Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
28. jún 2010

@schnucki už zas řve skoro hodinu. Zkouším to dneska lehce po zlým, ale výsledek bude asi stejný, ne -li horší 😝 . Navíc mi to nikdo nechce věřit, protože jinka je to takový sladký a hodný miminko 😀

schnucki
28. jún 2010

@blondynka400 ja ti to verim 🙂 .... je mozny ze treba jeste neni unavena, nebo pretazena, nebo ze by mohla jeste neco pojist?? .... nechci tim nijak napadat ze nevis co a jak, jen premyslim cim by to mohlo byt .... nebo nema treba zarazeny prdiky?

blondynka400
28. jún 2010

@schnucki , ne bříško jí určo nebolí, dneska kakala na třikár, zulenina fakt zabrala.... 😀
No měla kaši večer jak ovždycky a pak si vtaal něco odemne, je fakt že malá, protože už v půlce začala protestovat, ale jíst nechce, protože ví, že když by se ještě najedla, tak jí to odrovná a usne. Ale hlad určitě nemá... A unavená, schválně jsme jí dneska nechala déle, ale nezabralo to. Přes den jí vždycky po 3 hodinách úplně unavená že krásně usne, teď jsem jí nechala 3,5 protože semi zdála ještě moc živá a stejně nic 😝 Ale jestli tě ješt něco napadne, jen mi to napiš, třeba je fakt něco, co mi ani nedojde.... 😅

schnucki
28. jún 2010

ja ti nevim, nejak me nic jineho nenapada 😖 .... a nemohlo by byt treba mozne, ze se ji prodluzuje doba kdy je vzhuru? vis jak to myslim ...

blondynka400
28. jún 2010

@schnucki víš jak to myslíš, ale ona teď přes den už spí méně než by měla. A těch 12 hodin v noci spí děti až bůhví dokdy....
Tak už spí, podařilo se mi jí přesvědčit aby se najedla a už spí. No lepší než včera, ale i tak 1,5 hodiny nic moc 😝

schnucki
28. jún 2010

@blondynka400 super ze uz usnula 🙂 ... me ti covece uz nic jineho nenapada 😒 ... ale snad se to brzo srovna 🙂

blondynka400
28. jún 2010

@schnucki uvidíme uvidíme.... Zkusím jí zítra vykoupat o toršku dřív a dát jí kaši taky malinko jinak. Třeba í tím trokšu zmátnu 😀
No nic, jdu do hajan.... Koukám už toi naskočil 30tt, to je horzný jak to letí 😅

emily327
28. jún 2010

ahojte, tak som konecne doma 🙂 V praci toho bolo tolko,ze som bola rada,ze sa pracovny cas skoncil ale milo ma prekvapila finfrle s mm ked sa u mna v praci objavili v praci s kytickou a bonbonierou a prisli mi zagratulovat k narodeninam 🙂 Tak sme sli na veceru a potom do parku zahrat si stolny tenis ( nasi chlapi hrali a my sme kvakali). Myslela som si, to bude len obycko den, nic zvlastne,ale vdaka nim som mala pocit,ze mam narodeniny 🙂

Barbora, ano ano moja pozitivne mysliet cmuk 😉 Som rada,ze ti to pomaha, mne nic ine ako pozitivne myslenie ani nezostavalo, inak by si to tu clovek v IRL s ich zdravotnictvom mohol akurat tak hodit. Tak len tak dalej cmuk

Ivana98, jej ahoj, no gratulujem, vitaj medzi nami. Sa nam to tu pekne rozrasta nas klub tehuliek 😉 A ako sa mas? Ako sa citis?

blondy, pevne nervy moja, verim,ze najdes, kde je problem preco mala placka a nechce spinkat. Nech sa to co najskor upravi cmuk

