Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
30. aug 2010

@ivanajelinek tady je taky pocasi na prd ... rada bych jeste nejake slunicko, ale je furt jen zatazino a prsi 😝
jeeee, krasne brisko mas, 😵 ... a to tricko je taky super ... a to na zdi je fotecka od tebe?

ivanajelinek
30. aug 2010

@schnucki normalne su to saty... 😀 Hej to je moja fotka na stene 😎 A inak ako sa citis?
A ako sa ma zvysok tehuliek?

meleri
30. aug 2010

Ivčo
super šaty, sluší ti to!

my máme zase trápení se Samsonkem, ta rýma ho úplně oddělala, s bídou dýchá, pořád pláče nebo křičí...asi budu muset zítra k dr, páč mi v lékárně nechtěli dát ani sirup bez předpisu..:( mě to trápí taky, ale dá se to....

Schnucki,
děkuju, ona je bohužel na dně, ale kvůli vzhledu, jako po té chemoterapii fakt člověk vypadá hůř no..navíc né prý každému ty vlasy dorostou jako předtím... 😢

schnucki
30. aug 2010

@ivanajelinek ale super satky to jsou ... a to jsi fotila nekde v atelieru? neni sice videt cela, ale super ... ja bych chtela nechat zvetsit nejakou svatebni fotku a dat ji do obyvaku na stenu a okolo jeste par mensich ... no a pak samo od male ...

dneska mame kontrolu u dr, tak jsem zvedava jak jsme na tom, protoze mi uz dela treba vstavani problem, jak se zvedam tak me dole tlaci a boli to, tak u toho vzdycky hekam jak stara babca 😀

@meleri chudak malej je zase tak nemocnej, ... a neni neco na posileni imunity? je totiz casto nemocny, ... preju brzke uzdraveni, myslim na vas ...
ja si sice nedokazu predstavit jake to musi byt po chemoterapii, ale rekni mamce ze dulezite je, ze je to uspesne za ni ... na vzhledu v tomhle pripade fakt nezalezi 🙂

ja jsem tu jednou videla v televizi zeny co byli po rakovine prsu, nektere taky bez vlasu, nektere bez obou prsou, nektere s jednim, a delali fotky, ... fotograf byl manzel jedne z nich ... nomalne jsem zasla jak z nich sla energie, normalne fotili akty a vypadali stastne ... me to prislo strasne uzasne, protoze si nedokazu predstavit mit treba jen jedno prso ....

finfrle
30. aug 2010

@schnucki To vis romantika sama u krbu s tim,ze vypadam jako tulen 😀

@ivanajelinek Ty vubec nevypadas jako pred porodem poslys! 😕 😉

Jinak dobre odpoledne.Dnes jsem vstalvala az po desate.Vecer me bolelo v zadech a brisku a z postele me vytahl postak a vzapeti sefuv bracha prijel na navstevu a ja jeste spala,tak mi tu nechal casopisy a pry jindy.Dost me to mrzi ale poprve jsem spala dlouho a vidite hned zhanka 🙂
Mame tu uzasne zase slunicko ikdyz i mracky jsou naobzoru.Prevlekla jsem postele a umyla okna zatim jen 2 ale jeste 2 me cekaji 😝 hlavne pomalu a pak budu varit.
Jdu povesit pradlo ...

finfrle
30. aug 2010

Ted jsem se probudila a tu nikdo 😕 😕 😕
Jen odpocivejte a Ivanko ty pak napis co a jak.... 🙂

schnucki
30. aug 2010

ahojik holky,
tak ja uz jsem doma, byli jsme nakoupit a pak na kontrole ...

taaakze, mala je uplne ukazkove polozena, uz lezi uplne dole, takze proto me to i tak tlaci a nekdy i boli pri vstavani nebo i chuzi ... pokud jsem dobre pochopila krcek je zkraceny, ale kazdopadne to znamena ze mala muze kazdoz chvili prijit ... sice jsme udelali termin za dva tydny, ale doktorka rekla ze kdyby nahodou neco, at hned volam kvuli tomu streptokokovi a at zavolam v patek jestli maj uz vysledky, kdyby to na nas prislo o vikendu ....
manza premysli vzit si uz pristi tyden dovcu, aby byl u me kdyby nahodou ... takze jsem na jednu stranu natesena ze bych mohla mit malou driv doma, tak trosku to bude uleva ... no a na druhou stranu me prepadaj myslenky jestli to zmaknu, abych poznala kontrakce a tak 😀

a jak se ma zbytek??

@finfrle posli nam sem nejake slunicko 😵

finfrle
30. aug 2010

@schnucki Ahoj tak to koukam 🙂
Jsem zvedava,kdy se mala ozve a ukaze nasvete 🙂
Ty tve myslenky chapu ale zvladnes to,ono nic jineho ti nezbyva,ze?! 😀 Vsak neboj na vsechny tu dojde 😀 🤐 😎
Kdyz si tvuj mm vezme dovolenou a mimi nahodou prijde az za ty dva tydny co pak,dajimu jeste nejakou?

