Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
24. nov 2011

@meleri no ono je v moderním světě plochá noha jeden z nevjětšéch problémů a můžou za to právě špatné boty, to že nosí sourozenci botičky po sobě a atd... Každé dítě by mělo mít nové a kvalitní botičky.
V těhu se klemba zbortiti může, to je fakt, ale opět to většinou bývá tím, že máš špatné boty. Nechodila si doma bosa a venku v plochách botách?
Ty papuče fakt nedávej, to je to nejhorší co můžeš, to je skoro 100% záruka že tu plochou nohu mít bude.Hold ty botičky jsou dost drahé, ale je to potřeba. V čr se dají dobré koupit kolem těch 40 EUR, jak jsem posílala ty superfitky, co se týče botiček s žirafkou, ty můžou být dobré a nemusí, třeba fare, essi, to vše jsou sice dobré botky s žirafkou, ale pro vlyoženě malá batolata natož kojence jsou hrozně tvrdé.
Pantofle na klembu? Nebo zvedat kapesníček? 😕 To jsem nikdy neslyšela 😀 Tím se spíš posilují svaly než vytváří klemba ne? 😀 Ty vložky do bot jsou dobré,protože nutí aby byla noha ve správné poloze, určitě není pravda,že to nepomáhá, ale musí se použít včas, tzm tak do těch 5 let, pak už nepomáhají, to je fakt.

lubinka9
24. nov 2011

@blondynka400 co ponies na tieto? http://www.detskaobuv.sk/detske-sandalky/superf...
Je to tak, ze rezerva by mala byt na sirku prsta? Ked mame ale kazda iny.. 😝 😀

blondynka400
24. nov 2011

@meleri no nám některé velikosti nevydrželi ani 3měsíce 🤐 Je to hodně, ale fakt se to vyplatí... A jak jsem napsala, je lepší investovat do domácího obutí a venkovní případě trošku ošidit (když prostě finance nejsou), nepředpokládám, že by alespoň na začátku toho venku nachodil více než doma 😀
Ty ecco mám asi nejradši, ale něco hodl stojí no. Já si je kupuju i pro sebe a manžel taky jsou to dokonalé boty, z kterých nikdy nebolí nohy... Superfit je takový kompromis, ale zas jsou hodně měkké a jako první botkčy možná nejvhodnější, fak je to jak bačkůrky a ve slevě se tu dají sehnat třeba i za 700 kč (ty sandálky), to samé i to ecco má tady v Praze outlet a dají se tam sehnat starší kolekce za úplně jiné ceny... Geox stál v it kolem 40 EUR (tady jsozu dražší), minibel je cenově ještě maličko jinde...

blondynka400
24. nov 2011

@lubinka9 určitě ber, ikdyž ta cena je až hodně nízka 😕 Podobné jsme měli a spokojenost. Jedině co se týče kvality zpracování to není to co ecco, ale tu chvíli co to mají to vydrží úplně bez problémů a občas lezoucí nitku člověk přežije 🙂
Rezerva by měla být přibližně 1,2cm a nové by jsi měla kupovat, když zbývá 0,5cm což přesně odpovídá tomu, že koupíš o číslo výš (mezi čísly je rozdíl těch 7mm, většinou).
Jen na superfit pozor, jestli jste je ještě neměli, je to reltivně úzká boty (ale u sandálků to není až tak markantní) a jsou třeba o něco větší než ecco 🙂 A té vnitřní délce co uvádí já už u žádné značky moc nevěřím 😝

meleri
24. nov 2011

@blondynka400 ahoj ja nevim no..nevim jak se rozhodnout. ty boty geox znam....ja chodim uz x let v jednech martenskach a na leto mam nejake sandale z bati jestli chapes moc na to nesem, na hadry, na boty...ale jasne ze pro dite je to dulezite, kupovala jsem ty boty s zirafkou maji ten certifikat ze jsou ergonomicke, to same tady ta znacka, ale je to sila no...
asi teda pockam ted do cr a koupim v cr. ale ted tam budou mit same zimni coz je naprd...
tady maji boty dost drahe jak rikam sedmdesat eur minimalne za ty lepsi boty jinak jasne i za tricet eur treba sezenes ale smejdy...
parkrat jsem koupila v cr boty znaky bubblegummers, prisly mi dobre, neznas to? je to od bati.

