Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

yarden
18. sep 2010

Schnucki, GRATULUJEM K MALINKEJ PRINCEZNICKE!!!
Moc pozdravujem, nech mate vela mliecka a nech ste obe zdrave... 😵

kleopatris
18. sep 2010

Schnucki gratulujem 😵 mala je krasnucka a aj miery ma krasne 😵

finfrle
18. sep 2010

😵 😵 😵 ty jo krasnoucka moc 😵 😵 😵 Misa vazne vypada vyrizene ale stastne 🙂

meleri
18. sep 2010

MIrusch,

jej to je super, tak to gratuluju, už to má za sebou konečně se dočkala!

jinak máš pravdu MIrusch je to smutný, zas ubyde o člověka.......tak mám ten dojem že tu nakonec skysnu už jenom já a můžem to tu zavřít... ☹

meleri
18. sep 2010

fakt pěkná fotka..

finfrle
18. sep 2010

Jsem u cteni knizky usnula a manzel me probudil a zapalil v krbu tak se ohreju a bude pohoda 🙂
Moc vas zdravime a pozdeji snad jeste mrknu.

finfrle
18. sep 2010

@meleri ale ne budeme tu chodit neboj 😉

meleri
18. sep 2010

blondy,

jo ta homeopatika, je to fakt nic moc...mě to teda nepomohlo nikdy..
on byl narozený v 35 tt a několik dní byl inkubátoru. navíc byl příliš slabý aby pil takže ho krmili sondou nosem do žaludku...ale jasně jinak taky nosí...to já se pak nastěhovala za ním v porodnici jsme byli 10 dní...

blondynka400
18. sep 2010

@mirusch to je se taky někdy divím, odkud toho tolik vím, ale v některých věcech jsem zas dutá, to si nevybereš 😀 😀
@finfrle nasáž určitě neuškodí, může spíše pomoct,když jí budeš provádět pravidelně (ne dířve než 6 týdnů před porodem, možná je i lepší 4, může to zapřičinit předčasný porod), sama poznáš, e se rta elsticita zvětší, ale jestli to bude stačit,. toť otázka. já to tršku flákala, nebavilo mě to, ale výsledky byly vidět. Nástřich ale byl domluvený v každém případě, u KP to jinak nejde, bezpečnostní důvody, ale pohoda, šmiknul mě dobře, ani jsme to necitíla a to to vzal bez umrtvení, hned po porodu jsme si sedla a za pár dní už to nebolelo vůbec a teď už tam nemám ani hmatatelnou jizvu 😉
K tomu kojení, ona když je laktace správně rozběhnutá a vše funguje tak jak má, tak žádné přebytky nejsou, neboj... Na začátku se stane, že ti prsa jao ztvrdnou, udělají se bouličky, pak je to lepší rozmasírovat a nutit miminko pít, když to nepomůže a mim nevypij dostatečné množství, je to potřeba odsát, aby se neudělal abces. To se může opakovati v období spurtů... Jinak bych bale byla s odsáváním opatrná, zbytečné odsávání za prvé ničí prsa a za druhé narušuje přirozenou rovnováhu nabídky a poptávky...

blondynka400
18. sep 2010

Tak koukám na fotečku, je fakt roztomilá 😵

Tedy fakt vám holky ty malé miinečka závkidí, když se kouknu na tu mojí velkou opici 😝 😀
@meleri no jo, vidíš, mě to vlastně nedošlo, že on byl kvůli té placentě dřív... To je pak jasné 😉
Neboj, já tu budu oxidovat pořád 😀

barbora87
18. sep 2010

@meleri neboj mna sa nezbavis 🙂 rodim az v decembri a ja som na nete cez telefon takze stale tu pozeram...a ty ked sa ti druhe mimi narodi tak nebudes stihat 🙂

