Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
30. aug 2010

schnucki,

jo to se snaží můj taťka, navíc jemu je to fakt jedno že tak vypadá, hlavní je že žije, jenže ona je v tom tak nějak zaseklá...nejhorší je to fakt s těmi vlasy..mamka si dokonce myslí že ji pán bůh potrestal za to že se malovala, že byla kočka...to mi přijde ta největší blbost...

blondy
jejda to je mi líto, chápu co prožíváš, ty nemoci jsou fakt hnus, škoda že manžel odjel určitě by ses i ty cítila jistější. s jídlem to bohužel asi tak často je, prostě jak jim není dobře tak nechtějí jíst..snad tě potěším, nedávno mi dr říkala, že když chvíli nejí že to nevadí důležité je aby pila. šestou nemoc ale bohužel neznám, to jsme neměli, ale jestli se do toho motají ještě zuby tak to jí možná nechutná i z toho..my ted taky zrovna mu lezou (ted nevím jestli řezáky nebo ty vedle)..

blondynka400
30. aug 2010

Ach jo, napsala jsme příspěvěk a zas nic 😠

@schnucki tak to je dobře že je vše ok a malá ukázkově. Hele a v DE se rodí jen s asitentkou nebo jak?

@janulka04 jé tebe tjsem dlou neviděla. Jak se vede celému babinci? 😀

@meleri tak ona jí, ale méně než obvykle a musím jí toršku nutit. Pije normálně, jak vodu tak odemne, dokonce to má jedno plus, odemne pije úplně bez scén, spíš se odemne nechce odtrhnout. Celkově je taková chovavější...
6 dětská nemoc je na jednu stranu hnus a na druhou stranu žádná trága... 2-3 dny vysoké horečky (většinou kolem 40) ale přitom je mimi relativně v poho a pak 2-3 dny vyrážka..

schnucki
30. aug 2010

@meleri ona mamka potrebuje cas, ale je dobre ze ji tatka takhle podporuje .... 🙂

@blondynka400 kdyz jsem byla v nemocnici na informativnim veceru pro budouci rodice tak doktorka rikala ze je u porodu dr a dve asistentky (hebammen) a po ruce je i detsky doktor kdyby nahodou neco, na konci chodby je totiz hned detska klinika .... takze lidi tam bude dost 😀

ja ani nevim co ta sesta nemoc znamena ... ale hlavni je, ze to mate skoro za sebou a ted bude uz jen lip 🙂

meleri
30. aug 2010

blondy,
tak to je super že ještě kojíš! myslím že díky tomu nemusíš mít fakt strach že by byla dehydrovaná nebo tak něco..já někdy strašně lituju že se tak brzo odstavil...jasně nebyla bych těhotná atd, ale aspon by byl zdravější...přeju ti at vás to brzo přejde! jestli máte v Itálii sluníčko tak to taky člověku dodá optimismu...
aha tak něco podobného jsme měli po tom očkování ROR to byl horor, do této vakcíny už nejdu..vlastně od té doby se to podělalo a je pořád nemocný...ale vyloženě takto tu nemoc nezažil.

meleri
30. aug 2010

schnucki
dík. snad to zvládnou.... 😵

blondynka400
30. aug 2010

@schnucki tak vyrážka zmizel, tak by to měla mít úplně za sebou... Alke protvná nálada jí ještě zůstala, i kyž ono to jsou asi ty pitomý zoubky no 😝 Už tam ty obě spodní jedničky vidím, ale pořád jsou ještě v dásničkách 😀
Hm, 2 asistentky jo? To je tedy docela dost 😀 Ale je fakrt, že já tam měla lidí taky poměrně dost, ale to bylo kvůli té poloze... Byli připravení kdyby něco...
@meleri jojo ještě kojím, původně už jsme jí chtěla odstavit, alep ak mi to přišlo líto. Navíc ono jí to vždykcy tak hezky uspí, takže přes den spí naúprosto nádherně, nají se, položím jí a spí. Akorát mi to vadí v noci, protože se probouzí vyloženě ze zvyku a chce prso, ne že by měla hlad. Nevím co s tím... Neměla si to taky náhodou? Myslím si, že v 7 měsících by měla vydržet spát déle než 3 hodiny, obzvláť když uměla spát i 8 😠

finfrle
30. aug 2010

Ted jsem mela radost,ze jsem vyzehlila vice nez pulku pro malou a sla postavit vodu na caj a zniceho nic se zacala chrlit voda z vypnute pracky ☹ mm to uklizi ja mu pomahala ale zacali mi krece ☹

janulka04
30. aug 2010

@blondynka400 da sa to,trosku vetsi zaber pre mna 😝 adoslova vecer kolkokrat padam s jazykom po zem,
malinka poslucha,papa,spinka...je dobre babatko,na kazdeho sa smeje 😵
my sme mali nocne dojcenie az do troch rokov,blondy a bola to hroza 🙄