lubinka9
24. nov 2011

@blondynka400 tak ked sa mrnavy zobudi tak odmeram labku a objednam.. No je na to teraz akcia, rozmyslam, ze kupim dve cisla. Bude akoze pod stromcek. Dikes 😉
Inak maly ma nohu teda dost siroku, on ma aj ruky/dlane siroke. Ale tak snad pri tych sandaloch to vadit nebude 😕 Alebo mam pozriet nejake s volnou spickou?

Inak ma napadlo kocky, uplne z ineho sudka, my sme ateisti a zacinam mat problem ako s "Jeziskom ci Dedom Mrazom" na Vianoce. Je tu nejaka co je na tom podobne? Ako to budete riesit? Kto bude u vas nosit darceky?

blondynka400
24. nov 2011

@meleri geoxy jsou fakt super, vůbec se v tom dětem nepotí nožička, takže taky doporučuju. Ale jsou to italské boty a v It mají super výběr, v čr je to dost drahé a menší výběr. Něco se dá sehnat ze starších kolekcí....
Tak ono v čr je kvalitní značková botička tak od 40 EUR do těch 60. Ono ta žirafka neznamená, že jsou ergonomické, spíš jen že splňují podmínky co se týče materiálu, navíc je to značka kterou si výrobci kupují, takže to že to má žirafku fakt neznamená, že je to dobrá obuv.
Znám a na baťu co se týče batloecích botiček rovnou zapomeň, moc tvrdé, špatná stélka, v žádném případě nekupovat. V Praze není problém ani v zimě koupit letní snadálky, naštěstí už spoustu obchodníků pochopilo, že se to má správně nosit jako letní obutí, ale jestli najdeš něco i u vás, to netuším 😖 . Ale ono jestli máte doma ne moc tepo, tak může být i plná kožená botička, to ničemu neuškodí. Já dávala ty první plné, měli jsme v zimě zimu a k tomu studená dlažba 😝

blondynka400
24. nov 2011

@lubinka9 v čr nosil dárečky vdycky jenom ježíček, tedy co zná, Děda mráz je akorát v Mrazíkovy nebo v Rusku ne? 😕 😀
U sandálku mylsím že by to až zas tak vadit nemuselo, jestli plná špička nebo tenhle typ to vyjde nastejno. Navíc jak je tam vepředu ten pásek, tá se to upravit.(jestli ecco sedí, mslím, že budou sedět i sandálky). U zimních superfitek ale bývá ta šířka dost problém....
Jo jinak já mám taky doma sandálky nakoupené dopředu, z léta co byli v akci, nekup ecco se slevou 50% 😀

lubinka9
24. nov 2011

@blondynka400 ja som to ale myslela v suvislosti s ateizmom. Mam hovorit malemu, ze darceky mu priniesol Jezisko a nebude to v sulade s nasim presvedcenim? 😕 Vies ako to myslim..

meleri
24. nov 2011

@blondynka400 aha ja jsem ty geox videla prave tady. ani jsem nevedela ze jsou italske. zkusim se pozeptat. fakt sou boty od bati spatne? no mela jsem v ne vzdycky duveru. tak asi budu kupovat ty boty uz jenom tady.
ja nevim prijde mi ze zatim snad muze byt jeste chvili na boso.
jeste jsem videla v cr lekarne boty znacky Sante, to znas? ja od nich mela jednou sandale a fajn..

lubinka9
24. nov 2011

@blondynka400 a ako myslis, ze ten pasek sa da upravit? Akoze odstrihnut? 😀
50% zlava no nekup to! 😀

meleri
24. nov 2011

zkusim se mrknout na net na ty geoxy. asi bych mela fakt davat vetsi pozor na to co kupuju za boty. tady nosi male deti hodne boty zn puma, addidas, a to uplne mali kojenci!