@blondynka400 tak ked budem mat nejake otazky tak ti napisem si ako lexikon 🙂
Ja by som brala tu tvoju opicu 🙂

finfrle
18. sep 2010

@blondynka400 35 tyden mi zacina bezet v utery tak pak pomalu teda zacnu s masazi i ty cajiky.29 jdeme na to vystoupeni tak porodit drive bych nechtela 😅 ale mam cas snad.Se budu muset asi zeptat na ten nastrih vubec netusim jaky maji k tomu pristup 😕

barbora87
18. sep 2010

@finfrle no co sa tyka nastrihu na to som sa hned v nemocke informovala ze co a ako...mam z toho bobky
No tak daj vediet aka ta masaz je 😉 Moj mm sa uz na to pripravuje...a ako casto sa ma masirovat?

finfrle
18. sep 2010

@blondynka400 jeste jedna otazka co pomaha na boleni stydke kosti??Asi nic co,chodim docela smesne 😅 ani jsem netusila,ze neco takoveho muze bolet a delat neprijemnosti.Kdyz uz stojim je to ok i kdyz sedim ale to mezi tim... vstavani a dalsi pohyby 😝 CHtela bych zajit na bazen,noha uz je lepsi a rikam si kdyz vezmu kalisek tak by infekce nemusela hrozit ne?

ivanajelinek
18. sep 2010

Baby tahaju niektoru z vas triesla? Lebo mna to dneska tak hrozne taha, ze nemozem ani chodit ani stat 😨 myslite ze to moze nieco znamenat?

finfrle
18. sep 2010

@barbora87 si rikam,ze masazi muzu jen zlepsit a ne zhorsit tak uvidime.Myslim,ze obden a jen 4 min ale musim se kouknout na postup.

finfrle
18. sep 2010

@ivanajelinek to je to o cem tu piseme trisla jako by zevnitr?!

barbora87
18. sep 2010

@finfrle no prave tym nic nezhorsis a za pokus to stoji...
No ja som zvedava ako to budeme my skusat...potom mi musis povedat ako presne na to a ake to je...olejicek z weledy uz caka 🙂

@ivi to ti veru neviem skus vygooglit

ivanajelinek
18. sep 2010

@finfrle No zvnutra stehien hore...Tak ma tam dneska hrozne taha, ze neviem ci to nieco znamena ci nie..

finfrle
18. sep 2010

@barbora87 ta bolest to je ta stydka kost 😝 ja taky nechapala a je to sila....
urco pak pisnu co a jak

blondynka400
18. sep 2010

@barbora87 jen napiš, když vím povím, když nevím, nepovím 😀 😀
Budeš mít opičáka, to vyjde na stejno 😉 Jen nejdřív malinkého, roztomilého a neodmlouvajicího 😵
@finfrle no jábych zvolila zlatou střední cestu,p očkej po ukončeném 35tt. A může ti pomoct i nažel, ségra to tako provozovala 😀
Na nástřih se zeptej, v čr a i v dost státech se ještě hodně často dělá automaticky, ale to je blbost. Měla by se zhodnotit až přímu u porodu, zkušený zdravotník dle napnutí pozná, zda je potřeba nebo ne a taky pdoel velikosti mimi. U 4 kilového macíka bych to bez nástřihu asi nezkoušela 😝
správně by se mělo střihnout v době kontrakce, pak ani o ničem nevíš a ne to šmikat někdy mezi, to je blbost. Na to jak to šmikne hodně záleží, jak se ti to bude hojit, skoro víc než pak na následném šití. To bylo nic moc a to mi šil jen ten nástřich, jinka jsme potrhaná nebyla ale když si představím, že někdo je potrhaný celý 😖 😅
@barbora87 ideální je masáž každý den, ale nemusí, stačí 3-4x týdně.
Proč z toho máš bobky? 😕
@finfrle nepotěším tě, na to neexistuje nic, prostě už je malá zabořená v malé pánci a tlačí tam... Hold budeš ještě nějaký ten týden chodit jako kachna no 😀
Na bazén bych v téhle době už nešla, nestojí to za to, něco cyhtit....

finfrle
18. sep 2010

@ivanajelinek jako by az do briska,proste panev jako by zevnitr,ju?Ono se to tezko pojmenovava...ja hledala na netu a je to toto to mas stesti,ze az pred porodem u me docela brzo.Maly ti uz tlaci hlavickou dole a tyky pry se ta stydka kost roztahuje aby mimo mohlo pak pekne projit ale je to des a dobra zprava,ze po porodu za nejaky cas se to vraci do puvodni polohy 😝 😝 😝

barbora87
18. sep 2010

@finfrle no mam niekde na nete som to citala ze zeny mozu mat tieto bolesti ale neviem z coho ci ako ci preco
No urcite informuj ako na to 🙂 a bude manza asistovat?

