Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

veroussek
16. jún 2011

@blondynka400 Ahoj, až teď jsem zavítala zpět...byl to Jeřáb ptačí od Herba Vitalis ale nakonec jsem přišla na důvod toho, proč MS nepřišla....jsem v 8tt 🙂

veroussek
16. jún 2011

@emily327 Ahojky, ty jsi dostala nějaký peníze v Irsku i když jsi tu neporodila?

yarden
17. jún 2011

@veroussek Gratulujem!!! Takto pred rokom som aj ja zistila, ze cakam dietatko 😉 Drzim palce, nech je vsetko v poriadku!!!

veroussek
17. jún 2011

@yarden Děkuju, bylo to velký překvapení, ale jsme hrozně šťastný! 🙂

lubinka9
17. jún 2011

@veroussek ohromna gratulacia! a hlavne nech vsetko dobre dopadne 🙂
nastupuje nova generacia tehuliek?? 😵
a veru ja som tiez v tomto obdobi zistila, ze cakame, presne 23.6.. ale pred 2 rokmi.

veroussek
17. jún 2011

@lubinka9 díky! No včera jsem byla na kontrole v maternity a tolik těhotnejch jsem po hromadě snad v životě neviděla 😀

mishel33
17. jún 2011

@emily327 dakujem ti pekne za pomoc ale my sa po snazilkovani, teda ak to bude pozitivne chceme vratit nas na Slovensko...moji lekari si to ziadaju kvoli mensim problemom zdravotnym. 🙂

emily327
17. jún 2011

@veroussek jej gratulujem 🙂 Opatruj sa a hlavne prajem nech je tvoje tehu bezproblemove a uzivaj si kazdy den 😉 cmuk

emily327
17. jún 2011

@mishel33 aha no to potom z UK nebudes mat narok na ziadne peniaze ☹ skoda, lebo takto ak mas odvedene do poistovni v UK, by si mala narok na matersku dovolenku a doma budes mat narok iba na rodicovsky prispevok co je 190 EUR mesacne a + 22 EUR pridavky.... Ale velmi drzim palce, hlavne nech sa zadari a ste s babom v poriadku 😉 cmuk

emily327
17. jún 2011

@veroussek ja som dostavala pol roka matersku v Irsku a bola som uz na Slovensku. V juli sme odchadzali z IRL a porodila som v oktobri ale uz od jula som dostavala matersku v Irsku do konca januara - 6.mesiacov 😉

princeznal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubinka9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mishel33
17. jún 2011

@emily327 deste raz ti dakujem ja si skusim potom na slovensku vybavit nejake tie davky v nezamestnanosti a mozno mi potom aspon na urade prace poskytnu tu absolvensku prax kedze este niesom 4 roky mimo skoly.
Dakujem ti velmi pekne ja sa uz teraz neviem dockat ked otehotniem a to vsetko okolo toho, zatial sa pripravujem psychickya citam si knizocku, vselijake fora nech som aspon rosku pripravena. cmuk 😉

blondynka400
17. jún 2011

@veroussek tak super, moc gratuluju 😵 Nepomohla ti náhodou ta vyvolávačka co ti píchla maminka? Ono to dost často pomáhá k otěhu, ty vysoká dávka progesteronu. 😉 Jinak koukám, máš skoro stejný termín jako jsme měla já, tak hodně štěstí 😉

emily327
17. jún 2011

Super, veroussek konecne nejaka tehulka 😉

veroussek
17. jún 2011

@emily327 díky!

veroussek
17. jún 2011

@blondynka400 ahojky, no asi to pomohla udržet protože v tu dobu už jsem byla těhotná jenom jsem o tom nevěděla 😀

veroussek
18. jún 2011

Ahoj, teď jsem přišla ze soukromý kliniky kde jsem byla na ultrazvuku a jsem docela ráda, že jsem tam byla. Doktor mě postrašil, že tam je dost krve v děloze okolo toho váčku a že by se taky mohlo stát, že bych potratila. Takže jsem dostala Duphaston a za tři týdny mám naklusat znovu. Tak doufám, že se bobíšek udrží a nebude zlobit ☹

emily327
18. jún 2011

@veroussek velmi velmi velmi drzim palce, nech sa udrzi a ty vela oddychuj a mysli pozitivne. Posielam vela vela pozitivnej energie 😉 :-* chodis aj do prace?

veroussek
18. jún 2011

@emily327 děkuju, jsi zlatá...myslím pozitivně kudy chodím 🙂 jo do práce chodím právě přemýšlím jak to mám vymyslet...přístí týden pracuju jenom 4 dni tak to snad bude v pohodě...

emily327
19. jún 2011

@veroussek tak zajdi za GP, nech ta vypise na rizikove tehu a tie prve 3.mesiace bud doma, samozrejme ak ti to tak vyhovuje ( aj co sa financii tyka a mozes si to dovolit) 😉 velmi velmi drzim palce. opatruj vas 😉

veroussek
19. jún 2011

@emily327 Jdu tam v úterý na odběr tak se s ním domluvím, uvidíme, co řekne 🙂 Díky 😀

blondynka400
21. jún 2011

@veroussek hele a to tě nenapadlo udělat si test? 😕 😀
Jinak neboj, určitě to bude dobrý, jen to chce klid a pozitivně myslet. Různé krevní sraženiny jsou normální, jen nesmí být blbě umístěné a nebo se utrhnout 😉

veroussek
21. jún 2011

@blondynka400 Teď nevím jak to myslíš...samozřejmě jsem si dělala test, jinak bych nezjistila, že jsem těhotná 😀

mia_b
27. jún 2011

Ahojte! Vsetkym buducim mamickam blahozelam a rada by som sa pridala k snazilkam.. 🙂
O babo sa s manzelom pokusame len par mesiacov, ale mam trosku z toho strach, ako to pojde... ale to asi mame kazda... 😉
Su tu nejake snazilky zijuce v Anglicku? 🙂

emily327
29. jún 2011

@veroussek ahoj, ako sa mas? Co GP? Si ok?

@mia_b drzim velmi palce 😉 Hlavne psychicka pohoda je dolezita pri snazilkovani 😉 Neboj zvladnes to 😉

veroussek
29. jún 2011

@emily327 Ahojky, díky za optání, je mi líp, od soboty žádný krvácení ani špinění, tak snad zabraly ty hormony. Dnes jsem byla u GP pro výsledky z krve, vše je ok, HIV pozitivní nejsem a syfilis taky nemám :o))) Testy na štítnou vyšly překvapivě dobře, takže beru prášky tak jako doteď a za měsíc a něco si nechám udělat další testy v Čechách. Akorát jsem teda dnes zjistila, že tady nedělají žádný genetický testy, ale akorát to vyjde, když budem doma na dovče.

veroussek
29. jún 2011

@mia_b Ahojky, já jsem kousek vedle, v Irsku 😀

sariss
22. júl 2011

Ahoj holky, zavitala jsem k vam poprve, je tu nahodou nekdo v Beneluxu s mimcem kolem 1 roku?🙂

yarden
26. júl 2011

Ahojte...

Dnes ma Maxi 6 mesiacov 😵 a uz 10 dni skusa papat. Zacala som oranzovou tekvickou, a potom po 4 dnoch som dala sladke zemiaky a tie chutili!!! Teraz je na mrkvicke 🙂
buduci tyzden uz budeme doma. Ostali nam tu dva kufre a par veci na prezitie 🙂 Uz teraz mi je smutno, ze odhadzame. 😢

A vy ostatne ako? Uz se nikto nechodi ☹ 😠

Pekny den zelam...