meleri
24. nov 2011

@blondynka400 tak sem se divala na ty geoxy ale fakt nic moc vyber teda...asi budem muset zajet do mesta...a co si myslis o tech papuckach rak?

yanni
24. nov 2011

Ahojte, trosku sa vam sem vtriem, citam ze pisete o geox topankach. Tak ja len vrelo odporuca. A nie len pre deti. Su to trosku drahsie topanky, cizmicky a pod. ale oplatia sa. Nerozidu sa, su pevne na nohu, nepremokaju. Hlavne take cizmicky ci topanky na prechodne obdobie. Je to pevna obuv. Tu v DE uz dostat konecne aj troska vzhladnejsie. a vyber je velky aj pre deti.

Co sa Bata tyka, nie je to bohvie co. Mne sa hned po kupeni rozisli sviky. Brasko kupuje slusne t.j. tobanky k oblekom a podobne u Batu uz roky a takmer vzdy musel ist vymienat. Vzdy sa na nik nieco poserkalo. Bud sa podrazka zlomila, sviky rozisli ci koza popukala. Ale stale kupuje u Batu, po vymene uz nikdy nema problem a vydrzia roky. Velmi zaujimave 😠

lubinka9
24. nov 2011

@yanni tak s tymi panskymi Batovkami k oblekom mame rovnaku skusenost. Priatel mal od nich par x kupene a des. Raz praskli hore v ohybe, potom sa odlepila pata, inokedy sa roztrhla snurka. Tak nabehol na ecco, drahe ale kvalitne. A vraj sa mu v nich chodi ako v papuckach. Z rovnakeho typu kupuje dvoje 😀
@blondynka400 tak mame objednane, zelene 23 a hnede 24. Mozno v tych 24 bude v lete este aj po vonku behat. 😉 Dvoje za nieco cez 50€, no nekup to 😀 ecco by nas vysli jedny 60€

blondynka400
24. nov 2011

@meleri to by jsi měla, sprotovní boty jakékoliv značky jsou absloutně nevhodné. Vím, že se to "na západě" nosí, ale to je katastrofa. Ty geoxy uvidíš, je otázka, co do Francie italové vozí, asi tak taky nebude plná kolekce 😝
Papučky rak, na to už jsme ti názor psala, za mne v žádném případě.
@yanni jen se vtírni 😀 . Já na geox nedám dopustit, podle mne hodně kvlaitní botičky (a i dle podiatrrů), přesně tak jak píšeš. V IT mají nadherné a velký výběr, v Čr je to ovšem nic moc,i když se zimbí kolekcí mě taky docela překvapili...
Já s baťou pro dospělé nemám až zas tak hrozné zkušenosti, ale batoleti bych tam boty nekoupila...

@lubinka9 to je super cena, to je fakt. A to máte tak malé nožičky? 😕 Hele u vás není outlet na ecco, v Praze je a dají se tam sehnat za slušné ceny 😉

lubinka9
24. nov 2011

@blondynka400 no my sme hranicni co sa tyka vysky. Maly je holt po mne 😒 A jak ma to stve 😠
o outlete ecco teda u nas neviem 😕

meleri
24. nov 2011

@yanni dekuju moc za doporuceni tech bot geox. ted je jeste sehnat. 🙂
bata, ja tam rada chodim protoze je tam fajn obsluha, poradi fakt dobre atd,u nas byl Bata dycky za kvalitu, tady je to takova levna obuv ve fr ale v cesku lepsi ale taky se nam v rodine dostkrat stalo ze se boty musely menit...
@blondynka400 jo ty sportovni boty to mi taky prijde blbe. lidi si mysli ze kdyz kupuji znacku tak je to kdovi co..ale ja tyto boty nemusim ani na dospele...pride mi to kyc jak bic.
fakt ty Raky az tak?? no vzhledem k tomu ze na tvoji radu fakt dam, tak to prehodnotim a zkusim teda normalni venkovni botky ty Geox u me asi zvitezi..uz kdysi jedna holka na temate francouzek o nich psala. jenze jak pises tady je sezenu jedineasi ve meste coz je dost naprd....