kocky tehulky....ale sa vamto blizi, co? 😀

janulka04
30. aug 2010

@schnucki ako by sme sa mali? male robia neplechu...mala spi papa a kadi, smejka sa😀 ...a ja sa mocem po byte....normalne sa tesim,az pojdu od 1-9 na cely den,lebo teraz ledva stiham, su len doobeda
😒

blondynka400
30. aug 2010

@janulka04 tak já chcu kojit tak do 9 nebo 10 měsíců, pak končím... Už v tmo nevidím až zas tak omoc smysl a navíc mě prostě už přijde divné kojit chodící a mluvící děti. Ale jasně každý to máme jiné...
Ale tedy jsi dobrá, že to zvládáš 😉 Každopádně se ani nedivím, že se těšíš, až ty dvě půjdou na celý den 😀

finfrle
30. aug 2010

No jdu si lehnout ta pracka me ale rozhodila...jsem tu mela tak naklizeno a ted zase bordel jeje

janulka04
31. aug 2010

@blondynka400 blondy, ja som ju aj skusala odstavit po roku, ale ona zanovito odmietala, si nevies predstavit ten cirkusa. prvy pikrm, kedy celu lyzicku aj prehltla,bol v 8.mesiaci, dovtedy som jej dva mesiace davala mrkvicku kalerab brokolicu......po lyzicke a nakomplet sa zagcala 😖

inac, dobre rano, tu je taka zima hnusna a prsi 🙄

ivanajelinek
31. aug 2010

Ahojte spachtosky 😉 Tak ja som hrozne dlho studovala o tom pretacani dietata a normalne nedochadza pri tom k porodom. ze to musia ale pre istotu s tym ratat. Ale aj tak musim zobrat tasku...Takze dneska zacnem pomaly balit...Rozmyslam ci mam zobrat so sebou aj mm ci ani nie.Ale pre istotu asi aj ano, ze?Nam tu konecne dneska neprsi ale zima je riadna.Aj tak by som bola najradsej, keby ze mi dr.-ka v piatok povie, ze maly sa otocil...A vy co mate dneska v plane? ja konecne po dlhej dobe, dneska nemusim ist ani k hebamme ani k dr.-ke.Takze budem trosku upratovat a prat a tak...

meleri
31. aug 2010

blondy,
měla jsem to taky tak, ke konci se budil každé dvě hodiny, ted pije v noci z láhve jednou někdy dvakrát, ale to se už obslouží sám. já taky nechápu proč to ty děti dělají, ale jak se odstavil tak s tím pak přestal. ale určitě koj a kdyby ti to přišlo pak divné tak můžeš dycky odstavit.

finfrle

čau co ta pračka? snad jste to nějak spravili...každopádně není fakt asi nic horšího než když se pokazí pračka nebo lednička.. ☹ takže s tebou soucítím..

já sháním jak blázen trojkolku a řeknu vám je to fakt bordel, všecky jsou s umělohmotnýma kolečkama což je úplně naprd protože to nejede na kamínkách nebo tak, a klasická obyčejná trojkolka co jsme měli my stojí ted majland! fakt hnus... 😠 asi už ti výrobci neví jak by ušetřili, šmejdi, tak tam strčí umělohmotné kolečka...

my dostali darem takové to odrážedlo, celé plastové, jestli můžu poradit do budoucna, NEKUPUJTE, je to na prd.. 😅

ivanajelinek
31. aug 2010

Ahoj meleri...Tak ako je malemu? trosku lepsie? kedy mas kontrolu u dr.-a? Aj sa uz tesis, ze?

meleri
31. aug 2010

ahoj, dostal ty antibiotika a dneska už řádí jak čert....🙂 v noci ten zábal asi taky pomohl, spal celou noc nekašlal....takže jsme se všichni nakonec dobře vyspali...🙂 ted jdu chystat příkrm a pak by měl zase spát.. a jak ty?

finfrle
31. aug 2010

Krasny den preji.Mame tu chladek a trochu opar ale slunicko sviti 🙂
Jsem rano pekne poklidila,vyzehlila male zbytek obleceni a ted uz jen relax.

Meleri Cekame na majitele aby okouknul pracku a dal ji doporadku.Je fajn,ze se malemu ulevilo.Ten zabal vazne pomaha i dospelym...Jsem to mela vsechno vcera pekne vyprane ale jak to zacalo tect hazeli se hadry i rucniky...takze zase pradla na vyprani...hlavne at to opravi.
Trochu me boli v zadech ale uz relaxuji na gauci 🙂

ivanajelinek
31. aug 2010

Ale tiez celkom dobre. Idem konecne nieco pupratovat a tiez nieco navarit...A balit tasku 😀

finfrle
31. aug 2010

@ivanajelinek Ahoj 🙂 jsem nad tebou premyslela v pet rano,snad se maly otoci,radeji zabal i tasku pro mm a co pro nej vse beres???

finfrle
31. aug 2010

@ivanajelinek Ja tu mam vytazene hovezi kousky ale nevim co z toho stvorit 😕 co varis?Pohyb by mohl byt dobry ne na pretoceni nebo radeji klidek?