My tiez budeme mat flasticky a sterilizator Avent, ja mam skoro vsetko tejto znacky a dufam,ze s tym budeme spokojni. A tusim aj na strankach nemocnic som nasla otazky rodiciek ci treba do nemocnice flasticku pre babo a pisu,ze si jednu treba so sebou priniest. Takze si myslim,ze je dobre mat doma v zasobe nejake flasticky a asi aj jedno balenie suseneho mliecka, clovek nikdy nevie.

finfrle
28. jún 2010

@emily327 Jeste jednou dodatecne krasne narozeniny!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

schnucki
28. jún 2010

jeeee emily tak to mi nejak uniklo, ale jeste stiham, takze preju vsechno nej nej nej k narozeninam 😵
super ze jsi si ten den uzila 🙂

blondy dobrou nocku a drzim na zitra palecky 😉

emily327
28. jún 2010

@finfrle dakujem velmi velmi pekne 😉 Mala som ich krasne aj vdaka vam 😉

@schnucki dakujem pekne cmuk

meleri
29. jún 2010

Blondy,

to je mi líto že máš takové trápení... ☹ není to tím horkem? tady jsou ted strašná vedra, včera to povolilo až kolem 3 v noci, malý má ted taky problémy s usínáním, ale z minulého léta vím že je to tím vedrem. tak nevím je v Itálii možná taky horko?

Ivano,

super, to chápu, zezačátku je to fakt takové divné, člověk ani neví jestli to vyjde...sama mám strach!

Emily,
jé ty máš narozky? tak všechno nejlepší! myslím že ten nejhezčí dárek už máte! 😵

no nevím co napsa, ráno jsem se vzbudila, měchýř plný, a ted už neusnu....včera se už slibně zatáhlo, a myslela sem že bude pršet, ale nic...:(
kamarádka furt nemůže porodit, ach jo....

meleri
29. jún 2010

holky, takový dotaz..

Jak v té cizině budete řešit porod? my nemáme absolutně nikoho kdo by nám ho pohlídal...není ani třeba vysvětlovat že v manželově rodině se nenajde fakt nikdo kdo by byl schopen se postarat...

schnucki
29. jún 2010

dobre ranko,

uz jsem taky vzhuru, ale zkusim se jeste natahnout ....

meleri jak to myslis jak budem resit porod? ja ho nejak moc resit nebudu, jedine co budu dneska resit je, pokud na to nezapomenu, jestli se musim v porodnici prihlasit, tot jedine ... jak to myslis? ... a nenasla by se nejaka kamaradka ktera by ti na maleho dala pozor, a manzel by nejak nemohl? ten muj bude mit dovcu az se mala narodi ...
hele a nechce si ta kamaradka radeji zajet do nemocnice? ja uz bych teda davno jela ....

blondy vidis to me nenapadlo co pise meleri, jestli to neni tim horkem ....

meleri
29. jún 2010

Schnucki,

ježiš já jsem pako! 😅 asi jsem měla ještě spát...promin, sem zapomněla že všechny kromě Jany čekáte první....v tom případě je to v poho!
jde mi o to že nevím kdo by mi pohlídal malého.

no právě že nechce, prostě oni jsou v tom trochu blázni.

právě my ted máme taky celkem peklo, protože dřív mi usínal v 7 večer, a ted tím vedrem v půl desáté....:( já se těším na podzim.

schnucki
29. jún 2010

@meleri v pohode 😀 ja jsem prave nechapala jak to myslis 🙂
jance kdyztak posli IP, ona trosku nestiha ....
ja kdyby jsme uz jedno dite meli, tak by mi ho bud hlidali rodice od manzela, nebo mirusch 😀 .... treba se ale nekdo najde ....

ja teda nevim, ja uz bych plasila a jela do nemocnice, to uz rodi ale od vcera ne ....

schnucki
29. jún 2010

ja se malemu nedivim, ono to teplo dava i nam dospelejm zabrat, nacoz pak detem 😝

tady uz je ted pomalu 20°, umru dneska ....