blondynka400
24. nov 2011

@lubinka9 tu výšku vím no a je fakt, že ruku v ruce s tím jde i i velikost nožičky, většinou.
Já to ecco objevila náhodou a dají se tam stré kolekce koupit třeba za 600kč, omezená čísla ale dá se. Jinka to mají tak se 30% slevou.
@meleri tak vidíš že geox nedoporučuju jenom já 😀 Já sportovní boty taky nemusím, hlavně to je obuv na daný typ sportu, ne na běžné chození.
Fakt až tak no 😖 Tak mrkni, nebo jestli uvidíš ty superfitky, to jsou myslím rakouské botičky.Ono když zkusíš jedny tak pak se dají koupit po netu 🙂

kleopatris
24. nov 2011

ahojky 🙂
len reagujem na topanky, este som ale nedocitala 🙂
@lubinka9 superfit za 20cku? 😲 wow, teda my tu za ne davame tak 60 eur...i ked teraz mame tieto papucky do jasli : http://www.neckermann.de/Superfit Hausschuh/510...
@blondynka400 co ty na ne? mne sa zdaju super, aj na nohe sedia, super ohybna podrazka...

kleopatris
24. nov 2011

@lubinka9 u nas nosi Weihnachtsmann 🙂 nieco jak jezisko a tiez nie sme veriaci nejak, mm vobec a ja tak na pol 🙂 ale to neriesim...teraz aj tak ziadne presvedcenie nema a nez nejake bude mat a bude tomu rozumiet pochopi aj tak, ze darceky nosi maminka a tatinko 😀

yanni
25. nov 2011

@lubinka9 Ja mam od Patu dvoje ale nikdy viac. Veraz som bola doma atiez som si tam vyhliadla take slusne ku kostymu ale hodili by sa aj k rifliam ale co ked mali len zelene!!!!. Tak som sa pytala, ze ci niemaju cierne v mojej velkosti a oni, ze jasne objedname. Ale trva to zhruba tyzden. Obsluha a ochota sice dobra, len co ma na Bata stve, ze tam nikdy nemaju to co potrebujem: Sice sa da objednat ale ja ked idem do obchodu a nieco vidim co sa mi zide, tak to chcem hned, popripade najneskor o 2 dni, ked by sa muselo objednat. A nie o tyzden. Tak tam uz ani nepojdem. Prisli takmer o 100 €, kedze boli tie topanky dost drahe. Inak ja mam kamosku, vypracovala sa u Batu za tie roky, na riadnu sefku, chodi po celom Slovensku do vsetkych predajni na akesi kontroly a casto je aj v CR. Tak ta mi vravela, ze je to jednoduho ich "doamca politika" . Vela len na objednavku od zakaznikov.

Xixi musim sa smiat. Ecco mam prave na nohah. Tiez super boticky.. Teraz mam take na prechodne obdobie, tiez sa v nich nepotia nohy a mozes ich mat cely den obute. Ecco inak dost kupuju napr. casnici, lebo su lahke, nikde netlacia a dobre sa v nich chodi aj cely den. Su sice tiez idost drahe, tieto moje staly 100 € a to uz aj s
30%tnou zlavou ale vydrzia ti aj viac sezon.

Malickym detickam, ktore potrebuju za sezonu aj 2-3 velkosti by som odporucila Elefanten. Myslim, ze ich dostat teraz uz aj v Deichmanne. To boli este tak 10-15 rokov dozatu tu v DE TIE detske topanky. Krasne lahucke, sadnu dobre na nozku, sice tiez nie najlacnejsie ale cenove urcite pristupnejsie ako geox ci ecco. Ale zial ako to prebral Deichmann, alebo kto to teraz ma, uz nie su take ako volakedy ale este stale lepsie ako nejaky neznymy smejd. Maju dobre vytvarovanu klenbu, su mäkkucke a z dobrych materialov.