Jsem s mm spala pekne dve hodiny odpoledne 😅 nejak padla unava.Je tu vazne nadherne.Mam vyprano snad vsechno ale do toho zehleni se ne a ne dostat 🙂
Mala je dnes neuveritelne aktivni 🙂 zveda se mi cele bricho ani tak nekope jako nadzvedava ale je to vazne krasne! 😵 😵 😵 Jsme do ni s mm uz zamilovani ted 😵

schnucki
30. aug 2010

@finfrle my jsme taky koukali, uvidime kdy se mala rozhodne ... my jsme se o te dovolene jen v rychlosti bavili v aute, jeste to musime radne probrat ... on by si ji vzal od pristiho tydne, coz by znamenalo tyden pred terminem, ale jde prave o to ze treba si da na cas a prijde v terminu a to pak prijde jakoby o tyden dovolene, protoze ma snad tri az ctyri tydny dovci, vic ale ne ... no jeste to musime probrat ...

jinak jsme volali do te firmy na ochranu najemniku a ten nas doplatek se jim zda hodne velky, takze mame 7.9. termin a oni si to pekne proklepnou 😀

finfrle
30. aug 2010

@schnucki Super,ze to nenechaji jen tak.Hlavne at se to vyresi a nemusite tolik doplacet 🙂
No a nedali by mu dovolenou az to na tebe prijde?Snad by mu v praci vysli vstric ne?!
Uz zase myslim na jidlo moc jsem toho nesnedla.Kdyz zacnu,tak mi prestane pak jidlo chutnat a moc nesnim.
Vidim to na kakao a housku se syrem 🙂

schnucki
30. aug 2010

@finfrle jsme radi ze neco takoveho existuje, maji tam pravniky a dokonce by nam pomohli i v pripade ze by doslo k soudu ... a pomuzou at mas jakekoliv problemy s majitelem, at jde o doplatky, plysen nebo co ja vim co vsechno ....
puvodne je to dohodnute tak, ze az to na me prijde, manza vola sefovi a od te doby ma dovcu, jenze jeho napadlo vzit si ji uz pristi tyden ... musime to jeste probrat, protoze ja ho vic budu potrebovat az bude mala na svete ... no to jeste proberem 🙂

ja tu smejdim uz nejakou dobu, nevim co bych pojedla ... mam taky na neco chut, ale nevim na co 😒

finfrle
30. aug 2010

@schnucki Ja jsem zase lina vstavat a vzit si neco z lednice 🙂 jen si tak sedim a polemizuji co asi...
Musim jeste schovat pradlo a mam vse hotove.Je tu tak pekne naklizeno,jen podlaha by potrebovala ale to necham na zitrek.
Mm se me ptal jestli neudelam ten tvuj kolac 😉
Musim za tim sefem ale stale to odkladam,kvuli tomu ,ze se nechci rozcilit ale musime porestit tu dovolenou...mozna za 2-3 tydny to uz bude blize k porodu,ted je to jeste velky risk.

ivanajelinek
30. aug 2010

Ahojte...takze stale nic...Sice dneska ani nerobili UTZ, len sa ma pytali ci som citila, ze sa maly otocil a ja ze neviem ale ze si nemyslim. Tu akupunkturu s tymi cigarami uz hebamme robit nemoze v tomto tt...Takze to dohodli s doktorom tak, ze buduci utorok mam rano prist do nemocky aj so zbalenou taskou a oni sa este pokusia maleho otocit nejakymi hmatmi zhora a ze keby prislo k nejakym komplikaciam, tak musia urobit hned cisarsky.Som sa pytala ako to bude prebiehat, takze mi daju nejake infuzie hned rano, asi nejake oblbovaky a aby mi zmäklo brucho. V pripade ze sa im ho nepodari otocit a nedojde k ziadnym komplikaciam tak mozem ist domov a dohodneme presny termin na cisarsky a ked sa im ho podari otocit, tak to bude fajn. Takze som z toho uplne mimo. Este som si ale urobila na piatok termin u mojej dr.-ky...Preistotu.Takze musim zbalit uz tasku. Uplne som z toho vedla, ved mozno uz buduci utorok budeme mat prcka u seba...

finfrle
30. aug 2010

@ivanajelinek Ty jo tak ted jsem v soku i ja ...to je neuveritelne zeby jsi mohla mit maleho uz pristi tyden.Stale ale budu doufat,ze se ti otoci a bude vse jak si prejes.Drz se moc!