Schnucki tak kdepak jsi ospalko?! 🙂

ivanajelinek
31. aug 2010

@finfrle normalne chodit po stvornozky je dobre. tak asi vydrhnem celu podlahu v dome zeby po stvornozky 😀 Neviem ci zoberem aj nieco pre mm...Asi ani nie. Ja dufam ze dostane dovolenku, lebo teraz ma dost casto volno, kvoli tej autoskole(ale v piatok ma poslednu jazdu na kamione a mal by to mat hotove konecne).Tak nevie ci mu zasa daju aj v utorok volno. Ale zasa keby naozaj dojde k tomu cisarskemu(treba ratat so vsetkym), tak by som chcela aj on aby bol pri tom...Ja neviem co navarit...Mozno len zemiaky a k tomu vysmazany karfiol(kvetak po cesky, ci??? 😕 ) a nejaky salat. Neviem 😒

finfrle
31. aug 2010

@ivanajelinek Mnam to bych si dala mooooc jeje to miluji kvetak 🙂
To ja budu premyslet co ukuchtim.
Ted mi psala mama,ze ji balik dosel od nas tou prepravkou.Jsem moc rada,ze to spojeni funguje 🙂
Za 14 dni mi bude posilat jeste jeden s oblecenim pro malou co mi u ni nechala sestrenka a nejake duperele k tomu 🙂 Hlavne se nepredri!

meleri
31. aug 2010

čaute holky,

jej Ivčo
to ti závidím že už balíš tašku! též už bych to chtěla mít za sebou a jít do porodnice!

finfrle
to fakt naštve. doufám že se vám to brzo spraví...ono je to fakt nepříjemné.
malý pláče nechce neska spát..ach jo

blondynka400
31. aug 2010

@meleri hm, tak nejsem sama, oni si prá děti pak zvyknou, a proto to dělají.... no uvidíme, ještě nějakou dobu vydržím, ale už bych se ráda taky knoečně vyspala, ale dokud budu kojit, tak to asi nehrozí 😀

@janulka04 aha, tak to sis užila.... No snad to bude ted lepší

finfrle
31. aug 2010

Ted jsem hodinu vyrizovala 2hovory no me by piclo,kdyz me nechaji cekat na lince 30min jeje ...udelali chybu a poslali mi malo nemocenske 😠 nastesti uz je to ok a naprava naceste 😎
Jsem si pri tom cekani postavila jidlo nakonec delam Beef stew 😝
Meleri no jo to si tim projdeme asi vsichni s prckama jojo drz se

blondynka400
31. aug 2010

@ivanajelinek mně to nějak uniklo, už se malý otočil nebo je stále KP? 😕 Jestli je KP, budeš to zkoušet přirozeně? 😕

ivanajelinek
31. aug 2010

@blondynka400 Zatial nie. este stale KP. V piatok mam kontrolu u dr.-ky a v utorok mam termin v nemocnici, pokusia sa otocit maleho nejakymi hmatmi...A ak sa to nepodari, tak bude cisarsky. Lebo priridzene sa neda, nakolko tu v nemocnici to robi jeden jediny doktor (dokonca je Cech) ale ma zrovna v mojom termine dovolenku..takze asi tak...

blondynka400
31. aug 2010

@ivanajelinek hm, tak to je to co jsem si myslela, že v DE do toho přirozeně nikdo nepůjde. Navíc bych se i bála, namjí tam s tím zkušenosti.... A rodit jinde by jsi asi kvůli tomu nechtělas co?
Hele k těm hmatům, v 38tt už je to tedy docela pozdě. Já osobně bych na to nešla, prý to miminko i maminku hrozně bolí a už se to moc nedělá, jen vyjímečně, to se děalo kdysi.. Tyhle hmaty se dělají jen vyjímečně, tedy v čechách a rozhodně ne takto pozdě...

meleri
31. aug 2010

moje mamka rodila koncem pánevním jako Blondy a bylo to v pohodě, akorát se natrhla.....ale fakt každá země má svoje zvyky a člověk to asi musí brát jak to je.....přeju ti at se dítě otočí, třeba si to ještě rozmyslí!
ty hmaty to je zvláštní o tom jsem něco slyšela, ale netušila jsem že je to bolestivé...

finfrle
31. aug 2010

@ivanajelinek Ivanko drz se bude dobre 🙂 hlanvi je at jste s malym ok at tak ci tak 😉

ivanajelinek
31. aug 2010

@blondynka400 ale nie, praveze v nemecku to robia, len nie vsetci doktori. A mne uz sa nechce hladat teraz nikoho. A od vcera studujem to otocenie hmatmi a to len nejak stlacaju brucho. Uvidime. Praveze sa to robi v 37tt plus. A ja som teraz 36ttplus 1 den...takze tak. ja to skusim, za to nic nedam. A ze vraj porod KP je u dievcatiek trochu lahsie, lebo ze u chlapcov je mozne porusenie semennikov. To som tiez nevedela. Keby ze ten doktor nema dovolenku tak do toho idem, ale ked viem ze tu v mojom termine nie je tak to tak ci tak nema vyznam.