meleri
29. jún 2010

Schnucki,

aha, tak to je supr. U nás je jediné řešení manželova teta. ona je aspon trochu mateřský typ. malý ji ale skoro vůbec nezná....moc se nestýkáme, jenom s tou její dcerou, přenašečkou prasečích chřipek, apod.. 😅

jo já taky, jde z toho fakt strach, já nevím co si chtějí dokázat...nadruhou stranu když jsem jí to řekla, tak se skoro urazila tak už radši nic nemluvím...

je to strašné ta vedra, v těhotenství je to ještě horší, vyčerpávající, snad máš možnost přes den odpočívat nebo někde k vodě...

schnucki
29. jún 2010

jeeezis ja fakt jeste spim, ne 20, ale 13° ukazuje .... 😅
ja se k vode moc nedostanu, ale nas bytecek je na opacnou stranu nez sviti slunicko, dopo sviti do detskeho pokoje a vecer do kuchyne, na balkon se dostane slunicko jen lehce navecer, takze mame pres den v byte lip nez venku, takze je to v poho .... ale stejne je to unavujici .... radeji ani moc nevytahuju v pokoji zaluzie, aby to nepralo primo do okna ....

ja to fakt nechapu, to se neboji ze by se s mimcem mohlo neco stat?? ....

bude si manzel brat dovcu az budes rodit? treba by ta teta mohla na nej dohlidnout jen tech par hodin co pojedete do nemocnice a pak by si ho manzel vyzvedl ....

meleri
29. jún 2010

Schnucki,

jej to se máte! tady v bytě je 27 stupnů, ale venku je tak 20 už. :( já dřiv ty horka milovala, po práci jsem byla furt někde u vody, ale ted prostě je to kalvárie...aha to máte supr vymyšleno, že máte takto okna, tak se vám to střídá tak horku uniknete. nám tvrdili že dům je z kamene, ve smlouvě, takže je tady poměrně chladno, ale jak se to rozhicuje tak je tu třeba i 30 stupnů a v tom případě začínám pochybovat že je to kamenný dům...

no to nevím, řekla bych že asi ne, oni jsou strašně fajn ale v tomto jsou fakt ranaři. za chvíli už chtějí stanovat někde v horách s děckem a látkovýma plínama...sem jí říkala že v šestinedělí to asi nedá...

jo bude..už jsme o tom mluvili, neměl by to být problém, kdybych mohla rodit rychle tak je to snad ok, a přes den by to malý nějak přežil, jestli to přijde v noci...něco mi říká že stejně budu rodit císařem, a v tomto případě by to bylo v klidu....je to operace jako každá jiná, takže by tam malý mohl klidně být...

bože já sem eště ani nebyla na ultrazvuku, a už taky píšu o porodu! 😀 to sem celá já....

barbora87
29. jún 2010

Ahojte babule...uz som vyse hodky hore a este sa vyvalujem v posteli...admin mi vymazal fotku lebo som tam bola s manzelikom tak si musim nejaku najst kde som sama...
Ja mam v byte 26stupnov a vonku je uz22...neviem codnes budem robit ci pojdem von alebo budem doma...
Meleri ja som tiez taka ako ty🙂))a kedy ides k dr?
Schnucki a ty co budes dnes robit

finfrle
29. jún 2010

Krasne rano,
dnes me probudil normalne ze sna sok,ze Emilku uvidim naposledy.Nejak mi mozek pracuje divne 😀
Mame tu krasne pocasi slunicko a teplo se zase vyhoupne min na 20 tak jsem rada po vcerejsim desti.
Manza ma dnes jmeniny a chci mu pripravit prekvapeni hmmm ale co 🙂 nejspise dostane snidani do postylky 🙂