meleri
30. aug 2010

čaute holky,
tak jsme nakonec skončili u doktorky, malý dostal antibiotika, strašně sípe pořád jak dýchá, podle mě jsou to asi průdušky, u dr strašně řval takže nejistila moc....chcu mu aspon udělat takový ten zábal olejový že to dám na hrudníček..je mi ho strašně líto..už to fakt nedávám, je furt nemocný....odpověd dr byla že je to normální, že to do 8 let přejde.. 😖 největší labůžo bude jak to budou chytat děcka od sebe....já nevím, asi sem citlivka, ale fakt to špatně snáším...radši bych byla chcíplá jak pes já než on..

finfrle
30. aug 2010

@meleri Ahoj to me mrzi,vim,ze mama mi delala na prudusky zabal tzv.kosmonauta...pomazat cele telicko maslem a zabalit do folie a velike osusky...
Snad bude malemu lepe.

barbora87
30. aug 2010

Ahojte babule
hlasim sa ze zijem vcera poobede prisla babka zo slovenska tak nechcem frcat na nete ked je tu...musim vas niekedy docitat...
Inak sa mam celkom fajn poobede som si pospala hodku ani neviem ako sa mi to podarilo 🙂 zajtra pride aj mamina a ideme do nakupneho centra...babka chce si kupit topanky a tak...ja uz nic nenalupujem tak dufam ze odolam 🙂)) dnes som zase v detskej tahala krabice no nedam si povedat...
Inak sa citim celkom ok len sme sa s mm trochu pohadali lebo sedel pri pc a hral a nemal klud!som
myslela ze ho nakopem!

@meleri to ti verim ze sa nemozes na to pozerat ked chudacik tak trpi :((( maly od kamosky mal raz za mesiac bronchytidu a teraz berie pravidelne homeopatika...a ze sa sa z toho moze vyklubat alergia...tiez ale trpela s nim...
Drzim palceky a skore uzdravenie

@schnucki tiez som si hovorila za ten termin porodu ze si mala skorej! 🙂 som rada ze je vsetko ok a ze mala za chvilu pride 🙂))

@ivanajelinek ivi to faaaakt?uz bud tyzden ty brdo!!!joj to ani spat nebudem 🙂)) drzim
palceky aby vsetko prebehlo v poriadku!!!tak sa priprav uzite si s manzelom mozno posledny vikend vo dvojici

@finfrle a co ty?ako ti je?

finfrle
30. aug 2010

@barbora87 Na tebe jsem dnes myslela 😉
Ja taky moc neposedim ale meli bychom poslouchat prece jenom nemuzeme ohrozovat male cvrcky v brisku.Teda ja si dnes myslim,ze mam obra co se protahuje 🙂
Jdu schovat pradlo nez padne rosa....

meleri
30. aug 2010

finfrle,

ono ten zábal strašně pomáhá, já si taky pamatuju, jenže jsem už byla větší, a nejhorší s tím batoletem je že se s ním nedomluvím, prostě on řve to svoje a je mu jedno že je to pro jeho dobro....tak pořád čekám, myslím že už bude tvrdě spát a jdu mu to udělat...

barboro,

chudák kamarádka to si užila..je to blbé když děti trpí...už tak nějak chápu asi proč kdysi měly ženské 10 dětí a z toho dvě se dožily dospělosti... ☹ no ale už dost, nechci tady zas nějak deprimovat, radši už nebudu psát protože na nic jiného nemůžu myslet...:(

ivanajelinek
30. aug 2010

No ja dufam, ze sa im to podari a cisarsky nebude. Ale ze pre istotu musia ratat aj s tymto rizikom, ze sa nieco stane...Pozerala som akurat na youtube video ako sa to robi a az tak hrozne to nevyzera. v podstate doktor sa podla UTZ snazi dieta pretocit.MM mi tu nadava, ze naco take blbosti pozeram...

meleri
30. aug 2010

ivčo,
určitě se ještě přetočí! moc ti držím palce! a pamatuješ na Blondýnku, taky ji to hodně trápilo a nakonec porodila přirozeně krásné zdravé miminko....určitě to dobře dopadne!

co je vlastně s Blondýnkou? jsou na dovči? je ok?

schnucki
30. aug 2010

@finfrle tak to me moc tesi ze kolac tak chutna 😵 ... ja jsem si udelala polevku a ted jsem tak naprana ze se skoro hybu 😀

@ivanajelinek tak to budem na vas v utery myslet a drzet moc palecky aby se doktorovi povedlo maleho otocit bez problemu ... jinak by byla sranda kdyby jsi uz v utery mela maleho v naruci 😵 .... pokud budes mit casek, tak kdyby to slo pisni sms jak jste na tom, budu tu v utery jak na trni 😀 ... a zabal tasku, mas uz vsechno??

holky sazky ktera z nas bude driv mamcou 😀

@meleri zkus ten zabal jak psala finfrle, me ho mamka taky delala, sice nevim cim me natirala, ale byla jsem taky zabalena v alobalu a perin ... jinak me se nezda ze by bylo normalni ze je malej tak casto nemocnej ... a tvym obavam ze to decka budou chytat od sebe se vubec nedivim ....

