Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
8. sep 2010

jj to je jeho jmeno 🙂 vubec tato firma ma krasne hracky!
Bude dobre nedej se!

schnucki
8. sep 2010

@finfrle a kde se da tahle hracka vubec sehnat? a od jake firmy vubec je??

@barbora87 to verim ze to nastve ... me prave prekvapilo ze te to stoji tolik ...

@kleopatris ahojik, jak se mate s malim??

jinak volali ze prisel kocarek, tak ho o vikend pojedeme vyzvednout 😀 to byla posledni vec co nam chybela, tak jsem uz mluvila s malou ze ted uz ma vsechno tak sup sup ven 😀

finfrle
8. sep 2010

@schnucki uf me boli podbrisek jeje
Lamaze je firma a jde sehnat i na netu i v hrackarne asi vsude i v CR i tu tak se koukni maji toho moc a i ta knizka co mam v albicku je od ni. 😉
Super ze uz je i kocarek me chybi pouze odsavacka.....

barbora87
8. sep 2010

@schnucki Tak mala caka na kocik 🙂))
no fakt to nastve vies keby mi mesacne zostalo 1000€ tak to neriesim ale ked mi zostanu 300€ na vsetko tak toto je to posledne co potrebujem...

@finfrle tak pozrem v obchode a kolko to asi stoji?alebo poviem rodine nech kupia malemu

finfrle
8. sep 2010

@barbora87 10eu

barbora87
8. sep 2010

@finfrle Hej???tak to je super...tak kupime freddyho v novembri

blondynka400
8. sep 2010

@emily327 hele kašli na tu doktorku, to byla s prominutím nějaká kráva 😝 2 týdny plus nebo mínus je úplně normální a zvlášť jestli ty jsi měla tak nízkou porodní váhu, není na tom nic divného... 😉

blondynka400
8. sep 2010

Koukám máte hezko račku, malá má tedy hraček až moc, ale freddyho nemáme, asi nám ho nikdy nedal 😀 já jsme v podstatě žádné hrakčy nekupovala, všechno dostala... Až teď takovéty por větší, to už musím kupovat sama, nikdo nám už nic nedá 😝 😀 😀

finfrle
8. sep 2010

Ja mam ale zlateho manzela...poznal ze mi je ouzko a normalne nez jsem se osprchovala mi dal nad postel kolotoc pro malou a Freddiho 😅 a pripravil hordu melounu,ze jsem nic nesnedla ani nevypila.
Jeste ze ho mam! 😵

finfrle
8. sep 2010

@blondynka400 No jsme pro malou koupili jen asi 4 hracky a staci zadne prehaneni a darky asi moc nebudou,takze jen malickosti pro radost.

barbora87
8. sep 2010

@finfrle Jeee ten je zlaty!tak si urobte pekny vecer

finfrle
8. sep 2010

@barbora87 jj je. Budu v posteli(klasika) a dam si par dilu serialu a mm ted uklizi a pak pujde na pc
Asi brzo usnu no uvidime...

blondynka400
8. sep 2010

@finfrle no ono mě přišlo že má malá hraček moc, ale zas na druhou stranu neumím si to s méně hrakčma představit.- Každá jí baví jen chvíli.Navíc po čase se okoukají a už jí to nezajímá vůbec. Lepší jsou mobily, časopisy, různé ovladače a tak 😀

finfrle
8. sep 2010

@blondynka400 to je klasika pro deti 😀 to co by je zajimat melo je nezajima,a veci u kterych chces at zajem nemaji,tak se nezajimaji 😀
A co nejake to foto male jak sedi????Bude nekdy 😉

blondynka400
8. sep 2010

@finfrle jojo, je to tak... Oni mě spíš přopadají, že ty hračky jsou všehcny na jedno brdo. A oni jí hlavně zajímá to, co mám v ruce já. Když delší donu držím v ruce hračku nebo přestírám, že si s í hraju, tak přileze a vezme mi jí...
Ty jsi odemne teď naposledy fotky nedostala? 😕 Já je sem dávat nechci, z bezpečnostních důvodů, ale můžu poslat mailem, tedy posílám vždycky, když malá ukončí měsíc. Ale jestli chceš, dej mi do ip mail, pošlu ti něco přednostně 😀

