolik to tak priblizne stoji ... pak to poslu nasim a ty se mrknou kolik to stoji v cechach, ... jelikoz mame par korunek ze svatby napadlo nas, ze by jsme mozna mohli neco koupit i tam, kdyz by se to vyplatilo .... v tom cervenci tak stejne pojedem, tak proc ne 🙂 ....

jinak jsem placla na gauci a ctu si ... a delam si spagety .... a ve 3h mame kontrolu 🙂

ivanajelinek
1. jún 2010

Aj my mame o 3h termin u hebamme 😉
Tiez rozmyslam ze dnes urobim nejake spagety s nejakou omackou.Uz sme dlho nemali...

barbora87
1. jún 2010

No ja som nejaka mega k.o. Nemam na nic silu som unavena a citim sa fakt na prd...chcela som
ist nieco vybavit ale necitim sa dobre tak to radsej odlozim...to bude asi tym pocasim...nemam chut ani jest ani nic

schnucki
1. jún 2010

barbor vitej do klubu, takhle mi bylo vcera, dneska uz je to o neco lepsi ....

ja bych chtela po ceste od doktora zajet jeste do kik a höffner, v höffner by meli mit ten Hartan taky, tak se mrknout za kolik ho maj tam 🙂 no a rovnou mrknu na skrinky a na ceny 😀

ivus jeee to jsme se sesli 😀 ... ja bych mohla testoviny kazdej den, nemam jich nikdy dost 😀

janulka04
1. jún 2010

Schnucki, hej, staci, no mala je este vysoko a celkovo podla vysetreni to vyzera ze porodim do dvochh dni, dnes urcite nie..tak verim, ze vedia, co robia, v kazdom pripade, ak by nie, tak vo stvrtok mam vyvolavacku

emily327
1. jún 2010

dobre ranko, tak my sme vybuvani do ruzova 🙂 Konecne sa mi dobre spalo.
Ivana, no som na to sama pretoze, moja kolegyna je na dovolenke ale budu so mnou sefovci, nic sa neboj nepretrhnem sa. Ja si budem robit svojim pomalym tempom. Nabehala som sa tam za tie 2 roky dost, tak nech si behaju teraz oni 😀

schnucki, sak sa aj usmievam 😀 nech ich porazi

huraaaaaaaaaaa dnesnym dnom mi zacina posledny mesiac v praci a potom par rocna dovolenka 😀
Inak vsetko najlepsie detickam k dnu deti 😀 posielam boztek cmuk
kleo, no my sme si pisali s Barborou za stretko, ale ona je vo Viedni a ja budem v Bratislave. Ale kludne sa k nam mozete pridat budeme radi 🙂

Jani, velmi velmi drzim palce, nech uz sa nieco dozvies a asi ta z nas ziadna netromfne, hoci nikdy nehovor nikdy 😀

emily327
1. jún 2010

jani no to je super, tak mas este 2 dni na nakupovanie 😀 lebo uz teraz vies,ze mala bude mat viac ako 3500g. Hlavne nech uz to mas za sebou cmuk drzim palce, nech vsetko dobre dopadne.

janulka04
1. jún 2010

mily, neboj moja....nakupovat nemusim..to sa este zmestime 😀
a som zvedava, kedy to teda dojde, kedze krcek je stale hodne vysoko...aj ked sa otvaram...no, uvidime...