@blondynka400 dakujem, tak uz som sa vtrela 😀 😀 😀 Topanky je moja naoblubenejsia tema 😀

@meleri rado sa stalo 😉

yanni
25. nov 2011

Este musim dodat k tym sportovym topankam. Ja bezne nijake "sportaky" nenosim. Ono existuju na bezne nosenie akesi topanky na volny cas, co vyzeraju ako sportaky, len su robene fakt na bezne nosenie. Take napr na behanie sa ani nenosia dobre. Mam speci len na behanie, tak beha sa v nich super, ale prejdi v niku kusok normalnym krokom, to je fakt nie dobry pocit. A neviem si predstavit v nich byt cely den.

@lubinka9 my mame Christkind, cize Jezisko. Ci veris alebo nie. Jednoducho darceky nosi jezisko. Ono to patri nejak k tomu 😉

meleri
25. nov 2011

@blondynka400 jo pro adriena to je fakt ale jako Samson ma nadoma ty klasicke papucky Raky taky prece mu nemam davat jako nejake venkovni boty? prece on uz je velky....tak nevim ale zkusim sehnat aspon tu vlozku na ploche nohy i kdyz podle te ceske dr to moc nepomuze pokud nebude i cvicit..ve skole je to katastrofa tam nam normalne zakazali ho prezouvat, cele rano musi byt v tech zimnich botech....:(

meleri
25. nov 2011

@yanni ahoj to je pravda ta sportovni obuv nevim no....ja se priznam ze jsem nikdy tenisky nemela jen takove ty"skejtacke" v puberte od te doby ne tak nevim ale manzel to treba nosi nekdy...

yanni
25. nov 2011

@meleri no ja tiez take nenosim. nemam ani kde. Robim v office a tu sa to proste nehodi. A na volny cas sa obuvam podla situacie. Ja mam sportove fakt len tie na behanie. A v tych idem len behat.

Ale mas pravdu. A hlavne muzi inklinuju k teniskam. Ale ked uz,tak take, co sice vyzeraju ako na sport ale su speecializovane na volny cas. Tu v DE sa aj volaju Freizeitschuhe. Oni su jednoducho robene ako normalne topanky len vyzeraju sportovo.

lubinka9
25. nov 2011

@kleopatris no bola to akcia, asi vypredaj letnej kolekcie. Ale i tak povodne nestali nejak privela, tak snad to nebude nejaka napodobenina 😕 A vraj su uz na ceste 🙂
a vsetko najlepsie k meninam! 😵 😵
@meleri ja myslim, ze @blondynka400 myslela kvalitne aj na doma ale letne napr. sandale, ktore su otvorene a noha sa nepoti 😉
A to fakt, ze musi mat zimne boty v skolke? To ako co, preco? To ked sa nanosi spina tak sa v tom tie decka hraju ked sedia na zemi? 😕

no musim sa ja popytat nasich kto nosil darceky nam.. lebo nepamatam, ze by som dostala nejaky sok ked som zistila, ze to davaju rodicia 😀 tak asi mali dobru strategiu

meleri
25. nov 2011

@lubinka9 tak na sandale se muzu mrknout jedine ve meste, dik. tady to tak bohuzel je vsak sem se s tou ucitelkou malem pohadala ale proste musi byt po jejich. oni si tam nehrajou na zemi, museji sedet v lavicich, ale co hodinu chodi ven kde maji nejake slapaci auticka ale celkove je to tady dost prisne v te skolce...

meleri
25. nov 2011

@lubinka9 u nas dava darky jezisek ale musim rict ze taky nesme zrovna verici...tady ve francii je to Pere Noel neco jako ten weinachtsmann nebo deda mraz 🙂))

meleri
25. nov 2011

my slavime ceske vanoce se vsim vsudy 24, a 25 slavime zas po jejich ty francouzske aby nikdo neprisel k ujme 🙂 v nemecku jsou vanoce 24 ze?