Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
8. jún 2010

Boze Barbora, co to vyvadzas? A pijes dost vody cez den? Alebo to moze byt z toho tepla.ake mate pocasie?

barbora87
8. jún 2010

No ivi neviem ale fakt som sa zlakla...no pijem snazim sa co najviac...no mame28stupnov...neviem co sa stalo...dufam ze mimi je oky doky

ivanajelinek
8. jún 2010

Ale urcite...to s tym nema nic spolocne...Mne byvalo tiez tak v robote skoro kazdy den. Ja sa snazim tak 2-3 litre bezbublinkovej vody vypit.A ked mi bolo tak jak tebe, som si dala pohar coca-coly...A teraz v tom teple je to uplne normalne.

ivanajelinek
8. jún 2010

A tlak mas aky? Nemas nahodou nizky?

schnucki
8. jún 2010

barbor mimi je urcite v poradku, tohle mu neublizi ....
ma se pit minimalne dva litry vody denne, ja nekdy vypiju i vic ... piju bez bublinek, s bublinkama mi nechuti ...

taky me napadlo jestli nemas neco s tlakem ...

ale asi to bude pocasim, me neni taky nejlip takhle pres den venku, nevydrzim moc dlouho ....

barbora87
8. jún 2010

No merala som si tlak a praveze mam vrchny tlak akurat vyssi ale ani stopa po nizkom tlaku...no ja neviem
ja toho vela nevypijem ale to bolo vzdy tak...ale snazim sa aspon 1,5litra ale nie vzdy to zvladnem...ja pijem bud dzus alebo sumienka mi chuti alebo pijem milde mineralku cistu ale skor taku odstatu...takze nie vela bubliniek...ale od rana mi bolo divne tak to je fakt to pocasie...ale ked pride manzelik tak
ho poprosim aby mi uvaril zemiaciky a dam si k tomu buttergemüse...

ivanajelinek
8. jún 2010

Barbor tak sa snaz viacej pit. najmä v takychto horucavach by sme mali aj okolo 3 litrov vody vypit. Ja v sobotu ked som bola taka chora som vypila okolo 5-6 litrov tekutin...niekedy je to tazke ale ja mam vzdy flasu vody pri sebe. Hocikam idem, hodim si velku flasu vody do tasky...

ivanajelinek
8. jún 2010

Joj kocky, ja by som sa mala ist balit.Ale vobec sa mi nechce.Zajtra som cele doobedie u dr. potom chcem ist este cosi pokupovat, aspon drogeriu, lebo ta je na slovensku dost draha s porovnanim tu.Potom mi kamoska donesie nachvilku maleho a potom chceme nalozit auto aby sme mohli hned rano vo stvrtok vyrazit..Takze zajtra nemam ani kedy...

barbora87
8. jún 2010

Ivi no aj ja sa tak snazim ale nejako mi to nejde...ale musim sa nejako prinutit lebo mam
strach ze budem vonku a niekde ma slahne...a stale mi je od zaludku divne:(zajtra som chcela ist na kupko ale ked sa nebudem dobre citit radsej zostanem doma

barbora87
8. jún 2010

Ivi no to ti verim ze sa ti nechce...no kozmetiku si urcite kup v nemecku lebo
na sk su tie ceny otras!!!a kam na sk presne ides?

ivanajelinek
8. jún 2010

Do trencina...No ved, nechapem s tou kozmetikou...Vsetko o viac ako polovicu je tu lacnejsie...
Ja viem ze je to tazke prinutit sa, ale skus napr. kazdu hodinu vypit velky pohar vody...Mozno to pojde lahsie...Inak ja na kupko vobec nemusim...Lebo na slnku mi neni vobec dobre 😎

barbora87
8. jún 2010

No vela ludi chodi nakupovat do rakuska bo ich vsetko vyjde lacnejsie...
No ivi ja uz sa prekonavam ked pijemsem tam lebp ja som pred tehu vodu ani mineralku cistu nepila...ale teraz mi vela veci ma pitie nechuti a min je neutralna...no asi sa budem trochu setrit ked su take horucavy...radsej pojdem zajtra na vecer s manzelikom do kina na sex and the city 2....mi slubil ze pojde so mnou...

ivanajelinek
8. jún 2010

No do kina je dobre 🙂 .My sme chceli ist tiez cez vikend, ale ja som nemohla kvoli mojmu nachladnutiu...Ale na nejaky tanecny ci co...

barbora87
8. jún 2010

No tiez si myslim ze to bude lepsie ako kupko je mi fakt hrozne...a aj od zaludka mi je nejako blbo slusim si dat tie zemiaciky

schnucki
8. jún 2010

barbor s tim pitim se pokus neco udelat, melo by se pit i z toho duvodu ze se ti kazde tri hodiny meni plodova voda ... ale ty dva litry by jsi mela, ....

ja to delam jako ivca, mam stale flasku u sebe, kupuju si dvojlitrovou vodu a tak vim, ze jsem ty dva litry dala ... ja taky nikdy tolik nepila, ale tim jak mam stale na stole lahev a vecne sebou tak na to myslim, ....