finfrle
8. sep 2010

@blondynka400 jj tak ty posledni mi dosli uz se teda tesim az uvidim jak sedi...chapu bezpecnostni duvody 😉 😅 ono kolikrat jsou ty hracky spise pro rodice... 😀 😀 😀

kleopatris
8. sep 2010

@schnucki jeee ze 39! ja som uplne mimo obraz 😲 zelam vela stasticka, keby to na teba prislo a ja ti uz nestihla zazelat 😵 inak my sa mame fajn...teda az na tie zuby, ale on sa raz usmeje a ja uz neviem, ze som bola 10 krat v noci hore 😀

a k hrackam...aj my mame miliony hraciek, a jak pise blondy bavi ho to len chvilu...najlepsie su plastove flasky, papierove sacky, jeho ponozky, ovladace atd. 😀 ale ked mozem poradit tu zirafku Sophie, co som davala raz link, ta je super, tak ju rad zuzle, na zubky idealna 😵

@finfrle s tou nohou mi je to luto ☹ ty nemas to tehotenstvo na ruziach ustlane 😒

@barbora87 mna rakuske zdravotnictvo sokovalo nielen cenami 😠 a s malym budes musiet tiez casto k Dr. to budes tiez doplacat??

blondynka400
8. sep 2010

@finfrle neboj určitě zas pošlu, ono je to vlastně už za chvílí. je hrozné jak to letí.... Já myslím, že už seděla i na těch posledních ne? To už si taky sedla sama, ale ne tím správým způsobem, ale vysvětlí jí to 😀

blondynka400
8. sep 2010

@kleopatris nás už nebaví ani plastové flašky. to byla zlatá doba, stačilo jí dát petku nejlépe s troškou vody, a bylo půl hodinky pokoj. 😀

barbora87
8. sep 2010

@kleopatris Aku zirafku?mas este link?
No ja nejsom u wgkk ale u vaeb to su eisenbahner a poviem ti ze za pol roka 200€je dost a este k tomu ked platis poistku...spytala som sa ze ci sa nemozem
nechat u mm poistit a ze nie...chapes a v tehu musis chpdit k dr a tam a tam...no za maleho ze nemusim platit a bude poisteny aj u mm...ale otras ti poviem :(

kleopatris
8. sep 2010

@blondynka400 skus do nej dat hrach alebo nieco co robi hluk 😀 museli sme tiez uz updatovat 😀 mala pollitrovka chyti do ruky a trieska o sto sest 😀

@barbora87
http://www.pixmania.at/at/de/561489/art/vulli/s...

blondynka400
8. sep 2010

@kleopatris to už jsme zkusila,to už máme taky dávno za sebou.. 😀 Ted frčí tic tac, mega balení, jak je to barevné, hýbe se to a dělá to zvku a já to občas jím, to je její. Ještě že to neotevře 😀 Petka už je prostě za zenitem v každém vydání 😝 😀

finfrle
9. sep 2010

Dobre ranko,tak jsme vzbuzeni cekame v pelisku na snidani a mazeme do te nemocnice ikdyz si rikam zbytecne,protoze sadru kvuli otokum mi dat taky nemuzou tak to bude jeste domluva s nema...
Kolotoc mam jeste nad hlavou alespon jsem pochopila co ty decka na tom maji 😅 😀 asi ty barvicky jsou nej....

Ivanko doufam,ze jsi ok a maly taky.Dnes nejaky plan???Jo Ivanko prozmenu se mi zdalo o tobe 😅 a rodila jsi cicasem ale maly byl moc moc krasny.Uz z vas blbnu 😀

Schnucki tak co schody uz uz 😕 😅 nebo zeby zabralo to planovane znasilneni manzela 😉 🤐 Jen odpocivej a spinkej co to jde!

Barborko Krasny den preji 🙂 Moje malinka je vklidu,tak snad i tvuj cipera 😉Tak zmena uz se vzbudila 😀

ivanajelinek
9. sep 2010

@finfrle Dobre ranko... 😉 No vies co aj ti poviem ze od vcera vecera mam pocit, ze maly sa otocil zasa naspät. neviem preco, ale ked mi tvrdne brusko, tak je vzdy tvrde ako predtym, ako keby je zasa na lavom boku hlava. Tak ja uz neviem ci mi z toho preskocilo, ze som sa na to tak hrozne namotala, alebo ako. MM ma vcera utesoval, ze ked sa otocil, tak to tak malo asi byt. Neviem, idem na kontrolu az zajtra rano. Ale najradsej by som isla uz dnes, ale nechcem zasa stresovat, vies?Takze ak zajtra potvrdia ze je otoceny spät, tak si rovno naplanujem cisarsky...neviem co dnes budem robit, vonku je zasa skaredo, prsi a zima. Tak asi nic.Mam nieco na zehlenie, trosku nieco upratatt. Klasika. Ty potom napis ako si dopadla v nemocnici...
A ako sa ma zbytok?