ivanajelinek
18. sep 2010

@finfrle No aspon som neni sama. Musime uz len vydrzat. 😝

barbora87
18. sep 2010

@blondynka400 no dufam ze bude malinky 🙂 no on uz teraz trenuje moje nervy 🙂)) to bude riadny opicak 🙂))
No ja sa viac bojim vsetkeho okolo porodu nez bolesti pri porode...nikdy som nelezala v nemocnici tak pre mna to je hororpredstava byt v nemocke...a ten nastrih no aua aua...bojim sa toho ze potom ani poriadne nepojdem na zachod...

finfrle
18. sep 2010

@barbora87 To nevim se ho musim zeptat 😀 ale to by se asi zvrhlo 😅 olejicek zadny specialni nemam,pry se muzu pouzivat slunecnicovy klasika tak asi ten a zacnu pomaleji.

@ivanajelinek Ty mas u konce ale co ja 😝 😅 presne jak pise blondy to je ten nazev chodiit jako kachna 😀
@blondynka400 bazen teda riskovat uz nebudu at vazne neohrozim malou.Posledni dobou premyslim,ze se sekli a bude to kluk 😀

ivanajelinek
18. sep 2010

@finfrle Normalne mm nechape ze z coho ma to moze bolet. Lebo ze najcastejsie to mavaju sportovci tieto bolesti... 😝 No ze jako kachny 😀 😀 😀

blondynka400
18. sep 2010

@finfrle ona to není jen stydká kost, ta se roztahuje všem už někdy od 8 měsíce. spíš jak se ti malá otočila hlavičkou, tak tam tlačí i na různá nervová zakonční, v tomhle týdnu už je to dost běžné. Ono hodně záleží na tom, jak hluboko do malé pánve se tou hlavičkou zaryje a nakolik jí máš prostornou, když málo, tak si tam dělá prostor a o to víc to bolí...
Ale buď ráda, ségra to takhle má u všech těhu už někdy před 30tt, nikd pak nemohla chodit a teď taky ne.. (má termín koncem října, takže je na tom hodně podobně jako ty)
@ivanajelinek v tomhle určitě nejsi sama, to má skoro každá těhulka. A co ty, jak je? Malý už je hodný a nezlobí s tou polohou? 🙂 Jestli si dobře pamatuju, jsi teď na řadě co? 😀

barbora87
18. sep 2010

@finfrle no ja som si kupila z weleda...hihi tak si aspon zasexujete 🙂)) ja som zvedava ako to moj manza zvladne 🙂)) u nas sa sobota vzdy zacina sexikom ale cez tyzden nic...nejako neni cas...som zvedava ako to budeme zvladat po porode...

blondynka400
18. sep 2010

@barbora87 a to se připrav až vyleze 😀
Tak ona porodnice není klasická nemocnice, já tedy měla nadstandart a až na to jídlo to bylo jako kdybych byla doma, akorát jsme se tam hrozně nudila...
Třeba to zvládneš bez nástřihu, takových porodů je dost 😉 Fakt to není tak strašné, tedy když to dělá někdo kdo ví jak se to má správně dělat, bohužel je dostp řípadů, kdy to šmikají dost čínsky a zašít to taky pořádně neumí 😝 Někde to třeba dělají porodní asistentky, ale do toho bych nešla, jedině doktor...
no u mě byl záchod v pohodě, tedy jít na malou, na velkozu toho jsem se bála a taky to nakonec nějak šlo...

Jo holky ještě mám jednu radu ohledně porodu, určitě si nechte dát klistýr, za prvé z hygienických důvodů, ale hlavně ono se to nezdá, ale v tu chvíli je to hrozně příjmené ap omůže to, bříško to jakoby prohřeje, uvolní i kontrakce, takže fakt doporučuju. Žádný gel a podobně, ale klasický klistýr 😉