ivus ja si taky beru vzdycky kosmetiku odsud, zatim euro v cechach nemame, ale ty ceny me vzdycky vydesej 😝
uz balis?? 😀

ivanajelinek
8. jún 2010

Schnucki no uz balim.Ale ved nemam tolko veci ako kedysi 😀 neviem ako bude buduci tyzden ze co treba vsetko zbalit.Ale nejaky teply sveter zoberem asi. Kedysi som sa balila tak, ze normalne celu skrinu, skoro vsetky topanky, kabelky...ze clovek nikdy nevie 😎 .A nakoniec som nosila asi polku veci z toho...Ale teraz naozaj toho nemam moc.

schnucki
8. jún 2010

ivus ty ses jak ja 😀 ja se na vikend balila jak kdybych mela jet k nasim na mesic 😀
ale je fakt ze pak pulku vubec nenosis ...
ted je to jednodussi, tech tehu veci nemam tak moc, tak budu mit jednu tasku 😀

barbora87
8. jún 2010

no presne ako ja:D ja som sa balila ako na 10rokov keby som niekam isla...tak babule manzelik mi dal varit zemiaciky dam si ku tomu zeleninu a hadam mi to pomoze...vobec nemam hlad a creva a zaludok mi blbnu...neviem co to so mnou je ale hadam bude zajtra lepsie...a ivi zajtra ides ku gynekologovi?

ivanajelinek
8. jún 2010

Hej, idu mi robit test na tehotensku cukrovku a potom mam este vysetrenie...Tak som zvedava ako sme zasa narastli. 😉

schnucki
8. jún 2010

ivus tak pokud budes mit zitra casek, dej vedet jak ti to zitra dopadne 🙂

barbora87
8. jún 2010

Joj takze rano nic papat...tak drzim palceky a dufam ze hodis info ako ste narastli...ja som spapala trosku tych zemiacikov tak mam aspon nieco v zaludku

ivanajelinek
8. jún 2010

Schnucki, jasne zajtra budem este v kontakte s vami...Musim si ist rano kupit este do pekarne nejaku svacinu... 😝
Inak ako chuti ten sirup ci co to je?
barbor no ty pekne papaj...

barbora87
8. jún 2010

No snazim sa ale nejako mi asi vnutorne organy nepracuju...mam stale pocit ze to vyzvraciam...ale zajtra bude lepsie...
No to mate super ked dostanete sirup...tu sa dava cukrova voda bleee

schnucki
8. jún 2010

barbor a je ti uz lip??

ivus svacu si urcite kup, ja mela hlad jak barik 😀 ... ja mela s prichuti Johannisbeeren a byl moc dobrej, takovej sladouckej ale ne az moc 😀 musela jsem ho do sebe behem peti minut hodit, ale byl fakt dobrej, neboj 🙂

barbora87
8. jún 2010

No schnucki ani noe ale uz lezim v posteli...tak pojdem dnes skorej hajat a uvidime zajtra...jeee aj ja chcem taky sirup a nie vodu s cukrom bleee

blondynka400
8. jún 2010

Ahoj holky,
tedy nezvládám vás dočíst.... ☹
Je tady hrozná bouřka a malou mi to pořád budí... 😖
Ale naušničky jsou úplně v poho, vypadáto, že jí to ani nebude hnisat a už jí to evidentně ani nebolí, celý den byla vysmátá jak lečö. K tomu večer teď měla úplný záchvat smíchu, ale totální, to jsem ještě neviděla, ručičkama si u tihi držela bříško, fakt jak veliká holka... A rozesmálo jí, jak jsem kýchala, je to malá škodolibka 😀

meleri
8. jún 2010

schnucki,

jo je to fakt mooc hezké jméno! takové moderní ale zároven veselé a romantické...jo Alex zní trochu tvrdě, tady ve Fr to jméno celkem frčí....

jinak jo u nás to bylo fakt drsné...ale fakt si drsně prosazuju že kdyby to byl jednou zase kluk tak to bude Adrian, já to jméno prostě zbožnuju...🙂)

Ahoj Blondy,

tak to je dobře že to dobře dopadlo!

malý měl dneska klíště ale v pohodě jsem to vytáhla ale trochu se bojím aby to něco neudělalo...jako encefalitida a tak...asi nevíte jak je to s malými dětmi??

schnucki
8. jún 2010

ahojik blondy,
tady lehce prsi, ale bourky maj prijit taky, tak to prijdou urcite z cech 😀
je super ze nausnicky jsou v poho a ze ji to ani nehnisa 😉 ... az takhle? skodolibka mala to je 😀

nase mala bude pekne vyhazena, jak se mi rozjela ta alergie tak se kolikrat muzu uhepcikat 😝

schnucki
8. jún 2010

meleri jedine co o klistatech vim je, ze se to misto ma pozorovat a kdyby se tam udelal flicek, tak radeji zajit k doktorovi ... je malej ockovanej?

meleri
8. jún 2010

schnucki,

flíček tam byl už jak bylo přisáté, tak jsem ho udusila indulonou, odkroutila, v klidu vypadlo...přetřela jsem to projistotu líhem a zítra se mrknu snad to bude ok...proti encefalitidě teda rozhodně ne, na to je ještě malej a ani hodlat očkovat nedám, tady smrkové stromy nejsou jenom v alpách kde jsme se po dlouhé době vydali a tak to dopadlo... 😖