Meleri Ja mam z tebe takovou radost 🙂
S malym bych to resila v tvem pripade asi tak,ze bych klidne pozadala i sousedku nebo kohokoliv koho bys mohla.Prece jenom byt sama v nemocnici a rodit je nic moc.
Nebo vezmete maleho sebou a pri tom nejhorsim ho urcite pohlida sestricka.Zkus se poptat.
Preji hodne stesti v celem tehu 🙂
Hned za tebou se mi ozvala znama,ze ceka miminko a je ve 4tt a to nemohla dlouho otehotnet az injekce ji pomohli 🙂 tak mam z vas dvou tehulek vazne radost... 😵

ivanajelinek
29. jún 2010

Dobre ranko 🙂 Tak ja som sa zasa az teraz vyhrabala z postele, v poslednej dobe spim dlho, unavena som..Ale zatial je vonku prijemne, pod mrakom ani slnko nesvieti. Takze mne to vyhovuje.Uz sa budim aj v noci, lebo mi ist treba na wc...
Schnucki ty budes chodit na nejaky ten predporodny kurz?

schnucki
29. jún 2010

tak ja jsem si jeste na chvili zdrimla 😀 ... mezitim mam hotove pradlo, tak skaknu pod sprchu, povesim pradlo a neco pojim ....

meleri casu mas sice hafo, ale kdyz potrebujes, proc to neporesit 😉

barbor ja mam dneska kontrolu u doktora, uvidime jestli se mala ukaze nebo ne a jestli me pusti do cech .... pak jsem chtela skocit neco nakoupit, ale ted nevim co ....

@ivanajelinek ja na ten kurz chodit nebudu, sice jsem chtela, ale je jenom navecer a to je manzel v praci a ja nemam auto, tak to snad zvladnem i bez nej 🙂
ja chodim nekdy i 2x na zachod 😝

jinak nekdo se tu ptal na to, jestli nam tece neco z prsou, myslim ze to byla finfrle, tak ja hlasim, ze jsem si pred par dny vsimla, ze mi sem tam neco ukapne .... pres den to jde, to mam podprsenku, ale v noci spim kolikrat jen tak a to je nekdy neprijemny 😝

ivanajelinek
29. jún 2010

@schnucki tak daj potom vediet ako dopadla kontrola.
No mne este netece nic z prs...

finfrle
29. jún 2010

@schnucki ptala se Emi 🙂 ale ja taky pozoruji,ze z prsou neco jde ale neni to ani kapka...jen malinko no co nadelame 😅 Je to jako to mlezivo
Hlavne nevymackavat!Nema se to!

blondynka400
29. jún 2010

@emily327 jé já jsme ale trrubka, jsme si nevšimla že máš narozeniny. Takže se omlouvám a přeji všechno nejleší 😵
@meleri tak teplo tu je,. ale já jí na noc pouštím klimatizaci, takže tím to nebude... Hele koukám ty jsi těhulka? 😕 Ono se povedlo přirozeně? 😕 Koukám jak jsme nedočítala, tak mi toho asi hodně uteklo..... Hrozně moc gratuluju, to je super 😵 😵

meleri
29. jún 2010

Finfrle,
děkuju! tak to je hezké, ta kamarádka, to člověka potěší zvlášt když ví že se dlouho snažili. mám taky kamaráda se ženou se jim nedaří, už absolvovali umělé oplodnění, a pořád nic.....snad jim to už brzo vyjde.. 🙂

Barboro,
jsem strašný stresař...všecko musí být už předem vyřešené....

Schnucki,

jo je to nepřijemné s tím mlíkem, bohužel, ale zas aspon víš že to bude fungovat... 🙂

blondynka400
29. jún 2010

@finfrle proč by se nemělo mlezivo vymačkávat? 😕

meleri
29. jún 2010

blondy,

ok tak to nevím čím to může být.ještě mě napadly zuby, možná se jí už brzy nějaký vyklube...a nebo se přes den dost vyspala a na večer zlobí..přeju ti at to přejde!
ne přirozeně ne, byli jsme na KETu. zminula jsme měli zmražené embryja. moc děkuju, snad se u mě udrží...🙂