mirusch
9. sep 2010

Ahojte 😉 Ako vzdy, sledujem vas, trpim s vami, myslim na vas, ale neda sa mi vzdy odpisat a niekedy ani neviem co. Ale ste proste pod kontrolou - Big Brother 😀

@finfrle Myslim na teba velmi a som zvedava ako dopadnes v nemocnici. Budem kukat.

@ivanajelinek Som to tiez prezivala s tebou, no ved uvidis, ci sa otocil naspat. Mas pravdu, keby ano, tak chod na cisarsky, co sa mate obaja co trapit. Daj na svoje pocity.

@schnucki Tak ako schody? Uz frcis?

Vsetky vas pozdravujem.

ivanajelinek
9. sep 2010

@mirusch Ahoj 😉 Ved ano, ale ja som sa akosi na to vsetko az moc upla, a nedokazem momentalne na nic ine mysliet len na to ci sa otocil alebo nie. Sledujem kazde kopnutie, kazdy pohyb...No hrabe mi... 🤐 Nech uz je zajtra a viem na com som...Ono mohla by som rodit aj spontanne ale ten doktor je tu uz len buduci tyzden a po druhe neviem ci by som si na to trufla po tom vsetkom. Vidis, ale ja som tak hrozne blba, este ani neviem ci sa naozaj otocil spät a uz rozmyslam, nad cisarskym...

meleri
9. sep 2010

čaute holky,
včera jsem usla s malým o půl deváté a spala do sedmi, tak to bylo super. akorát jsem dostala silné bolesti do střev, je to síla....:( nemohla jsem se vůbec starat o malého, naštěstí byl hodný, fakt jsem celé ráno nevstala ze záchoda, nevydržela sem to a vzala si prášek a ted mám klid...štve mě to dneska jsme konečně po celém létě měli jet do toho mateřského centra, kde to má Sam strašně rád, ale nevím jak tam dojedu..naštěstí mám auto, vlakem bych to asi nedala.

Ivuš
tak at už malý zůstane tak jak ho doktor otočil a at se ti ten císařský řez vyhne! držím ti palce!

blondynka400
9. sep 2010

@meleri tak alespoň jsi se vyspala 🙂 ať je brzy lépe... No auto je dobrý, to si můžeš kdykoliv zastavit, tedy skoro kdykoliv 😀 Hele vy máte s jen jedno nebo jak to máte? 😕

meleri
9. sep 2010

blondy,
jo naneštěstí po cestě žádné hajzly nejsou ani křoviny jen kopce a skály.....snad to už přešlo bože...
já nevím včera jsem udělala čínu, koupila jsem k tomu takové ty bambusové výhonky, poprvé v životě, tak mě to asi nějak projmulo, či co...
máme jen jedno takže když ho chci tak musím manžela odvézt a přivézt z práce....🙂

schnucki
9. sep 2010

dobre skoro poledne,

ja mam dneska nejakou spatnou naladu, ani nevim proc .... mam plnej nos a boli me z toho hlavu ... pujdu se asi nalozit do vany ...

@finfrle dej vedet jak jste dopadli v nemocnici, ju ... asi na ty schody dneska vlitnu, manzela jsem znasilnila, ale s malou to ani nehne 😝

@ivanajelinek nemysli tak na to, je to asi tezky ale zbytecne se stresujes 🙂 uvidis zitra .... a kdyby se maly nahodou otocil zpet, tak to tak ma asi byt, myslim ze deti vedej co tam delaj 😉

@mirusch dneska na ne asi vlitnu az se dokopu se obleknout 😀

meleri
9. sep 2010

schnucki,

tak at je líp! bolí tě dutiny? zkus na špejle na čištění uší nasprejovat mořskou vodu a pak si je strč co nejvíc do nosu, měly by tam zalézt skoro celé, a uvidíš tu paseku co se spustí! 😅