@barbora87 tak to jsem zvedava jestli zitra odolas nic nekoupit, nejlepe zapomen penezenku v aute nebo tak 🙂 .... no doufam ze ty krabice nebyli moc tezke ... jinak super ze je ti ok 😉

meleri
30. aug 2010

schnucki,

jak jsi psala to o té rakovině, tak to je moc krásné, upřímně sem si myslela že mamka bude taky taková bojovnice, ale ona se naopak změnila v hromádku nervů.....byla vždycky celý život tak silná! a ty ženy fakt obdivuju, taky bych chtěla být tak silná....
jo už jdu na to....ještě popíjím čaj a pak jdu ohřívat olej...🙂

barbora87
30. aug 2010

@finfrle Si zlata 🙂 neboj ja by som sa ozvala keby nieco...mam internet na mobile tak by som vas informovala...aj ked zacnem rodit tak vas poinformujem 🙂))
no najprv som tahala nakup 2kgzemiakov,2kg jablk,mlieko jogurty 1kg bananov a tak a potom doma krabice s oblecenim co mi je male a tak a asi som to prehnala :(

@ivanajelinek ivi neboj vsetko bude ok...a aj ked sa maly narodi cisarskym...dolezite je aby ste boli obaja v poriadku...

@schnucki no som aj ja zvedava ze co zajtra...dufam ze nic nenakupim...a teraz aj tak nechcem bo cakam co povie dr na utz...stale si robim nadeje...

barbora87
30. aug 2010

@meleri no fakt si toho uzila :((( a prezivala som to s nou lebo tiez bola tehu s druhym mimcom...ale neboj vsetko bude ok a nemysli na take zle veci

finfrle
30. aug 2010

Vy me teda dostavate 😀 ja zrovna nazhavila zehlicku a vsechny se tu ukazete 😀 tak pozdeji jdu na par kousku....

schnucki
30. aug 2010

@meleri ja si myslim ze tohle porazi asi kazdeho ... myslim ze je dulezite aby mamka mela okolo sebe lidicky co s ni budou jednat jako by nic nebylo, proste uplne normalne, a tim ji dodali odvahu, aby ji dali pocit je jedno jak vypada ... jestli vis jak to myslim ... kazdopadne drzim mamce moc palce 🙂

ono je fakt ze to musi byt na palici, jaksi nechape ze delas neco dobreho pro nej, drzim palce aby ten zabal klapl a Sam moc neprotestoval 🙂

blondynka400
30. aug 2010

Ahoj holky,
tak jsem úplně ko

Malá měla tedy stoprocentně šestou dětskou nemoc (2 dny vysoká teplota apak 2 dny vyrážka), dneska se výražka ztratila ale od včerejška co se jí udělala je protivná jak sáňky v létě, hrozně špatně spí, dokonce mi i vnoc několikrát brečela, k tomu jí zas evidentně trápí zoubky,má nateklé dásničky, všechno kouše a slintá. Myslela jsem že až se jí ta vyrážka ztratí tak bude zas v pohodě ale zdá se mi, že je to čím dál horší, fakt nevím jestli je to těmo zoubky nebo čím to ještě může být . K tmou jsem od dneška tas slaměná vdova, takže tu jsme na ní sama. K tomu nechce pořádně jíst, všechno abych jí nutila a pak mi přijde, že je rozmrzelá hlady ale přitom nic nehce..

@schnucki jak je těhulko? 😀 Co strie? 😕 😀
@meleri nejsem na dovolené, jen tu teď moc často nejsem, ale spíš jsme se tu nějak nepotatkali. Moc nedočítám, nedám se to, a právě jsme si taky říkaal, co je s tebou

janulka04
30. aug 2010

@blondynka400 ahoj, tak ste si uzili 😔
chudatko,malinka...dufam,ze to najhorsie mate za sebou 😔

schnucki
30. aug 2010

@blondynka400 ahoooj, to me moc mrzi s malou, ale snad uz bude ted jen lepe 🙂 ... myslim na vas holky ...
ja se ma dobre, strie zatim zadne, jen to malo na levem boku ... mala me ale pekne tlaci dole, takze mam lehke problemy pri zvedani a chodim jak kachna 😀 .... jinak jsme dneska byli na kontrole a mala je ukazkove polozena a je uz dole, takze nam bylo receno ze mame byt pripraveni, ze muze kazdym dnem prijit ... ale termin za dva tydny jsme pro jistotu udelali, kdyby se ji nechtelo 😀 ....

@janulka04 a jak se mate vy tri??